[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Wałbrzych I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podgórze Wałbrzych 15 41 13 2 0 53-8 6 1 0 23-4 7 1 0 30-4
2.  Zieloni Mokrzeszów 15 40 13 1 1 47-10 7 1 0 28-5 6 0 1 19-5
3.  AKS II Strzegom 15 39 13 0 2 53-17 6 0 1 25-7 7 0 1 28-10
4.  MKS II Szczawno Zdrój 15 31 10 1 4 61-30 6 0 2 44-16 4 1 2 17-14
5.  Grom Panków 15 24 7 3 5 32-27 5 1 1 20-10 2 2 4 12-17 1 3 1 0 0 4-2
6.  Nysa Kłaczyna 15 24 8 0 7 34-29 4 0 4 17-14 4 0 3 17-15 1 0 0 0 1 2-4
7.  Iskra Witków Śląski 15 22 7 1 7 47-39 4 0 3 25-12 3 1 4 22-27
8.  LKS Piotrowice Świdnickie 15 18 5 3 7 45-43 4 1 2 29-13 1 2 5 16-30 1 3 1 0 0 8-0
9.  Płomień Dobromierz 15 18 6 0 9 23-44 3 0 4 13-20 3 0 5 10-24 1 0 0 0 1 0-8
10.  Karolina II Jaworzyna Śląska 15 16 5 1 9 28-46 4 0 3 14-10 1 1 6 14-36
11.  Tęcza Bolesławice 15 15 4 3 8 28-37 3 1 4 19-20 1 2 4 9-17 2 6 2 0 0 7-3
12.  Błyskawica Kalno 15 15 5 0 10 29-44 4 0 3 17-12 1 0 7 12-32 2 3 1 0 1 6-3
13.  Sparta Przełom Pastuchów 15 15 5 0 10 26-55 4 0 4 18-23 1 0 6 8-32 2 0 0 0 2 2-9
14.  Zryw Łażany 15 13 4 1 10 25-56 2 1 5 16-32 2 0 5 9-24
15.  Silesia Żarów 15 11 2 5 8 25-42 1 4 3 14-20 1 1 5 11-22
16.  Sokół Kostrza 15 6 1 3 11 15-44 0 2 6 8-23 1 1 5 7-21

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Podgórze Wałbrzych    1-1 2-0 5-0 5-0 5-2 2-1 3-0 
 2 Zieloni Mokrzeszów0-0     2-0 5-3 4-1 4-0 2-0 4-0 7-1 
 3 AKS II Strzegom0-2     3-2 6-1 3-1 5-1 4-0 4-0 
 4 MKS II Szczawno Zdrój2-1 2-4     4-1 0-2 10-2 8-5 10-1 8-0 
 5 Grom Panków0-1     4-2 3-3 4-3 2-0 3-1 4-0 
 6 Nysa Kłaczyna0-4 1-2 0-1     2-1 3-1 7-1 2-3 2-1 
 7 Iskra Witków Śląski1-4 0-2     5-1 3-4 7-0 6-1 3-0* 
 8 LKS Piotrowice Świdnickie0-3 5-1 4-5     8-0 3-3 4-0 5-1 
 9 Płomień Dobromierz2-5 2-5 0-4     2-3 2-1 3-2 2-0 
 10 Karolina II Jaworzyna Śląska0-3 3-0 4-0     2-1 2-0 1-2 2-4 
 11 Tęcza Bolesławice2-4 6-2 2-2 1-2 1-4     3-1 4-2 0-3 
 12 Błyskawica Kalno1-2 0-3 2-1 3-2 2-3     5-0 4-1 
 13 Sparta Przełom Pastuchów1-2 1-5 1-7 5-1 0-2 4-3     4-3 2-0 
 14 Zryw Łażany0-10 0-5 1-5 2-4 0-2 7-3 4-1     2-2 
 15 Silesia Żarów1-4 1-4 1-1 2-3 3-3 2-2 2-1     2-2 
 16 Sokół Kostrza1-3 1-3 1-3 1-6 1-1 1-1 1-3 1-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

MKS II Szczawno Zdrój 2-4 AKS II Strzegom 15 sierpnia, 11:00
Zieloni Mokrzeszów 4-1 Płomień Dobromierz 15 sierpnia, 11:00
Tęcza Bolesławice 3-1 Błyskawica Kalno 15 sierpnia, 11:00
Sparta Przełom Pastuchów 5-1 Iskra Witków Śląski 15 sierpnia, 11:00
Sokół Kostrza 1-3 Grom Panków 15 sierpnia, 11:00
Zryw Łażany 7-3 Karolina II Jaworzyna Śląska 15 sierpnia, 11:00
Silesia Żarów 3-3 LKS Piotrowice Świdnickie 24 listopada, 11:00
Nysa Kłaczyna 0-4 Podgórze Wałbrzych 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

AKS II Strzegom 0-2 Podgórze Wałbrzych 18 sierpnia, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 5-1 Nysa Kłaczyna 18 sierpnia, 11:00
Karolina II Jaworzyna Śląska 1-2 Silesia Żarów 18 sierpnia, 11:00
Grom Panków 4-0 Zryw Łażany 18 sierpnia, 11:00
Iskra Witków Śląski 3-0 Sokół Kostrza 18 sierpnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Błyskawica Kalno 5-0 Sparta Przełom Pastuchów 18 sierpnia, 11:00
Płomień Dobromierz 2-1 Tęcza Bolesławice 18 sierpnia, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 2-1 Zieloni Mokrzeszów 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Zieloni Mokrzeszów 2-0 AKS II Strzegom 25 sierpnia, 12:00
Tęcza Bolesławice 6-2 MKS II Szczawno Zdrój 25 sierpnia, 11:00
Sparta Przełom Pastuchów 0-2 Płomień Dobromierz 24 sierpnia, 16:00
Sokół Kostrza 1-3 Błyskawica Kalno 25 sierpnia, 11:00
Zryw Łażany 2-4 Iskra Witków Śląski 25 sierpnia, 11:00
Silesia Żarów 1-1 Grom Panków 25 sierpnia, 11:00
Nysa Kłaczyna 7-1 Karolina II Jaworzyna Śląska 25 sierpnia, 12:00
Podgórze Wałbrzych 5-0 LKS Piotrowice Świdnickie 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

AKS II Strzegom 3-1 LKS Piotrowice Świdnickie 1 września, 11:00
Karolina II Jaworzyna Śląska 0-3 Podgórze Wałbrzych 1 września, 11:00
Grom Panków 4-2 Nysa Kłaczyna 1 września, 11:00
Iskra Witków Śląski 6-1 Silesia Żarów 1 września, 11:00
Błyskawica Kalno 4-1 Zryw Łażany 1 września, 11:00
Płomień Dobromierz 2-0 Sokół Kostrza 1 września, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 10-1 Sparta Przełom Pastuchów 1 września, 11:00
Zieloni Mokrzeszów 2-0 Tęcza Bolesławice 1 września, 12:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Tęcza Bolesławice 2-4 AKS II Strzegom 8 września, 11:00
Sparta Przełom Pastuchów 1-5 Zieloni Mokrzeszów 8 września, 14:00
Sokół Kostrza 1-3 MKS II Szczawno Zdrój 8 września, 11:00
Zryw Łażany 0-2 Płomień Dobromierz 8 września, 11:00
Silesia Żarów 2-1 Błyskawica Kalno 8 września, 11:00
Nysa Kłaczyna 2-1 Iskra Witków Śląski 8 września, 12:00
Podgórze Wałbrzych 2-0 Grom Panków 8 września, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 3-3 Karolina II Jaworzyna Śląska 8 września, 11:00

Kolejka 6 - 14-15 września

AKS II Strzegom 4-0 Karolina II Jaworzyna Śląska 15 września, 11:00
Grom Panków 4-3 LKS Piotrowice Świdnickie 15 września, 11:00
Iskra Witków Śląski 1-4 Podgórze Wałbrzych 15 września, 11:00
Błyskawica Kalno 2-1 Nysa Kłaczyna 15 września, 11:00
Płomień Dobromierz 3-2 Silesia Żarów 15 września, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 8-0 Zryw Łażany 15 września, 11:00
Zieloni Mokrzeszów 7-1 Sokół Kostrza 15 września, 12:00
Tęcza Bolesławice 4-2 Sparta Przełom Pastuchów 15 września, 12:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Sparta Przełom Pastuchów 1-7 AKS II Strzegom 22 września, 14:00
Sokół Kostrza 1-1 Tęcza Bolesławice 22 września, 11:00
Zryw Łażany 0-5 Zieloni Mokrzeszów 22 września, 11:00
Silesia Żarów 1-4 MKS II Szczawno Zdrój 22 września, 11:00
Nysa Kłaczyna 3-1 Płomień Dobromierz 22 września, 17:00
Podgórze Wałbrzych 5-2 Błyskawica Kalno 22 września, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 4-5 Iskra Witków Śląski 22 września, 11:00
Karolina II Jaworzyna Śląska 4-0 Grom Panków 22 września, 11:00

Kolejka 8 - 28-29 września

AKS II Strzegom 3-2 Grom Panków 29 września, 11:00
Iskra Witków Śląski 5-1 Karolina II Jaworzyna Śląska 29 września, 11:00
Błyskawica Kalno 3-2 LKS Piotrowice Świdnickie 29 września, 11:00
Płomień Dobromierz 2-5 Podgórze Wałbrzych 29 września, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 0-2 Nysa Kłaczyna 29 września, 11:00
Zieloni Mokrzeszów 4-0 Silesia Żarów 29 września, 12:00
Tęcza Bolesławice 0-3 Zryw Łażany 29 września, 11:00
Sparta Przełom Pastuchów 2-0 Sokół Kostrza 29 września, 11:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Sokół Kostrza 1-3 AKS II Strzegom 6 października, 11:00
Zryw Łażany 4-1 Sparta Przełom Pastuchów 6 października, 11:00
Silesia Żarów 2-2 Tęcza Bolesławice 5 października, 16:00
Nysa Kłaczyna 1-2 Zieloni Mokrzeszów 6 października, 12:00
Podgórze Wałbrzych 1-1 MKS II Szczawno Zdrój 6 października, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 8-0 Płomień Dobromierz 6 października, 11:00
Karolina II Jaworzyna Śląska 2-0 Błyskawica Kalno 6 października, 11:00
Grom Panków 3-3 Iskra Witków Śląski 6 października, 11:00

Kolejka 10 - 12-13 października

AKS II Strzegom 6-1 Iskra Witków Śląski 13 października, 11:00
Błyskawica Kalno 0-3 Grom Panków 13 października, 11:00
Płomień Dobromierz 2-3 Karolina II Jaworzyna Śląska 13 października, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 10-2 LKS Piotrowice Świdnickie 13 października, 11:00
Zieloni Mokrzeszów 0-0 Podgórze Wałbrzych 13 października, 12:00
Tęcza Bolesławice 1-2 Nysa Kłaczyna 13 października, 11:00
Sparta Przełom Pastuchów 4-3 Silesia Żarów 13 października, 11:00
Sokół Kostrza 1-3 Zryw Łażany 13 października, 11:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Zryw Łażany 1-5 AKS II Strzegom 20 października, 11:00
Silesia Żarów 2-2 Sokół Kostrza 20 października, 11:00
Nysa Kłaczyna 2-3 Sparta Przełom Pastuchów 20 października, 12:00
Podgórze Wałbrzych 5-0 Tęcza Bolesławice 20 października, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 0-3 Zieloni Mokrzeszów 20 października, 11:00
Karolina II Jaworzyna Śląska 3-0 MKS II Szczawno Zdrój 20 października, 11:00
Grom Panków 2-0 Płomień Dobromierz 20 października, 11:00
Iskra Witków Śląski 7-0 Błyskawica Kalno 20 października, 11:00

Kolejka 12 - 26-27 października

AKS II Strzegom 4-0 Błyskawica Kalno 27 października, 11:00
Płomień Dobromierz 0-4 Iskra Witków Śląski 27 października, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 4-1 Grom Panków 27 października, 11:00
Zieloni Mokrzeszów 4-0 Karolina II Jaworzyna Śląska 27 października, 12:00
Tęcza Bolesławice 1-4 LKS Piotrowice Świdnickie 27 października, 11:00
Sparta Przełom Pastuchów 1-2 Podgórze Wałbrzych 27 października, 11:00
Sokół Kostrza 1-6 Nysa Kłaczyna 27 października, 11:00
Zryw Łażany 2-2 Silesia Żarów 27 października, 11:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Silesia Żarów 1-4 AKS II Strzegom 3 listopada, 11:00
Nysa Kłaczyna 2-1 Zryw Łażany 3 listopada, 12:00
Podgórze Wałbrzych 3-0 Sokół Kostrza 3 listopada, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 4-0 Sparta Przełom Pastuchów 3 listopada, 11:00
Karolina II Jaworzyna Śląska 2-1 Tęcza Bolesławice 3 listopada, 11:00
Grom Panków 0-1 Zieloni Mokrzeszów 3 listopada, 11:00
Iskra Witków Śląski 0-2 MKS II Szczawno Zdrój 3 listopada, 11:00
Błyskawica Kalno 2-3 Płomień Dobromierz 3 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

AKS II Strzegom 5-1 Płomień Dobromierz 10 listopada, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 8-5 Błyskawica Kalno 10 listopada, 11:00
Zieloni Mokrzeszów 5-3 Iskra Witków Śląski 10 listopada, 12:00
Tęcza Bolesławice 2-2 Grom Panków 10 listopada, 11:00
Sparta Przełom Pastuchów 4-3 Karolina II Jaworzyna Śląska 10 listopada, 11:00
Sokół Kostrza 1-1 LKS Piotrowice Świdnickie 10 listopada, 11:00
Zryw Łażany 0-10 Podgórze Wałbrzych 10 listopada, 11:00
Silesia Żarów 2-3 Nysa Kłaczyna 10 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Nysa Kłaczyna 0-1 AKS II Strzegom 17 listopada, 12:00
Podgórze Wałbrzych 2-1 Silesia Żarów 17 listopada, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 5-1 Zryw Łażany 17 listopada, 11:00
Karolina II Jaworzyna Śląska 2-4 Sokół Kostrza 17 listopada, 11:00
Grom Panków 3-1 Sparta Przełom Pastuchów 17 listopada, 11:00
Iskra Witków Śląski 3-4 Tęcza Bolesławice 17 listopada, 11:00
Błyskawica Kalno 1-2 Zieloni Mokrzeszów 17 listopada, 11:00
Płomień Dobromierz 2-5 MKS II Szczawno Zdrój 17 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

AKS II Strzegom - MKS II Szczawno Zdrój
Płomień Dobromierz - Zieloni Mokrzeszów
Błyskawica Kalno - Tęcza Bolesławice
Iskra Witków Śląski - Sparta Przełom Pastuchów
Grom Panków - Sokół Kostrza
Karolina II Jaworzyna Śląska - Zryw Łażany
LKS Piotrowice Świdnickie - Silesia Żarów
Podgórze Wałbrzych - Nysa Kłaczyna

Kolejka 17 - 28-29 marca

Podgórze Wałbrzych - AKS II Strzegom
Nysa Kłaczyna - LKS Piotrowice Świdnickie
Silesia Żarów - Karolina II Jaworzyna Śląska
Zryw Łażany - Grom Panków
Sokół Kostrza - Iskra Witków Śląski
Sparta Przełom Pastuchów - Błyskawica Kalno
Tęcza Bolesławice - Płomień Dobromierz
Zieloni Mokrzeszów - MKS II Szczawno Zdrój

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

AKS II Strzegom - Zieloni Mokrzeszów
MKS II Szczawno Zdrój - Tęcza Bolesławice
Płomień Dobromierz - Sparta Przełom Pastuchów
Błyskawica Kalno - Sokół Kostrza
Iskra Witków Śląski - Zryw Łażany
Grom Panków - Silesia Żarów
Karolina II Jaworzyna Śląska - Nysa Kłaczyna
LKS Piotrowice Świdnickie - Podgórze Wałbrzych

Kolejka 19 - 11 kwietnia

LKS Piotrowice Świdnickie - AKS II Strzegom
Podgórze Wałbrzych - Karolina II Jaworzyna Śląska
Nysa Kłaczyna - Grom Panków
Silesia Żarów - Iskra Witków Śląski
Zryw Łażany - Błyskawica Kalno
Sokół Kostrza - Płomień Dobromierz
Sparta Przełom Pastuchów - MKS II Szczawno Zdrój
Tęcza Bolesławice - Zieloni Mokrzeszów

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

AKS II Strzegom - Tęcza Bolesławice
Zieloni Mokrzeszów - Sparta Przełom Pastuchów
MKS II Szczawno Zdrój - Sokół Kostrza
Płomień Dobromierz - Zryw Łażany
Błyskawica Kalno - Silesia Żarów
Iskra Witków Śląski - Nysa Kłaczyna
Grom Panków - Podgórze Wałbrzych
Karolina II Jaworzyna Śląska - LKS Piotrowice Świdnickie

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Karolina II Jaworzyna Śląska - AKS II Strzegom
LKS Piotrowice Świdnickie - Grom Panków
Podgórze Wałbrzych - Iskra Witków Śląski
Nysa Kłaczyna - Błyskawica Kalno
Silesia Żarów - Płomień Dobromierz
Zryw Łażany - MKS II Szczawno Zdrój
Sokół Kostrza - Zieloni Mokrzeszów
Sparta Przełom Pastuchów - Tęcza Bolesławice

Kolejka 22 - 2-3 maja

AKS II Strzegom - Sparta Przełom Pastuchów
Tęcza Bolesławice - Sokół Kostrza
Zieloni Mokrzeszów - Zryw Łażany
MKS II Szczawno Zdrój - Silesia Żarów
Płomień Dobromierz - Nysa Kłaczyna
Błyskawica Kalno - Podgórze Wałbrzych
Iskra Witków Śląski - LKS Piotrowice Świdnickie
Grom Panków - Karolina II Jaworzyna Śląska

Kolejka 23 - 9-10 maja

Grom Panków - AKS II Strzegom
Karolina II Jaworzyna Śląska - Iskra Witków Śląski
LKS Piotrowice Świdnickie - Błyskawica Kalno
Podgórze Wałbrzych - Płomień Dobromierz
Nysa Kłaczyna - MKS II Szczawno Zdrój
Silesia Żarów - Zieloni Mokrzeszów
Zryw Łażany - Tęcza Bolesławice
Sokół Kostrza - Sparta Przełom Pastuchów

Kolejka 24 - 16-17 maja

AKS II Strzegom - Sokół Kostrza
Sparta Przełom Pastuchów - Zryw Łażany
Tęcza Bolesławice - Silesia Żarów
Zieloni Mokrzeszów - Nysa Kłaczyna
MKS II Szczawno Zdrój - Podgórze Wałbrzych
Płomień Dobromierz - LKS Piotrowice Świdnickie
Błyskawica Kalno - Karolina II Jaworzyna Śląska
Iskra Witków Śląski - Grom Panków

Kolejka 25 - 23-24 maja

Iskra Witków Śląski - AKS II Strzegom
Grom Panków - Błyskawica Kalno
Karolina II Jaworzyna Śląska - Płomień Dobromierz
LKS Piotrowice Świdnickie - MKS II Szczawno Zdrój
Podgórze Wałbrzych - Zieloni Mokrzeszów
Nysa Kłaczyna - Tęcza Bolesławice
Silesia Żarów - Sparta Przełom Pastuchów
Zryw Łażany - Sokół Kostrza

Kolejka 26 - 30-31 maja

AKS II Strzegom - Zryw Łażany
Sokół Kostrza - Silesia Żarów
Sparta Przełom Pastuchów - Nysa Kłaczyna
Tęcza Bolesławice - Podgórze Wałbrzych
Zieloni Mokrzeszów - LKS Piotrowice Świdnickie
MKS II Szczawno Zdrój - Karolina II Jaworzyna Śląska
Płomień Dobromierz - Grom Panków
Błyskawica Kalno - Iskra Witków Śląski

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Błyskawica Kalno - AKS II Strzegom
Iskra Witków Śląski - Płomień Dobromierz
Grom Panków - MKS II Szczawno Zdrój
Karolina II Jaworzyna Śląska - Zieloni Mokrzeszów
LKS Piotrowice Świdnickie - Tęcza Bolesławice
Podgórze Wałbrzych - Sparta Przełom Pastuchów
Nysa Kłaczyna - Sokół Kostrza
Silesia Żarów - Zryw Łażany

Kolejka 28 - 11 czerwca

AKS II Strzegom - Silesia Żarów
Zryw Łażany - Nysa Kłaczyna
Sokół Kostrza - Podgórze Wałbrzych
Sparta Przełom Pastuchów - LKS Piotrowice Świdnickie
Tęcza Bolesławice - Karolina II Jaworzyna Śląska
Zieloni Mokrzeszów - Grom Panków
MKS II Szczawno Zdrój - Iskra Witków Śląski
Płomień Dobromierz - Błyskawica Kalno

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Płomień Dobromierz - AKS II Strzegom
Błyskawica Kalno - MKS II Szczawno Zdrój
Iskra Witków Śląski - Zieloni Mokrzeszów
Grom Panków - Tęcza Bolesławice
Karolina II Jaworzyna Śląska - Sparta Przełom Pastuchów
LKS Piotrowice Świdnickie - Sokół Kostrza
Podgórze Wałbrzych - Zryw Łażany
Nysa Kłaczyna - Silesia Żarów

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

AKS II Strzegom - Nysa Kłaczyna
Silesia Żarów - Podgórze Wałbrzych
Zryw Łażany - LKS Piotrowice Świdnickie
Sokół Kostrza - Karolina II Jaworzyna Śląska
Sparta Przełom Pastuchów - Grom Panków
Tęcza Bolesławice - Iskra Witków Śląski
Zieloni Mokrzeszów - Błyskawica Kalno
MKS II Szczawno Zdrój - Płomień Dobromierz

Klasa A 2019/2020 (Wałbrzych I)
Klasa A 2019/2020 (Wałbrzych II)
Klasa A 2019/2020 (Wałbrzych III)

Klasa B 2019/2020 (Wałbrzych II)
Klasa B 2019/2020 (Wałbrzych III)
Klasa B 2019/2020 (Wałbrzych IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas