[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zameczek Czernica 15 38 12 2 1 60-18 6 1 0 29-8 6 1 1 31-10
2.  KS 1905 Krzanowice 15 32 10 2 3 47-29 6 1 1 22-11 4 1 2 25-18
3.  Naprzód Czyżowice 15 31 9 4 2 49-25 5 2 1 30-15 4 2 1 19-10
4.  Naprzód Syrynia 15 28 8 4 3 42-27 6 0 1 23-7 2 4 2 19-20 1 1 0 1 0 1-1
5.  Płomień Kobyla 15 28 9 1 5 42-23 5 1 1 20-7 4 0 4 22-16 1 1 0 1 0 1-1
6.  KS Kornowac 15 24 7 3 5 36-37 5 0 3 23-22 2 3 2 13-15
7.  Czarni Nowa Wieś 15 22 6 4 5 35-35 4 3 1 23-15 2 1 4 12-20 1 1 0 1 0 1-1
8.  LKS Studzienna (Racibórz) 15 22 6 4 5 27-17 2 4 2 11-10 4 0 3 16-7 1 1 0 1 0 1-1
9.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 20 6 2 7 26-45 4 1 2 12-15 2 1 5 14-30
10.  Buk Rudy Wielkie 15 17 5 2 8 20-27 4 1 3 13-11 1 1 5 7-16 1 3 1 0 0 2-0
11.  Przyszłość Rogów 15 17 4 5 6 34-33 3 3 2 26-16 1 2 4 8-17 1 0 0 0 1 0-2
12.  LKS Pawłów 15 16 5 1 9 28-41 4 1 3 21-19 1 0 6 7-22 1 3 1 0 0 1-0
13.  Start Pietrowice Wielkie 15 16 4 4 7 21-24 3 1 3 11-9 1 3 4 10-15 1 0 0 0 1 0-1
14.  KS Kuźnia Raciborska 15 13 4 1 10 32-42 3 1 3 20-18 1 0 7 12-24
15.  Odra Nieboczowy 15 12 3 3 9 27-34 2 1 4 16-16 1 2 5 11-18
16.  Rafako Racibórz 15 3 1 0 14 11-80 1 0 6 7-31 0 0 8 4-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zameczek Czernica    2-2 4-1 6-0 4-1 1-0 6-2 6-2 
 2 KS 1905 Krzanowice2-1     0-3 2-1 1-1 3-2 2-1 3-1 9-1 
 3 Naprzód Czyżowice3-4     4-1 3-1 2-2 5-1 4-4 4-1 5-1 
 4 Naprzód Syrynia1-3 5-2     4-0 3-1 3-1 1-0 6-0* 
 5 Płomień Kobyla2-3 1-1     3-0 3-0 5-1 1-0 5-2 
 6 KS Kornowac0-3 5-4 0-8     6-4 1-2 2-0 5-0 4-1 
 7 Czarni Nowa Wieś3-3 2-2 2-1     5-2 2-2 6-1 3-1 0-3* 
 8 LKS Studzienna (Racibórz)1-4 1-1 1-2 2-2 1-1     4-0 0-0 1-0 
 9 LKS Chałupki (k. Raciborza)0-7 3-3 1-3     2-1 3-0 2-1 1-0 
 10 Buk Rudy Wielkie1-2 1-3 2-2 2-0     2-0 0-3 3-1 2-0 
 11 Przyszłość Rogów2-2 2-3 5-1 1-3     0-0 5-4 2-2 9-1 
 12 LKS Pawłów1-9 4-1 3-0 1-2 2-5     1-0 2-2 7-0 
 13 Start Pietrowice Wielkie1-3 1-1 3-0* 0-1 0-3 5-1     1-0 
 14 KS Kuźnia Raciborska5-3 2-4 2-1 2-3 3-3     1-3 5-1 
 15 Odra Nieboczowy2-3 0-2 0-2 3-2 0-5 1-1     10-1 
 16 Rafako Racibórz0-8 1-6 0-5 0-5 1-2 1-5 4-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Czarni Nowa Wieś 5-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 10 sierpnia, 16:00
Buk Rudy Wielkie 0-3 Start Pietrowice Wielkie 11 sierpnia, 14:00
KS Kornowac 0-8 Płomień Kobyla 11 sierpnia, 17:00
LKS Pawłów 7-0 Rafako Racibórz 10 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 5-1 KS Kuźnia Raciborska 11 sierpnia, 17:00
KS 1905 Krzanowice 2-1 Zameczek Czernica 10 sierpnia, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-1 Naprzód Syrynia 11 sierpnia, 17:00
Przyszłość Rogów 2-2 Odra Nieboczowy 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Przyszłość Rogów 2-3 Naprzód Syrynia 18 sierpnia, 17:00
Zameczek Czernica 1-0 LKS Studzienna (Racibórz) 17 sierpnia, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 5-3 KS 1905 Krzanowice 17 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 1-6 Naprzód Czyżowice 17 sierpnia, 17:00
Płomień Kobyla 3-0 LKS Pawłów 18 sierpnia, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 3-0 KS Kornowac 17 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 Buk Rudy Wielkie 17 sierpnia, 17:00
Odra Nieboczowy 3-2 Czarni Nowa Wieś 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Czarni Nowa Wieś 6-1 Przyszłość Rogów 24 sierpnia, 16:00
Buk Rudy Wielkie 3-1 Odra Nieboczowy 25 sierpnia, 14:00
KS Kornowac 1-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 25 sierpnia, 17:00
LKS Pawłów 1-0 Start Pietrowice Wielkie 24 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 3-1 Płomień Kobyla 25 sierpnia, 17:00
KS 1905 Krzanowice 9-1 Rafako Racibórz 24 sierpnia, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-0 KS Kuźnia Raciborska 25 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 1-3 Zameczek Czernica 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Przyszłość Rogów 2-2 Zameczek Czernica 31 sierpnia, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 2-4 Naprzód Syrynia 31 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 1-5 LKS Studzienna (Racibórz) 31 sierpnia, 17:00
Płomień Kobyla 2-3 KS 1905 Krzanowice 1 września, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 1-1 Naprzód Czyżowice 31 sierpnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-0 LKS Pawłów 31 sierpnia, 17:00
Odra Nieboczowy 0-2 KS Kornowac 31 sierpnia, 17:00
Czarni Nowa Wieś 2-2 Buk Rudy Wielkie 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Buk Rudy Wielkie 2-0 Przyszłość Rogów 8 września, 14:00
KS Kornowac 6-4 Czarni Nowa Wieś 7 września, 16:00
LKS Pawłów 2-2 Odra Nieboczowy 7 września, 16:00
Naprzód Czyżowice 4-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 7 września, 16:00
KS 1905 Krzanowice 2-1 Start Pietrowice Wielkie 7 września, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-2 Płomień Kobyla 7 września, 16:00
Naprzód Syrynia 6-0 Rafako Racibórz 7 września, 16:00
(wo)
na boisku 6-1
Zameczek Czernica 6-2 KS Kuźnia Raciborska 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Przyszłość Rogów 5-4 KS Kuźnia Raciborska 15 września, 16:00
Rafako Racibórz 0-8 Zameczek Czernica 14 września, 16:00
Płomień Kobyla 1-1 Naprzód Syrynia 15 września, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 0-3 LKS Studzienna (Racibórz) 14 września, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-7 KS 1905 Krzanowice 14 września, 16:00
Odra Nieboczowy 0-2 Naprzód Czyżowice 14 września, 16:00
Czarni Nowa Wieś 3-1 LKS Pawłów 14 września, 16:00
Buk Rudy Wielkie 2-2 KS Kornowac 15 września, 14:00

Kolejka 7 - 21-22 września

KS Kornowac 2-0 Przyszłość Rogów 22 września, 16:00
LKS Pawłów 1-2 Buk Rudy Wielkie 21 września, 16:00
Naprzód Czyżowice 5-1 Czarni Nowa Wieś 22 września, 16:00
KS 1905 Krzanowice 3-1 Odra Nieboczowy 21 września, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 4-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 21 września, 16:00
Naprzód Syrynia 3-1 Start Pietrowice Wielkie 21 września, 16:00
Zameczek Czernica 4-1 Płomień Kobyla 21 września, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 5-1 Rafako Racibórz 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Przyszłość Rogów 9-1 Rafako Racibórz 28 września, 16:00
Płomień Kobyla 1-0 KS Kuźnia Raciborska 29 września, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 1-3 Zameczek Czernica 28 września, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-3 Naprzód Syrynia 28 września, 16:00
Odra Nieboczowy 0-5 LKS Studzienna (Racibórz) 28 września, 16:00
Czarni Nowa Wieś 3-3 KS 1905 Krzanowice 28 września, 16:00
Buk Rudy Wielkie 1-3 Naprzód Czyżowice 29 września, 14:00
KS Kornowac 5-0 LKS Pawłów 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 5-6 października

LKS Pawłów 2-5 Przyszłość Rogów 5 października, 15:00
Naprzód Czyżowice 2-2 KS Kornowac 5 października, 15:00
KS 1905 Krzanowice 2-1 Buk Rudy Wielkie 5 października, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-1 Czarni Nowa Wieś 5 października, 15:00
Naprzód Syrynia 1-0 Odra Nieboczowy 5 października, 15:00
Zameczek Czernica 6-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 5 października, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 3-3 Start Pietrowice Wielkie 5 października, 15:00
Rafako Racibórz 0-5 Płomień Kobyla 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Przyszłość Rogów 5-1 Płomień Kobyla 13 października, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 1-0 Rafako Racibórz 12 października, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 KS Kuźnia Raciborska 12 października, 15:00
Odra Nieboczowy 2-3 Zameczek Czernica 12 października, 15:00
Czarni Nowa Wieś 2-2 Naprzód Syrynia 12 października, 13:00
Buk Rudy Wielkie 2-0 LKS Studzienna (Racibórz) 13 października, 14:00
KS Kornowac 0-3 KS 1905 Krzanowice 12 października, 15:00
LKS Pawłów 4-1 Naprzód Czyżowice 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Naprzód Czyżowice 4-1 Przyszłość Rogów 20 października, 15:00
KS 1905 Krzanowice 3-2 LKS Pawłów 19 października, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 2-2 KS Kornowac 19 października, 15:00
Naprzód Syrynia 4-0 Buk Rudy Wielkie 19 października, 15:00
Zameczek Czernica 4-1 Czarni Nowa Wieś 19 października, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 1-3 Odra Nieboczowy 19 października, 15:00
Rafako Racibórz 4-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 19 października, 15:00
Płomień Kobyla 5-1 Start Pietrowice Wielkie 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Przyszłość Rogów 0-0 Start Pietrowice Wielkie 27 października, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-3 Płomień Kobyla 26 października, 14:00
Odra Nieboczowy 10-1 Rafako Racibórz 26 października, 14:00
Czarni Nowa Wieś 0-3 KS Kuźnia Raciborska 26 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-4
Buk Rudy Wielkie 1-2 Zameczek Czernica 27 października, 14:00
KS Kornowac 5-4 Naprzód Syrynia 27 października, 14:00
LKS Pawłów 3-0 LKS Studzienna (Racibórz) 26 października, 14:00
Naprzód Czyżowice 3-4 KS 1905 Krzanowice 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

KS 1905 Krzanowice 1-1 Przyszłość Rogów 2 listopada, 14:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-4 Naprzód Czyżowice 2 listopada, 14:00
Naprzód Syrynia 3-1 LKS Pawłów 2 listopada, 14:00
Zameczek Czernica 6-0 KS Kornowac 2 listopada, 14:00
KS Kuźnia Raciborska 2-1 Buk Rudy Wielkie 3 listopada, 14:00
Rafako Racibórz 1-2 Czarni Nowa Wieś 2 listopada, 14:00
Płomień Kobyla 5-2 Odra Nieboczowy 2 listopada, 14:00
Start Pietrowice Wielkie 5-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Przyszłość Rogów 1-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 9 listopada, 14:00
Odra Nieboczowy 1-1 Start Pietrowice Wielkie 9 listopada, 14:00
Czarni Nowa Wieś 2-1 Płomień Kobyla 9 listopada, 14:00
Buk Rudy Wielkie 2-0 Rafako Racibórz 10 listopada, 14:00
KS Kornowac 4-1 KS Kuźnia Raciborska 10 listopada, 14:00
LKS Pawłów 1-9 Zameczek Czernica 9 listopada, 14:00
Naprzód Czyżowice 4-1 Naprzód Syrynia 9 listopada, 14:00
KS 1905 Krzanowice 0-3 LKS Studzienna (Racibórz) 9 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

LKS Studzienna (Racibórz) 0-0 Przyszłość Rogów 16 listopada, 13:30
Naprzód Syrynia 5-2 KS 1905 Krzanowice 16 listopada, 13:30
Zameczek Czernica 2-2 Naprzód Czyżowice 16 listopada, 13:30
KS Kuźnia Raciborska 2-3 LKS Pawłów 16 listopada, 13:30
Rafako Racibórz 0-5 KS Kornowac 16 listopada, 13:30
Płomień Kobyla 3-0 Buk Rudy Wielkie 16 listopada, 13:30
Start Pietrowice Wielkie 0-1 Czarni Nowa Wieś 16 listopada, 13:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-0 Odra Nieboczowy 16 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 21-22 marca

Odra Nieboczowy - Przyszłość Rogów
LKS Chałupki (k. Raciborza) - Czarni Nowa Wieś
Start Pietrowice Wielkie - Buk Rudy Wielkie
Płomień Kobyla - KS Kornowac
Rafako Racibórz - LKS Pawłów
KS Kuźnia Raciborska - Naprzód Czyżowice
Zameczek Czernica - KS 1905 Krzanowice
Naprzód Syrynia - LKS Studzienna (Racibórz)

Kolejka 17 - 28-29 marca

Naprzód Syrynia - Przyszłość Rogów
LKS Studzienna (Racibórz) - Zameczek Czernica
KS 1905 Krzanowice - KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Czyżowice - Rafako Racibórz
LKS Pawłów - Płomień Kobyla
KS Kornowac - Start Pietrowice Wielkie
Buk Rudy Wielkie - LKS Chałupki (k. Raciborza)
Czarni Nowa Wieś - Odra Nieboczowy

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Przyszłość Rogów - Czarni Nowa Wieś
Odra Nieboczowy - Buk Rudy Wielkie
LKS Chałupki (k. Raciborza) - KS Kornowac
Start Pietrowice Wielkie - LKS Pawłów
Płomień Kobyla - Naprzód Czyżowice
Rafako Racibórz - KS 1905 Krzanowice
KS Kuźnia Raciborska - LKS Studzienna (Racibórz)
Zameczek Czernica - Naprzód Syrynia

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Zameczek Czernica - Przyszłość Rogów
Naprzód Syrynia - KS Kuźnia Raciborska
LKS Studzienna (Racibórz) - Rafako Racibórz
KS 1905 Krzanowice - Płomień Kobyla
Naprzód Czyżowice - Start Pietrowice Wielkie
LKS Pawłów - LKS Chałupki (k. Raciborza)
KS Kornowac - Odra Nieboczowy
Buk Rudy Wielkie - Czarni Nowa Wieś

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Przyszłość Rogów - Buk Rudy Wielkie
Czarni Nowa Wieś - KS Kornowac
Odra Nieboczowy - LKS Pawłów
LKS Chałupki (k. Raciborza) - Naprzód Czyżowice
Start Pietrowice Wielkie - KS 1905 Krzanowice
Płomień Kobyla - LKS Studzienna (Racibórz)
Rafako Racibórz - Naprzód Syrynia
KS Kuźnia Raciborska - Zameczek Czernica

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

KS Kuźnia Raciborska - Przyszłość Rogów
Zameczek Czernica - Rafako Racibórz
Naprzód Syrynia - Płomień Kobyla
LKS Studzienna (Racibórz) - Start Pietrowice Wielkie
KS 1905 Krzanowice - LKS Chałupki (k. Raciborza)
Naprzód Czyżowice - Odra Nieboczowy
LKS Pawłów - Czarni Nowa Wieś
KS Kornowac - Buk Rudy Wielkie

Kolejka 22 - 2-3 maja

Przyszłość Rogów - KS Kornowac
Buk Rudy Wielkie - LKS Pawłów
Czarni Nowa Wieś - Naprzód Czyżowice
Odra Nieboczowy - KS 1905 Krzanowice
LKS Chałupki (k. Raciborza) - LKS Studzienna (Racibórz)
Start Pietrowice Wielkie - Naprzód Syrynia
Płomień Kobyla - Zameczek Czernica
Rafako Racibórz - KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 23 - 9-10 maja

Rafako Racibórz - Przyszłość Rogów
KS Kuźnia Raciborska - Płomień Kobyla
Zameczek Czernica - Start Pietrowice Wielkie
Naprzód Syrynia - LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Studzienna (Racibórz) - Odra Nieboczowy
KS 1905 Krzanowice - Czarni Nowa Wieś
Naprzód Czyżowice - Buk Rudy Wielkie
LKS Pawłów - KS Kornowac

Kolejka 24 - 16-17 maja

Przyszłość Rogów - LKS Pawłów
KS Kornowac - Naprzód Czyżowice
Buk Rudy Wielkie - KS 1905 Krzanowice
Czarni Nowa Wieś - LKS Studzienna (Racibórz)
Odra Nieboczowy - Naprzód Syrynia
LKS Chałupki (k. Raciborza) - Zameczek Czernica
Start Pietrowice Wielkie - KS Kuźnia Raciborska
Płomień Kobyla - Rafako Racibórz

Kolejka 25 - 23-24 maja

Płomień Kobyla - Przyszłość Rogów
Rafako Racibórz - Start Pietrowice Wielkie
KS Kuźnia Raciborska - LKS Chałupki (k. Raciborza)
Zameczek Czernica - Odra Nieboczowy
Naprzód Syrynia - Czarni Nowa Wieś
LKS Studzienna (Racibórz) - Buk Rudy Wielkie
KS 1905 Krzanowice - KS Kornowac
Naprzód Czyżowice - LKS Pawłów

Kolejka 26 - 30-31 maja

Przyszłość Rogów - Naprzód Czyżowice
LKS Pawłów - KS 1905 Krzanowice
KS Kornowac - LKS Studzienna (Racibórz)
Buk Rudy Wielkie - Naprzód Syrynia
Czarni Nowa Wieś - Zameczek Czernica
Odra Nieboczowy - KS Kuźnia Raciborska
LKS Chałupki (k. Raciborza) - Rafako Racibórz
Start Pietrowice Wielkie - Płomień Kobyla

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Start Pietrowice Wielkie - Przyszłość Rogów
Płomień Kobyla - LKS Chałupki (k. Raciborza)
Rafako Racibórz - Odra Nieboczowy
KS Kuźnia Raciborska - Czarni Nowa Wieś
Zameczek Czernica - Buk Rudy Wielkie
Naprzód Syrynia - KS Kornowac
LKS Studzienna (Racibórz) - LKS Pawłów
KS 1905 Krzanowice - Naprzód Czyżowice

Kolejka 28 - 11 czerwca

Przyszłość Rogów - KS 1905 Krzanowice
Naprzód Czyżowice - LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Pawłów - Naprzód Syrynia
KS Kornowac - Zameczek Czernica
Buk Rudy Wielkie - KS Kuźnia Raciborska
Czarni Nowa Wieś - Rafako Racibórz
Odra Nieboczowy - Płomień Kobyla
LKS Chałupki (k. Raciborza) - Start Pietrowice Wielkie

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

LKS Chałupki (k. Raciborza) - Przyszłość Rogów
Start Pietrowice Wielkie - Odra Nieboczowy
Płomień Kobyla - Czarni Nowa Wieś
Rafako Racibórz - Buk Rudy Wielkie
KS Kuźnia Raciborska - KS Kornowac
Zameczek Czernica - LKS Pawłów
Naprzód Syrynia - Naprzód Czyżowice
LKS Studzienna (Racibórz) - KS 1905 Krzanowice

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Przyszłość Rogów - LKS Studzienna (Racibórz)
KS 1905 Krzanowice - Naprzód Syrynia
Naprzód Czyżowice - Zameczek Czernica
LKS Pawłów - KS Kuźnia Raciborska
KS Kornowac - Rafako Racibórz
Buk Rudy Wielkie - Płomień Kobyla
Czarni Nowa Wieś - Start Pietrowice Wielkie
Odra Nieboczowy - LKS Chałupki (k. Raciborza)

Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska III (Racibórz-Rybnik))

Klasa A Football Center 2019/2020 (Rybnik)

Klasa B 2019/2020 (Racibórz)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas