[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2019/2020, grupa: dolnośląska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chrobry II Głogów 14 32 10 2 2 35-16 6 0 0 17-3 4 2 2 18-13
2.  Apis Jędrzychowice 14 31 10 1 3 46-14 4 0 1 18-5 6 1 2 28-9 2 6 2 0 0 5-1
3.  AKS Strzegom 14 31 10 1 3 32-13 4 1 2 16-10 6 0 1 16-3 2 3 1 0 1 3-3
4.  Karkonosze Jelenia Góra 14 31 10 1 3 39-13 6 0 0 26-2 4 1 3 13-11 2 0 0 0 2 1-5
5.  Sparta Grębocice 14 24 7 3 4 27-23 5 0 1 16-8 2 3 3 11-15
6.  Odra Ścinawa 14 22 7 1 6 33-25 4 1 3 21-14 3 0 3 12-11
7.  Sparta Rudna 14 21 6 3 5 31-30 4 2 0 21-7 2 1 5 10-23 1 1 0 1 0 1-1
8.  Górnik Złotoryja 14 21 6 3 5 17-14 3 1 2 6-5 3 2 3 11-9 1 1 0 1 0 1-1
9.  Orkan Szczedrzykowice 14 20 6 2 6 18-20 4 1 3 10-9 2 1 3 8-11
10.  KS Legnickie Pole 14 18 6 0 8 26-31 3 0 5 17-19 3 0 3 9-12
11.  Orla Wąsosz 14 15 4 3 7 14-32 2 3 4 9-22 2 0 3 5-10 1 3 1 0 0 1-0
12.  Lotnik Jeżów Sudecki 14 15 5 0 9 18-27 2 0 6 10-17 3 0 3 8-10 1 0 0 0 1 0-1
13.  Kuźnia Jawor 14 14 4 2 8 21-33 3 1 4 15-13 1 1 4 6-20
14.  Gryf Gryfów Śląski 14 11 3 2 9 14-39 3 1 4 8-15 0 1 5 6-24
15.  Stal Chocianów 14 8 2 2 10 13-43 2 1 3 9-14 0 1 7 4-29
16.  Prochowiczanka Prochowice 14 7 1 4 9 18-29 1 3 3 9-11 0 1 6 9-18

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Chrobry II Głogów    3-2 2-0 3-1 4-0 2-0 3-0 
 2 Apis Jędrzychowice    3-0 3-0 9-1 0-3 3-1 
 3 AKS Strzegom5-2 1-2     2-1 1-1 2-1 0-3 5-0 
 4 Karkonosze Jelenia Góra3-0     2-1 2-0 9-0 7-1 3-0 
 5 Sparta Grębocice2-1 0-4     2-0 5-0 3-1 4-2 
 6 Odra Ścinawa1-4 0-1 6-2     0-2 1-1 5-2 5-0 3-2 
 7 Sparta Rudna2-2 2-2     3-0 4-2 5-1 5-0 
 8 Górnik Złotoryja0-1 2-0 0-3 1-1     2-0 1-0 
 9 Orkan Szczedrzykowice0-4 3-0* 1-1 2-1 1-2 2-0     1-0 0-1 
 10 KS Legnickie Pole1-3 0-3 1-3 3-4 3-1 1-3     5-2 3-0 
 11 Orla Wąsosz0-5 0-5 0-5 2-0 2-0     0-2 0-0 2-2 3-3 
 12 Lotnik Jeżów Sudecki1-5 0-1 2-3 1-3 3-1 2-0 1-3 0-1     
 13 Kuźnia Jawor1-3 0-1 1-1 0-1 0-3     6-2 5-1 2-1 
 14 Gryf Gryfów Śląski1-1 0-5 0-3 1-2 2-1 1-2     2-1 1-0 
 15 Stal Chocianów0-5 1-2 2-2 3-2 1-2     2-1 
 16 Prochowiczanka Prochowice1-1 0-1 2-3 0-0 2-2 2-3 2-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Gryf Gryfów Śląski 0-5 AKS Strzegom 15 sierpnia, 14:00
KS Legnickie Pole 1-3 Apis Jędrzychowice 15 sierpnia, 17:00
Kuźnia Jawor 1-3 Chrobry II Głogów 15 sierpnia, 14:00
Lotnik Jeżów Sudecki 2-0 Górnik Złotoryja 15 sierpnia, 18:00
Orla Wąsosz 2-2 Stal Chocianów 15 sierpnia, 14:00
Orkan Szczedrzykowice 1-1 Karkonosze Jelenia Góra 28 sierpnia, 18:00
Odra Ścinawa 6-2 Sparta Grębocice 15 sierpnia, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 2-3 Sparta Rudna 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

AKS Strzegom 2-1 Sparta Rudna 17 sierpnia, 17:00
Sparta Grębocice 4-2 Prochowiczanka Prochowice 18 sierpnia, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 2-1 Odra Ścinawa 17 sierpnia, 15:00
Stal Chocianów 3-2 Orkan Szczedrzykowice 17 sierpnia, 17:00
Górnik Złotoryja 2-0 Orla Wąsosz 17 sierpnia, 17:00
Chrobry II Głogów 4-0 Lotnik Jeżów Sudecki 18 sierpnia, 11:00
Apis Jędrzychowice 3-1 Kuźnia Jawor 18 sierpnia, 11:00
Gryf Gryfów Śląski 2-1 KS Legnickie Pole 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

KS Legnickie Pole 0-3 AKS Strzegom 25 sierpnia, 17:00
Kuźnia Jawor 6-2 Gryf Gryfów Śląski 24 sierpnia, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-5 Apis Jędrzychowice 24 sierpnia, 16:00
Orla Wąsosz 0-5 Chrobry II Głogów 24 sierpnia, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 2-0 Górnik Złotoryja 25 sierpnia, 16:00
Odra Ścinawa 5-0 Stal Chocianów 25 sierpnia, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 0-1 Karkonosze Jelenia Góra 24 sierpnia, 16:00
Sparta Rudna 2-2 Sparta Grębocice 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

AKS Strzegom 1-1 Sparta Grębocice 31 sierpnia, 16:00
Karkonosze Jelenia Góra 2-0 Sparta Rudna 31 sierpnia, 16:00
Stal Chocianów 2-1 Prochowiczanka Prochowice 31 sierpnia, 17:00
Górnik Złotoryja 0-3 Odra Ścinawa 31 sierpnia, 17:00
Chrobry II Głogów 3-1 Orkan Szczedrzykowice 1 września, 12:00
Gryf Gryfów Śląski 1-2 Lotnik Jeżów Sudecki 31 sierpnia, 17:00
KS Legnickie Pole 3-0 Kuźnia Jawor 31 sierpnia, 17:00
Orla Wąsosz 0-5 Apis Jędrzychowice 1 września, 11:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Kuźnia Jawor 0-1 AKS Strzegom 8 września, 11:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-3 KS Legnickie Pole 8 września, 11:00
Orla Wąsosz 0-0 Gryf Gryfów Śląski 7 września, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 0-4 Apis Jędrzychowice 8 września, 16:00
Odra Ścinawa 1-4 Chrobry II Głogów 8 września, 16:00
Prochowiczanka Prochowice 0-0 Górnik Złotoryja 7 września, 17:00
Sparta Rudna 5-0 Stal Chocianów 8 września, 16:00
Sparta Grębocice 0-4 Karkonosze Jelenia Góra 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

AKS Strzegom 2-1 Karkonosze Jelenia Góra 14 września, 16:00
Stal Chocianów 1-2 Sparta Grębocice 14 września, 16:00
Górnik Złotoryja 1-1 Sparta Rudna 14 września, 16:00
Chrobry II Głogów 3-0 Prochowiczanka Prochowice 15 września, 11:00
Apis Jędrzychowice 3-0 Odra Ścinawa 14 września, 16:00
Gryf Gryfów Śląski 1-2 Orkan Szczedrzykowice 14 września, 16:00
KS Legnickie Pole 5-2 Orla Wąsosz 15 września, 12:00
Kuźnia Jawor 0-3 Lotnik Jeżów Sudecki 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Lotnik Jeżów Sudecki 0-1 AKS Strzegom 22 września, 11:00
Orla Wąsosz 0-2 Kuźnia Jawor 21 września, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 1-0 KS Legnickie Pole 22 września, 16:00
Odra Ścinawa 5-2 Gryf Gryfów Śląski 22 września, 16:00
Prochowiczanka Prochowice 1-1 Apis Jędrzychowice 21 września, 16:00
Sparta Rudna 2-2 Chrobry II Głogów 22 września, 17:00
Sparta Grębocice 2-0 Górnik Złotoryja 21 września, 16:00
Karkonosze Jelenia Góra 3-0 Stal Chocianów 21 września, 17:00

Kolejka 8 - 28-29 września

AKS Strzegom 5-0 Stal Chocianów 28 września, 16:00
Górnik Złotoryja 2-0 Karkonosze Jelenia Góra 28 września, 16:00
Chrobry II Głogów 2-0 Sparta Grębocice 29 września, 11:00
Apis Jędrzychowice 9-1 Sparta Rudna 29 września, 11:00
Gryf Gryfów Śląski 1-0 Prochowiczanka Prochowice 28 września, 15:00
KS Legnickie Pole 3-4 Odra Ścinawa 28 września, 16:00
Kuźnia Jawor 0-1 Orkan Szczedrzykowice 28 września, 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-1 Orla Wąsosz 29 września, 11:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Orla Wąsosz 0-5 AKS Strzegom 5 października, 15:00
Orkan Szczedrzykowice 0-1 Lotnik Jeżów Sudecki 6 października, 15:00
Odra Ścinawa 1-1 Kuźnia Jawor 6 października, 15:00
Prochowiczanka Prochowice 2-3 KS Legnickie Pole 5 października, 12:00
Sparta Rudna 5-1 Gryf Gryfów Śląski 6 października, 15:00
Sparta Grębocice 2-1 Apis Jędrzychowice 5 października, 15:00
Karkonosze Jelenia Góra 3-0 Chrobry II Głogów 5 października, 18:00
Stal Chocianów 2-2 Górnik Złotoryja 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

AKS Strzegom 0-3 Górnik Złotoryja 12 października, 15:00
Chrobry II Głogów 2-0 Stal Chocianów 13 października, 11:00
Apis Jędrzychowice 3-0 Karkonosze Jelenia Góra 13 października, 11:00
Gryf Gryfów Śląski 0-3 Sparta Grębocice 12 października, 15:00
KS Legnickie Pole 3-1 Sparta Rudna 12 października, 15:00
Kuźnia Jawor 2-1 Prochowiczanka Prochowice 12 października, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-3 Odra Ścinawa 13 października, 11:00
Orla Wąsosz 2-0 Orkan Szczedrzykowice 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Orkan Szczedrzykowice 3-0 AKS Strzegom 20 października, 15:00
(wo)
na boisku 0-5
Odra Ścinawa 0-2 Orla Wąsosz 20 października, 15:00
Prochowiczanka Prochowice 2-1 Lotnik Jeżów Sudecki 19 października, 15:00
Sparta Rudna 4-2 Kuźnia Jawor 19 października, 17:00
Sparta Grębocice 5-0 KS Legnickie Pole 19 października, 15:00
Karkonosze Jelenia Góra 7-1 Gryf Gryfów Śląski 19 października, 18:00
Stal Chocianów 0-5 Apis Jędrzychowice 19 października, 15:00
Górnik Złotoryja 0-1 Chrobry II Głogów 20 października, 11:00

Kolejka 12 - 26-27 października

AKS Strzegom 5-2 Chrobry II Głogów 26 października, 14:00
Apis Jędrzychowice 0-3 Górnik Złotoryja 26 października, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 2-1 Stal Chocianów 26 października, 14:00
KS Legnickie Pole 1-3 Karkonosze Jelenia Góra 26 października, 14:00
Kuźnia Jawor 1-1 Sparta Grębocice 26 października, 14:00
Lotnik Jeżów Sudecki 3-1 Sparta Rudna 27 października, 11:00
Orla Wąsosz 3-3 Prochowiczanka Prochowice 26 października, 14:00
Orkan Szczedrzykowice 2-1 Odra Ścinawa 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Odra Ścinawa 0-1 AKS Strzegom 3 listopada, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 2-2 Orkan Szczedrzykowice 2 listopada, 14:00
Sparta Rudna 3-0 Orla Wąsosz 2 listopada, 16:00
Sparta Grębocice 3-1 Lotnik Jeżów Sudecki 3 listopada, 14:00
Karkonosze Jelenia Góra 9-0 Kuźnia Jawor 2 listopada, 15:00
Stal Chocianów 1-2 KS Legnickie Pole 2 listopada, 14:00
Górnik Złotoryja 1-0 Gryf Gryfów Śląski 2 listopada, 14:00
Chrobry II Głogów 3-2 Apis Jędrzychowice 3 listopada, 17:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

AKS Strzegom 1-2 Apis Jędrzychowice 9 listopada, 14:00
Gryf Gryfów Śląski 1-1 Chrobry II Głogów 9 listopada, 14:00
KS Legnickie Pole 1-3 Górnik Złotoryja 9 listopada, 14:00
Kuźnia Jawor 5-1 Stal Chocianów 9 listopada, 14:00
Lotnik Jeżów Sudecki 2-3 Karkonosze Jelenia Góra 9 listopada, 14:00
Orla Wąsosz 2-0 Sparta Grębocice 9 listopada, 14:00
Orkan Szczedrzykowice 1-2 Sparta Rudna 10 listopada, 14:00
Odra Ścinawa 3-2 Prochowiczanka Prochowice 10 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Prochowiczanka Prochowice - AKS Strzegom 16 listopada, 14:00
Sparta Rudna - Odra Ścinawa 16 listopada, 13:30
Sparta Grębocice - Orkan Szczedrzykowice 16 listopada, 13:30
Karkonosze Jelenia Góra - Orla Wąsosz 16 listopada, 14:00
Stal Chocianów - Lotnik Jeżów Sudecki 16 listopada, 14:00
Górnik Złotoryja - Kuźnia Jawor 16 listopada, 12:00
Chrobry II Głogów - KS Legnickie Pole 17 listopada, 11:00
Apis Jędrzychowice - Gryf Gryfów Śląski 17 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 23-24 listopada

AKS Strzegom - Gryf Gryfów Śląski
Apis Jędrzychowice - KS Legnickie Pole
Chrobry II Głogów - Kuźnia Jawor
Górnik Złotoryja - Lotnik Jeżów Sudecki
Stal Chocianów - Orla Wąsosz
Karkonosze Jelenia Góra - Orkan Szczedrzykowice
Sparta Grębocice - Odra Ścinawa
Sparta Rudna - Prochowiczanka Prochowice

Kolejka 17 - 21-22 marca

Sparta Rudna - AKS Strzegom
Prochowiczanka Prochowice - Sparta Grębocice
Odra Ścinawa - Karkonosze Jelenia Góra
Orkan Szczedrzykowice - Stal Chocianów
Orla Wąsosz - Górnik Złotoryja
Lotnik Jeżów Sudecki - Chrobry II Głogów
Kuźnia Jawor - Apis Jędrzychowice
KS Legnickie Pole - Gryf Gryfów Śląski

Kolejka 18 - 28-29 marca

AKS Strzegom - KS Legnickie Pole
Gryf Gryfów Śląski - Kuźnia Jawor
Apis Jędrzychowice - Lotnik Jeżów Sudecki
Chrobry II Głogów - Orla Wąsosz
Górnik Złotoryja - Orkan Szczedrzykowice
Stal Chocianów - Odra Ścinawa
Karkonosze Jelenia Góra - Prochowiczanka Prochowice
Sparta Grębocice - Sparta Rudna

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Apis Jędrzychowice - Orla Wąsosz
Sparta Grębocice - AKS Strzegom
Sparta Rudna - Karkonosze Jelenia Góra
Prochowiczanka Prochowice - Stal Chocianów
Odra Ścinawa - Górnik Złotoryja
Orkan Szczedrzykowice - Chrobry II Głogów
Lotnik Jeżów Sudecki - Gryf Gryfów Śląski
Kuźnia Jawor - KS Legnickie Pole

Kolejka 20 - 11 kwietnia

AKS Strzegom - Kuźnia Jawor
KS Legnickie Pole - Lotnik Jeżów Sudecki
Gryf Gryfów Śląski - Orla Wąsosz
Apis Jędrzychowice - Orkan Szczedrzykowice
Chrobry II Głogów - Odra Ścinawa
Górnik Złotoryja - Prochowiczanka Prochowice
Stal Chocianów - Sparta Rudna
Karkonosze Jelenia Góra - Sparta Grębocice

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Karkonosze Jelenia Góra - AKS Strzegom
Sparta Grębocice - Stal Chocianów
Sparta Rudna - Górnik Złotoryja
Prochowiczanka Prochowice - Chrobry II Głogów
Odra Ścinawa - Apis Jędrzychowice
Orkan Szczedrzykowice - Gryf Gryfów Śląski
Orla Wąsosz - KS Legnickie Pole
Lotnik Jeżów Sudecki - Kuźnia Jawor

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

AKS Strzegom - Lotnik Jeżów Sudecki
Kuźnia Jawor - Orla Wąsosz
KS Legnickie Pole - Orkan Szczedrzykowice
Gryf Gryfów Śląski - Odra Ścinawa
Apis Jędrzychowice - Prochowiczanka Prochowice
Chrobry II Głogów - Sparta Rudna
Górnik Złotoryja - Sparta Grębocice
Stal Chocianów - Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 23 - 1-2 maja

Stal Chocianów - AKS Strzegom
Karkonosze Jelenia Góra - Górnik Złotoryja
Sparta Grębocice - Chrobry II Głogów
Sparta Rudna - Apis Jędrzychowice
Prochowiczanka Prochowice - Gryf Gryfów Śląski
Odra Ścinawa - KS Legnickie Pole
Orkan Szczedrzykowice - Kuźnia Jawor
Orla Wąsosz - Lotnik Jeżów Sudecki

Kolejka 24 - 8-9 maja

AKS Strzegom - Orla Wąsosz
Lotnik Jeżów Sudecki - Orkan Szczedrzykowice
Kuźnia Jawor - Odra Ścinawa
KS Legnickie Pole - Prochowiczanka Prochowice
Gryf Gryfów Śląski - Sparta Rudna
Apis Jędrzychowice - Sparta Grębocice
Chrobry II Głogów - Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Złotoryja - Stal Chocianów

Kolejka 25 - 15-16 maja

Górnik Złotoryja - AKS Strzegom
Stal Chocianów - Chrobry II Głogów
Karkonosze Jelenia Góra - Apis Jędrzychowice
Sparta Grębocice - Gryf Gryfów Śląski
Sparta Rudna - KS Legnickie Pole
Prochowiczanka Prochowice - Kuźnia Jawor
Odra Ścinawa - Lotnik Jeżów Sudecki
Orkan Szczedrzykowice - Orla Wąsosz

Kolejka 26 - 22-23 maja

AKS Strzegom - Orkan Szczedrzykowice
Orla Wąsosz - Odra Ścinawa
Lotnik Jeżów Sudecki - Prochowiczanka Prochowice
Kuźnia Jawor - Sparta Rudna
KS Legnickie Pole - Sparta Grębocice
Gryf Gryfów Śląski - Karkonosze Jelenia Góra
Apis Jędrzychowice - Stal Chocianów
Chrobry II Głogów - Górnik Złotoryja

Kolejka 27 - 29-30 maja

Chrobry II Głogów - AKS Strzegom
Górnik Złotoryja - Apis Jędrzychowice
Stal Chocianów - Gryf Gryfów Śląski
Karkonosze Jelenia Góra - KS Legnickie Pole
Sparta Grębocice - Kuźnia Jawor
Sparta Rudna - Lotnik Jeżów Sudecki
Prochowiczanka Prochowice - Orla Wąsosz
Odra Ścinawa - Orkan Szczedrzykowice

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

AKS Strzegom - Odra Ścinawa
Orkan Szczedrzykowice - Prochowiczanka Prochowice
Orla Wąsosz - Sparta Rudna
Lotnik Jeżów Sudecki - Sparta Grębocice
Kuźnia Jawor - Karkonosze Jelenia Góra
KS Legnickie Pole - Stal Chocianów
Gryf Gryfów Śląski - Górnik Złotoryja
Apis Jędrzychowice - Chrobry II Głogów

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Apis Jędrzychowice - AKS Strzegom
Chrobry II Głogów - Gryf Gryfów Śląski
Górnik Złotoryja - KS Legnickie Pole
Stal Chocianów - Kuźnia Jawor
Karkonosze Jelenia Góra - Lotnik Jeżów Sudecki
Sparta Grębocice - Orla Wąsosz
Sparta Rudna - Orkan Szczedrzykowice
Prochowiczanka Prochowice - Odra Ścinawa

Kolejka 30 - 19-20 czerwca

AKS Strzegom - Prochowiczanka Prochowice
Odra Ścinawa - Sparta Rudna
Orkan Szczedrzykowice - Sparta Grębocice
Orla Wąsosz - Karkonosze Jelenia Góra
Lotnik Jeżów Sudecki - Stal Chocianów
Kuźnia Jawor - Górnik Złotoryja
KS Legnickie Pole - Chrobry II Głogów
Gryf Gryfów Śląski - Apis Jędrzychowice

III liga 2019/2020 (III)

IV liga 2019/2020 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2019/2020 (lubuska)
IV liga BS Leśnica 2019/2020 (opolska)
IV liga 2019/2020 (śląska I)
IV liga 2019/2020 (śląska II)

Klasa okręgowa 2019/2020 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Legnica)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas