[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A Football Center 2019/2020, grupa: Rybnik
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwiazda Skrzyszów 16 40 13 1 2 53-14 2 0 0 11-2 11 1 2 42-12
2.  MKS 32 Radziejów (Rybnik) 15 37 12 1 2 54-24 7 1 1 30-19 5 0 1 24-5
3.  TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 16 33 11 0 5 54-32 5 0 1 21-7 6 0 4 33-25
4.  Naprzód Rydułtowy 16 32 10 2 4 57-30 5 1 1 23-8 5 1 3 34-22
5.  Górnik Radlin 16 28 8 4 4 42-30 7 1 0 32-12 1 3 4 10-18
6.  LKS Baranowice (Żory) 16 25 8 1 7 33-45 4 0 4 17-29 4 1 3 16-16 1 3 1 0 0 2-1
7.  Płomień Ochojec (Rybnik) 16 25 8 1 7 44-39 5 0 3 24-14 3 1 4 20-25 1 0 0 0 1 1-2
8.  MKS Żory 16 23 7 2 7 38-44 5 1 3 24-20 2 1 4 14-24
9.  Polonia Niewiadom (Rybnik) 16 20 6 2 8 40-34 4 1 5 25-24 2 1 3 15-10 1 3 1 0 0 4-2
10.  Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 15 20 6 2 7 24-25 2 2 4 11-14 4 0 3 13-11 1 0 0 0 1 2-4
11.  Borowik Szczejkowice 16 19 6 1 9 41-36 4 0 5 25-17 2 1 4 16-19
12.  TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 16 16 5 1 10 30-51 4 0 5 19-28 1 1 5 11-23 2 3 1 0 1 7-6
13.  Orzeł Palowice 16 16 5 1 10 28-52 4 1 4 17-23 1 0 6 11-29 2 3 1 0 1 6-7
14.  Górnik Boguszowice (Rybnik) 16 12 4 0 12 23-62 2 0 7 9-37 2 0 5 14-25 1 3 1 0 0 2-1
15.  Jedność Jejkowice 16 12 3 3 10 21-44 3 3 2 13-15 0 0 8 8-29 1 0 0 0 1 1-2
16.  LKS II Bełk 16 11 3 2 11 31-51 2 1 5 20-23 1 1 6 11-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gwiazda Skrzyszów    4-1 7-1 
 2 MKS 32 Radziejów (Rybnik)2-1     6-4 2-3 3-1 3-1 4-4 4-1 2-1 4-3 
 3 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)0-1     3-1 4-0 5-2 6-1 3-2 
 4 Naprzód Rydułtowy0-2 2-1     3-3 3-1 6-0 3-1 6-0 
 5 Górnik Radlin3-2 3-0     5-0 4-4 4-2 4-1 3-2 6-1 
 6 LKS Baranowice (Żory)0-7 1-7 4-3 3-0     2-1 6-1 1-6 0-4 
 7 Płomień Ochojec (Rybnik)1-4 2-4     3-0 1-2 4-0 6-2 3-1 4-1 
 8 MKS Żory0-1 0-6 1-0 5-0 5-4     1-3 5-1 5-3 2-2 
 9 Polonia Niewiadom (Rybnik)1-2 2-3 5-1 2-3 2-3 2-5     4-2 2-1 3-3 2-1 
 10 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)0-1 5-1 0-1 1-1 0-5 2-4 1-1     2-0 
 11 Borowik Szczejkowice2-3 3-4 2-3 0-1     3-0 5-2 4-0 5-1 1-3 
 12 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)1-6 0-5 0-8 1-2 2-1     5-2 1-3 6-1 3-0 
 13 Orzeł Palowice0-3 0-3 3-7 2-2 3-1 0-4 4-2     3-0 2-1 
 14 Górnik Boguszowice (Rybnik)0-7 1-5 1-3 0-6 4-3 1-5 0-5 0-2     2-1 
 15 Jedność Jejkowice2-1 0-6 3-3 1-1 0-1 4-1 1-1 2-1     
 16 LKS II Bełk3-3 1-3 5-2 1-2 2-3 2-3 3-5 3-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

LKS II Bełk 3-3 Gwiazda Skrzyszów 11 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 3-1 Polonia Niewiadom (Rybnik) 10 sierpnia, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5-2 Orzeł Palowice 11 sierpnia, 17:00
LKS Baranowice (Żory) 6-1 MKS Żory 11 sierpnia, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 5-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 10 sierpnia, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-1 Górnik Radlin 10 sierpnia, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 3-0 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 11 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 2-1 Borowik Szczejkowice 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 2-0 Jedność Jejkowice 17 sierpnia, 17:00
Górnik Radlin 5-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 18 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-5 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 17 sierpnia, 17:00
MKS Żory 0-6 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Palowice 2-2 LKS Baranowice (Żory) 18 sierpnia, 17:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 3-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 17 sierpnia, 17:00
LKS II Bełk 5-2 Naprzód Rydułtowy 18 sierpnia, 17:00
Borowik Szczejkowice 2-3 Gwiazda Skrzyszów 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Naprzód Rydułtowy 0-2 Gwiazda Skrzyszów 24 sierpnia, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-0 LKS II Bełk 24 sierpnia, 17:00
LKS Baranowice (Żory) 1-6 Polonia Niewiadom (Rybnik) 25 sierpnia, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 4-0 Orzeł Palowice 24 sierpnia, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4-1 MKS Żory 24 sierpnia, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 6-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 25 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 1-1 Górnik Radlin 24 sierpnia, 17:00
Borowik Szczejkowice 0-1 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 25 sierpnia, 12:30

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Górnik Radlin 4-4 Borowik Szczejkowice 31 sierpnia, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-1 Jedność Jejkowice 31 sierpnia, 16:00
MKS Żory 5-4 Płomień Ochojec (Rybnik) 1 września, 16:00
Orzeł Palowice 0-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1 września, 16:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 2-3 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 31 sierpnia, 16:00
LKS II Bełk 1-2 LKS Baranowice (Żory) 1 września, 11:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 0-1 Gwiazda Skrzyszów 31 sierpnia, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 0-8 Naprzód Rydułtowy 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 7-8 września

TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-6 Gwiazda Skrzyszów 7 września, 16:00
LKS Baranowice (Żory) 4-3 Naprzód Rydułtowy 8 września, 16:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-2 LKS II Bełk 7 września, 16:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-1 Polonia Niewiadom (Rybnik) 7 września, 16:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 4-0 Orzeł Palowice 8 września, 16:00
Jedność Jejkowice 4-1 MKS Żory 7 września, 16:00
Borowik Szczejkowice 4-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 8 września, 16:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 1-1 Górnik Radlin 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Gwiazda Skrzyszów 4-1 Górnik Radlin 15 września, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-2 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 14 września, 16:00
MKS Żory 1-3 Borowik Szczejkowice 15 września, 16:00
Orzeł Palowice 2-1 Jedność Jejkowice 14 września, 16:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 2-3 Płomień Ochojec (Rybnik) 14 września, 16:00
LKS II Bełk 1-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 15 września, 16:00
Naprzód Rydułtowy 2-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 14 września, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-2 LKS Baranowice (Żory) 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

LKS Baranowice (Żory) 0-7 Gwiazda Skrzyszów 22 września, 16:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 21 września, 16:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-3 Naprzód Rydułtowy 22 września, 16:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 4-1 LKS II Bełk 21 września, 16:00
Jedność Jejkowice 1-1 Polonia Niewiadom (Rybnik) 21 września, 16:00
Borowik Szczejkowice 5-2 Orzeł Palowice 22 września, 16:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 1-1 MKS Żory 2 października, 16:00
w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) odwołany
Górnik Radlin 3-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

MKS Żory 1-0 Górnik Radlin 29 września, 16:00
Orzeł Palowice 0-4 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 28 września, 16:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 2-1 Borowik Szczejkowice 28 września, 16:00
LKS II Bełk 3-2 Jedność Jejkowice 29 września, 16:00
Naprzód Rydułtowy 3-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 28 września, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 0-5 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 29 września, 16:00
LKS Baranowice (Żory) 1-7 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 29 września, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-7 Gwiazda Skrzyszów 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 5-6 października

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 0-1 Gwiazda Skrzyszów 5 października, 15:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-1 LKS Baranowice (Żory) 5 października, 15:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6 października, 15:00
Jedność Jejkowice 3-3 Naprzód Rydułtowy 5 października, 15:00
Borowik Szczejkowice 1-3 LKS II Bełk 5 października, 15:00
Górnik Radlin 4-1 Orzeł Palowice 5 października, 15:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-5 MKS Żory 5 października, 15:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 4-2 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Orzeł Palowice 3-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 12 października, 15:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 2-3 Górnik Radlin 12 października, 15:00
LKS II Bełk 2-3 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 13 października, 15:00
Naprzód Rydułtowy 6-0 Borowik Szczejkowice 12 października, 15:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6-1 Jedność Jejkowice 13 października, 15:00
LKS Baranowice (Żory) 2-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 13 października, 15:00
MKS Żory 0-1 Gwiazda Skrzyszów 12 października, 14:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 6-4 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-1 Gwiazda Skrzyszów 19 października, 15:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-4 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 20 października, 15:00
Jedność Jejkowice 0-1 LKS Baranowice (Żory) 19 października, 15:00
Borowik Szczejkowice 3-0 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 20 października, 15:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 0-1 Naprzód Rydułtowy 19 października, 15:00
Górnik Radlin 6-1 LKS II Bełk 19 października, 15:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-5 Polonia Niewiadom (Rybnik) 19 października, 15:00
MKS Żory 5-3 Orzeł Palowice 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Polonia Niewiadom (Rybnik) 2-5 MKS Żory 26 października, 14:00
LKS II Bełk 3-5 Górnik Boguszowice (Rybnik) 27 października, 14:00
Naprzód Rydułtowy 3-3 Górnik Radlin 26 października, 14:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2-1 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 27 października, 14:00
LKS Baranowice (Żory) 0-4 Borowik Szczejkowice 27 października, 14:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 6-1 Jedność Jejkowice 26 października, 14:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4-4 Płomień Ochojec (Rybnik) 26 października, 14:00
Orzeł Palowice 0-3 Gwiazda Skrzyszów 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Płomień Ochojec (Rybnik) 1-4 Gwiazda Skrzyszów 3 listopada, 13:00
Jedność Jejkowice 0-6 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2 listopada, 13:00
Borowik Szczejkowice 3-4 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3 listopada, 13:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 0-5 LKS Baranowice (Żory) 2 listopada, 13:00
Górnik Radlin 4-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2 listopada, 13:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-6 Naprzód Rydułtowy 3 listopada, 13:00
MKS Żory 2-2 LKS II Bełk 2 listopada, 14:00
Orzeł Palowice 3-1 Polonia Niewiadom (Rybnik) 3 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

LKS II Bełk 2-3 Orzeł Palowice 10 listopada, 13:00
Naprzód Rydułtowy 6-0 MKS Żory 9 listopada, 13:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-3 Górnik Boguszowice (Rybnik) 10 listopada, 13:00
LKS Baranowice (Żory) 3-0 Górnik Radlin 10 listopada, 13:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4-3 Borowik Szczejkowice 9 listopada, 13:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 3-1 Jedność Jejkowice 10 listopada, 13:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 1-2 Gwiazda Skrzyszów 9 listopada, 13:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 5-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 9 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 16-1 listopada

Jedność Jejkowice 2-1 Gwiazda Skrzyszów 16 listopada, 13:00
Borowik Szczejkowice 2-3 Płomień Ochojec (Rybnik) 17 listopada, 13:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) przerwany po I połowie przy stanie 2-0 z powodu śmierci kibica / w drugim terminie (30 listopada, 13:00) goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz / w trzecim terminie dokończony
Górnik Radlin 3-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 16 listopada, 13:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 4-3 LKS Baranowice (Żory) 17 listopada, 13:00
MKS Żory 5-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 17 listopada, 13:00
Orzeł Palowice 3-7 Naprzód Rydułtowy 16 listopada, 13:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 2-1 LKS II Bełk 16 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 23-24 listopada

Gwiazda Skrzyszów 7-1 LKS II Bełk 23 listopada, 13:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 5-1 Naprzód Rydułtowy 23 listopada, 13:00
Orzeł Palowice 4-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 23 listopada, 13:00
MKS Żory 5-0 LKS Baranowice (Żory) 24 listopada, 13:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-3 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 24 listopada, 13:00
Górnik Radlin 3-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 23 listopada, 13:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 2-4 Płomień Ochojec (Rybnik) 23 listopada, 13:00
Borowik Szczejkowice 5-1 Jedność Jejkowice 24 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

Gwiazda Skrzyszów - Borowik Szczejkowice
Jedność Jejkowice - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)
Płomień Ochojec (Rybnik) - Górnik Radlin
MKS 32 Radziejów (Rybnik) - Górnik Boguszowice (Rybnik)
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - MKS Żory
LKS Baranowice (Żory) - Orzeł Palowice
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - Polonia Niewiadom (Rybnik)
Naprzód Rydułtowy - LKS II Bełk

Kolejka 18 - 28-29 marca

Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Rydułtowy
LKS II Bełk - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Polonia Niewiadom (Rybnik) - LKS Baranowice (Żory)
Orzeł Palowice - TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)
MKS Żory - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Górnik Boguszowice (Rybnik) - Płomień Ochojec (Rybnik)
Górnik Radlin - Jedność Jejkowice
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - Borowik Szczejkowice

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Gwiazda Skrzyszów - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)
Naprzód Rydułtowy - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Borowik Szczejkowice - Górnik Radlin
Jedność Jejkowice - Górnik Boguszowice (Rybnik)
Płomień Ochojec (Rybnik) - MKS Żory
MKS 32 Radziejów (Rybnik) - Orzeł Palowice
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Polonia Niewiadom (Rybnik)
LKS Baranowice (Żory) - LKS II Bełk

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Gwiazda Skrzyszów - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Naprzód Rydułtowy - LKS Baranowice (Żory)
LKS II Bełk - TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)
Polonia Niewiadom (Rybnik) - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Orzeł Palowice - Płomień Ochojec (Rybnik)
MKS Żory - Jedność Jejkowice
Górnik Boguszowice (Rybnik) - Borowik Szczejkowice
Górnik Radlin - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Górnik Radlin - Gwiazda Skrzyszów
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - Górnik Boguszowice (Rybnik)
Borowik Szczejkowice - MKS Żory
Jedność Jejkowice - Orzeł Palowice
Płomień Ochojec (Rybnik) - Polonia Niewiadom (Rybnik)
MKS 32 Radziejów (Rybnik) - LKS II Bełk
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Naprzód Rydułtowy
LKS Baranowice (Żory) - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)

Kolejka 22 - 2-3 maja

Gwiazda Skrzyszów - LKS Baranowice (Żory)
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)
Naprzód Rydułtowy - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
LKS II Bełk - Płomień Ochojec (Rybnik)
Polonia Niewiadom (Rybnik) - Jedność Jejkowice
Orzeł Palowice - Borowik Szczejkowice
MKS Żory - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)
Górnik Boguszowice (Rybnik) - Górnik Radlin

Kolejka 23 - 9-10 maja

Gwiazda Skrzyszów - Górnik Boguszowice (Rybnik)
Górnik Radlin - MKS Żory
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - Orzeł Palowice
Borowik Szczejkowice - Polonia Niewiadom (Rybnik)
Jedność Jejkowice - LKS II Bełk
Płomień Ochojec (Rybnik) - Naprzód Rydułtowy
MKS 32 Radziejów (Rybnik) - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - LKS Baranowice (Żory)

Kolejka 24 - 16-17 maja

Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - Polonia Niewiadom (Rybnik)
Gwiazda Skrzyszów - TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)
LKS Baranowice (Żory) - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - Płomień Ochojec (Rybnik)
Naprzód Rydułtowy - Jedność Jejkowice
LKS II Bełk - Borowik Szczejkowice
Orzeł Palowice - Górnik Radlin
MKS Żory - Górnik Boguszowice (Rybnik)

Kolejka 25 - 23-24 maja

Gwiazda Skrzyszów - MKS Żory
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Górnik Boguszowice (Rybnik) - Orzeł Palowice
Górnik Radlin - Polonia Niewiadom (Rybnik)
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - LKS II Bełk
Borowik Szczejkowice - Naprzód Rydułtowy
Jedność Jejkowice - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Płomień Ochojec (Rybnik) - LKS Baranowice (Żory)

Kolejka 26 - 30-31 maja

Gwiazda Skrzyszów - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Płomień Ochojec (Rybnik)
LKS Baranowice (Żory) - Jedność Jejkowice
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - Borowik Szczejkowice
Naprzód Rydułtowy - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)
LKS II Bełk - Górnik Radlin
Polonia Niewiadom (Rybnik) - Górnik Boguszowice (Rybnik)
Orzeł Palowice - MKS Żory

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Gwiazda Skrzyszów - Orzeł Palowice
MKS Żory - Polonia Niewiadom (Rybnik)
Górnik Boguszowice (Rybnik) - LKS II Bełk
Górnik Radlin - Naprzód Rydułtowy
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Borowik Szczejkowice - LKS Baranowice (Żory)
Jedność Jejkowice - TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)
Płomień Ochojec (Rybnik) - MKS 32 Radziejów (Rybnik)

Kolejka 28 - 11 czerwca

Gwiazda Skrzyszów - Płomień Ochojec (Rybnik)
MKS 32 Radziejów (Rybnik) - Jedność Jejkowice
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Borowik Szczejkowice
LKS Baranowice (Żory) - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - Górnik Radlin
Naprzód Rydułtowy - Górnik Boguszowice (Rybnik)
LKS II Bełk - MKS Żory
Polonia Niewiadom (Rybnik) - Orzeł Palowice

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Gwiazda Skrzyszów - Polonia Niewiadom (Rybnik)
w pierwotnym terminie (13 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)
Orzeł Palowice - LKS II Bełk
MKS Żory - Naprzód Rydułtowy
Górnik Boguszowice (Rybnik) - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Górnik Radlin - LKS Baranowice (Żory)
Borowik Szczejkowice - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Jedność Jejkowice - Płomień Ochojec (Rybnik)

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Gwiazda Skrzyszów - Jedność Jejkowice
Płomień Ochojec (Rybnik) - Borowik Szczejkowice
MKS 32 Radziejów (Rybnik) - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Górnik Radlin
LKS Baranowice (Żory) - Górnik Boguszowice (Rybnik)
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - MKS Żory
Naprzód Rydułtowy - Orzeł Palowice
LKS II Bełk - Polonia Niewiadom (Rybnik)

Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska III (Racibórz-Rybnik))

Klasa A 2019/2020 (Racibórz)

Klasa B Football Center 2019/2020 (Rybnik)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas