[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
13 goli - Mariusz Idzik (Ruch Chorzów),
11 goli - Wojciech Caniboł (Pniówek Pawłowice Śląskie),
9 goli - Szymon Kobusiński (Lechia Zielona Góra), Wojciech Okińczyc (Lechia Zielona Góra),
8 goli - Marcin Lachowski (Polonia Bytom), Sebastian Pączko (Gwarek Tarnowskie Góry), Szymon Szymański (Rekord Bielsko-Biała),
7 goli - Arisco (Miedź II Legnica), Sebastian Bergier (Śląsk II Wrocław), Marcin Wodecki (ROW 1964 Rybnik),
6 goli - Marcin Niemczyk (Ruch Zdzieszowice), Piotr Samiec-Talar (Śląsk II Wrocław),
5 goli - Kamil Bętkowski (Gwarek Tarnowskie Góry), Marcin Buryło (Foto-Higiena Gać), Damian Celuch (Stal Brzeg), Wojciech Łobodziński (Miedź II Legnica), Grzegorz Mazurek (Piast Żmigród), Hubert Muszyński (Ślęza Wrocław), Dominik Wejerowski (Stal Brzeg), Bartosz Włodarczyk (MKS Kluczbork), Mateusz Zatwarnicki (Miedź II Legnica),
4 gole - Bartosz Białek (Zagłębie II Lubin), Łukasz Damrat (Ruch Zdzieszowice), Dawid Hanzel (Pniówek Pawłowice Śląskie), Tobiasz Jarczak (Foto-Higiena Gać), Kamil Jurasik (MKS Kluczbork), Dariusz Kamiński (Górnik II Zabrze), Dawid Kiliński (Ruch Zdzieszowice), Rafał Kuliński (Gwarek Tarnowskie Góry), Dawid Plizga (ROW 1964 Rybnik), Jakub Ryś (MKS Kluczbork), Alan Wojtaszek (Piast Żmigród), Marko Zawada (Górnik II Zabrze),
3 gole - Hubert Antkowiak (Miedź II Legnica), Przemysław Bargiel (Śląsk II Wrocław), Michał Bartkowiak (Foto-Higiena Gać), Mateusz Bartolewski (Ruch Chorzów), Błażej Czuban (Zagłębie II Lubin), Mateusz Dychus (Stal Brzeg), Marcin Garuch (Miedź II Legnica), Dawid Jarka (Gwarek Tarnowskie Góry), Norbert Jaszczak (MKS Kluczbork), Adrian Kowalski (MKS Kluczbork), Michał Koźlik (Piast Żmigród), Piotr Krawczyk (Górnik II Zabrze), Dawid Krzemień (Polonia Bytom), Paweł Kubiak (Ruch Zdzieszowice), Szymon Lewkot (Ślęza Wrocław), Artur Małecki (Lechia Zielona Góra), Jakub Nowak (Ruch Chorzów), Przemysław Oziębała (Gwarek Tarnowskie Góry), Robert Pisarczuk (Ślęza Wrocław), Bartłomiej Polok (ROW 1964 Rybnik), Marcin Przybylski (Foto-Higiena Gać), Norbert Radkiewicz (Polonia Bytom), Michał Rostkowski (Górnik II Zabrze), Mathieu Scalet (Śląsk II Wrocław), Denis Sotor (Ruch Zdzieszowice), Patryk Stefański (Polonia Bytom), Jehor Tarnow (Foto-Higiena Gać), Mateusz Winciersz (Ruch Chorzów), Marcin Wróbel (Rekord Bielsko-Biała),
2 gole - Jakub Babij (Lechia Zielona Góra), Bartosz Boruń (Śląsk II Wrocław), Mateusz Cieślik (Stal Brzeg), Marcin Czaicki (Rekord Bielsko-Biała), Radosław Dzierbicki (ROW 1964 Rybnik), Mariusz Fornalczyk (Polonia Bytom), Tomasz Gajda (Stal Brzeg), Paweł Gierak (MKS Kluczbork), Mateusz Gleń (Rekord Bielsko-Biała), Bartosz Guzdek (Rekord Bielsko-Biała), Patryk Joachim (Gwarek Tarnowskie Góry), David Kopacz (Górnik II Zabrze), Grzegorz Kotowicz (Śląsk II Wrocław), Piotr Kotyla (Ślęza Wrocław), Szymon Krocz (Śląsk II Wrocław), Mateusz Lechowicz (Ruch Chorzów), Maciej Matusik (Ślęza Wrocław), Kamil Mazek (Zagłębie II Lubin), Mateusz Młynarczyk (Śląsk II Wrocław), Dawid Morcinek (Pniówek Pawłowice Śląskie), Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork), Marcin Nowacki (LZS Starowice Dolne), Leszek Nowosielski (LZS Starowice Dolne), Patryk Palat (MKS Kluczbork), Aleksander Paluszek (Górnik II Zabrze), Dariusz Pawłowski (Górnik II Zabrze), Wiktor Piejak (ROW 1964 Rybnik), Tomasz Pośpiech (Polonia Bytom), Dominik Skiba (Górnik II Zabrze), Daniel Smuga (Miedź II Legnica), Marek Sobik (Rekord Bielsko-Biała), Kamil Spratek (ROW 1964 Rybnik), Mateusz Stempin (Ślęza Wrocław), Jakub Sypek (Zagłębie II Lubin), Daniel Szczepan (Śląsk II Wrocław), Przemysław Szkatuła (ROW 1964 Rybnik), Kornel Traczyk (Ślęza Wrocław), Łukasz Wolsztyński (Górnik II Zabrze), Filip Żagiel (Polonia Bytom), Paweł Żyra (Zagłębie II Lubin),
1 gol - Aron Athenstadt (Lechia Zielona Góra), Ishmael Baidoo (Górnik II Zabrze), Filip Bainović (Górnik II Zabrze), Jarosław Baranśkyj (ROW 1964 Rybnik), Juan Bauzá (Górnik II Zabrze), Paweł Bujakiewicz (Foto-Higiena Gać), Błażej Chouwer (Piast Żmigród), Aboubacar Condé (Miedź II Legnica), Giorgi Culeiskiri (Ruch Chorzów), Kacper Czajkowski (Foto-Higiena Gać), Dawid Czapliński (Ruch Zdzieszowice), Michał Czernek (Rekord Bielsko-Biała), Jarosław Czernysz (Polonia Bytom), Adrian Dąbrowski (Ruch Chorzów), Tomasz Dyr (Ślęza Wrocław), Adam Dzido (Gwarek Tarnowskie Góry), Tomasz Foszmańczyk (Ruch Chorzów), Michał Gałaszewski (Foto-Higiena Gać), Łukasz Garguła (Lechia Zielona Góra), Mateusz Gaudyn (Rekord Bielsko-Biała), Damian Gąska (Śląsk II Wrocław), Marcin Gołębiowski (Zagłębie II Lubin), Dennis Gordzielik (LZS Starowice Dolne), Sebastian Górski (Lechia Zielona Góra), Krzysztof Hałgas (Polonia Bytom), Carlos Heredia (Miedź II Legnica), Mateusz Hołownia (Śląsk II Wrocław), Jakub Horański (LZS Starowice Dolne), Mateusz Iwan (Ruch Chorzów), Jan Izdebski (Lechia Zielona Góra), Piotr Jakubowski (ROW 1964 Rybnik), Jan Janik (ROW 1964 Rybnik), Marcin Jantos (MKS Kluczbork), Mateusz Jaros (Piast Żmigród), Dawid Kamiński (Stal Brzeg), Konrad Kasolik (Ruch Chorzów), Filip Kendzia (Piast Żmigród), Bartosz Konieczny (Lechia Zielona Góra), Dominik Konieczny (Polonia Bytom), Andrzej Korytek (Foto-Higiena Gać), Michał Kostrzewa (Piast Żmigród), Konrad Kostrzycki (Ruch Zdzieszowice), Marcin Kowalski (Ruch Chorzów), Maciej Koziara (Miedź II Legnica), Miłosz Kubacki (Foto-Higiena Gać), Paweł Kucharczyk (Śląsk II Wrocław), Jakub Kuczera (ROW 1964 Rybnik), Mateusz Kulanek (Górnik II Zabrze), Bartłomiej Kulejewski (Ruch Chorzów), Kacper Lepczyński (Zagłębie II Lubin), Przemysław Macierzyński (Miedź II Legnica), Michał Maj (Stal Brzeg), Paweł Mandrysz (ROW 1964 Rybnik), Alasana Manneh (Górnik II Zabrze), Łukasz Matusiak (Polonia Bytom), Mateusz Mazurek (Gwarek Tarnowskie Góry), Filip Michalski (Śląsk II Wrocław), Piotr Niewieściuk (Stal Brzeg), Daniel Nowak (Ruch Zdzieszowice), Sławomir Pach (Gwarek Tarnowskie Góry), Piotr Pacholski (ROW 1964 Rybnik), Konrad Pipia (Gwarek Tarnowskie Góry), Michał Pojasek (Miedź II Legnica), Tomasz Polak (Gwarek Tarnowskie Góry), Dawid Pożarycki (Stal Brzeg), Thomas Pranica (Górnik II Zabrze), Bartłomiej Rakowski (LZS Starowice Dolne), Dariusz Rucki (Rekord Bielsko-Biała), Szymon Rusiecki (Piast Żmigród), Patryk Sikora (Ruch Chorzów), Denis Smolarek (Ruch Zdzieszowice), Damian Stachurski (Lechia Zielona Góra), Mateusz Szatkowski (Pniówek Pawłowice Śląskie), Bartosz Szepeta (MKS Kluczbork), Łukasz Szukiełowicz (MKS Kluczbork), Maciej Tomaszewski (Ślęza Wrocław), Piotr Trąd (Pniówek Pawłowice Śląskie), Mateusz Waliczek (Rekord Bielsko-Biała), Konrad Warmiński (ROW 1964 Rybnik), Marcin Wdowiak (Ślęza Wrocław), Dawid Weis (Pniówek Pawłowice Śląskie), Dominik Więcek (Zagłębie II Lubin), Piotr Wyroba (Rekord Bielsko-Biała), Dawid Zieliński (Piast Żmigród).

Strzelcy według drużyn:
 
Foto-Higiena Gać: 5 - Marcin Buryło, 4 - Tobiasz Jarczak, 3 - Michał Bartkowiak, Marcin Przybylski, Jehor Tarnow, 1 - Paweł Bujakiewicz, Kacper Czajkowski, Michał Gałaszewski, Andrzej Korytek, Miłosz Kubacki
Górnik II Zabrze: 4 - Dariusz Kamiński, Marko Zawada, 3 - Piotr Krawczyk, Michał Rostkowski, 2 - David Kopacz, Aleksander Paluszek, Dariusz Pawłowski, Dominik Skiba, Łukasz Wolsztyński, 1 - Ishmael Baidoo, Filip Bainović, Juan Bauzá, Mateusz Kulanek, Alasana Manneh, Thomas Pranica
Gwarek Tarnowskie Góry: 8 - Sebastian Pączko, 5 - Kamil Bętkowski, 4 - Rafał Kuliński, 3 - Dawid Jarka, Przemysław Oziębała, 2 - Patryk Joachim, 1 - Adam Dzido, Mateusz Mazurek, Sławomir Pach, Konrad Pipia, Tomasz Polak
Lechia Zielona Góra: 9 - Szymon Kobusiński, Wojciech Okińczyc, 3 - Artur Małecki, 2 - Jakub Babij, 1 - Aron Athenstadt, Łukasz Garguła, Sebastian Górski, Jan Izdebski, Bartosz Konieczny, Damian Stachurski
LZS Starowice Dolne: 2 - Marcin Nowacki, Leszek Nowosielski, 1 - Dennis Gordzielik, Jakub Horański, Bartłomiej Rakowski
Miedź II Legnica: 7 - Arisco, 5 - Wojciech Łobodziński, Mateusz Zatwarnicki, 3 - Hubert Antkowiak, Marcin Garuch, 2 - Daniel Smuga, 1 - Aboubacar Condé, Carlos Heredia, Maciej Koziara, Przemysław Macierzyński, Michał Pojasek
MKS Kluczbork: 5 - Bartosz Włodarczyk, 4 - Kamil Jurasik, Jakub Ryś, 3 - Norbert Jaszczak, Adrian Kowalski, 2 - Paweł Gierak, Kamil Nitkiewicz, Patryk Palat, 1 - Marcin Jantos, Bartosz Szepeta, Łukasz Szukiełowicz
Piast Żmigród: 5 - Grzegorz Mazurek, 4 - Alan Wojtaszek, 3 - Michał Koźlik, 1 - Błażej Chouwer, Mateusz Jaros, Filip Kendzia, Michał Kostrzewa, Szymon Rusiecki, Dawid Zieliński
Pniówek Pawłowice Śląskie: 11 - Wojciech Caniboł, 4 - Dawid Hanzel, 2 - Dawid Morcinek, 1 - Mateusz Szatkowski, Piotr Trąd, Dawid Weis
Polonia Bytom: 8 - Marcin Lachowski, 3 - Dawid Krzemień, Norbert Radkiewicz, Patryk Stefański, 2 - Mariusz Fornalczyk, Tomasz Pośpiech, Filip Żagiel, 1 - Jarosław Czernysz, Krzysztof Hałgas, Dominik Konieczny, Łukasz Matusiak
Rekord Bielsko-Biała: 8 - Szymon Szymański, 3 - Marcin Wróbel, 2 - Marcin Czaicki, Mateusz Gleń, Bartosz Guzdek, Marek Sobik, 1 - Michał Czernek, Mateusz Gaudyn, Dariusz Rucki, Mateusz Waliczek, Piotr Wyroba
ROW 1964 Rybnik: 7 - Marcin Wodecki, 4 - Dawid Plizga, 3 - Bartłomiej Polok, 2 - Radosław Dzierbicki, Wiktor Piejak, Kamil Spratek, Przemysław Szkatuła, 1 - Jarosław Baranśkyj, Piotr Jakubowski, Jan Janik, Jakub Kuczera, Paweł Mandrysz, Piotr Pacholski, Konrad Warmiński
Ruch Chorzów: 13 - Mariusz Idzik, 3 - Mateusz Bartolewski, Jakub Nowak, Mateusz Winciersz, 2 - Mateusz Lechowicz, 1 - Giorgi Culeiskiri, Adrian Dąbrowski, Tomasz Foszmańczyk, Mateusz Iwan, Konrad Kasolik, Marcin Kowalski, Bartłomiej Kulejewski, Patryk Sikora
Ruch Zdzieszowice: 6 - Marcin Niemczyk, 4 - Łukasz Damrat, Dawid Kiliński, 3 - Paweł Kubiak, Denis Sotor, 1 - Dawid Czapliński, Konrad Kostrzycki, Daniel Nowak, Denis Smolarek
Stal Brzeg: 5 - Damian Celuch, Dominik Wejerowski, 3 - Mateusz Dychus, 2 - Mateusz Cieślik, Tomasz Gajda, 1 - Dawid Kamiński, Michał Maj, Piotr Niewieściuk, Dawid Pożarycki
Śląsk II Wrocław: 7 - Sebastian Bergier, 6 - Piotr Samiec-Talar, 3 - Przemysław Bargiel, Mathieu Scalet, 2 - Bartosz Boruń, Grzegorz Kotowicz, Szymon Krocz, Mateusz Młynarczyk, Daniel Szczepan, 1 - Damian Gąska, Mateusz Hołownia, Paweł Kucharczyk, Filip Michalski
Ślęza Wrocław: 5 - Hubert Muszyński, 3 - Szymon Lewkot, Robert Pisarczuk, 2 - Piotr Kotyla, Maciej Matusik, Mateusz Stempin, Kornel Traczyk, 1 - Tomasz Dyr, Maciej Tomaszewski, Marcin Wdowiak
Zagłębie II Lubin: 4 - Bartosz Białek, 3 - Błażej Czuban, 2 - Kamil Mazek, Jakub Sypek, Paweł Żyra, 1 - Marcin Gołębiowski, Kacper Lepczyński, Dominik Więcek

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas