[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Skoczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Pogórze 13 37 12 1 0 59-11 6 0 0 26-2 6 1 0 33-9
2.  Góral Istebna 13 33 11 0 2 39-18 5 0 2 16-9 6 0 0 23-9
3.  LKS Kończyce Małe 13 25 8 1 4 33-17 3 0 3 15-10 5 1 1 18-7
4.  Błyskawica Kończyce Wielkie 13 23 7 2 4 32-15 4 1 1 19-9 3 1 3 13-6
5.  Błękitni Pierściec 13 20 6 2 5 32-31 2 1 4 13-23 4 1 1 19-8 1 3 1 0 0 1-0
6.  Beskid 09 II Skoczów 13 20 6 2 5 27-24 3 2 1 19-12 3 0 4 8-12 1 0 0 0 1 0-1
7.  Olza Pogwizdów 13 18 5 3 5 26-26 2 2 2 12-11 3 1 3 14-15
8.  Zryw Bąków 13 17 4 5 4 21-30 3 3 1 10-8 1 2 3 11-22
9.  Beskid Brenna 13 15 4 3 6 19-23 3 1 3 12-12 1 2 3 7-11
10.  Iskra Iskrzyczyn 13 12 4 0 9 26-44 2 0 5 16-29 2 0 4 10-15 1 3 1 0 0 2-0
11.  Victoria Hażlach 13 12 3 3 7 14-22 2 1 4 7-10 1 2 3 7-12 1 0 0 0 1 0-2
12.  Orzeł Zabłocie 13 10 2 4 7 20-34 2 3 1 9-7 0 1 6 11-27
13.  Strażak Pielgrzymowice 13 8 2 2 9 16-40 2 0 4 13-15 0 2 5 3-25 1 3 1 0 0 6-3
14.  KS Nierodzim (Ustroń) 13 8 2 2 9 25-54 1 1 5 13-32 1 1 4 12-22 1 0 0 0 1 3-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Pogórze    3-1 2-1 6-0 4-0 4-0 7-0 
 2 Góral Istebna2-5     1-2 4-0 1-0 2-1 2-1 4-0 
 3 LKS Kończyce Małe1-4     2-0 0-2 2-3 3-0 7-1 
 4 Błyskawica Kończyce Wielkie2-2 0-2     3-2 5-2 4-1 5-0 
 5 Błękitni Pierściec2-4 2-6 1-5     1-0 4-4 0-2 3-2 
 6 Beskid 09 II Skoczów1-1     6-3 2-5 2-2 2-1 6-0 
 7 Olza Pogwizdów1-2 0-3 2-2     2-1 1-1 6-2 
 8 Zryw Bąków1-2 2-1 3-3     1-0 2-1 1-1 0-0 
 9 Beskid Brenna2-2 0-4 0-1     5-2 1-2 1-0 3-1 
 10 Iskra Iskrzyczyn2-8 3-4 2-1 0-4 1-3     7-4 1-5 
 11 Victoria Hażlach0-1 1-0 1-2 1-3 0-2     3-1 1-1 
 12 Orzeł Zabłocie0-2 3-0 1-0 1-1 2-2 2-2     
 13 Strażak Pielgrzymowice3-4 0-4 1-2 1-2 2-0     6-3 
 14 KS Nierodzim (Ustroń)0-8 0-5 0-5 1-7 0-2 8-1 4-4     

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Góral Istebna 1-2 LKS Kończyce Małe 4 sierpnia, 17:00
Victoria Hażlach 1-3 Olza Pogwizdów 3 sierpnia, 17:00
Błękitni Pierściec 3-2 Orzeł Zabłocie 4 sierpnia, 11:00
Beskid Brenna 1-0 Strażak Pielgrzymowice 4 sierpnia, 11:00
KS Nierodzim (Ustroń) 0-8 LKS Pogórze 3 sierpnia, 17:00
Zryw Bąków 2-1 Błyskawica Kończyce Wielkie 3 sierpnia, 17:00
Iskra Iskrzyczyn 1-3 Beskid 09 II Skoczów 4 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

LKS Kończyce Małe 0-2 Beskid 09 II Skoczów 11 sierpnia, 15:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 5-2 Iskra Iskrzyczyn 10 sierpnia, 17:00
LKS Pogórze 6-0 Zryw Bąków 11 sierpnia, 11:00
Strażak Pielgrzymowice 6-3 KS Nierodzim (Ustroń) 11 sierpnia, 17:00
Orzeł Zabłocie 2-2 Beskid Brenna 10 sierpnia, 16:00
Olza Pogwizdów 2-2 Błękitni Pierściec 11 sierpnia, 17:00
Góral Istebna 2-1 Victoria Hażlach 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Victoria Hażlach 0-1 LKS Kończyce Małe 18 sierpnia, 17:00
Błękitni Pierściec 2-6 Góral Istebna 18 sierpnia, 11:00
Beskid Brenna 0-1 Olza Pogwizdów 18 sierpnia, 11:00
KS Nierodzim (Ustroń) 4-4 Orzeł Zabłocie 17 sierpnia, 17:00
Zryw Bąków 0-0 Strażak Pielgrzymowice 17 sierpnia, 17:00
Iskra Iskrzyczyn 2-8 LKS Pogórze 18 sierpnia, 17:00
Beskid 09 II Skoczów 1-1 Błyskawica Kończyce Wielkie 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

LKS Kończyce Małe 2-0 Błyskawica Kończyce Wielkie 25 sierpnia, 15:00
LKS Pogórze 3-1 Beskid 09 II Skoczów 25 sierpnia, 11:00
Strażak Pielgrzymowice 1-2 Iskra Iskrzyczyn 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Zabłocie 1-1 Zryw Bąków 24 sierpnia, 16:00
Olza Pogwizdów 6-2 KS Nierodzim (Ustroń) 25 sierpnia, 17:00
Góral Istebna 2-1 Beskid Brenna 24 sierpnia, 16:00
Victoria Hażlach 1-2 Błękitni Pierściec 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Błękitni Pierściec 1-5 LKS Kończyce Małe 1 września, 11:00
Beskid Brenna 1-2 Victoria Hażlach 1 września, 11:00
KS Nierodzim (Ustroń) 0-5 Góral Istebna 31 sierpnia, 17:00
Zryw Bąków 3-3 Olza Pogwizdów 31 sierpnia, 17:00
Iskra Iskrzyczyn 7-4 Orzeł Zabłocie 1 września, 17:00
Beskid 09 II Skoczów 6-0 Strażak Pielgrzymowice 1 września, 17:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 2-2 LKS Pogórze 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

LKS Kończyce Małe 1-4 LKS Pogórze 8 września, 15:00
Strażak Pielgrzymowice 0-4 Błyskawica Kończyce Wielkie 8 września, 16:00
Orzeł Zabłocie 3-0 Beskid 09 II Skoczów 7 września, 16:00
Olza Pogwizdów 2-1 Iskra Iskrzyczyn 8 września, 16:00
Góral Istebna 1-0 Zryw Bąków 8 września, 16:00
Victoria Hażlach 1-1 KS Nierodzim (Ustroń) 8 września, 16:00
Błękitni Pierściec 0-2 Beskid Brenna 8 września, 11:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Beskid Brenna 2-2 LKS Kończyce Małe 15 września, 11:00
KS Nierodzim (Ustroń) 1-7 Błękitni Pierściec 15 września, 11:00
Zryw Bąków 1-1 Victoria Hażlach 14 września, 16:00
Iskra Iskrzyczyn 3-4 Góral Istebna 15 września, 16:00
Beskid 09 II Skoczów 6-3 Olza Pogwizdów 15 września, 16:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 4-1 Orzeł Zabłocie 14 września, 16:00
LKS Pogórze 7-0 Strażak Pielgrzymowice 15 września, 11:00

Kolejka 8 - 21-22 września

LKS Kończyce Małe 7-1 Strażak Pielgrzymowice 22 września, 15:00
Orzeł Zabłocie 0-2 LKS Pogórze 21 września, 16:00
Olza Pogwizdów 0-3 Błyskawica Kończyce Wielkie 22 września, 16:00
Góral Istebna 4-0 Beskid 09 II Skoczów 22 września, 16:00
Victoria Hażlach 0-2 Iskra Iskrzyczyn 22 września, 16:00
Błękitni Pierściec 4-4 Zryw Bąków 22 września, 11:00
Beskid Brenna 3-1 KS Nierodzim (Ustroń) 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

KS Nierodzim (Ustroń) 0-5 LKS Kończyce Małe 28 września, 16:00
Zryw Bąków 1-0 Beskid Brenna 28 września, 16:00
Iskra Iskrzyczyn 0-4 Błękitni Pierściec 29 września, 16:00
Beskid 09 II Skoczów 2-1 Victoria Hażlach 29 września, 16:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-2 Góral Istebna 29 września, 16:00
LKS Pogórze 2-1 Olza Pogwizdów 29 września, 11:00
Strażak Pielgrzymowice 2-0 Orzeł Zabłocie 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

LKS Kończyce Małe 3-0 Orzeł Zabłocie 6 października, 15:00
Olza Pogwizdów 1-1 Strażak Pielgrzymowice 6 października, 15:00
Góral Istebna 2-5 LKS Pogórze 6 października, 15:00
Victoria Hażlach 1-0 Błyskawica Kończyce Wielkie 3 listopada, 14:00
Błękitni Pierściec 1-0 Beskid 09 II Skoczów 6 października, 11:00
Beskid Brenna 5-2 Iskra Iskrzyczyn 6 października, 11:00
KS Nierodzim (Ustroń) 8-1 Zryw Bąków 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Zryw Bąków 1-2 LKS Kończyce Małe 12 października, 15:00
Iskra Iskrzyczyn 1-5 KS Nierodzim (Ustroń) 13 października, 15:00
Beskid 09 II Skoczów 2-2 Beskid Brenna 13 października, 15:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 3-2 Błękitni Pierściec 12 października, 15:00
LKS Pogórze 4-0 Victoria Hażlach 13 października, 11:00
Strażak Pielgrzymowice 3-4 Góral Istebna 13 października, 15:00
Orzeł Zabłocie 1-0 Olza Pogwizdów 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

LKS Kończyce Małe 2-3 Olza Pogwizdów 20 października, 15:00
Góral Istebna 4-0 Orzeł Zabłocie 20 października, 13:00
Victoria Hażlach 3-1 Strażak Pielgrzymowice 20 października, 15:00
Błękitni Pierściec 2-4 LKS Pogórze 20 października, 11:00
Beskid Brenna 0-4 Błyskawica Kończyce Wielkie 20 października, 15:00
KS Nierodzim (Ustroń) 0-2 Beskid 09 II Skoczów 19 października, 15:00
Zryw Bąków 2-1 Iskra Iskrzyczyn 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Iskra Iskrzyczyn 2-1 LKS Kończyce Małe 27 października, 14:00
Beskid 09 II Skoczów 2-5 Zryw Bąków 27 października, 14:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 5-0 KS Nierodzim (Ustroń) 26 października, 15:00
LKS Pogórze 4-0 Beskid Brenna 27 października, 11:00
Strażak Pielgrzymowice 1-2 Błękitni Pierściec 27 października, 14:00
Orzeł Zabłocie 2-2 Victoria Hażlach 26 października, 15:00
Olza Pogwizdów 1-2 Góral Istebna 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 4-5 kwietnia

LKS Kończyce Małe - Góral Istebna
Olza Pogwizdów - Victoria Hażlach
Orzeł Zabłocie - Błękitni Pierściec
Strażak Pielgrzymowice - Beskid Brenna
LKS Pogórze - KS Nierodzim (Ustroń)
Błyskawica Kończyce Wielkie - Zryw Bąków
Beskid 09 II Skoczów - Iskra Iskrzyczyn

Kolejka 15 - 11 kwietnia

Beskid 09 II Skoczów - LKS Kończyce Małe
Iskra Iskrzyczyn - Błyskawica Kończyce Wielkie
Zryw Bąków - LKS Pogórze
KS Nierodzim (Ustroń) - Strażak Pielgrzymowice
Beskid Brenna - Orzeł Zabłocie
Błękitni Pierściec - Olza Pogwizdów
Victoria Hażlach - Góral Istebna

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

LKS Kończyce Małe - Victoria Hażlach
Góral Istebna - Błękitni Pierściec
Olza Pogwizdów - Beskid Brenna
Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim (Ustroń)
Strażak Pielgrzymowice - Zryw Bąków
LKS Pogórze - Iskra Iskrzyczyn
Błyskawica Kończyce Wielkie - Beskid 09 II Skoczów

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Kończyce Małe
Beskid 09 II Skoczów - LKS Pogórze
Iskra Iskrzyczyn - Strażak Pielgrzymowice
Zryw Bąków - Orzeł Zabłocie
KS Nierodzim (Ustroń) - Olza Pogwizdów
Beskid Brenna - Góral Istebna
Błękitni Pierściec - Victoria Hażlach

Kolejka 18 - 2-3 maja

LKS Kończyce Małe - Błękitni Pierściec
Victoria Hażlach - Beskid Brenna
Góral Istebna - KS Nierodzim (Ustroń)
Olza Pogwizdów - Zryw Bąków
Orzeł Zabłocie - Iskra Iskrzyczyn
Strażak Pielgrzymowice - Beskid 09 II Skoczów
LKS Pogórze - Błyskawica Kończyce Wielkie

Kolejka 19 - 9-10 maja

LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe
Błyskawica Kończyce Wielkie - Strażak Pielgrzymowice
Beskid 09 II Skoczów - Orzeł Zabłocie
Iskra Iskrzyczyn - Olza Pogwizdów
Zryw Bąków - Góral Istebna
KS Nierodzim (Ustroń) - Victoria Hażlach
Beskid Brenna - Błękitni Pierściec

Kolejka 20 - 16-17 maja

LKS Kończyce Małe - Beskid Brenna
Błękitni Pierściec - KS Nierodzim (Ustroń)
Victoria Hażlach - Zryw Bąków
Góral Istebna - Iskra Iskrzyczyn
Olza Pogwizdów - Beskid 09 II Skoczów
Orzeł Zabłocie - Błyskawica Kończyce Wielkie
Strażak Pielgrzymowice - LKS Pogórze

Kolejka 21 - 23-24 maja

Strażak Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe
LKS Pogórze - Orzeł Zabłocie
Błyskawica Kończyce Wielkie - Olza Pogwizdów
Beskid 09 II Skoczów - Góral Istebna
Iskra Iskrzyczyn - Victoria Hażlach
Zryw Bąków - Błękitni Pierściec
KS Nierodzim (Ustroń) - Beskid Brenna

Kolejka 22 - 30-31 maja

LKS Kończyce Małe - KS Nierodzim (Ustroń)
Beskid Brenna - Zryw Bąków
Błękitni Pierściec - Iskra Iskrzyczyn
Victoria Hażlach - Beskid 09 II Skoczów
Góral Istebna - Błyskawica Kończyce Wielkie
Olza Pogwizdów - LKS Pogórze
Orzeł Zabłocie - Strażak Pielgrzymowice

Kolejka 23 - 6-7 czerwca

Orzeł Zabłocie - LKS Kończyce Małe
Strażak Pielgrzymowice - Olza Pogwizdów
LKS Pogórze - Góral Istebna
Błyskawica Kończyce Wielkie - Victoria Hażlach
Beskid 09 II Skoczów - Błękitni Pierściec
Iskra Iskrzyczyn - Beskid Brenna
Zryw Bąków - KS Nierodzim (Ustroń)

Kolejka 24 - 11 czerwca

LKS Kończyce Małe - Zryw Bąków
KS Nierodzim (Ustroń) - Iskra Iskrzyczyn
Beskid Brenna - Beskid 09 II Skoczów
Błękitni Pierściec - Błyskawica Kończyce Wielkie
Victoria Hażlach - LKS Pogórze
Góral Istebna - Strażak Pielgrzymowice
Olza Pogwizdów - Orzeł Zabłocie

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe
Orzeł Zabłocie - Góral Istebna
Strażak Pielgrzymowice - Victoria Hażlach
LKS Pogórze - Błękitni Pierściec
Błyskawica Kończyce Wielkie - Beskid Brenna
Beskid 09 II Skoczów - KS Nierodzim (Ustroń)
Iskra Iskrzyczyn - Zryw Bąków

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

LKS Kończyce Małe - Iskra Iskrzyczyn
Zryw Bąków - Beskid 09 II Skoczów
KS Nierodzim (Ustroń) - Błyskawica Kończyce Wielkie
Beskid Brenna - LKS Pogórze
Błękitni Pierściec - Strażak Pielgrzymowice
Victoria Hażlach - Orzeł Zabłocie
Góral Istebna - Olza Pogwizdów

Klasa okręgowa 2019/2020 (śląska VI (Skoczów-Żywiec))

Klasa A 2019/2020 (Żywiec)

Klasa B 2019/2020 (Skoczów)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas