[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Legnica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mewa Kunice 14 37 12 1 1 48-10 7 0 1 22-7 5 1 0 26-3
2.  Konfeks Legnica 14 34 11 1 2 47-18 5 1 1 29-11 6 0 1 18-7
3.  Górnik Lubin 14 30 9 3 2 46-21 4 2 0 20-9 5 1 2 26-12
4.  Zawisza Serby 14 27 8 3 3 42-34 3 2 2 21-20 5 1 1 21-14 1 3 1 0 0 4-3
5.  Kaczawa Bieniowice 14 27 8 3 3 42-22 6 0 0 27-5 2 3 3 15-17 1 0 0 0 1 3-4
6.  GKS Męcinka 14 23 7 2 5 49-28 4 0 2 27-5 3 2 3 22-23
7.  Iskra Księginice 14 22 7 1 6 29-33 3 1 3 16-16 4 0 3 13-17
8.  Iskra Kochlice 14 21 7 0 7 31-30 4 0 2 16-7 3 0 5 15-23
9.  Zryw Kłębanowice 14 17 5 2 7 21-23 2 2 3 7-9 3 0 4 14-14
10.  Płomień Radwanice 14 16 4 4 6 27-30 3 3 2 17-17 1 1 4 10-13
11.  Odra Chobienia 14 15 4 3 7 20-33 3 1 3 13-10 1 2 4 7-23
12.  Gwardia Białołęka 14 13 4 1 9 24-38 3 1 3 14-12 1 0 6 10-26
13.  Przyszłość Prusice 14 9 2 3 9 17-37 2 0 6 12-20 0 3 3 5-17
14.  Pogoń Góra 14 5 1 2 11 18-49 1 1 5 14-28 0 1 6 4-21
15.  Zamet Przemków 14 4 1 1 12 7-62 0 1 7 4-33 1 0 5 3-29
Huta Przemków wycofała się z rozgrywek po 2. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Mewa Kunice    4-2 0-2 2-0 3-1 2-0 3-0 5-1 3-1 
 2 Konfeks Legnica2-6     4-1 2-2 2-0 3-1 7-1 9-0 
 3 Górnik Lubin2-1     2-2 4-4 4-0 4-2 4-0 
 4 Zawisza Serby2-3     4-3 5-5 4-2 3-2 2-4 1-1 
 5 Kaczawa Bieniowice    2-1 8-3 1-0 8-0 2-1 6-0 
 6 GKS Męcinka1-2     1-2 5-0 6-0 6-1 8-0 
 7 Iskra Księginice1-2 1-3 2-6     6-1 2-1 3-2 1-1 
 8 Iskra Kochlice1-2 4-2     1-2 4-1 3-0 3-0 
 9 Zryw Kłębanowice0-3 0-1 0-0 2-3 3-1     2-1 0-0 
 10 Płomień Radwanice1-0 2-2 4-4 2-3 2-5     0-0 4-2 2-1 
 11 Odra Chobienia0-0 2-4 1-2 0-1 2-1     3-1 5-1 
 12 Gwardia Białołęka1-0 2-3 3-4 3-2 1-1     3-0 1-2 
 13 Przyszłość Prusice2-7 3-4 1-2 1-3 0-1 1-3 1-0     3-0 
 14 Pogoń Góra0-7 1-3 2-8 1-4 1-3 3-3     6-0 
 15 Zamet Przemków0-8 0-4 0-4 1-3 0-2 1-6 0-4 2-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Zryw Kłębanowice 0-0 Górnik Lubin 15 sierpnia, 11:00
Zawisza Serby 2-4 Gwardia Białołęka 15 sierpnia, 17:00
Zamet Przemków - Huta Przemków 15 sierpnia, 17:00
było 1-0, anulowany
Przyszłość Prusice 0-1 Iskra Kochlice 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Góra 1-4 Iskra Księginice 15 sierpnia, 11:00
Płomień Radwanice 4-4 Kaczawa Bieniowice 15 sierpnia, 17:00
Odra Chobienia 2-4 Konfeks Legnica 15 sierpnia, 17:00
Mewa Kunice 3-1 GKS Męcinka 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Górnik Lubin 4-4 GKS Męcinka 18 sierpnia, 14:00
Konfeks Legnica 2-6 Mewa Kunice 17 sierpnia, 17:00
Kaczawa Bieniowice 8-0 Odra Chobienia 17 sierpnia, 17:00
Iskra Księginice 2-1 Płomień Radwanice 18 sierpnia, 17:00
Iskra Kochlice 3-0 Pogoń Góra 17 sierpnia, 17:00
Huta Przemków - Przyszłość Prusice 18 sierpnia, 17:00
było 2-3, anulowany
Gwardia Białołęka 1-2 Zamet Przemków 18 sierpnia, 17:00
Zryw Kłębanowice 2-3 Zawisza Serby 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Pauza: Pogoń Góra.
 
Zawisza Serby 2-3 Górnik Lubin 24 sierpnia, 16:00
Zamet Przemków 1-6 Zryw Kłębanowice 24 sierpnia, 15:00
Przyszłość Prusice 1-0 Gwardia Białołęka 25 sierpnia, 11:00
Płomień Radwanice 2-5 Iskra Kochlice 25 sierpnia, 14:00
Odra Chobienia 0-1 Iskra Księginice 25 sierpnia, 17:00
Mewa Kunice 2-0 Kaczawa Bieniowice 24 sierpnia, 17:00
GKS Męcinka 1-2 Konfeks Legnica 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Płomień Radwanice.
 
Górnik Lubin 2-1 Konfeks Legnica 1 września, 14:00
Kaczawa Bieniowice 2-1 GKS Męcinka 31 sierpnia, 17:00
Iskra Księginice 1-2 Mewa Kunice 31 sierpnia, 17:00
Iskra Kochlice 4-1 Odra Chobienia 31 sierpnia, 16:00
Gwardia Białołęka 3-0 Pogoń Góra 1 września, 17:00
Zryw Kłębanowice 0-0 Przyszłość Prusice 1 września, 14:00
Zamet Przemków 1-3 Zawisza Serby 1 września, 16:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Pauza: Odra Chobienia.
 
Zamet Przemków 0-4 Górnik Lubin 7 września, 16:00
Przyszłość Prusice 3-4 Zawisza Serby 8 września, 11:00
Pogoń Góra 1-3 Zryw Kłębanowice 8 września, 11:00
Płomień Radwanice 4-2 Gwardia Białołęka 8 września, 16:00
Mewa Kunice 2-0 Iskra Kochlice 8 września, 15:00
GKS Męcinka 1-2 Iskra Księginice 7 września, 17:00
Konfeks Legnica 2-2 Kaczawa Bieniowice 7 września, 17:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Pauza: Mewa Kunice.
 
Górnik Lubin 2-2 Kaczawa Bieniowice 15 września, 14:00
Iskra Księginice 1-3 Konfeks Legnica 15 września, 17:00
Iskra Kochlice 4-2 GKS Męcinka 14 września, 16:00
Gwardia Białołęka 1-1 Odra Chobienia 14 września, 16:30
Zryw Kłębanowice 2-1 Płomień Radwanice 14 września, 16:00
Zawisza Serby 1-1 Pogoń Góra 14 września, 16:00
Zamet Przemków 2-2 Przyszłość Prusice 15 września, 14:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Pauza: GKS Męcinka.
 
Przyszłość Prusice 2-7 Górnik Lubin 22 września, 11:00
Pogoń Góra 6-0 Zamet Przemków 22 września, 11:00
Płomień Radwanice 2-2 Zawisza Serby 21 września, 16:00
Odra Chobienia 2-1 Zryw Kłębanowice 22 września, 16:00
Mewa Kunice 5-1 Gwardia Białołęka 22 września, 15:00
Konfeks Legnica 2-0 Iskra Kochlice 21 września, 16:00
Kaczawa Bieniowice 8-3 Iskra Księginice 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Pauza: Konfeks Legnica.
 
Górnik Lubin 4-0 Iskra Księginice 28 września, 16:00
Iskra Kochlice 1-2 Kaczawa Bieniowice 28 września, 16:00
Gwardia Białołęka 2-3 GKS Męcinka 29 września, 15:30
Zryw Kłębanowice 0-3 Mewa Kunice 28 września, 16:00
Zawisza Serby 3-2 Odra Chobienia 28 września, 15:00
Zamet Przemków 0-4 Płomień Radwanice 28 września, 15:00
Przyszłość Prusice 3-0 Pogoń Góra 29 września, 11:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Pauza: Kaczawa Bieniowice.
 
Pogoń Góra 2-8 Górnik Lubin 6 października, 11:00
Płomień Radwanice 2-1 Przyszłość Prusice 6 października, 16:00
Odra Chobienia 5-1 Zamet Przemków 5 października, 16:00
Mewa Kunice 0-2 Zawisza Serby 5 października, 15:00
GKS Męcinka 5-0 Zryw Kłębanowice 5 października, 16:00
Konfeks Legnica 7-1 Gwardia Białołęka 6 października, 15:00
Iskra Księginice 6-1 Iskra Kochlice 5 października, 16:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Pauza: Iskra Księginice.
 
Górnik Lubin 4-2 Iskra Kochlice 12 października, 16:00
Gwardia Białołęka 1-0 Kaczawa Bieniowice 13 października, 15:30
Zryw Kłębanowice 0-1 Konfeks Legnica 13 października, 16:00
Zawisza Serby 5-5 GKS Męcinka 12 października, 16:00
Zamet Przemków 0-8 Mewa Kunice 12 października, 15:00
Przyszłość Prusice 1-3 Odra Chobienia 12 października, 15:00
Pogoń Góra 3-3 Płomień Radwanice 13 października, 11:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Pauza: Iskra Kochlice.
 
Płomień Radwanice 1-0 Górnik Lubin 19 października, 15:00
Odra Chobienia 3-1 Pogoń Góra 20 października, 15:00
Mewa Kunice 3-1 Przyszłość Prusice 19 października, 17:30
GKS Męcinka 8-0 Zamet Przemków 19 października, 15:30
Konfeks Legnica 4-1 Zawisza Serby 19 października, 15:00
Kaczawa Bieniowice 1-0 Zryw Kłębanowice 19 października, 15:00
Iskra Księginice 3-2 Gwardia Białołęka 20 października, 11:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Pauza: Górnik Lubin.
 
Gwardia Białołęka 3-4 Iskra Kochlice 26 października, 15:30
Zryw Kłębanowice 3-1 Iskra Księginice 27 października, 14:00
Zawisza Serby 4-3 Kaczawa Bieniowice 26 października, 16:00
Zamet Przemków 0-4 Konfeks Legnica 27 października, 15:00
Przyszłość Prusice 1-3 GKS Męcinka 27 października, 11:00
Pogoń Góra 0-7 Mewa Kunice 27 października, 11:00
Płomień Radwanice 0-0 Odra Chobienia 26 października, 15:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Pauza: Gwardia Białołęka.
 
Odra Chobienia 1-2 Górnik Lubin 3 listopada, 14:00
Mewa Kunice 3-0 Płomień Radwanice 2 listopada, 17:30
GKS Męcinka 6-1 Pogoń Góra 2 listopada, 15:00
Konfeks Legnica 9-0 Przyszłość Prusice 3 listopada, 11:00
Kaczawa Bieniowice 6-0 Zamet Przemków 3 listopada, 14:00
Iskra Księginice 2-6 Zawisza Serby 3 listopada, 11:00
Iskra Kochlice 1-2 Zryw Kłębanowice 2 listopada, 15:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Pauza: Zryw Kłębanowice.
 
Górnik Lubin 4-0 Gwardia Białołęka 10 listopada, 14:00
Zawisza Serby 4-2 Iskra Kochlice 9 listopada, 14:00
Zamet Przemków 0-2 Iskra Księginice 10 listopada, 14:00
Przyszłość Prusice 1-2 Kaczawa Bieniowice 10 listopada, 11:00
Pogoń Góra 1-3 Konfeks Legnica 10 listopada, 11:00
Płomień Radwanice 2-3 GKS Męcinka 9 listopada, 14:00
Odra Chobienia 0-0 Mewa Kunice 9 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Pauza: Zawisza Serby.
 
Mewa Kunice 4-2 Górnik Lubin 16 listopada, 14:00
GKS Męcinka 6-0 Odra Chobienia 17 listopada, 14:00
Konfeks Legnica 3-1 Płomień Radwanice 16 listopada, 13:00
Kaczawa Bieniowice 2-1 Pogoń Góra 17 listopada, 14:00
Iskra Księginice 1-1 Przyszłość Prusice 16 listopada, 14:00
Iskra Kochlice 3-0 Zamet Przemków 17 listopada, 14:00
Gwardia Białołęka 3-2 Zryw Kłębanowice 17 listopada, 11:00

Kolejka 16

Pauza: Zamet Przemków.
 
Górnik Lubin - Zryw Kłębanowice
Gwardia Białołęka - Zawisza Serby
Iskra Kochlice - Przyszłość Prusice
Iskra Księginice - Pogoń Góra
Kaczawa Bieniowice - Płomień Radwanice
Konfeks Legnica - Odra Chobienia
GKS Męcinka - Mewa Kunice

Kolejka 17

Pauza: Przyszłość Prusice.
 
GKS Męcinka - Górnik Lubin
Mewa Kunice - Konfeks Legnica
Odra Chobienia - Kaczawa Bieniowice
Płomień Radwanice - Iskra Księginice
Pogoń Góra - Iskra Kochlice
Zamet Przemków - Gwardia Białołęka
Zawisza Serby - Zryw Kłębanowice

Kolejka 18

Pauza: Pogoń Góra.
 
Górnik Lubin - Zawisza Serby
Zryw Kłębanowice - Zamet Przemków
Gwardia Białołęka - Przyszłość Prusice
Iskra Kochlice - Płomień Radwanice
Iskra Księginice - Odra Chobienia
Kaczawa Bieniowice - Mewa Kunice
Konfeks Legnica - GKS Męcinka

Kolejka 19

Pauza: Płomień Radwanice.
 
Zawisza Serby - Zamet Przemków
Konfeks Legnica - Górnik Lubin
GKS Męcinka - Kaczawa Bieniowice
Mewa Kunice - Iskra Księginice
Odra Chobienia - Iskra Kochlice
Pogoń Góra - Gwardia Białołęka
Przyszłość Prusice - Zryw Kłębanowice

Kolejka 20

Pauza: Odra Chobienia.
 
Górnik Lubin - Zamet Przemków
Zawisza Serby - Przyszłość Prusice
Zryw Kłębanowice - Pogoń Góra
Gwardia Białołęka - Płomień Radwanice
Iskra Kochlice - Mewa Kunice
Iskra Księginice - GKS Męcinka
Kaczawa Bieniowice - Konfeks Legnica

Kolejka 21

Pauza: Mewa Kunice.
 
Kaczawa Bieniowice - Górnik Lubin
Konfeks Legnica - Iskra Księginice
GKS Męcinka - Iskra Kochlice
Odra Chobienia - Gwardia Białołęka
Płomień Radwanice - Zryw Kłębanowice
Pogoń Góra - Zawisza Serby
Przyszłość Prusice - Zamet Przemków

Kolejka 22

Pauza: GKS Męcinka.
 
Górnik Lubin - Przyszłość Prusice
Zamet Przemków - Pogoń Góra
Zawisza Serby - Płomień Radwanice
Zryw Kłębanowice - Odra Chobienia
Gwardia Białołęka - Mewa Kunice
Iskra Kochlice - Konfeks Legnica
Iskra Księginice - Kaczawa Bieniowice

Kolejka 23

Pauza: Konfeks Legnica.
 
Iskra Księginice - Górnik Lubin
Kaczawa Bieniowice - Iskra Kochlice
GKS Męcinka - Gwardia Białołęka
Mewa Kunice - Zryw Kłębanowice
Odra Chobienia - Zawisza Serby
Płomień Radwanice - Zamet Przemków
Pogoń Góra - Przyszłość Prusice

Kolejka 24

Pauza: Kaczawa Bieniowice.
 
Górnik Lubin - Pogoń Góra
Przyszłość Prusice - Płomień Radwanice
Zamet Przemków - Odra Chobienia
Zawisza Serby - Mewa Kunice
Zryw Kłębanowice - GKS Męcinka
Gwardia Białołęka - Konfeks Legnica
Iskra Kochlice - Iskra Księginice

Kolejka 25

Pauza: Iskra Księginice.
 
Iskra Kochlice - Górnik Lubin
Kaczawa Bieniowice - Gwardia Białołęka
Konfeks Legnica - Zryw Kłębanowice
GKS Męcinka - Zawisza Serby
Mewa Kunice - Zamet Przemków
Odra Chobienia - Przyszłość Prusice
Płomień Radwanice - Pogoń Góra

Kolejka 26

Pauza: Iskra Kochlice.
 
Górnik Lubin - Płomień Radwanice
Pogoń Góra - Odra Chobienia
Przyszłość Prusice - Mewa Kunice
Zamet Przemków - GKS Męcinka
Zawisza Serby - Konfeks Legnica
Zryw Kłębanowice - Kaczawa Bieniowice
Gwardia Białołęka - Iskra Księginice

Kolejka 27

Pauza: Górnik Lubin.
 
Iskra Kochlice - Gwardia Białołęka
Iskra Księginice - Zryw Kłębanowice
Kaczawa Bieniowice - Zawisza Serby
Konfeks Legnica - Zamet Przemków
GKS Męcinka - Przyszłość Prusice
Mewa Kunice - Pogoń Góra
Odra Chobienia - Płomień Radwanice

Kolejka 28

Pauza: Gwardia Białołęka.
 
Górnik Lubin - Odra Chobienia
Płomień Radwanice - Mewa Kunice
Pogoń Góra - GKS Męcinka
Przyszłość Prusice - Konfeks Legnica
Zamet Przemków - Kaczawa Bieniowice
Zawisza Serby - Iskra Księginice
Zryw Kłębanowice - Iskra Kochlice

Kolejka 29

Pauza: Zryw Kłębanowice.
 
Gwardia Białołęka - Górnik Lubin
Iskra Kochlice - Zawisza Serby
Iskra Księginice - Zamet Przemków
Kaczawa Bieniowice - Przyszłość Prusice
Konfeks Legnica - Pogoń Góra
GKS Męcinka - Płomień Radwanice
Mewa Kunice - Odra Chobienia

Kolejka 30

Pauza: Zawisza Serby.
 
Górnik Lubin - Mewa Kunice
Odra Chobienia - GKS Męcinka
Płomień Radwanice - Konfeks Legnica
Pogoń Góra - Kaczawa Bieniowice
Przyszłość Prusice - Iskra Księginice
Zamet Przemków - Iskra Kochlice
Zryw Kłębanowice - Gwardia Białołęka

IV liga 2019/2020 (dolnośląska (zachód))

Klasa okręgowa 2019/2020 (Jelenia Góra)

Klasa A 2019/2020 (Legnica I)
Klasa A 2019/2020 (Legnica II)
Klasa A 2019/2020 (Legnica III)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas