[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Turza Śląska 17 44 14 2 1 47-17 7 1 1 24-10 7 1 0 23-7
2.  Naprzód Borucin 17 40 13 1 3 55-29 7 1 1 28-13 6 0 2 27-16
3.  LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 17 34 10 4 3 39-18 6 0 2 23-9 4 4 1 16-9
4.  Forteca Świerklany 17 33 10 3 4 54-23 6 1 1 34-7 4 2 3 20-16
5.  LKS Tworków 17 31 9 4 4 49-31 5 3 1 26-14 4 1 3 23-17 2 4 1 1 0 8-4
6.  LKS 1908 Nędza 17 31 9 4 4 44-30 3 2 3 19-14 6 2 1 25-16 2 2 0 2 0 4-4
7.  Unia Racibórz 17 31 8 7 2 47-27 4 4 1 18-16 4 3 1 29-11 2 1 0 1 1 2-6
8.  Polonia Marklowice 17 28 9 1 7 36-27 4 1 3 19-12 5 0 4 17-15
9.  Dąb Gaszowice 17 27 8 3 6 32-27 5 1 2 18-9 3 2 4 14-18
10.  Czarni Gorzyce 17 25 7 4 6 30-27 4 2 3 20-14 3 2 3 10-13
11.  Płomień Połomia 17 20 6 2 9 36-40 4 2 3 24-17 2 0 6 12-23
12.  Polonia Łaziska Rybnickie 17 19 5 4 8 19-40 4 1 4 13-25 1 3 4 6-15
13.  Silesia Lubomia 17 16 4 4 9 27-31 2 2 5 13-15 2 2 4 14-16
14.  Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 17 15 4 3 10 28-41 3 2 3 15-14 1 1 7 13-27
15.  MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 17 13 3 4 10 24-51 2 4 2 15-15 1 0 8 9-36
16.  ROW 1964 II Rybnik 17 11 3 2 12 23-51 2 0 6 11-22 1 2 6 12-29 1 3 1 0 0 1-0
17.  Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 17 11 3 2 12 23-42 2 0 7 12-23 1 2 5 11-19 1 0 0 0 1 0-1
18.  Rymer Rybnik 17 3 1 0 16 18-79 0 0 8 9-41 1 0 8 9-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Unia Turza Śląska    2-0 0-0 3-0 0-4 1-0 5-3 2-1 5-2 6-0 
 2 Naprzód Borucin    0-2 4-3 4-1 5-0 2-2 2-0 4-3 4-1 3-1 
 3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)    4-3 0-3 1-3 2-0 4-0 3-0 1-0 8-0 
 4 Forteca Świerklany1-2 5-1     4-0 5-1 3-0 7-0 2-2 7-1 
 5 LKS Tworków0-3 2-0     3-3 3-3 4-0 0-0 4-3 7-1 3-1 
 6 LKS 1908 Nędza2-4 1-2 1-1     0-4 1-1 3-2 8-0 3-0 
 7 Unia Racibórz3-3 3-2 1-5 1-1     2-1 3-2 3-0 1-1 1-1 
 8 Polonia Marklowice1-2 2-3 2-2     3-0 1-2 3-1 4-2 3-0* 
 9 Dąb Gaszowice1-2 4-0 2-5 1-1     4-0 2-1 2-0 2-0 
 10 Czarni Gorzyce1-2 3-3 2-4 0-1     2-0 0-0 4-1 4-1 4-2 
 11 Płomień Połomia2-2 4-5 2-1 0-1 1-2     3-3 6-0 3-1 3-2 
 12 Polonia Łaziska Rybnickie0-3 0-11 1-1 0-4 1-0 3-0     3-1 2-4 3-1 
 13 Silesia Lubomia0-1 1-3 1-2 2-3 1-1 0-1 3-1     3-1 2-2 
 14 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)0-2 1-3 1-1 4-2 3-1 1-3     4-1 1-1 
 15 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)3-3 0-4 4-0 1-1 1-1 1-1 3-2     2-3 
 16 ROW 1964 II Rybnik0-3* 1-2 1-4 0-5 3-4 4-1 1-3     1-0 
 17 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)1-5 2-3 0-2 1-5 0-4 1-2 0-1 4-0     3-1 
 18 Rymer Rybnik0-8 2-4 2-11 2-4 0-2 1-3 2-3 0-6     

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Naprzód Borucin 0-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4 sierpnia, 15:00
Czarni Gorzyce 4-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 4 sierpnia, 17:00
Unia Turza Śląska 5-2 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3 sierpnia, 17:00
LKS Tworków 3-3 LKS 1908 Nędza 4 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-4 Polonia Marklowice 3 sierpnia, 17:00
Unia Racibórz 1-1 ROW 1964 II Rybnik 3 sierpnia, 17:00
Płomień Połomia 3-2 Rymer Rybnik 3 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 1-3 Forteca Świerklany 4 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-0 Dąb Gaszowice 4 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 Dąb Gaszowice 10 sierpnia, 17:00
Forteca Świerklany 3-0 Polonia Łaziska Rybnickie 11 sierpnia, 17:00
Rymer Rybnik 1-3 Silesia Lubomia 10 sierpnia, 17:00
ROW 1964 II Rybnik 3-4 Płomień Połomia 11 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice 2-2 Unia Racibórz 10 sierpnia, 11:00
LKS 1908 Nędza 3-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 11 sierpnia, 15:00
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-3 LKS Tworków 10 sierpnia, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-2 Unia Turza Śląska 10 sierpnia, 17:00
Naprzód Borucin 2-0 Czarni Gorzyce 11 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Czarni Gorzyce 3-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 17 sierpnia, 17:00
Unia Turza Śląska 2-0 Naprzód Borucin 17 sierpnia, 17:00
LKS Tworków 4-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 18 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-0 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 17 sierpnia, 17:00
Unia Racibórz 1-1 LKS 1908 Nędza 17 sierpnia, 17:00
Płomień Połomia 0-1 Polonia Marklowice 17 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 2-2 ROW 1964 II Rybnik 18 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 3-1 Rymer Rybnik 18 sierpnia, 17:00
Dąb Gaszowice 1-2 Forteca Świerklany 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-3 Forteca Świerklany 24 sierpnia, 17:00
Rymer Rybnik 2-4 Dąb Gaszowice 24 sierpnia, 17:00
ROW 1964 II Rybnik 4-1 Polonia Łaziska Rybnickie 25 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice 3-1 Silesia Lubomia 24 sierpnia, 17:00
LKS 1908 Nędza 0-4 Płomień Połomia 25 sierpnia, 15:00
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-4 Unia Racibórz 24 sierpnia, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 24 sierpnia, 17:00
Naprzód Borucin 4-3 LKS Tworków 25 sierpnia, 15:00
Czarni Gorzyce 1-2 Unia Turza Śląska 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Unia Turza Śląska 0-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 28 sierpnia, 17:30
LKS Tworków 3-3 Czarni Gorzyce 28 sierpnia, 17:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-3 Naprzód Borucin 28 sierpnia, 17:30
Unia Racibórz 1-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 28 sierpnia, 17:30
Płomień Połomia 6-0 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 28 sierpnia, 17:30
Silesia Lubomia 2-3 LKS 1908 Nędza 28 sierpnia, 17:30
Polonia Łaziska Rybnickie 0-4 Polonia Marklowice 4 września, 17:30
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 17:30) odwołany
Dąb Gaszowice 2-0 ROW 1964 II Rybnik 28 sierpnia, 17:30
Forteca Świerklany 7-1 Rymer Rybnik 28 sierpnia, 17:30

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 8-0 Rymer Rybnik 31 sierpnia, 17:00
ROW 1964 II Rybnik 1-4 Forteca Świerklany 1 września, 17:00
Polonia Marklowice 3-0 Dąb Gaszowice 31 sierpnia, 17:00
LKS 1908 Nędza 1-1 Polonia Łaziska Rybnickie 31 sierpnia, 11:00
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Silesia Lubomia 31 sierpnia, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-1 Płomień Połomia 31 sierpnia, 17:00
Naprzód Borucin 4-1 Unia Racibórz 1 września, 15:00
Czarni Gorzyce 4-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 31 sierpnia, 17:00
Unia Turza Śląska 3-0 LKS Tworków 1 września, 17:00

Kolejka 7 - 7-8 września

LKS Tworków 0-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 8 września, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-5 Unia Turza Śląska 5 września, 17:30
Unia Racibórz 2-1 Czarni Gorzyce 7 września, 16:00
Płomień Połomia 4-5 Naprzód Borucin 8 września, 16:00
Silesia Lubomia 3-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 7 września, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie 3-1 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 7 września, 16:00
Dąb Gaszowice 2-5 LKS 1908 Nędza 7 września, 16:00
Forteca Świerklany 4-0 Polonia Marklowice 8 września, 16:00
Rymer Rybnik 0-6 ROW 1964 II Rybnik 7 września, 16:00

Kolejka 8 - 14-15 września

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-0 ROW 1964 II Rybnik 14 września, 16:00
Polonia Marklowice 3-0 Rymer Rybnik 14 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS 1908 Nędza 1-1 Forteca Świerklany 14 września, 16:00
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Dąb Gaszowice 14 września, 16:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-3 Polonia Łaziska Rybnickie 14 września, 14:00
Naprzód Borucin 4-3 Silesia Lubomia 15 września, 15:00
Czarni Gorzyce 2-0 Płomień Połomia 14 września, 16:00
Unia Turza Śląska 0-4 Unia Racibórz 14 września, 16:00
LKS Tworków 3-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 15 września, 16:00

Kolejka 9 - 21-22 września

Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 21 września, 16:00
Unia Racibórz 1-5 LKS Tworków 21 września, 11:00
Płomień Połomia 2-2 Unia Turza Śląska 21 września, 16:00
Silesia Lubomia 0-1 Czarni Gorzyce 22 września, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-11 Naprzód Borucin 21 września, 16:00
Dąb Gaszowice 2-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 21 września, 16:00
Forteca Świerklany 7-0 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 22 września, 16:00
Rymer Rybnik 2-4 LKS 1908 Nędza 21 września, 16:00
ROW 1964 II Rybnik 0-5 Polonia Marklowice 22 września, 16:00

Kolejka 10 - 28-29 września

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 Polonia Marklowice 28 września, 16:00
LKS 1908 Nędza 8-0 ROW 1964 II Rybnik 28 września, 16:00
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-3 Rymer Rybnik 28 września, 16:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-1 Forteca Świerklany 28 września, 16:00
Naprzód Borucin 2-2 Dąb Gaszowice 29 września, 15:00
Czarni Gorzyce 0-0 Polonia Łaziska Rybnickie 28 września, 16:00
Unia Turza Śląska 2-1 Silesia Lubomia 29 września, 16:00
LKS Tworków 4-0 Płomień Połomia 29 września, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-5 Unia Racibórz 28 września, 16:00

Kolejka 11 - 5-6 października

Unia Racibórz 3-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 5 października, 15:00
Płomień Połomia 3-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5 października, 15:00
Silesia Lubomia 1-2 LKS Tworków 6 października, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-3 Unia Turza Śląska 6 października, 15:00
Dąb Gaszowice 4-0 Czarni Gorzyce 5 października, 14:00
Forteca Świerklany 5-1 Naprzód Borucin 6 października, 15:00
Rymer Rybnik 2-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 6 października, 15:00
ROW 1964 II Rybnik 1-3 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 6 października, 15:00
Polonia Marklowice 2-3 LKS 1908 Nędza 5 października, 15:00

Kolejka 12 - 12-13 października

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-3 LKS 1908 Nędza 12 października, 15:00
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 4-0 Polonia Marklowice 12 października, 15:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 4-1 ROW 1964 II Rybnik 12 października, 15:00
Naprzód Borucin 3-1 Rymer Rybnik 13 października, 15:00
Czarni Gorzyce 2-4 Forteca Świerklany 12 października, 15:00
Unia Turza Śląska 5-3 Dąb Gaszowice 12 października, 15:00
LKS Tworków 0-0 Polonia Łaziska Rybnickie 13 października, 15:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-1 Silesia Lubomia 12 października, 15:00
Unia Racibórz 3-2 Płomień Połomia 12 października, 15:00

Kolejka 13 - 19-20 października

Płomień Połomia 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 19 października, 15:00
Silesia Lubomia 1-1 Unia Racibórz 20 października, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-4 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 19 października, 15:00
Dąb Gaszowice 4-0 LKS Tworków 19 października, 15:00
Forteca Świerklany 1-2 Unia Turza Śląska 20 października, 15:00
Rymer Rybnik 0-2 Czarni Gorzyce 19 października, 15:00
ROW 1964 II Rybnik 1-2 Naprzód Borucin 20 października, 15:00
Polonia Marklowice 4-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 19 października, 15:00
LKS 1908 Nędza 3-2 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 19 października, 11:00

Kolejka 14 - 26-27 października

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-0 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 26 października, 14:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 4-2 LKS 1908 Nędza 27 października, 14:00
Naprzód Borucin 5-0 Polonia Marklowice 27 października, 14:00
Czarni Gorzyce 4-1 ROW 1964 II Rybnik 26 października, 14:00
Unia Turza Śląska 6-0 Rymer Rybnik 26 października, 14:00
LKS Tworków 2-0 Forteca Świerklany 27 października, 14:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Dąb Gaszowice 26 października, 14:00
Unia Racibórz 3-0 Polonia Łaziska Rybnickie 26 października, 14:00
Płomień Połomia 3-3 Silesia Lubomia 26 października, 14:00

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Silesia Lubomia 0-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3 listopada, 14:00
Polonia Łaziska Rybnickie 3-0 Płomień Połomia 3 listopada, 14:00
Dąb Gaszowice 1-1 Unia Racibórz 2 listopada, 14:00
Forteca Świerklany 2-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3 listopada, 14:00
Rymer Rybnik 0-8 LKS Tworków 3 listopada, 14:00
ROW 1964 II Rybnik 0-3 Unia Turza Śląska 3 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-3
Polonia Marklowice 1-2 Czarni Gorzyce 2 listopada, 14:00
LKS 1908 Nędza 1-2 Naprzód Borucin 2 listopada, 14:00
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 9-10 listopada

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 9 listopada, 14:00
Naprzód Borucin 4-1 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 10 listopada, 14:00
Czarni Gorzyce 0-1 LKS 1908 Nędza 10 listopada, 14:00
Unia Turza Śląska 1-0 Polonia Marklowice 9 listopada, 14:00
LKS Tworków 7-1 ROW 1964 II Rybnik 9 listopada, 14:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Rymer Rybnik 9 listopada, 14:00
Unia Racibórz 3-2 Forteca Świerklany 9 listopada, 14:00
Płomień Połomia 1-2 Dąb Gaszowice 9 listopada, 14:00
Silesia Lubomia 3-1 Polonia Łaziska Rybnickie 10 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Polonia Łaziska Rybnickie 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 16 listopada, 13:30
Dąb Gaszowice 2-1 Silesia Lubomia 16 listopada, 13:30
Forteca Świerklany 5-1 Płomień Połomia 17 listopada, 13:30
Rymer Rybnik 2-11 Unia Racibórz 16 listopada, 13:30
ROW 1964 II Rybnik 1-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 17 listopada, 13:30
Polonia Marklowice 1-2 LKS Tworków 16 listopada, 13:30
LKS 1908 Nędza 2-4 Unia Turza Śląska 16 listopada, 13:30
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Czarni Gorzyce 16 listopada, 13:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-3 Naprzód Borucin 16 listopada, 13:30

Kolejka 18

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) - Naprzód Borucin
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) - Czarni Gorzyce
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - Unia Turza Śląska
LKS 1908 Nędza - LKS Tworków
Polonia Marklowice - Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
ROW 1964 II Rybnik - Unia Racibórz
Rymer Rybnik - Płomień Połomia
Forteca Świerklany - Silesia Lubomia
Dąb Gaszowice - Polonia Łaziska Rybnickie

Kolejka 19

Dąb Gaszowice - LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Polonia Łaziska Rybnickie - Forteca Świerklany
Silesia Lubomia - Rymer Rybnik
Płomień Połomia - ROW 1964 II Rybnik
Unia Racibórz - Polonia Marklowice
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) - LKS 1908 Nędza
LKS Tworków - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Unia Turza Śląska - Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Czarni Gorzyce - Naprzód Borucin

Kolejka 20

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) - Czarni Gorzyce
Naprzód Borucin - Unia Turza Śląska
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) - LKS Tworków
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
LKS 1908 Nędza - Unia Racibórz
Polonia Marklowice - Płomień Połomia
ROW 1964 II Rybnik - Silesia Lubomia
Rymer Rybnik - Polonia Łaziska Rybnickie
Forteca Świerklany - Dąb Gaszowice

Kolejka 21

Forteca Świerklany - LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Dąb Gaszowice - Rymer Rybnik
Polonia Łaziska Rybnickie - ROW 1964 II Rybnik
Silesia Lubomia - Polonia Marklowice
Płomień Połomia - LKS 1908 Nędza
Unia Racibórz - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) - Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
LKS Tworków - Naprzód Borucin
Unia Turza Śląska - Czarni Gorzyce

Kolejka 22

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) - Unia Turza Śląska
Czarni Gorzyce - LKS Tworków
Naprzód Borucin - Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) - Unia Racibórz
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - Płomień Połomia
LKS 1908 Nędza - Silesia Lubomia
Polonia Marklowice - Polonia Łaziska Rybnickie
ROW 1964 II Rybnik - Dąb Gaszowice
Rymer Rybnik - Forteca Świerklany

Kolejka 23

Rymer Rybnik - LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Forteca Świerklany - ROW 1964 II Rybnik
Dąb Gaszowice - Polonia Marklowice
Polonia Łaziska Rybnickie - LKS 1908 Nędza
Silesia Lubomia - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Płomień Połomia - Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Unia Racibórz - Naprzód Borucin
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) - Czarni Gorzyce
LKS Tworków - Unia Turza Śląska

Kolejka 24

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) - LKS Tworków
Unia Turza Śląska - Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
Czarni Gorzyce - Unia Racibórz
Naprzód Borucin - Płomień Połomia
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) - Silesia Lubomia
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - Polonia Łaziska Rybnickie
LKS 1908 Nędza - Dąb Gaszowice
Polonia Marklowice - Forteca Świerklany
ROW 1964 II Rybnik - Rymer Rybnik

Kolejka 25

ROW 1964 II Rybnik - LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Rymer Rybnik - Polonia Marklowice
Forteca Świerklany - LKS 1908 Nędza
Dąb Gaszowice - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Polonia Łaziska Rybnickie - Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Silesia Lubomia - Naprzód Borucin
Płomień Połomia - Czarni Gorzyce
Unia Racibórz - Unia Turza Śląska
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) - LKS Tworków

Kolejka 26

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) - Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
LKS Tworków - Unia Racibórz
Unia Turza Śląska - Płomień Połomia
Czarni Gorzyce - Silesia Lubomia
Naprzód Borucin - Polonia Łaziska Rybnickie
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) - Dąb Gaszowice
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - Forteca Świerklany
LKS 1908 Nędza - Rymer Rybnik
Polonia Marklowice - ROW 1964 II Rybnik

Kolejka 27

Polonia Marklowice - LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
ROW 1964 II Rybnik - LKS 1908 Nędza
Rymer Rybnik - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Forteca Świerklany - Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Dąb Gaszowice - Naprzód Borucin
Polonia Łaziska Rybnickie - Czarni Gorzyce
Silesia Lubomia - Unia Turza Śląska
Płomień Połomia - LKS Tworków
Unia Racibórz - Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 28

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) - Unia Racibórz
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) - Płomień Połomia
LKS Tworków - Silesia Lubomia
Unia Turza Śląska - Polonia Łaziska Rybnickie
Czarni Gorzyce - Dąb Gaszowice
Naprzód Borucin - Forteca Świerklany
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) - Rymer Rybnik
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - ROW 1964 II Rybnik
LKS 1908 Nędza - Polonia Marklowice

Kolejka 29

LKS 1908 Nędza - LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Polonia Marklowice - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
ROW 1964 II Rybnik - Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Rymer Rybnik - Naprzód Borucin
Forteca Świerklany - Czarni Gorzyce
Dąb Gaszowice - Unia Turza Śląska
Polonia Łaziska Rybnickie - LKS Tworków
Silesia Lubomia - Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
Płomień Połomia - Unia Racibórz

Kolejka 30

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) - Płomień Połomia
Unia Racibórz - Silesia Lubomia
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) - Polonia Łaziska Rybnickie
LKS Tworków - Dąb Gaszowice
Unia Turza Śląska - Forteca Świerklany
Czarni Gorzyce - Rymer Rybnik
Naprzód Borucin - ROW 1964 II Rybnik
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) - Polonia Marklowice
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - LKS 1908 Nędza

Kolejka 31

MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
LKS 1908 Nędza - Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Polonia Marklowice - Naprzód Borucin
ROW 1964 II Rybnik - Czarni Gorzyce
Rymer Rybnik - Unia Turza Śląska
Forteca Świerklany - LKS Tworków
Dąb Gaszowice - Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
Polonia Łaziska Rybnickie - Unia Racibórz
Silesia Lubomia - Płomień Połomia

Kolejka 32

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) - Silesia Lubomia
Płomień Połomia - Polonia Łaziska Rybnickie
Unia Racibórz - Dąb Gaszowice
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) - Forteca Świerklany
LKS Tworków - Rymer Rybnik
Unia Turza Śląska - ROW 1964 II Rybnik
Czarni Gorzyce - Polonia Marklowice
Naprzód Borucin - LKS 1908 Nędza
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)

Kolejka 33

Pierwszy Chwałowice (Rybnik) - LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - Naprzód Borucin
LKS 1908 Nędza - Czarni Gorzyce
Polonia Marklowice - Unia Turza Śląska
ROW 1964 II Rybnik - LKS Tworków
Rymer Rybnik - Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
Forteca Świerklany - Unia Racibórz
Dąb Gaszowice - Płomień Połomia
Polonia Łaziska Rybnickie - Silesia Lubomia

Kolejka 34

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) - Polonia Łaziska Rybnickie
Silesia Lubomia - Dąb Gaszowice
Płomień Połomia - Forteca Świerklany
Unia Racibórz - Rymer Rybnik
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) - ROW 1964 II Rybnik
LKS Tworków - Polonia Marklowice
Unia Turza Śląska - LKS 1908 Nędza
Czarni Gorzyce - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Naprzód Borucin - Pierwszy Chwałowice (Rybnik)

IV liga 2019/2020 (śląska I)
IV liga 2019/2020 (śląska II)

Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska I (Bytom-Zabrze))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska II (Częstochowa-Lubliniec))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska IV (Katowice-Sosnowiec))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska V (Bielsko-Biała-Tychy))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska VI (Skoczów-Żywiec))

Klasa A 2019/2020 (Racibórz)
Klasa A Football Center 2019/2020 (Rybnik)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas