[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

LZS Walce Ludowe Zespoły Sportowe Walce
Rok założenia:
Barwy: żółto-czarne
Adres: Opolska, 47-344 Walce
WWW: brak
Stadion: Stadion w Walcach
pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 64 m
Prezes:
Trener:


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - Klasa okręgowa
 
Dane z sezonu: 2020/21
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
W drużynie grali m.in.: Eryk Banach, Michał Barszcz, Paweł Dyczek, Piotr Dyczek, Jerzy Gąsior, Grzegorz Kaliciak, Sebastian Kapinos, Janusz Kapłon, Jan Kapolka, Marek Kotysz, Marek Kuchajewicz, Jacek Lenartowicz, Adam Makowski, Michał Malinowski, Wojciech Rudziński, Michał Teichman, Adam Toszek.
 
Rozgrywki z udziałem
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Opole III
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Opole III
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Opole III
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN - Krapkowice
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: opolska II
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: opolska II
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: opolska II
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: opolska II
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: opolska II
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: opolska II
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: opolska II
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: opolska II
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: opolska II
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: opolska II
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: opolska II
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: opolska II
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: opolska
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: opolska II
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN
   2019/20 - Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: opolska II
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Opolski ZPN
   2020/21 - IV liga BS Leśnica 2020/2021, grupa: opolska
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas