[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Jelenia Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leśnik Osiecznica 14 36 12 0 2 46-19 7 0 1 34-14 5 0 1 12-5
2.  Victoria Ruszów 14 31 10 1 3 32-20 5 1 1 12-5 5 0 2 20-15 1 3 1 0 0 1-0
3.  Włókniarz Leśna 14 31 10 1 3 46-17 6 1 2 34-9 4 0 1 12-8 1 0 0 0 1 0-1
4.  Piast Wykroty 14 27 9 0 5 37-27 6 0 1 22-2 3 0 4 15-25
5.  Pogoń Świerzawa 14 26 8 2 4 38-22 4 1 1 19-12 4 1 3 19-10
6.  Hutnik Pieńsk 14 23 7 2 5 32-24 5 0 3 23-17 2 2 2 9-7
7.  BKS Bobrzanie Bolesławiec 14 21 6 3 5 37-16 3 2 2 25-7 3 1 3 12-9
8.  Łużyce Lubań 14 20 5 5 4 21-20 3 1 2 9-10 2 4 2 12-10 1 1 0 1 0 1-1
9.  Julia Szklarska Poręba 14 20 5 5 4 28-33 2 4 2 15-19 3 1 2 13-14 1 1 0 1 0 1-1
10.  GKS Warta Bolesławiecka 14 18 5 3 6 42-34 4 2 1 31-12 1 1 5 11-22
11.  Pogoń Markocice 14 12 3 3 8 18-51 2 1 4 9-16 1 2 4 9-35
12.  Włókniarz Mirsk 14 10 2 4 8 13-34 2 1 3 8-14 0 3 5 5-20
13.  Olimpia Kamienna Góra 14 9 2 3 9 17-39 1 2 3 7-14 1 1 6 10-25
14.  Nysa Zgorzelec 14 7 2 1 11 15-35 0 0 6 4-13 2 1 5 11-22 1 3 1 0 0 2-1
15.  Lechia Piechowice 14 7 2 1 11 13-44 2 1 4 7-12 0 0 7 6-32 1 0 0 0 1 1-2
Stella Lubomierz wycofała się z rozgrywek po 5. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Leśnik Osiecznica    6-0 4-5 2-0 3-2 3-1 4-2 8-1 4-3 
 2 Victoria Ruszów    0-3* 1-0 0-0 4-1 3-0* 1-0 3-1 
 3 Włókniarz Leśna3-1 0-1     9-1 4-2 2-1 0-0 1-2 2-1 13-0 
 4 Piast Wykroty    1-0 0-2 4-0 5-0 5-0 2-0 5-0 
 5 Pogoń Świerzawa1-4 3-1     7-3 4-1 1-1 3-2 
 6 Hutnik Pieńsk1-3 4-3 5-1 0-4     5-3 4-0 3-1 1-2 
 7 BKS Bobrzanie Bolesławiec0-1 6-1 1-1 1-3     0-0 7-0 10-1 
 8 Łużyce Lubań2-1 2-3     1-1 1-0 0-4 3-1 
 9 Julia Szklarska Poręba2-6 3-2 1-5 2-2 1-1     1-1 2-2 3-0 
 10 GKS Warta Bolesławiecka1-2 3-2 1-1     4-4 7-2 3-1 12-0 
 11 Pogoń Markocice0-1 0-3 0-3     1-1 3-7 3-0 2-1 
 12 Włókniarz Mirsk0-3 1-4 1-1 2-4     2-1 2-1 
 13 Olimpia Kamienna Góra0-2 1-4 0-3 2-1 3-3     1-1 
 14 Nysa Zgorzelec1-2 1-2 0-2 0-2 1-3 1-2     
 15 Lechia Piechowice1-2 0-5 1-1 0-2 1-0 3-0 1-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Julia Szklarska Poręba 1-5 Pogoń Świerzawa 15 sierpnia, 11:00 (100)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-0 Włókniarz Mirsk 15 sierpnia, 11:00
Leśnik Osiecznica 6-0 Victoria Ruszów 15 sierpnia, 14:00
Lechia Piechowice 3-0 Olimpia Kamienna Góra 15 sierpnia, 14:00
Hutnik Pieńsk 3-1 GKS Warta Bolesławiecka 15 sierpnia, 14:00
Łużyce Lubań 0-4 Nysa Zgorzelec 15 sierpnia, 14:00
Włókniarz Leśna 9-1 Piast Wykroty 15 sierpnia, 14:00
Pogoń Markocice - Stella Lubomierz 15 sierpnia, 15:00
było 3-2, anulowany

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Pogoń Świerzawa - Stella Lubomierz 17 sierpnia, 17:00
było 1-0, anulowany
Piast Wykroty 4-0 Pogoń Markocice 17 sierpnia, 17:00
Nysa Zgorzelec 0-2 Włókniarz Leśna 18 sierpnia, 16:00
GKS Warta Bolesławiecka 1-1 Łużyce Lubań 23 listopada, 13:00
Olimpia Kamienna Góra 2-1 Hutnik Pieńsk 18 sierpnia, 17:00
Victoria Ruszów 3-1 Lechia Piechowice 18 sierpnia, 14:00
Włókniarz Mirsk 0-3 Leśnik Osiecznica 17 sierpnia, 17:00
Julia Szklarska Poręba 2-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 17 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-1 Pogoń Świerzawa 24 sierpnia, 17:00
Leśnik Osiecznica 3-1 Julia Szklarska Poręba 24 sierpnia, 17:00
Lechia Piechowice 1-0 Włókniarz Mirsk 24 sierpnia, 17:00
Hutnik Pieńsk 4-3 Victoria Ruszów 24 sierpnia, 15:00
Łużyce Lubań 1-0 Olimpia Kamienna Góra 24 sierpnia, 17:00
Włókniarz Leśna 2-1 GKS Warta Bolesławiecka 24 sierpnia, 17:00
Pogoń Markocice 3-0 Nysa Zgorzelec 23 listopada, 13:00
Stella Lubomierz - Piast Wykroty 24 sierpnia, 17:00
było 1-4, anulowany

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Pogoń Świerzawa 3-1 Piast Wykroty 31 sierpnia, 17:00
Nysa Zgorzelec - Stella Lubomierz 31 sierpnia, 17:00
było 5-1, anulowany
GKS Warta Bolesławiecka 4-4 Pogoń Markocice 31 sierpnia, 15:00
Olimpia Kamienna Góra 0-3 Włókniarz Leśna 31 sierpnia, 17:00
Victoria Ruszów 0-0 Łużyce Lubań 31 sierpnia, 17:00
Włókniarz Mirsk 1-1 Hutnik Pieńsk 31 sierpnia, 17:00
Julia Szklarska Poręba 3-0 Lechia Piechowice 31 sierpnia, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-1 Leśnik Osiecznica 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Leśnik Osiecznica 2-0 Pogoń Świerzawa 7 września, 16:00
Lechia Piechowice 0-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 6 września, 17:30
Hutnik Pieńsk 4-0 Julia Szklarska Poręba 7 września, 15:00
Łużyce Lubań 1-1 Włókniarz Mirsk 7 września, 17:00
Włókniarz Leśna 0-1 Victoria Ruszów 8 września, 14:00
Pogoń Markocice 3-7 Olimpia Kamienna Góra 7 września, 16:00
Stella Lubomierz - GKS Warta Bolesławiecka 7 września, 16:00
było 1-7, anulowany
Piast Wykroty 2-0 Nysa Zgorzelec 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Pauza: Olimpia Kamienna Góra.
 
Pogoń Świerzawa 3-2 Nysa Zgorzelec 15 września, 15:00
GKS Warta Bolesławiecka 1-2 Piast Wykroty 14 września, 16:00
Victoria Ruszów 3-0 Pogoń Markocice 14 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Włókniarz Mirsk 1-4 Włókniarz Leśna 14 września, 16:00
Julia Szklarska Poręba 1-1 Łużyce Lubań 15 września, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-3 Hutnik Pieńsk 15 września, 11:00
Leśnik Osiecznica 4-3 Lechia Piechowice 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Pauza: Victoria Ruszów.
 
Lechia Piechowice 0-5 Pogoń Świerzawa 22 września, 14:00
Hutnik Pieńsk 1-3 Leśnik Osiecznica 21 września, 15:00
Łużyce Lubań 2-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 21 września, 16:00
Włókniarz Leśna 1-2 Julia Szklarska Poręba 21 września, 16:00
Pogoń Markocice 1-1 Włókniarz Mirsk 21 września, 16:00
Piast Wykroty 5-0 Olimpia Kamienna Góra 21 września, 16:00
Nysa Zgorzelec 1-2 GKS Warta Bolesławiecka 21 września, 16:30

Kolejka 8 - 28-29 września

Pauza: Włókniarz Mirsk.
 
Pogoń Świerzawa 7-3 GKS Warta Bolesławiecka 28 września, 16:00
Olimpia Kamienna Góra 1-1 Nysa Zgorzelec 28 września, 16:00
Victoria Ruszów 0-3 Piast Wykroty 29 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-2
Julia Szklarska Poręba 2-2 Pogoń Markocice 28 września, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 6-1 Włókniarz Leśna 28 września, 16:00
Leśnik Osiecznica 3-2 Łużyce Lubań 28 września, 16:00
Lechia Piechowice 1-1 Hutnik Pieńsk 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Pauza: Julia Szklarska Poręba.
 
Hutnik Pieńsk 0-4 Pogoń Świerzawa 6 października, 11:00
Łużyce Lubań 3-1 Lechia Piechowice 5 października, 15:00
Włókniarz Leśna 3-1 Leśnik Osiecznica 6 października, 16:00
Pogoń Markocice 0-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 5 października, 15:00
Piast Wykroty 5-0 Włókniarz Mirsk 5 października, 15:00
Nysa Zgorzelec 1-2 Victoria Ruszów 5 października, 15:00
GKS Warta Bolesławiecka 3-1 Olimpia Kamienna Góra 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Pauza: BKS Bobrzanie Bolesławiec.
 
Pogoń Świerzawa 1-1 Olimpia Kamienna Góra 12 października, 15:00
Victoria Ruszów 4-1 GKS Warta Bolesławiecka 13 października, 14:00
Włókniarz Mirsk 2-1 Nysa Zgorzelec 12 października, 16:00
Julia Szklarska Poręba 3-2 Piast Wykroty 12 października, 16:00
Leśnik Osiecznica 8-1 Pogoń Markocice 12 października, 15:00
Lechia Piechowice 1-2 Włókniarz Leśna 13 października, 11:00
Hutnik Pieńsk 5-3 Łużyce Lubań 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Pauza: Leśnik Osiecznica.
 
Łużyce Lubań 2-1 Pogoń Świerzawa 19 października, 15:00
Włókniarz Leśna 2-1 Hutnik Pieńsk 19 października, 15:00
Pogoń Markocice 2-1 Lechia Piechowice 19 października, 15:00
Piast Wykroty 1-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 19 października, 15:00
Nysa Zgorzelec 1-3 Julia Szklarska Poręba 19 października, 15:00
GKS Warta Bolesławiecka 7-2 Włókniarz Mirsk 19 października, 15:00
Olimpia Kamienna Góra 1-4 Victoria Ruszów 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Pauza: Lechia Piechowice.
 
Pogoń Świerzawa 1-4 Victoria Ruszów 27 października, 14:00
Włókniarz Mirsk 2-1 Olimpia Kamienna Góra 26 października, 15:00
Julia Szklarska Poręba 1-1 GKS Warta Bolesławiecka 26 października, 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 10-1 Nysa Zgorzelec 26 października, 15:00
Leśnik Osiecznica 4-5 Piast Wykroty 26 października, 14:00
Hutnik Pieńsk 1-2 Pogoń Markocice 27 października, 14:00
Włókniarz Leśna 0-0 Łużyce Lubań 26 października, 15:30

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Pauza: Hutnik Pieńsk.
 
Włókniarz Leśna 4-2 Pogoń Świerzawa 2 listopada, 14:30
Pogoń Markocice 0-3 Łużyce Lubań 2 listopada, 14:00
Piast Wykroty 5-0 Lechia Piechowice 2 listopada, 14:00
Nysa Zgorzelec 1-2 Leśnik Osiecznica 2 listopada, 14:00
GKS Warta Bolesławiecka 3-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 2 listopada, 14:00
Olimpia Kamienna Góra 3-3 Julia Szklarska Poręba 2 listopada, 14:00
Victoria Ruszów 1-0 Włókniarz Mirsk 3 listopada, 14:30

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Pauza: Łużyce Lubań.
 
Pogoń Świerzawa 4-1 Włókniarz Mirsk 9 listopada, 14:00
Julia Szklarska Poręba 2-6 Victoria Ruszów 9 listopada, 14:30
BKS Bobrzanie Bolesławiec 7-0 Olimpia Kamienna Góra 9 listopada, 14:00
Leśnik Osiecznica 4-2 GKS Warta Bolesławiecka 9 listopada, 14:00
Lechia Piechowice 1-2 Nysa Zgorzelec 10 listopada, 11:00
Hutnik Pieńsk 5-1 Piast Wykroty 9 listopada, 14:00
Włókniarz Leśna 13-0 Pogoń Markocice 9 listopada, 14:00
mecz przerwany po I połowie przy stanie 13-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Pauza: Włókniarz Leśna.
 
Pogoń Markocice 0-1 Pogoń Świerzawa 16 listopada, 13:30
Piast Wykroty 0-2 Łużyce Lubań 16 listopada, 14:00
Nysa Zgorzelec 0-2 Hutnik Pieńsk 16 listopada, 13:30
GKS Warta Bolesławiecka 12-0 Lechia Piechowice 16 listopada, 13:30
Olimpia Kamienna Góra 0-2 Leśnik Osiecznica 16 listopada, 13:30
Victoria Ruszów 1-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 16 listopada, 13:30
Włókniarz Mirsk 2-4 Julia Szklarska Poręba 17 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 14-15 marca

Pauza: Pogoń Markocice.
 
Pogoń Świerzawa - Julia Szklarska Poręba
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Włókniarz Mirsk - BKS Bobrzanie Bolesławiec
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria Ruszów - Leśnik Osiecznica
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Kamienna Góra - Lechia Piechowice
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Warta Bolesławiecka - Hutnik Pieńsk
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nysa Zgorzelec - Łużyce Lubań
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Wykroty - Włókniarz Leśna
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 21-22 marca

Pauza: Pogoń Świerzawa.
 
Pogoń Markocice - Piast Wykroty
Włókniarz Leśna - Nysa Zgorzelec
Łużyce Lubań - GKS Warta Bolesławiecka
Hutnik Pieńsk - Olimpia Kamienna Góra
Lechia Piechowice - Victoria Ruszów
Leśnik Osiecznica - Włókniarz Mirsk
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Julia Szklarska Poręba

Kolejka 18 - 28-29 marca

Pauza: Piast Wykroty.
 
Pogoń Świerzawa - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Julia Szklarska Poręba - Leśnik Osiecznica
Włókniarz Mirsk - Lechia Piechowice
Victoria Ruszów - Hutnik Pieńsk
Olimpia Kamienna Góra - Łużyce Lubań
GKS Warta Bolesławiecka - Włókniarz Leśna
Nysa Zgorzelec - Pogoń Markocice

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Pauza: Nysa Zgorzelec.
 
Piast Wykroty - Pogoń Świerzawa
Pogoń Markocice - GKS Warta Bolesławiecka
Włókniarz Leśna - Olimpia Kamienna Góra
Łużyce Lubań - Victoria Ruszów
Hutnik Pieńsk - Włókniarz Mirsk
Lechia Piechowice - Julia Szklarska Poręba
Leśnik Osiecznica - BKS Bobrzanie Bolesławiec

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Pauza: GKS Warta Bolesławiecka.
 
Pogoń Świerzawa - Leśnik Osiecznica
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Lechia Piechowice
Julia Szklarska Poręba - Hutnik Pieńsk
Włókniarz Mirsk - Łużyce Lubań
Victoria Ruszów - Włókniarz Leśna
Olimpia Kamienna Góra - Pogoń Markocice
Nysa Zgorzelec - Piast Wykroty

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Pauza: Olimpia Kamienna Góra.
 
Nysa Zgorzelec - Pogoń Świerzawa
Piast Wykroty - GKS Warta Bolesławiecka
Pogoń Markocice - Victoria Ruszów
Włókniarz Leśna - Włókniarz Mirsk
Łużyce Lubań - Julia Szklarska Poręba
Hutnik Pieńsk - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Lechia Piechowice - Leśnik Osiecznica

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Pauza: Victoria Ruszów.
 
Pogoń Świerzawa - Lechia Piechowice
Leśnik Osiecznica - Hutnik Pieńsk
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Łużyce Lubań
Julia Szklarska Poręba - Włókniarz Leśna
Włókniarz Mirsk - Pogoń Markocice
Olimpia Kamienna Góra - Piast Wykroty
GKS Warta Bolesławiecka - Nysa Zgorzelec

Kolejka 23 - 2-3 maja

Pauza: Włókniarz Mirsk.
 
GKS Warta Bolesławiecka - Pogoń Świerzawa
Nysa Zgorzelec - Olimpia Kamienna Góra
Piast Wykroty - Victoria Ruszów
Pogoń Markocice - Julia Szklarska Poręba
Włókniarz Leśna - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Łużyce Lubań - Leśnik Osiecznica
Hutnik Pieńsk - Lechia Piechowice

Kolejka 24 - 9-10 maja

Pauza: Julia Szklarska Poręba.
 
Pogoń Świerzawa - Hutnik Pieńsk
Lechia Piechowice - Łużyce Lubań
Leśnik Osiecznica - Włókniarz Leśna
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Pogoń Markocice
Włókniarz Mirsk - Piast Wykroty
Victoria Ruszów - Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Góra - GKS Warta Bolesławiecka

Kolejka 25 - 16-17 maja

Pauza: BKS Bobrzanie Bolesławiec.
 
Olimpia Kamienna Góra - Pogoń Świerzawa
GKS Warta Bolesławiecka - Victoria Ruszów
Nysa Zgorzelec - Włókniarz Mirsk
Piast Wykroty - Julia Szklarska Poręba
Pogoń Markocice - Leśnik Osiecznica
Włókniarz Leśna - Lechia Piechowice
Łużyce Lubań - Hutnik Pieńsk

Kolejka 26 - 23-24 maja

Pauza: Leśnik Osiecznica.
 
Pogoń Świerzawa - Łużyce Lubań
Hutnik Pieńsk - Włókniarz Leśna
Lechia Piechowice - Pogoń Markocice
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Piast Wykroty
Julia Szklarska Poręba - Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk - GKS Warta Bolesławiecka
Victoria Ruszów - Olimpia Kamienna Góra

Kolejka 27 - 30-31 maja

Pauza: Lechia Piechowice.
 
Łużyce Lubań - Włókniarz Leśna
Victoria Ruszów - Pogoń Świerzawa
Olimpia Kamienna Góra - Włókniarz Mirsk
GKS Warta Bolesławiecka - Julia Szklarska Poręba
Nysa Zgorzelec - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Piast Wykroty - Leśnik Osiecznica
Pogoń Markocice - Hutnik Pieńsk

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Pauza: Hutnik Pieńsk.
 
Pogoń Świerzawa - Włókniarz Leśna
Łużyce Lubań - Pogoń Markocice
Lechia Piechowice - Piast Wykroty
Leśnik Osiecznica - Nysa Zgorzelec
BKS Bobrzanie Bolesławiec - GKS Warta Bolesławiecka
Julia Szklarska Poręba - Olimpia Kamienna Góra
Włókniarz Mirsk - Victoria Ruszów

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Pauza: Łużyce Lubań.
 
Włókniarz Mirsk - Pogoń Świerzawa
Victoria Ruszów - Julia Szklarska Poręba
Olimpia Kamienna Góra - BKS Bobrzanie Bolesławiec
GKS Warta Bolesławiecka - Leśnik Osiecznica
Nysa Zgorzelec - Lechia Piechowice
Piast Wykroty - Hutnik Pieńsk
Pogoń Markocice - Włókniarz Leśna

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Pauza: Włókniarz Leśna.
 
Pogoń Świerzawa - Pogoń Markocice
Łużyce Lubań - Piast Wykroty
Hutnik Pieńsk - Nysa Zgorzelec
Lechia Piechowice - GKS Warta Bolesławiecka
Leśnik Osiecznica - Olimpia Kamienna Góra
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Victoria Ruszów
Julia Szklarska Poręba - Włókniarz Mirsk

Baraże o udział w IV lidze (dolnośląska (zachód))
Baraże o udział w klasie okręgowej (Jelenia Góra)

IV liga 2019/2020 (dolnośląska (zachód))

Klasa okręgowa 2019/2020 (Legnica)

Klasa A 2019/2020 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2019/2020 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2019/2020 (Jelenia Góra III)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas