[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: śląska VI (Skoczów-Żywiec)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Cieszyn 3 6 2 0 1 6-3 1 0 1 5-3 1 0 0 1-0 3 6 2 0 1 6-3
2.  WSS Wisła 3 6 2 0 1 9-3 1 0 0 3-0 1 0 1 6-3 1 3 1 0 0 3-0
3.  Soła Rajcza 3 6 2 0 1 7-5 1 0 1 4-3 1 0 0 3-2 2 3 1 0 1 4-3
4.  Błyskawica Drogomyśl 3 6 2 0 1 7-6 1 0 0 2-0 1 0 1 5-6 2 3 1 0 1 5-6
5.  Orzeł Łękawica 3 6 2 0 1 10-5 1 0 0 3-1 1 0 1 7-4 1 0 0 0 1 0-3
6.  Czarni-Góral Żywiec 3 6 2 0 1 6-4 1 0 0 1-0 1 0 1 5-4 1 0 0 0 1 0-3
7.  Tempo Puńców 3 5 1 2 0 5-2 1 0 0 3-0 0 2 0 2-2
8.  Bory Pietrzykowice 3 4 1 1 1 5-8 0 1 1 4-8 1 0 0 1-0 1 3 1 0 0 1-0
9.  Skałka Żabnica 3 4 1 1 1 8-7 1 1 0 7-4 0 0 1 1-3 1 1 0 1 0 3-3
10.  Spójnia Zebrzydowice 3 4 1 1 1 5-6 1 0 0 2-1 0 1 1 3-5 1 1 0 1 0 3-3
11.  Koszarawa Żywiec 3 4 1 1 1 4-2 0 0 1 0-1 1 1 0 4-1 1 0 0 0 1 0-1
12.  Wisła Strumień 3 3 1 0 2 4-11 0 0 2 2-11 1 0 0 2-0 1 3 1 0 0 2-0
13.  LKS 99 Pruchna 3 3 1 0 2 3-7 1 0 1 3-5 0 0 1 0-2
14.  Cukrownik Chybie 3 3 1 0 2 7-8 0 0 1 0-2 1 0 1 7-6 1 0 0 0 1 0-2
15.  Podhalanka Milówka 3 1 0 1 2 2-4 0 1 1 2-3 0 0 1 0-1
16.  Olimpia Goleszów 3 1 0 1 2 1-8 0 1 1 1-5 0 0 1 0-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Cieszyn    2-3 3-0 
 2 WSS Wisła    3-0 
 3 Soła Rajcza0-1     4-2 
 4 Błyskawica Drogomyśl    2-0 
 5 Orzeł Łękawica    3-1 
 6 Czarni-Góral Żywiec    1-0 
 7 Tempo Puńców    3-0* 
 8 Bory Pietrzykowice2-2     2-6 
 9 Skałka Żabnica    3-3 4-1 
 10 Spójnia Zebrzydowice2-1     
 11 Koszarawa Żywiec0-1     
 12 Wisła Strumień1-7 1-4     
 13 LKS 99 Pruchna1-5 2-0     
 14 Cukrownik Chybie0-2     
 15 Podhalanka Milówka2-3 0-0     
 16 Olimpia Goleszów1-5 0-0     

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Soła Rajcza 4-2 Błyskawica Drogomyśl 4 sierpnia, 15:00
Piast Cieszyn 3-0 Czarni-Góral Żywiec 3 sierpnia, 17:00
Podhalanka Milówka 0-0 Tempo Puńców 3 sierpnia, 16:00
Olimpia Goleszów 0-0 Koszarawa Żywiec 3 sierpnia, 16:00
Bory Pietrzykowice 2-6 Cukrownik Chybie 4 sierpnia, 14:00
Wisła Strumień 1-7 Orzeł Łękawica 3 sierpnia, 17:00
Skałka Żabnica 3-3 Spójnia Zebrzydowice 3 sierpnia, 17:00
LKS 99 Pruchna 1-5 WSS Wisła 4 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Błyskawica Drogomyśl 2-0 LKS 99 Pruchna 10 sierpnia, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 2-1 WSS Wisła 10 sierpnia, 17:00
Orzeł Łękawica 3-1 Skałka Żabnica 10 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 0-2 Wisła Strumień 10 sierpnia, 17:00
Koszarawa Żywiec 0-1 Bory Pietrzykowice 10 sierpnia, 15:00
Tempo Puńców 3-0 Olimpia Goleszów 10 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Czarni-Góral Żywiec 1-0 Podhalanka Milówka 10 sierpnia, 17:00
Soła Rajcza 0-1 Piast Cieszyn 11 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Piast Cieszyn 2-3 Błyskawica Drogomyśl 17 sierpnia, 17:00
Podhalanka Milówka 2-3 Soła Rajcza 17 sierpnia, 16:00
Olimpia Goleszów 1-5 Czarni-Góral Żywiec 17 sierpnia, 16:00
Bory Pietrzykowice 2-2 Tempo Puńców 18 sierpnia, 14:00
Wisła Strumień 1-4 Koszarawa Żywiec 17 sierpnia, 17:00
Skałka Żabnica 4-1 Cukrownik Chybie 17 sierpnia, 13:00
WSS Wisła 3-0 Orzeł Łękawica 17 sierpnia, 18:00
LKS 99 Pruchna 2-0 Spójnia Zebrzydowice 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice 24 sierpnia, 15:00
Orzeł Łękawica - LKS 99 Pruchna 24 sierpnia, 15:00
Cukrownik Chybie - WSS Wisła 24 sierpnia, 17:00
Koszarawa Żywiec - Skałka Żabnica 24 sierpnia, 15:00
Tempo Puńców - Wisła Strumień 25 sierpnia, 17:00
Czarni-Góral Żywiec - Bory Pietrzykowice 24 sierpnia, 17:00
Soła Rajcza - Olimpia Goleszów 25 sierpnia, 15:00
Piast Cieszyn - Podhalanka Milówka 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Podhalanka Milówka - Błyskawica Drogomyśl
Olimpia Goleszów - Piast Cieszyn
Bory Pietrzykowice - Soła Rajcza
Wisła Strumień - Czarni-Góral Żywiec
Skałka Żabnica - Tempo Puńców
WSS Wisła - Koszarawa Żywiec
LKS 99 Pruchna - Cukrownik Chybie
Spójnia Zebrzydowice - Orzeł Łękawica

Kolejka 6 - 7-8 września

Błyskawica Drogomyśl - Orzeł Łękawica
Cukrownik Chybie - Spójnia Zebrzydowice
Koszarawa Żywiec - LKS 99 Pruchna
Tempo Puńców - WSS Wisła
Czarni-Góral Żywiec - Skałka Żabnica
Soła Rajcza - Wisła Strumień
Piast Cieszyn - Bory Pietrzykowice
Podhalanka Milówka - Olimpia Goleszów

Kolejka 7 - 14-15 września

Olimpia Goleszów - Błyskawica Drogomyśl
Bory Pietrzykowice - Podhalanka Milówka
Wisła Strumień - Piast Cieszyn
Skałka Żabnica - Soła Rajcza
WSS Wisła - Czarni-Góral Żywiec
LKS 99 Pruchna - Tempo Puńców
Spójnia Zebrzydowice - Koszarawa Żywiec
Orzeł Łękawica - Cukrownik Chybie

Kolejka 8 - 21-22 września

Błyskawica Drogomyśl - Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec - Orzeł Łękawica
Tempo Puńców - Spójnia Zebrzydowice
Czarni-Góral Żywiec - LKS 99 Pruchna
Soła Rajcza - WSS Wisła
Piast Cieszyn - Skałka Żabnica
Podhalanka Milówka - Wisła Strumień
Olimpia Goleszów - Bory Pietrzykowice

Kolejka 9 - 28-29 września

Bory Pietrzykowice - Błyskawica Drogomyśl
Wisła Strumień - Olimpia Goleszów
Skałka Żabnica - Podhalanka Milówka
WSS Wisła - Piast Cieszyn
LKS 99 Pruchna - Soła Rajcza
Spójnia Zebrzydowice - Czarni-Góral Żywiec
Orzeł Łękawica - Tempo Puńców
Cukrownik Chybie - Koszarawa Żywiec

Kolejka 10 - 5-6 października

Błyskawica Drogomyśl - Koszarawa Żywiec
Tempo Puńców - Cukrownik Chybie
Czarni-Góral Żywiec - Orzeł Łękawica
Soła Rajcza - Spójnia Zebrzydowice
Piast Cieszyn - LKS 99 Pruchna
Podhalanka Milówka - WSS Wisła
Olimpia Goleszów - Skałka Żabnica
Bory Pietrzykowice - Wisła Strumień

Kolejka 11 - 12-13 października

Wisła Strumień - Błyskawica Drogomyśl
Skałka Żabnica - Bory Pietrzykowice
WSS Wisła - Olimpia Goleszów
LKS 99 Pruchna - Podhalanka Milówka
Spójnia Zebrzydowice - Piast Cieszyn
Orzeł Łękawica - Soła Rajcza
Cukrownik Chybie - Czarni-Góral Żywiec
Koszarawa Żywiec - Tempo Puńców

Kolejka 12 - 19-20 października

Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców
Czarni-Góral Żywiec - Koszarawa Żywiec
Soła Rajcza - Cukrownik Chybie
Piast Cieszyn - Orzeł Łękawica
Podhalanka Milówka - Spójnia Zebrzydowice
Olimpia Goleszów - LKS 99 Pruchna
Bory Pietrzykowice - WSS Wisła
Wisła Strumień - Skałka Żabnica

Kolejka 13 - 26-27 października

Skałka Żabnica - Błyskawica Drogomyśl
WSS Wisła - Wisła Strumień
LKS 99 Pruchna - Bory Pietrzykowice
Spójnia Zebrzydowice - Olimpia Goleszów
Orzeł Łękawica - Podhalanka Milówka
Cukrownik Chybie - Piast Cieszyn
Koszarawa Żywiec - Soła Rajcza
Tempo Puńców - Czarni-Góral Żywiec

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Błyskawica Drogomyśl - Czarni-Góral Żywiec
Soła Rajcza - Tempo Puńców
Piast Cieszyn - Koszarawa Żywiec
Podhalanka Milówka - Cukrownik Chybie
Olimpia Goleszów - Orzeł Łękawica
Bory Pietrzykowice - Spójnia Zebrzydowice
Wisła Strumień - LKS 99 Pruchna
Skałka Żabnica - WSS Wisła

Kolejka 15 - 9-10 listopada

WSS Wisła - Błyskawica Drogomyśl
LKS 99 Pruchna - Skałka Żabnica
Spójnia Zebrzydowice - Wisła Strumień
Orzeł Łękawica - Bory Pietrzykowice
Cukrownik Chybie - Olimpia Goleszów
Koszarawa Żywiec - Podhalanka Milówka
Tempo Puńców - Piast Cieszyn
Czarni-Góral Żywiec - Soła Rajcza

Kolejka 16

WSS Wisła - LKS 99 Pruchna
Błyskawica Drogomyśl - Soła Rajcza
Czarni-Góral Żywiec - Piast Cieszyn
Tempo Puńców - Podhalanka Milówka
Koszarawa Żywiec - Olimpia Goleszów
Cukrownik Chybie - Bory Pietrzykowice
Orzeł Łękawica - Wisła Strumień
Spójnia Zebrzydowice - Skałka Żabnica

Kolejka 17

LKS 99 Pruchna - Błyskawica Drogomyśl
WSS Wisła - Spójnia Zebrzydowice
Skałka Żabnica - Orzeł Łękawica
Wisła Strumień - Cukrownik Chybie
Bory Pietrzykowice - Koszarawa Żywiec
Olimpia Goleszów - Tempo Puńców
Podhalanka Milówka - Czarni-Góral Żywiec
Piast Cieszyn - Soła Rajcza

Kolejka 18

Błyskawica Drogomyśl - Piast Cieszyn
Soła Rajcza - Podhalanka Milówka
Czarni-Góral Żywiec - Olimpia Goleszów
Tempo Puńców - Bory Pietrzykowice
Koszarawa Żywiec - Wisła Strumień
Cukrownik Chybie - Skałka Żabnica
Orzeł Łękawica - WSS Wisła
Spójnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna

Kolejka 19

Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Drogomyśl
LKS 99 Pruchna - Orzeł Łękawica
WSS Wisła - Cukrownik Chybie
Skałka Żabnica - Koszarawa Żywiec
Wisła Strumień - Tempo Puńców
Bory Pietrzykowice - Czarni-Góral Żywiec
Olimpia Goleszów - Soła Rajcza
Podhalanka Milówka - Piast Cieszyn

Kolejka 20

Błyskawica Drogomyśl - Podhalanka Milówka
Piast Cieszyn - Olimpia Goleszów
Soła Rajcza - Bory Pietrzykowice
Czarni-Góral Żywiec - Wisła Strumień
Tempo Puńców - Skałka Żabnica
Koszarawa Żywiec - WSS Wisła
Cukrownik Chybie - LKS 99 Pruchna
Orzeł Łękawica - Spójnia Zebrzydowice

Kolejka 21

Orzeł Łękawica - Błyskawica Drogomyśl
Spójnia Zebrzydowice - Cukrownik Chybie
LKS 99 Pruchna - Koszarawa Żywiec
WSS Wisła - Tempo Puńców
Skałka Żabnica - Czarni-Góral Żywiec
Wisła Strumień - Soła Rajcza
Bory Pietrzykowice - Piast Cieszyn
Olimpia Goleszów - Podhalanka Milówka

Kolejka 22

Błyskawica Drogomyśl - Olimpia Goleszów
Podhalanka Milówka - Bory Pietrzykowice
Piast Cieszyn - Wisła Strumień
Soła Rajcza - Skałka Żabnica
Czarni-Góral Żywiec - WSS Wisła
Tempo Puńców - LKS 99 Pruchna
Koszarawa Żywiec - Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie - Orzeł Łękawica

Kolejka 23

Cukrownik Chybie - Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Łękawica - Koszarawa Żywiec
Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców
LKS 99 Pruchna - Czarni-Góral Żywiec
WSS Wisła - Soła Rajcza
Skałka Żabnica - Piast Cieszyn
Wisła Strumień - Podhalanka Milówka
Bory Pietrzykowice - Olimpia Goleszów

Kolejka 24

Błyskawica Drogomyśl - Bory Pietrzykowice
Olimpia Goleszów - Wisła Strumień
Podhalanka Milówka - Skałka Żabnica
Piast Cieszyn - WSS Wisła
Soła Rajcza - LKS 99 Pruchna
Czarni-Góral Żywiec - Spójnia Zebrzydowice
Tempo Puńców - Orzeł Łękawica
Koszarawa Żywiec - Cukrownik Chybie

Kolejka 25

Koszarawa Żywiec - Błyskawica Drogomyśl
Cukrownik Chybie - Tempo Puńców
Orzeł Łękawica - Czarni-Góral Żywiec
Spójnia Zebrzydowice - Soła Rajcza
LKS 99 Pruchna - Piast Cieszyn
WSS Wisła - Podhalanka Milówka
Skałka Żabnica - Olimpia Goleszów
Wisła Strumień - Bory Pietrzykowice

Kolejka 26

Błyskawica Drogomyśl - Wisła Strumień
Bory Pietrzykowice - Skałka Żabnica
Olimpia Goleszów - WSS Wisła
Podhalanka Milówka - LKS 99 Pruchna
Piast Cieszyn - Spójnia Zebrzydowice
Soła Rajcza - Orzeł Łękawica
Czarni-Góral Żywiec - Cukrownik Chybie
Tempo Puńców - Koszarawa Żywiec

Kolejka 27

Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl
Koszarawa Żywiec - Czarni-Góral Żywiec
Cukrownik Chybie - Soła Rajcza
Orzeł Łękawica - Piast Cieszyn
Spójnia Zebrzydowice - Podhalanka Milówka
LKS 99 Pruchna - Olimpia Goleszów
WSS Wisła - Bory Pietrzykowice
Skałka Żabnica - Wisła Strumień

Kolejka 28

Błyskawica Drogomyśl - Skałka Żabnica
Wisła Strumień - WSS Wisła
Bory Pietrzykowice - LKS 99 Pruchna
Olimpia Goleszów - Spójnia Zebrzydowice
Podhalanka Milówka - Orzeł Łękawica
Piast Cieszyn - Cukrownik Chybie
Soła Rajcza - Koszarawa Żywiec
Czarni-Góral Żywiec - Tempo Puńców

Kolejka 29

Czarni-Góral Żywiec - Błyskawica Drogomyśl
Tempo Puńców - Soła Rajcza
Koszarawa Żywiec - Piast Cieszyn
Cukrownik Chybie - Podhalanka Milówka
Orzeł Łękawica - Olimpia Goleszów
Spójnia Zebrzydowice - Bory Pietrzykowice
LKS 99 Pruchna - Wisła Strumień
WSS Wisła - Skałka Żabnica

Kolejka 30

Błyskawica Drogomyśl - WSS Wisła
Skałka Żabnica - LKS 99 Pruchna
Wisła Strumień - Spójnia Zebrzydowice
Bory Pietrzykowice - Orzeł Łękawica
Olimpia Goleszów - Cukrownik Chybie
Podhalanka Milówka - Koszarawa Żywiec
Piast Cieszyn - Tempo Puńców
Soła Rajcza - Czarni-Góral Żywiec

IV liga 2019/2020 (śląska I)
IV liga 2019/2020 (śląska II)

Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska I (Bytom-Zabrze))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska II (Częstochowa-Lubliniec))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska III (Racibórz-Rybnik))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska IV (Katowice-Sosnowiec))
Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska V (Bielsko-Biała-Tychy))

Klasa A 2019/2020 (Skoczów)
Klasa A 2019/2020 (Żywiec)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas