[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: śląska V (Bielsko-Biała-Tychy)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Pszczyna 15 37 12 1 2 44-16 6 1 1 14-6 6 0 1 30-10
2.  LKS Bestwina 15 35 11 2 2 41-11 6 1 0 25-5 5 1 2 16-6
3.  MKS Lędziny 15 34 10 4 1 40-11 5 2 1 15-4 5 2 0 25-7
4.  LKS Wisła Wielka 15 31 10 1 4 25-22 7 1 1 18-8 3 0 3 7-14
5.  Pasjonat Dankowice 15 26 8 2 5 34-20 7 0 2 26-10 1 2 3 8-10
6.  BKS Stal Bielsko-Biała 15 25 8 1 6 41-32 2 1 0 12-7 6 0 6 29-25
7.  Czarni Jaworze 15 24 7 3 5 26-25 4 2 2 16-13 3 1 3 10-12
8.  Ogrodnik Cielmice (Tychy) 15 20 6 2 7 29-25 3 2 2 12-9 3 0 5 17-16
9.  MRKS II Czechowice-Dziedzice 15 18 6 0 9 28-40 3 0 5 14-17 3 0 4 14-23 1 3 1 0 0 3-2
10.  LKS Studzienice 15 18 5 3 7 31-44 4 0 3 15-24 1 3 4 16-20 1 0 0 0 1 2-3
11.  LKS Łąka (k. Pszczyny) 15 17 4 5 6 26-29 1 3 3 15-16 3 2 3 11-13
12.  Sokół Wola 15 14 3 5 7 15-25 1 3 3 12-14 2 2 4 3-11 2 6 2 0 0 6-0
13.  Rekord II Bielsko-Biała 15 14 4 2 9 37-30 2 1 5 19-16 2 1 4 18-14 2 3 1 0 1 7-1
14.  KS Bestwinka 15 14 4 2 9 14-40 3 0 5 12-24 1 2 4 2-16 2 0 0 0 2 0-12
15.  LKS Rudołtowice-Ćwiklice 15 11 3 2 10 18-40 0 1 7 5-23 3 1 3 13-17
16.  Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 15 4 1 1 13 12-51 1 0 7 9-26 0 1 6 3-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Iskra Pszczyna    1-0 2-2 2-0 3-2 1-2 1-0 2-0 2-0 
 2 LKS Bestwina    2-0 2-2 3-0 3-0 5-1 4-2 6-0 
 3 MKS Lędziny0-0     1-0 1-2 4-0 3-2 4-0 0-0 2-0 
 4 LKS Wisła Wielka3-2 1-2     3-2 2-0 1-0 2-1 2-0 1-1 3-0 
 5 Pasjonat Dankowice6-0     4-1 1-4 4-2 0-1 5-0 2-1 2-1 2-0 
 6 BKS Stal Bielsko-Biała    7-3 2-2 3-2 
 7 Czarni Jaworze2-1 1-1 1-4     3-1 4-1 1-2 3-2 1-1 
 8 Ogrodnik Cielmice (Tychy)0-1 1-0 4-2     2-4 4-1 1-1 0-0 
 9 MRKS II Czechowice-Dziedzice3-4 0-2     3-2 2-3 1-0 1-3 1-2 3-1 
 10 LKS Studzienice0-8 1-5 1-4 2-1 3-1 4-3     4-2 
 11 LKS Łąka (k. Pszczyny)1-5 0-1 2-2 1-1 2-2     1-3 8-2 
 12 Sokół Wola0-3 2-4 1-3 2-2 2-2     5-0 0-0 
 13 Rekord II Bielsko-Biała2-4 0-4 6-0 2-2 0-1 0-1     3-4 6-0 
 14 KS Bestwinka0-4 3-5 0-3 0-1 5-4 1-0 0-7     3-0 
 15 LKS Rudołtowice-Ćwiklice0-3 1-3 1-5 2-5 1-2 0-4 0-0 0-1     
 16 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)1-4 1-3 0-6 0-3* 0-4 1-4 1-2 5-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

LKS Wisła Wielka 2-0 Sokół Wola 28 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 sierpnia, 17:00) odwołany
Czarni Jaworze 2-1 LKS Bestwina 10 sierpnia, 17:00
Rekord II Bielsko-Biała 0-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 10 sierpnia, 13:30
MKS Lędziny 3-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 10 sierpnia, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 11 sierpnia, 16:00
Iskra Pszczyna 3-2 BKS Stal Bielsko-Biała 10 sierpnia, 17:00
Pasjonat Dankowice 4-2 LKS Studzienice 10 sierpnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0-1 KS Bestwinka 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Sokół Wola 5-0 KS Bestwinka 15 sierpnia, 15:00
LKS Studzienice 4-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 15 sierpnia, 15:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-4 Iskra Pszczyna 11 września, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-4 MRKS II Czechowice-Dziedzice 15 sierpnia, 15:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-2 MKS Lędziny 15 sierpnia, 15:00
LKS Bestwina 4-2 Rekord II Bielsko-Biała 11 września, 17:00
LKS Wisła Wielka 2-0 Czarni Jaworze 15 sierpnia, 15:00
Pasjonat Dankowice 4-1 BKS Stal Bielsko-Biała 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Czarni Jaworze 1-2 Sokół Wola 18 sierpnia, 16:00
Rekord II Bielsko-Biała 6-0 LKS Wisła Wielka 18 sierpnia, 13:30
MKS Lędziny 0-0 LKS Bestwina 17 sierpnia, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 2-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 18 sierpnia, 16:00
Iskra Pszczyna 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 17 sierpnia, 17:00
Pasjonat Dankowice 2-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 17 sierpnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2-5 BKS Stal Bielsko-Biała 17 sierpnia, 17:00
KS Bestwinka 5-4 LKS Studzienice 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Sokół Wola 2-2 LKS Studzienice 24 sierpnia, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 5-0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 24 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-0 Pasjonat Dankowice 24 sierpnia, 17:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-5 Iskra Pszczyna 28 sierpnia, 17:30
LKS Bestwina 5-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 24 sierpnia, 17:00
LKS Wisła Wielka 1-2 MKS Lędziny 24 sierpnia, 17:00
Czarni Jaworze 3-2 Rekord II Bielsko-Biała 24 sierpnia, 17:00
KS Bestwinka 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Rekord II Bielsko-Biała 0-1 Sokół Wola 1 września, 16:00
MKS Lędziny 4-0 Czarni Jaworze 31 sierpnia, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 0-2 LKS Wisła Wielka 1 września, 11:00
Iskra Pszczyna 1-0 LKS Bestwina 25 września, 17:00
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 17:00) odwołany na wniosek gospodarzy
Pasjonat Dankowice 0-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 31 sierpnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0-4 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 31 sierpnia, 17:00
KS Bestwinka 3-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1 września, 16:00
LKS Studzienice 2-1 BKS Stal Bielsko-Biała 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Sokół Wola 2-4 BKS Stal Bielsko-Biała 7 września, 12:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-2 LKS Studzienice 7 września, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-0 KS Bestwinka 8 września, 15:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-3 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 7 września, 16:00
LKS Bestwina 2-2 Pasjonat Dankowice 7 września, 14:30
LKS Wisła Wielka 3-2 Iskra Pszczyna 7 września, 16:00
Czarni Jaworze 4-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 7 września, 16:00
Rekord II Bielsko-Biała 0-4 MKS Lędziny 8 września, 15:00

Kolejka 7 - 14-15 września

MKS Lędziny 0-0 Sokół Wola 14 września, 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-3 Rekord II Bielsko-Biała 15 września, 16:00
Iskra Pszczyna 1-2 Czarni Jaworze 14 września, 16:00
Pasjonat Dankowice 6-0 LKS Wisła Wielka 15 września, 16:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-3 LKS Bestwina 14 września, 16:00
KS Bestwinka 1-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 14 września, 13:00
LKS Studzienice 4-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 25 września, 16:30
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 14 września, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu

Kolejka 8 - 21-22 września

Sokół Wola 0-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 21 września, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 4-2 BKS Stal Bielsko-Biała 22 września, 15:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-2 LKS Studzienice 21 września, 16:00
LKS Bestwina 6-0 KS Bestwinka 21 września, 16:00
LKS Wisła Wielka 1-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 22 września, 16:00
Czarni Jaworze 1-1 Pasjonat Dankowice 21 września, 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 2-4 Iskra Pszczyna 21 września, 15:00
MKS Lędziny 4-0 MRKS II Czechowice-Dziedzice 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-0 Sokół Wola 29 września, 11:00
Iskra Pszczyna 2-2 MKS Lędziny 28 września, 16:00
Pasjonat Dankowice 2-1 Rekord II Bielsko-Biała 28 września, 16:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-2 Czarni Jaworze 28 września, 16:00
KS Bestwinka 0-4 LKS Wisła Wielka 29 września, 16:00
LKS Studzienice 1-5 LKS Bestwina 29 września, 16:00
BKS Stal Bielsko-Biała 2-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 28 września, 16:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-4 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 28 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Sokół Wola 1-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 5 października, 15:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 8-2 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 5 października, 15:00
LKS Bestwina 3-0 BKS Stal Bielsko-Biała 5 października, 15:00
LKS Wisła Wielka 1-0 LKS Studzienice 6 października, 15:00
Czarni Jaworze 1-1 KS Bestwinka 5 października, 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 3-4 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 5 października, 16:00
MKS Lędziny 1-0 Pasjonat Dankowice 5 października, 15:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-4 Iskra Pszczyna 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Iskra Pszczyna 2-0 Sokół Wola 12 października, 15:00
Pasjonat Dankowice 1-4 MRKS II Czechowice-Dziedzice 12 października, 15:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-5 MKS Lędziny 12 października, 15:00
KS Bestwinka 0-7 Rekord II Bielsko-Biała 13 października, 15:00
LKS Studzienice 3-1 Czarni Jaworze 12 października, 15:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-3 LKS Bestwina 12 października, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 4-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 12 października, 15:00
LKS Wisła Wielka 3-2 BKS Stal Bielsko-Biała 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Sokół Wola 2-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 19 października, 15:00
LKS Bestwina 3-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 19 października, 15:00
LKS Wisła Wielka 3-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 20 października, 15:00
Czarni Jaworze 1-4 BKS Stal Bielsko-Biała 19 października, 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 2-2 LKS Studzienice 19 października, 12:00
MKS Lędziny 2-0 KS Bestwinka 19 października, 15:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 20 października, 14:00
Iskra Pszczyna 2-0 Pasjonat Dankowice 16 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Pasjonat Dankowice 5-0 Sokół Wola 26 października, 14:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0-3 Iskra Pszczyna 26 października, 14:00
KS Bestwinka 0-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 27 października, 14:00
LKS Studzienice 1-4 MKS Lędziny 26 października, 13:00
BKS Stal Bielsko-Biała 3-2 Rekord II Bielsko-Biała 26 października, 14:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-4 Czarni Jaworze 26 października, 14:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-1 LKS Wisła Wielka 26 października, 14:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-1 LKS Bestwina 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Sokół Wola 0-3 LKS Bestwina 3 listopada, 14:00
LKS Wisła Wielka 2-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 3 listopada, 14:00
Czarni Jaworze 3-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3 listopada, 14:00
Rekord II Bielsko-Biała 6-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 3 listopada, 14:00
MKS Lędziny 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 3 listopada, 14:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-2 LKS Studzienice 3 listopada, 14:00
Iskra Pszczyna 2-0 KS Bestwinka 2 listopada, 14:00
Pasjonat Dankowice 2-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0-0 Sokół Wola 9 listopada, 14:00
KS Bestwinka 3-5 Pasjonat Dankowice 10 listopada, 14:00
LKS Studzienice 0-8 Iskra Pszczyna 9 listopada, 14:00
BKS Stal Bielsko-Biała 7-3 MRKS II Czechowice-Dziedzice 9 listopada, 14:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-6 MKS Lędziny 9 listopada, 14:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Rekord II Bielsko-Biała 9 listopada, 14:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-1 Czarni Jaworze 9 listopada, 14:00
LKS Bestwina 2-0 LKS Wisła Wielka 9 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Sokół Wola - LKS Wisła Wielka
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Bestwina - Czarni Jaworze
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Łąka (k. Pszczyny) - Rekord II Bielsko-Biała
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - MKS Lędziny
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - MRKS II Czechowice-Dziedzice
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
BKS Stal Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Studzienice - Pasjonat Dankowice
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Bestwinka - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 21-22 marca

BKS Stal Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice
KS Bestwinka - Sokół Wola
LKS Rudołtowice-Ćwiklice - LKS Studzienice
Iskra Pszczyna - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
MRKS II Czechowice-Dziedzice - Ogrodnik Cielmice (Tychy)
MKS Lędziny - LKS Łąka (k. Pszczyny)
Rekord II Bielsko-Biała - LKS Bestwina
Czarni Jaworze - LKS Wisła Wielka

Kolejka 18 - 28-29 marca

Sokół Wola - Czarni Jaworze
LKS Wisła Wielka - Rekord II Bielsko-Biała
LKS Bestwina - MKS Lędziny
LKS Łąka (k. Pszczyny) - MRKS II Czechowice-Dziedzice
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Iskra Pszczyna
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - Pasjonat Dankowice
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Studzienice - KS Bestwinka

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Bestwinka
LKS Studzienice - Sokół Wola
LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Pasjonat Dankowice - Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Iskra Pszczyna - LKS Łąka (k. Pszczyny)
MRKS II Czechowice-Dziedzice - LKS Bestwina
MKS Lędziny - LKS Wisła Wielka
Rekord II Bielsko-Biała - Czarni Jaworze

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Sokół Wola - Rekord II Bielsko-Biała
Czarni Jaworze - MKS Lędziny
LKS Wisła Wielka - MRKS II Czechowice-Dziedzice
LKS Bestwina - Iskra Pszczyna
LKS Łąka (k. Pszczyny) - Pasjonat Dankowice
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - KS Bestwinka
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Studzienice

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

BKS Stal Bielsko-Biała - Sokół Wola
LKS Studzienice - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
KS Bestwinka - Ogrodnik Cielmice (Tychy)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice - LKS Łąka (k. Pszczyny)
Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina
Iskra Pszczyna - LKS Wisła Wielka
MRKS II Czechowice-Dziedzice - Czarni Jaworze
MKS Lędziny - Rekord II Bielsko-Biała

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Sokół Wola - MKS Lędziny
Rekord II Bielsko-Biała - MRKS II Czechowice-Dziedzice
Czarni Jaworze - Iskra Pszczyna
LKS Wisła Wielka - Pasjonat Dankowice
LKS Bestwina - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Łąka (k. Pszczyny) - KS Bestwinka
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - LKS Studzienice

Kolejka 23 - 2-3 maja

Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - Sokół Wola
BKS Stal Bielsko-Biała - Ogrodnik Cielmice (Tychy)
LKS Studzienice - LKS Łąka (k. Pszczyny)
KS Bestwinka - LKS Bestwina
LKS Rudołtowice-Ćwiklice - LKS Wisła Wielka
Pasjonat Dankowice - Czarni Jaworze
Iskra Pszczyna - Rekord II Bielsko-Biała
MRKS II Czechowice-Dziedzice - MKS Lędziny

Kolejka 24 - 9-10 maja

Sokół Wola - MRKS II Czechowice-Dziedzice
MKS Lędziny - Iskra Pszczyna
Rekord II Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice
Czarni Jaworze - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Wisła Wielka - KS Bestwinka
LKS Bestwina - LKS Studzienice
LKS Łąka (k. Pszczyny) - BKS Stal Bielsko-Biała
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)

Kolejka 25 - 16-17 maja

Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Sokół Wola
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - LKS Łąka (k. Pszczyny)
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Bestwina
LKS Studzienice - LKS Wisła Wielka
KS Bestwinka - Czarni Jaworze
LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Rekord II Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice - MKS Lędziny
Iskra Pszczyna - MRKS II Czechowice-Dziedzice

Kolejka 26 - 23-24 maja

BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Wisła Wielka
Sokół Wola - Iskra Pszczyna
MRKS II Czechowice-Dziedzice - Pasjonat Dankowice
MKS Lędziny - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Rekord II Bielsko-Biała - KS Bestwinka
Czarni Jaworze - LKS Studzienice
LKS Bestwina - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
LKS Łąka (k. Pszczyny) - Ogrodnik Cielmice (Tychy)

Kolejka 27 - 30-31 maja

LKS Łąka (k. Pszczyny) - Sokół Wola
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - LKS Bestwina
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - LKS Wisła Wielka
BKS Stal Bielsko-Biała - Czarni Jaworze
LKS Studzienice - Rekord II Bielsko-Biała
KS Bestwinka - MKS Lędziny
LKS Rudołtowice-Ćwiklice - MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pasjonat Dankowice - Iskra Pszczyna

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Sokół Wola - Pasjonat Dankowice
Iskra Pszczyna - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
MRKS II Czechowice-Dziedzice - KS Bestwinka
MKS Lędziny - LKS Studzienice
Rekord II Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała
Czarni Jaworze - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
LKS Wisła Wielka - Ogrodnik Cielmice (Tychy)
LKS Bestwina - LKS Łąka (k. Pszczyny)

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

LKS Bestwina - Sokół Wola
LKS Łąka (k. Pszczyny) - LKS Wisła Wielka
Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Czarni Jaworze
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) - Rekord II Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Lędziny
LKS Studzienice - MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Bestwinka - Iskra Pszczyna
LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Pasjonat Dankowice

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Sokół Wola - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Pasjonat Dankowice - KS Bestwinka
Iskra Pszczyna - LKS Studzienice
MRKS II Czechowice-Dziedzice - BKS Stal Bielsko-Biała
MKS Lędziny - Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Rekord II Bielsko-Biała - Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Czarni Jaworze - LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Wisła Wielka - LKS Bestwina

IV liga 2019/2020 (śląska I)
IV liga 2019/2020 (śląska II)

Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska I (Bytom-Zabrze))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska II (Częstochowa-Lubliniec))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska III (Racibórz-Rybnik))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska IV (Katowice-Sosnowiec))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska VI (Skoczów-Żywiec))

Klasa A 2019/2020 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2019/2020 (Tychy)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas