[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Raszczyce 15 41 13 2 0 57-21 7 1 0 35-12 6 1 0 22-9
2.  Zgoda Zawada Książęca 15 32 10 2 3 37-18 7 0 1 21-5 3 2 2 16-13
3.  LKS Brzezie (Racibórz) 15 30 10 0 5 45-25 5 0 3 21-15 5 0 2 24-10
4.  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 15 29 9 2 4 50-28 4 1 3 20-17 5 1 1 30-11
5.  Rozwój Bełsznica 15 28 9 1 5 40-32 5 0 3 19-15 4 1 2 21-17 1 3 1 0 0 5-4
6.  LKS Lyski 15 28 9 1 5 42-38 3 1 3 18-19 6 0 2 24-19 1 0 0 0 1 4-5
7.  Górnik Pszów 15 27 9 0 6 40-27 5 0 1 21-6 4 0 5 19-21
8.  LKS Grzegorzowice 15 23 7 2 6 35-39 5 0 3 21-20 2 2 3 14-19
9.  LKS Owsiszcze 15 22 7 1 7 35-29 3 1 3 18-9 4 0 4 17-20
10.  LKS Gamów 15 19 6 1 8 25-37 4 1 2 14-11 2 0 6 11-26 1 3 1 0 0 2-1
11.  Naprzód 37 Krzyżkowice 15 19 5 4 6 25-23 3 2 2 13-11 2 2 4 12-12 1 0 0 0 1 1-2
12.  LKS Górki Śląskie 15 15 4 3 8 31-35 3 2 4 21-21 1 1 4 10-14
13.  Naprzód II Czyżowice 15 14 4 2 9 28-47 3 1 3 18-18 1 1 6 10-29
14.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 15 12 4 0 11 22-46 3 0 5 15-26 1 0 6 7-20
15.  Czarni II Gorzyce 15 7 2 1 12 14-53 2 1 4 11-20 0 0 8 3-33
16.  Strzelec Rzuchów 15 3 1 0 14 13-41 0 0 7 6-22 1 0 7 7-19

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Raszczyce    4-4 5-1 3-1 6-2 2-1 3-2 4-0 8-1 
 2 Zgoda Zawada Książęca    2-1 1-0 1-3 4-0 3-1 3-0* 3-0 4-0 
 3 LKS Brzezie (Racibórz)0-3     2-4 6-2 2-1 3-1 1-0 5-1 2-3 
 4 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)2-2 2-6     2-4 1-3 4-2 4-0 2-0 3-0 
 5 Rozwój Bełsznica2-5     5-4 3-0 1-3 1-2 3-0 3-1 1-0 
 6 LKS Lyski1-2 1-4     4-2 3-3 4-2 2-5 3-1 
 7 Górnik Pszów0-1     7-1 5-2 2-1 5-1 2-0 
 8 LKS Grzegorzowice3-2 1-8 2-4 3-1     2-1 1-2 5-1 4-1 
 9 LKS Owsiszcze2-4 1-2 0-1     4-1 1-1 8-0 2-0 
 10 LKS Gamów1-4 1-1 5-1 1-4     2-1 3-0* 1-0 
 11 Naprzód 37 Krzyżkowice0-2 2-2 2-4 2-0     2-2 2-0 3-1 
 12 LKS Górki Śląskie2-1 2-3 3-7 1-1 2-4 2-3     1-1 6-0 2-1 
 13 Naprzód II Czyżowice0-1 1-6 4-4 2-4 4-0     4-1 3-2 
 14 LKS 07 Markowice (Racibórz)1-2 0-8 2-5 3-5 1-0 3-1 2-5     3-0* 
 15 Czarni II Gorzyce2-1 3-4 0-4 2-3 0-6 1-1     3-1 
 16 Strzelec Rzuchów2-4 1-2 1-2 1-3 1-3 0-5 0-3     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Zgoda Zawada Książęca 4-0 LKS Owsiszcze 11 sierpnia, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-2 LKS Lyski 11 sierpnia, 17:00
LKS Grzegorzowice 5-1 Naprzód II Czyżowice 10 sierpnia, 15:30
Rozwój Bełsznica 1-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 11 sierpnia, 17:00
LKS Górki Śląskie 2-3 LKS Gamów 10 sierpnia, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 Górnik Pszów 11 sierpnia, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-0 Czarni II Gorzyce 11 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-1
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-2 LKS Raszczyce 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

LKS Owsiszcze 2-4 LKS Raszczyce 17 sierpnia, 17:00
Czarni II Gorzyce 3-4 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 18 sierpnia, 16:00
Górnik Pszów 2-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 17 sierpnia, 17:00
LKS Gamów 1-4 LKS Brzezie (Racibórz) 18 sierpnia, 15:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-2 LKS Górki Śląskie 17 sierpnia, 17:00
Naprzód II Czyżowice 4-4 Rozwój Bełsznica 18 sierpnia, 17:00
LKS Lyski 3-3 LKS Grzegorzowice 18 sierpnia, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 4-0 Strzelec Rzuchów 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Strzelec Rzuchów 1-3 LKS Owsiszcze 25 sierpnia, 17:00
LKS Grzegorzowice 3-2 Zgoda Zawada Książęca 24 sierpnia, 15:30
Rozwój Bełsznica 5-4 LKS Lyski 24 sierpnia, 17:00
LKS Górki Śląskie 1-1 Naprzód II Czyżowice 24 sierpnia, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 25 sierpnia, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-0 LKS Gamów 25 sierpnia, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-2 Górnik Pszów 25 sierpnia, 17:00
LKS Raszczyce 8-1 Czarni II Gorzyce 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

LKS Owsiszcze 2-0 Czarni II Gorzyce 31 sierpnia, 17:00
LKS Gamów 1-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1 września, 15:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 3-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 1 września, 17:00
Naprzód II Czyżowice 0-1 LKS Brzezie (Racibórz) 1 września, 17:00
LKS Lyski 2-5 LKS Górki Śląskie 1 września, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 1-3 Rozwój Bełsznica 1 września, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-3 LKS Grzegorzowice 1 września, 17:00
LKS Raszczyce 5-1 Górnik Pszów 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 7-8 września

LKS Grzegorzowice 2-1 LKS Owsiszcze 7 września, 15:30
Rozwój Bełsznica 1-0 Strzelec Rzuchów 7 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 2-1 Zgoda Zawada Książęca 7 września, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 6-2 LKS Lyski 8 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-5 Naprzód II Czyżowice 8 września, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 8 września, 16:00
LKS Raszczyce 6-2 LKS Gamów 7 września, 16:00
Czarni II Gorzyce 0-6 Górnik Pszów 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

LKS Owsiszcze 0-1 Górnik Pszów 14 września, 16:00
LKS Gamów 3-0 Czarni II Gorzyce 15 września, 15:30
(wo)
na boisku 3-1
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-2 LKS Raszczyce 14 września, 16:00
Naprzód II Czyżowice 1-6 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 15 września, 16:00
LKS Lyski 3-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 14 września, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 2-1 LKS Brzezie (Racibórz) 15 września, 16:00
LKS Grzegorzowice 3-1 Rozwój Bełsznica 14 września, 15:30
LKS Górki Śląskie 2-1 Strzelec Rzuchów 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Rozwój Bełsznica 1-3 LKS Owsiszcze 21 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 1-1 LKS Grzegorzowice 21 września, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-3 Strzelec Rzuchów 22 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-2 Zgoda Zawada Książęca 22 września, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-3 LKS Lyski 22 września, 16:00
LKS Raszczyce 3-2 Naprzód II Czyżowice 21 września, 16:00
Czarni II Gorzyce 1-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 21 września, 16:00
Górnik Pszów 5-2 LKS Gamów 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

LKS Owsiszcze 4-1 LKS Gamów 29 września, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-4 Górnik Pszów 28 września, 16:00
Naprzód II Czyżowice 4-1 Czarni II Gorzyce 28 września, 16:00
LKS Lyski 1-2 LKS Raszczyce 29 września, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 29 września, 16:00
Strzelec Rzuchów 0-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 29 września, 16:00
LKS Grzegorzowice 1-8 LKS Brzezie (Racibórz) 28 września, 15:30
Rozwój Bełsznica 3-0 LKS Górki Śląskie 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 5-6 października

LKS Górki Śląskie 2-4 LKS Owsiszcze 5 października, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-4 Rozwój Bełsznica 6 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-5 LKS Grzegorzowice 6 października, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-0 Strzelec Rzuchów 6 października, 15:00
LKS Raszczyce 4-4 Zgoda Zawada Książęca 5 października, 15:00
Czarni II Gorzyce 2-3 LKS Lyski 6 października, 11:00
Górnik Pszów 5-1 Naprzód II Czyżowice 5 października, 15:00
LKS Gamów 2-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

LKS Owsiszcze 1-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 12 października, 15:00
Naprzód II Czyżowice 4-0 LKS Gamów 13 października, 15:00
LKS Lyski 4-2 Górnik Pszów 13 października, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 3-0 Czarni II Gorzyce 13 października, 15:00
Strzelec Rzuchów 2-4 LKS Raszczyce 13 października, 15:00
LKS Grzegorzowice 2-4 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 12 października, 15:00
Rozwój Bełsznica 3-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 12 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 2-3 LKS Brzezie (Racibórz) 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

LKS Brzezie (Racibórz) 3-1 LKS Owsiszcze 20 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-1 LKS Górki Śląskie 20 października, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-4 Rozwój Bełsznica 20 października, 15:00
LKS Raszczyce 3-1 LKS Grzegorzowice 19 października, 15:00
Czarni II Gorzyce 3-1 Strzelec Rzuchów 20 października, 11:00
Górnik Pszów 0-1 Zgoda Zawada Książęca 19 października, 15:00
LKS Gamów 1-4 LKS Lyski 20 października, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-0 Naprzód II Czyżowice 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

LKS Owsiszcze 8-0 Naprzód II Czyżowice 26 października, 14:00
LKS Lyski 4-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 27 października, 14:00
Zgoda Zawada Książęca 3-1 LKS Gamów 27 października, 14:00
Strzelec Rzuchów 1-2 Górnik Pszów 27 października, 14:00
LKS Grzegorzowice 4-1 Czarni II Gorzyce 26 października, 14:00
Rozwój Bełsznica 2-5 LKS Raszczyce 26 października, 14:00
LKS Górki Śląskie 3-7 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 26 października, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 5-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-5 LKS Owsiszcze 3 listopada, 14:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-6 LKS Brzezie (Racibórz) 3 listopada, 14:00
LKS Raszczyce 2-1 LKS Górki Śląskie 2 listopada, 14:00
Czarni II Gorzyce 0-4 Rozwój Bełsznica 3 listopada, 11:00
Górnik Pszów 7-1 LKS Grzegorzowice 2 listopada, 14:00
LKS Gamów 1-0 Strzelec Rzuchów 3 listopada, 14:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-2 Zgoda Zawada Książęca 2 listopada, 14:00
Naprzód II Czyżowice 2-4 LKS Lyski 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

LKS Owsiszcze 1-2 LKS Lyski 9 listopada, 14:00
Zgoda Zawada Książęca 3-0 Naprzód II Czyżowice 9 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Strzelec Rzuchów 0-5 Naprzód 37 Krzyżkowice 10 listopada, 14:00
LKS Grzegorzowice 1-2 LKS Gamów 9 listopada, 14:00
Rozwój Bełsznica 3-0 Górnik Pszów 9 listopada, 14:00
LKS Górki Śląskie 6-0 Czarni II Gorzyce 9 listopada, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-3 LKS Raszczyce 10 listopada, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-8 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 9 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-0 LKS Owsiszcze 17 listopada, 13:30
LKS Raszczyce 4-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 16 listopada, 13:30
Czarni II Gorzyce 2-1 LKS Brzezie (Racibórz) 17 listopada, 11:00
Górnik Pszów 2-1 LKS Górki Śląskie 16 listopada, 13:30
LKS Gamów 5-1 Rozwój Bełsznica 16 listopada, 13:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-0 LKS Grzegorzowice 16 listopada, 13:30
Naprzód II Czyżowice 3-2 Strzelec Rzuchów 17 listopada, 13:30
LKS Lyski 1-4 Zgoda Zawada Książęca 16 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 21-22 marca

LKS Owsiszcze - Zgoda Zawada Książęca
LKS Lyski - Strzelec Rzuchów
Naprzód II Czyżowice - LKS Grzegorzowice
Naprzód 37 Krzyżkowice - Rozwój Bełsznica
LKS Gamów - LKS Górki Śląskie
Górnik Pszów - LKS Brzezie (Racibórz)
Czarni II Gorzyce - LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Raszczyce - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)

Kolejka 17 - 28-29 marca

LKS Raszczyce - LKS Owsiszcze
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - Czarni II Gorzyce
LKS 07 Markowice (Racibórz) - Górnik Pszów
LKS Brzezie (Racibórz) - LKS Gamów
LKS Górki Śląskie - Naprzód 37 Krzyżkowice
Rozwój Bełsznica - Naprzód II Czyżowice
LKS Grzegorzowice - LKS Lyski
Strzelec Rzuchów - Zgoda Zawada Książęca

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

LKS Owsiszcze - Strzelec Rzuchów
Zgoda Zawada Książęca - LKS Grzegorzowice
LKS Lyski - Rozwój Bełsznica
Naprzód II Czyżowice - LKS Górki Śląskie
Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Gamów - LKS 07 Markowice (Racibórz)
Górnik Pszów - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Czarni II Gorzyce - LKS Raszczyce

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Górnik Pszów - LKS Raszczyce
Czarni II Gorzyce - LKS Owsiszcze
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - LKS Gamów
LKS 07 Markowice (Racibórz) - Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Brzezie (Racibórz) - Naprzód II Czyżowice
LKS Górki Śląskie - LKS Lyski
Rozwój Bełsznica - Zgoda Zawada Książęca
LKS Grzegorzowice - Strzelec Rzuchów

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

LKS Owsiszcze - LKS Grzegorzowice
Strzelec Rzuchów - Rozwój Bełsznica
Zgoda Zawada Książęca - LKS Górki Śląskie
LKS Lyski - LKS Brzezie (Racibórz)
Naprzód II Czyżowice - LKS 07 Markowice (Racibórz)
Naprzód 37 Krzyżkowice - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS Gamów - LKS Raszczyce
Górnik Pszów - Czarni II Gorzyce

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Strzelec Rzuchów - LKS Górki Śląskie
Górnik Pszów - LKS Owsiszcze
Czarni II Gorzyce - LKS Gamów
LKS Raszczyce - Naprzód 37 Krzyżkowice
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - Naprzód II Czyżowice
LKS 07 Markowice (Racibórz) - LKS Lyski
LKS Brzezie (Racibórz) - Zgoda Zawada Książęca
Rozwój Bełsznica - LKS Grzegorzowice

Kolejka 22 - 2-3 maja

LKS Owsiszcze - Rozwój Bełsznica
LKS Grzegorzowice - LKS Górki Śląskie
Strzelec Rzuchów - LKS Brzezie (Racibórz)
Zgoda Zawada Książęca - LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Lyski - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Naprzód II Czyżowice - LKS Raszczyce
Naprzód 37 Krzyżkowice - Czarni II Gorzyce
LKS Gamów - Górnik Pszów

Kolejka 23 - 9-10 maja

LKS Gamów - LKS Owsiszcze
Górnik Pszów - Naprzód 37 Krzyżkowice
Czarni II Gorzyce - Naprzód II Czyżowice
LKS Raszczyce - LKS Lyski
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - Zgoda Zawada Książęca
LKS 07 Markowice (Racibórz) - Strzelec Rzuchów
LKS Brzezie (Racibórz) - LKS Grzegorzowice
LKS Górki Śląskie - Rozwój Bełsznica

Kolejka 24 - 16-17 maja

LKS Owsiszcze - LKS Górki Śląskie
Rozwój Bełsznica - LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Grzegorzowice - LKS 07 Markowice (Racibórz)
Strzelec Rzuchów - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Zgoda Zawada Książęca - LKS Raszczyce
LKS Lyski - Czarni II Gorzyce
Naprzód II Czyżowice - Górnik Pszów
Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Gamów

Kolejka 25 - 23-24 maja

Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Owsiszcze
LKS Gamów - Naprzód II Czyżowice
Górnik Pszów - LKS Lyski
Czarni II Gorzyce - Zgoda Zawada Książęca
LKS Raszczyce - Strzelec Rzuchów
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - LKS Grzegorzowice
LKS 07 Markowice (Racibórz) - Rozwój Bełsznica
LKS Brzezie (Racibórz) - LKS Górki Śląskie

Kolejka 26 - 30-31 maja

LKS Owsiszcze - LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Górki Śląskie - LKS 07 Markowice (Racibórz)
Rozwój Bełsznica - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS Grzegorzowice - LKS Raszczyce
Strzelec Rzuchów - Czarni II Gorzyce
Zgoda Zawada Książęca - Górnik Pszów
LKS Lyski - LKS Gamów
Naprzód II Czyżowice - Naprzód 37 Krzyżkowice

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Naprzód II Czyżowice - LKS Owsiszcze
Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Lyski
LKS Gamów - Zgoda Zawada Książęca
Górnik Pszów - Strzelec Rzuchów
Czarni II Gorzyce - LKS Grzegorzowice
LKS Raszczyce - Rozwój Bełsznica
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - LKS Górki Śląskie
LKS 07 Markowice (Racibórz) - LKS Brzezie (Racibórz)

Kolejka 28 - 11 czerwca

LKS Owsiszcze - LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Brzezie (Racibórz) - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS Górki Śląskie - LKS Raszczyce
Rozwój Bełsznica - Czarni II Gorzyce
LKS Grzegorzowice - Górnik Pszów
Strzelec Rzuchów - LKS Gamów
Zgoda Zawada Książęca - Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Lyski - Naprzód II Czyżowice

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

LKS Lyski - LKS Owsiszcze
Naprzód II Czyżowice - Zgoda Zawada Książęca
Naprzód 37 Krzyżkowice - Strzelec Rzuchów
LKS Gamów - LKS Grzegorzowice
Górnik Pszów - Rozwój Bełsznica
Czarni II Gorzyce - LKS Górki Śląskie
LKS Raszczyce - LKS Brzezie (Racibórz)
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - LKS 07 Markowice (Racibórz)

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

LKS Owsiszcze - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS 07 Markowice (Racibórz) - LKS Raszczyce
LKS Brzezie (Racibórz) - Czarni II Gorzyce
LKS Górki Śląskie - Górnik Pszów
Rozwój Bełsznica - LKS Gamów
LKS Grzegorzowice - Naprzód 37 Krzyżkowice
Strzelec Rzuchów - Naprzód II Czyżowice
Zgoda Zawada Książęca - LKS Lyski

Klasa A 2019/2020 (Racibórz)

Klasa C 2019/2020 (Racibórz I)
Klasa C 2019/2020 (Racibórz II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas