[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: opolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Zdzieszowice 30 76 24 4 2 117-19 12 1 2 63-11 12 3 0 54-8
2.  LZS Leśnica 30 70 21 7 2 80-22 11 4 0 49-10 10 3 2 31-12
3.  Polonia Głubczyce 30 54 16 6 8 55-34 10 2 3 31-12 6 4 5 24-22 2 3 1 0 1 2-1
4.  Victoria Cisek 30 54 16 6 8 55-32 9 2 4 33-11 7 4 4 22-21 2 3 1 0 1 1-2
5.  Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 47 14 5 11 61-44 10 2 3 34-12 4 3 8 27-32
6.  LZS Walce 30 45 13 6 11 54-45 8 4 3 32-14 5 2 8 22-31
7.  LKS Goświnowice 30 42 12 6 12 51-71 7 3 5 30-26 5 3 7 21-45 2 4 1 1 0 5-3
8.  Pogoń Prudnik 30 42 12 6 12 53-44 7 3 5 32-22 5 3 7 21-22 2 1 0 1 1 3-5
9.  Unia Krapkowice 30 38 11 5 14 47-50 6 2 7 26-21 5 3 7 21-29
10.  LKS Rusocin 30 37 12 1 17 50-78 8 1 6 27-27 4 0 11 23-51 2 3 1 0 1 3-3
11.  Unia Reńska Wieś 30 37 11 4 15 35-54 7 3 5 20-26 4 1 10 15-28 2 3 1 0 1 3-3
12.  Orzeł Dzierżysław 30 35 10 5 15 42-50 5 4 6 26-24 5 1 9 16-26 2 3 1 0 1 5-3
13.  Racławia Racławice Śląskie 30 35 11 2 17 45-71 9 1 5 32-23 2 1 12 13-48 2 3 1 0 1 3-5
14.  LZS Konradowa 30 27 8 3 19 32-73 5 2 8 20-35 3 1 11 12-38
15.  Włókniarz Kietrz 30 24 6 6 18 47-87 5 3 7 28-40 1 3 11 19-47
16.  Sudety Burgrabice 30 19 5 4 21 32-82 5 1 9 22-37 0 3 12 10-45
Włókniarz Kietrz przejął sekcję piłki nożnej klubu Tęczy Kietrz-Kozłówki

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Zdzieszowice    0-1 2-1 3-3 5-1 0-1 6-0 3-2 4-0 6-0 6-0 4-0 6-0 7-2 4-0 7-0 
 2 LZS Leśnica2-2     2-2 1-1 4-0 1-1 8-0 2-1 3-0 4-0 1-0 5-0 4-0 3-0 6-3 3-0 
 3 Polonia Głubczyce0-2 0-1     2-0 2-1 1-1 0-1 4-1 0-0 3-0 3-1 1-0 5-1 3-1 2-1 5-1 
 4 Victoria Cisek0-1 1-2 1-0     1-2 5-2 0-0 0-1 2-1 4-2 0-0 2-0 3-0 5-0 2-0 7-0 
 5 Naprzód Ujazd Niezdrowice0-2 0-0 0-0 4-0     2-0 1-0 1-0 0-2 4-1 3-0 0-3 6-1 3-0* 5-1 5-2 
 6 LZS Walce0-3 0-1 3-1 1-2 1-1     3-3 1-1 2-0 3-0 6-1 2-1 2-0 2-0 6-0* 0-0 
 7 LKS Goświnowice1-3 2-2 4-0 1-4 1-3 2-4     1-1 3-0 3-2 0-1 2-2 3-2 1-0 4-1 2-1 
 8 Pogoń Prudnik1-1 1-1 2-3 0-2 3-2 3-1 2-4     2-2 1-2 2-0 0-2 2-1 5-0 5-0 3-1 
 9 Unia Krapkowice1-1 0-2 0-3 4-1 4-0 1-2 7-1 3-0     2-3 1-0 0-3 0-1 0-3 1-1 2-0 
 10 LKS Rusocin0-4 1-0 0-1 1-2 0-5 3-2 4-1 1-3 2-4     1-0 3-0 4-0 2-1 3-3 2-1 
 11 Unia Reńska Wieś0-5 0-6 1-1 0-0 2-1 4-1 0-0 1-2 0-1 3-2     2-0 4-1 1-0 0-5 2-1 
 12 Orzeł Dzierżysław0-1 2-3 3-5 0-2 1-1 2-3 1-3 1-0 4-0 3-1 1-0     4-1 2-2 1-1 1-1 
 13 Racławia Racławice Śląskie0-2 2-0 1-2 0-1 4-2 0-3 1-0 2-2 1-6 7-2 4-1 2-1     3-0 3-1 2-0 
 14 LZS Konradowa1-6 2-4 1-1 2-0 1-0 2-0 2-4 2-1 1-3 2-3 0-7 0-1 0-2     3-2 1-1 
 15 Włókniarz Kietrz1-13 1-5 0-3 2-2 1-1 3-0 8-1 0-3 0-0 4-2 0-2 0-3 4-2 1-2     3-1 
 16 Sudety Burgrabice1-8 0-3 2-1 0-2 2-7 2-1 2-3 0-3 5-2 2-3 0-2 3-0* 1-1 0-1 2-0     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Racławia Racławice Śląskie 1-0 LKS Goświnowice 12 sierpnia, 17:00
Sudety Burgrabice 0-2 Victoria Cisek 12 sierpnia, 17:00
LZS Konradowa 2-3 LKS Rusocin 12 sierpnia, 17:00
w Nysie
Ruch Zdzieszowice 4-0 Włókniarz Kietrz 12 sierpnia, 17:00
w Żyrowie
LZS Walce 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 12 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 1-0 Unia Reńska Wieś 12 sierpnia, 17:00
LZS Leśnica 2-1 Pogoń Prudnik 12 sierpnia, 17:00
Orzeł Dzierżysław 3-5 Polonia Głubczyce 12 sierpnia, 17:00
w Rozumicach

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Goświnowice 4-0 Polonia Głubczyce 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 0-2 Orzeł Dzierżysław 15 sierpnia, 17:00
Unia Reńska Wieś 0-6 LZS Leśnica 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-2 Unia Krapkowice 15 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kietrz 3-0 LZS Walce 15 sierpnia, 17:00
LKS Rusocin 0-4 Ruch Zdzieszowice 15 sierpnia, 17:00
Victoria Cisek 5-0 LZS Konradowa 15 sierpnia, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 2-0 Sudety Burgrabice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Sudety Burgrabice 2-3 LKS Goświnowice 19 sierpnia, 17:00
LZS Konradowa 0-2 Racławia Racławice Śląskie 19 sierpnia, 17:00
w Nysie
Ruch Zdzieszowice 3-3 Victoria Cisek 19 sierpnia, 17:00
w Żyrowie
LZS Walce 3-0 LKS Rusocin 19 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 1-1 Włókniarz Kietrz 19 sierpnia, 17:00
LZS Leśnica 4-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Dzierżysław 1-0 Unia Reńska Wieś 19 sierpnia, 17:00
w Rozumicach
Polonia Głubczyce 4-1 Pogoń Prudnik 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

LKS Goświnowice 1-1 Pogoń Prudnik 26 sierpnia, 17:00
Unia Reńska Wieś 1-1 Polonia Głubczyce 27 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-3 Orzeł Dzierżysław 26 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kietrz 1-5 LZS Leśnica 26 sierpnia, 17:00
LKS Rusocin 2-4 Unia Krapkowice 26 sierpnia, 17:00
Victoria Cisek 5-2 LZS Walce 26 sierpnia, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 0-2 Ruch Zdzieszowice 26 sierpnia, 17:00
Sudety Burgrabice 0-1 LZS Konradowa 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2 września

LZS Konradowa 2-4 LKS Goświnowice 2 września, 16:00
Ruch Zdzieszowice 7-0 Sudety Burgrabice 2 września, 16:00
w Żyrowie
LZS Walce 2-0 Racławia Racławice Śląskie 2 września, 16:00
w Twardawie
Unia Krapkowice 4-1 Victoria Cisek 2 września, 16:00
LZS Leśnica 4-0 LKS Rusocin 3 września, 16:00
Orzeł Dzierżysław 1-1 Włókniarz Kietrz 2 września, 16:00
Polonia Głubczyce 2-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 2 września, 16:00
Pogoń Prudnik 2-0 Unia Reńska Wieś 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 9 września

LKS Goświnowice 0-1 Unia Reńska Wieś 9 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-0 Pogoń Prudnik 9 września, 16:00
Włókniarz Kietrz 0-3 Polonia Głubczyce 9 września, 16:00
LKS Rusocin 3-0 Orzeł Dzierżysław 10 września, 16:00
Victoria Cisek 1-2 LZS Leśnica 6 września, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 1-6 Unia Krapkowice 9 września, 16:00
Sudety Burgrabice 2-1 LZS Walce 9 września, 16:00
LZS Konradowa 1-6 Ruch Zdzieszowice 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 16 września

Ruch Zdzieszowice 6-0 LKS Goświnowice 16 września, 16:00
w Żyrowie
LZS Walce 2-0 LZS Konradowa 16 września, 16:00
w Twardawej
Unia Krapkowice 2-0 Sudety Burgrabice 16 września, 16:00
LZS Leśnica 4-0 Racławia Racławice Śląskie 17 września, 16:00
Orzeł Dzierżysław 0-2 Victoria Cisek 16 września, 16:00
Polonia Głubczyce 3-0 LKS Rusocin 16 września, 16:00
Pogoń Prudnik 5-0 Włókniarz Kietrz 17 września, 16:00
Unia Reńska Wieś 2-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 23 września

LKS Goświnowice 1-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 23 września, 16:00
Włókniarz Kietrz 0-2 Unia Reńska Wieś 23 września, 16:00
LKS Rusocin 1-3 Pogoń Prudnik 24 września, 16:00
Victoria Cisek 1-0 Polonia Głubczyce 23 września, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 2-1 Orzeł Dzierżysław 23 września, 16:00
Sudety Burgrabice 0-3 LZS Leśnica 23 września, 16:00
LZS Konradowa 1-3 Unia Krapkowice 23 września, 16:00
Ruch Zdzieszowice 0-1 LZS Walce 23 września, 16:00
w Żyrowie

Kolejka 9 - 30 września

LZS Walce 3-3 LKS Goświnowice 30 września, 16:00
w Twardawej
Unia Krapkowice 1-1 Ruch Zdzieszowice 30 września, 16:00
LZS Leśnica 3-0 LZS Konradowa 1 października, 15:00
Orzeł Dzierżysław 1-1 Sudety Burgrabice 30 września, 16:00
Polonia Głubczyce 5-1 Racławia Racławice Śląskie 30 września, 16:00
Pogoń Prudnik 0-2 Victoria Cisek 30 września, 16:00
Unia Reńska Wieś 3-2 LKS Rusocin 1 października, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 5-1 Włókniarz Kietrz 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 7 października

LKS Goświnowice 4-1 Włókniarz Kietrz 7 października, 15:00
LKS Rusocin 0-5 Naprzód Ujazd Niezdrowice 8 października, 15:00
Victoria Cisek 0-0 Unia Reńska Wieś 7 października, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 2-2 Pogoń Prudnik 7 października, 15:00
Sudety Burgrabice 2-1 Polonia Głubczyce 7 października, 15:00
LZS Konradowa 0-1 Orzeł Dzierżysław 7 października, 15:00
Ruch Zdzieszowice 0-1 LZS Leśnica 7 października, 15:00
w Żyrowie
LZS Walce 2-0 Unia Krapkowice 7 października, 15:00
w Twardawej

Kolejka 11 - 14 października

Unia Krapkowice 7-1 LKS Goświnowice 14 października, 15:00
LZS Leśnica 1-1 LZS Walce 15 października, 15:00
Orzeł Dzierżysław 0-1 Ruch Zdzieszowice 14 października, 15:00
Polonia Głubczyce 3-1 LZS Konradowa 14 października, 15:00
Pogoń Prudnik 3-1 Sudety Burgrabice 14 października, 15:00
Unia Reńska Wieś 4-1 Racławia Racławice Śląskie 15 października, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-0 Victoria Cisek 14 października, 15:00
Włókniarz Kietrz 4-2 LKS Rusocin 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21 października

LKS Goświnowice 3-2 LKS Rusocin 21 października, 15:00
Victoria Cisek 2-0 Włókniarz Kietrz 21 października, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 4-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 21 października, 15:00
Sudety Burgrabice 0-2 Unia Reńska Wieś 21 października, 15:00
LZS Konradowa 2-1 Pogoń Prudnik 21 października, 15:00
Ruch Zdzieszowice 2-1 Polonia Głubczyce 21 października, 15:00
w Żyrowie
LZS Walce 2-1 Orzeł Dzierżysław 21 października, 15:00
Unia Krapkowice 0-2 LZS Leśnica 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 28 października

LZS Leśnica 8-0 LKS Goświnowice 29 października, 14:00
Orzeł Dzierżysław 4-0 Unia Krapkowice 28 października, 15:00
Polonia Głubczyce 1-1 LZS Walce 28 października, 15:00
Pogoń Prudnik 1-1 Ruch Zdzieszowice 28 października, 15:00
Unia Reńska Wieś 1-0 LZS Konradowa 29 października, 14:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 5-2 Sudety Burgrabice 28 października, 15:00
Włókniarz Kietrz 4-2 Racławia Racławice Śląskie 28 października, 15:00
LKS Rusocin 1-2 Victoria Cisek 29 października, 14:00

Kolejka 14 - 4 listopada

LKS Goświnowice 1-4 Victoria Cisek 4 listopada, 13:00
Racławia Racławice Śląskie 7-2 LKS Rusocin 4 listopada, 13:00
Sudety Burgrabice 2-0 Włókniarz Kietrz 4 listopada, 13:00
LZS Konradowa 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 4 listopada, 13:00
Ruch Zdzieszowice 6-0 Unia Reńska Wieś 4 listopada, 13:00
w Żyrowie
LZS Walce 1-1 Pogoń Prudnik 4 listopada, 13:00
Unia Krapkowice 0-3 Polonia Głubczyce 4 listopada, 13:00
LZS Leśnica 5-0 Orzeł Dzierżysław 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Orzeł Dzierżysław 1-3 LKS Goświnowice 11 listopada, 13:00
Polonia Głubczyce 0-1 LZS Leśnica 11 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 2-2 Unia Krapkowice 11 listopada, 13:00
Unia Reńska Wieś 4-1 LZS Walce 12 listopada, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-2 Ruch Zdzieszowice 11 listopada, 13:00
Włókniarz Kietrz 1-2 LZS Konradowa 11 listopada, 13:00
LKS Rusocin 2-1 Sudety Burgrabice 11 listopada, 13:00
Victoria Cisek 3-0 Racławia Racławice Śląskie 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18 listopada

LKS Goświnowice 3-2 Racławia Racławice Śląskie 18 listopada, 13:00
Victoria Cisek 7-0 Sudety Burgrabice 18 listopada, 13:00
LKS Rusocin 2-1 LZS Konradowa 19 listopada, 13:00
Włókniarz Kietrz 1-13 Ruch Zdzieszowice 18 listopada, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-0 LZS Walce 18 listopada, 13:00
Unia Reńska Wieś 0-1 Unia Krapkowice 19 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 1-1 LZS Leśnica 18 listopada, 13:00
Polonia Głubczyce 1-0 Orzeł Dzierżysław 18 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 26 listopada

Polonia Głubczyce 0-1 LKS Goświnowice 26 listopada, 13:00
Orzeł Dzierżysław 1-0 Pogoń Prudnik 26 listopada, 13:00
w Rozumicach
LZS Leśnica 1-0 Unia Reńska Wieś 26 listopada, 13:00
Unia Krapkowice 4-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 26 listopada, 13:00
LZS Walce 6-0 Włókniarz Kietrz 26 listopada, 13:00
(wo)
zweryfikowano vo na boisku 6-1
Ruch Zdzieszowice 6-0 LKS Rusocin 26 listopada, 13:00
w Żyrowie
LZS Konradowa 2-0 Victoria Cisek 26 listopada, 13:00
w Nysie
Sudety Burgrabice 1-1 Racławia Racławice Śląskie 26 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 31 marca

LKS Goświnowice 2-1 Sudety Burgrabice 31 marca, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 3-0 LZS Konradowa 1 kwietnia, 16:00
Victoria Cisek 0-1 Ruch Zdzieszowice 1 kwietnia, 16:00
LKS Rusocin 3-2 LZS Walce 1 kwietnia, 16:00
Włókniarz Kietrz 0-0 Unia Krapkowice 31 marca, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-0 LZS Leśnica 31 marca, 15:00
Unia Reńska Wieś 2-0 Orzeł Dzierżysław 1 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 2-3 Polonia Głubczyce 31 marca, 15:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Pogoń Prudnik 2-4 LKS Goświnowice 7 kwietnia, 16:00
Polonia Głubczyce 3-1 Unia Reńska Wieś 7 kwietnia, 16:00
Orzeł Dzierżysław 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 7 kwietnia, 16:00
w Rozumicach
LZS Leśnica 6-3 Włókniarz Kietrz 7 kwietnia, 16:00
Unia Krapkowice 2-3 LKS Rusocin 7 kwietnia, 16:00
LZS Walce 1-2 Victoria Cisek 7 kwietnia, 16:00
Ruch Zdzieszowice 6-0 Racławia Racławice Śląskie 7 kwietnia, 16:00
w Żyrowie
LZS Konradowa 1-1 Sudety Burgrabice 7 kwietnia, 16:00
w Nysie

Kolejka 20 - 14 kwietnia

LKS Goświnowice 1-0 LZS Konradowa 14 kwietnia, 16:00
Sudety Burgrabice 1-8 Ruch Zdzieszowice 14 kwietnia, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 0-3 LZS Walce 15 kwietnia, 16:00
Victoria Cisek 2-1 Unia Krapkowice 14 kwietnia, 16:00
LKS Rusocin 1-0 LZS Leśnica 15 kwietnia, 16:00
Włókniarz Kietrz 0-3 Orzeł Dzierżysław 14 kwietnia, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-0 Polonia Głubczyce 14 kwietnia, 16:00
Unia Reńska Wieś 1-2 Pogoń Prudnik 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21 kwietnia

Unia Reńska Wieś 0-0 LKS Goświnowice 22 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 3-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 21 kwietnia, 16:00
Polonia Głubczyce 2-1 Włókniarz Kietrz 21 kwietnia, 16:00
Orzeł Dzierżysław 3-1 LKS Rusocin 21 kwietnia, 16:00
w Rozumicach
LZS Leśnica 1-1 Victoria Cisek 22 kwietnia, 16:00
Unia Krapkowice 0-1 Racławia Racławice Śląskie 21 kwietnia, 16:00
LZS Walce 0-0 Sudety Burgrabice 21 kwietnia, 16:00
Ruch Zdzieszowice 7-2 LZS Konradowa 21 kwietnia, 16:00
w Żyrowie

Kolejka 22 - 28 kwietnia

LKS Goświnowice 1-3 Ruch Zdzieszowice 28 kwietnia, 16:00
LZS Konradowa 2-0 LZS Walce 1 maja, 17:00
w Nysie
Sudety Burgrabice 5-2 Unia Krapkowice 28 kwietnia, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 2-0 LZS Leśnica 28 kwietnia, 16:00
Victoria Cisek 2-0 Orzeł Dzierżysław 28 kwietnia, 16:00
LKS Rusocin 0-1 Polonia Głubczyce 29 kwietnia, 16:00
Włókniarz Kietrz 0-3 Pogoń Prudnik 28 kwietnia, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 Unia Reńska Wieś 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 5 maja

Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-0 LKS Goświnowice 5 maja, 17:00
Unia Reńska Wieś 0-5 Włókniarz Kietrz 6 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 1-2 LKS Rusocin 5 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 2-0 Victoria Cisek 5 maja, 17:00
Orzeł Dzierżysław 4-1 Racławia Racławice Śląskie 5 maja, 17:00
LZS Leśnica 3-0 Sudety Burgrabice 6 maja, 17:00
Unia Krapkowice 0-3 LZS Konradowa 5 maja, 17:00
zweryfikowano vo na boisku 3-0
LZS Walce 0-3 Ruch Zdzieszowice 5 maja, 17:00

Kolejka 24 - 12 maja

LKS Goświnowice 2-4 LZS Walce 12 maja, 17:00
Ruch Zdzieszowice 4-0 Unia Krapkowice 12 maja, 17:00
w Żyrowie
LZS Konradowa 2-4 LZS Leśnica 12 maja, 17:00
Sudety Burgrabice 3-0 Orzeł Dzierżysław 12 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się / goście nie posiadali kart zdrowia
Racławia Racławice Śląskie 1-2 Polonia Głubczyce 12 maja, 17:00
Victoria Cisek 0-1 Pogoń Prudnik 12 maja, 17:00
LKS Rusocin 1-0 Unia Reńska Wieś 13 maja, 17:00
Włókniarz Kietrz 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19 maja

Włókniarz Kietrz 8-1 LKS Goświnowice 19 maja, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-1 LKS Rusocin 19 maja, 17:00
Unia Reńska Wieś 0-0 Victoria Cisek 20 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 2-1 Racławia Racławice Śląskie 13 czerwca, 17:00
Polonia Głubczyce 5-1 Sudety Burgrabice 23 maja, 18:00
Orzeł Dzierżysław 2-2 LZS Konradowa 19 maja, 17:00
w Rozumicach
LZS Leśnica 2-2 Ruch Zdzieszowice 6 czerwca, 17:00 (1200)
Unia Krapkowice 1-2 LZS Walce 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26 maja

LKS Goświnowice 3-0 Unia Krapkowice 26 maja, 17:00
LZS Walce 0-1 LZS Leśnica 26 maja, 17:00
Ruch Zdzieszowice 4-0 Orzeł Dzierżysław 26 maja, 17:00
w Żyrowie
LZS Konradowa 1-1 Polonia Głubczyce 26 maja, 17:00
w Nysie
Sudety Burgrabice 0-3 Pogoń Prudnik 26 maja, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 4-1 Unia Reńska Wieś 26 maja, 17:00
Victoria Cisek 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 27 maja, 17:00
LKS Rusocin 3-3 Włókniarz Kietrz 27 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2 czerwca

LKS Rusocin 4-1 LKS Goświnowice 3 czerwca, 17:00
Włókniarz Kietrz 2-2 Victoria Cisek 2 czerwca, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 6-1 Racławia Racławice Śląskie 2 czerwca, 17:00
Unia Reńska Wieś 2-1 Sudety Burgrabice 3 czerwca, 17:00
Pogoń Prudnik 5-0 LZS Konradowa 2 czerwca, 17:00
Polonia Głubczyce 0-2 Ruch Zdzieszowice 2 czerwca, 17:00
Orzeł Dzierżysław 2-3 LZS Walce 2 czerwca, 17:00
w Rozumicach
LZS Leśnica 3-0 Unia Krapkowice 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 9 czerwca

LKS Goświnowice 2-2 LZS Leśnica 9 czerwca, 17:00
Unia Krapkowice 0-3 Orzeł Dzierżysław 9 czerwca, 17:00
LZS Walce 3-1 Polonia Głubczyce 9 czerwca, 17:00
Ruch Zdzieszowice 3-2 Pogoń Prudnik 9 czerwca, 17:00
w Żyrowie
LZS Konradowa 0-7 Unia Reńska Wieś 9 czerwca, 17:00
Sudety Burgrabice 2-7 Naprzód Ujazd Niezdrowice 9 czerwca, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 3-1 Włókniarz Kietrz 9 czerwca, 17:00
Victoria Cisek 4-2 LKS Rusocin 9 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Victoria Cisek 0-0 LKS Goświnowice 16 czerwca, 17:00
LKS Rusocin 4-0 Racławia Racławice Śląskie 16 czerwca, 17:00
Włókniarz Kietrz 3-1 Sudety Burgrabice 16 czerwca, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 LZS Konradowa 16 czerwca, 17:00
(wo)
Unia Reńska Wieś 0-5 Ruch Zdzieszowice 16 czerwca, 17:00
Pogoń Prudnik 3-1 LZS Walce 16 czerwca, 17:00
Polonia Głubczyce 0-0 Unia Krapkowice 16 czerwca, 17:00
Orzeł Dzierżysław 2-3 LZS Leśnica 16 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

LKS Goświnowice 2-2 Orzeł Dzierżysław 23 czerwca, 17:00
LZS Leśnica 2-2 Polonia Głubczyce 23 czerwca, 17:00
Unia Krapkowice 3-0 Pogoń Prudnik 23 czerwca, 17:00
LZS Walce 6-1 Unia Reńska Wieś 23 czerwca, 17:00
Ruch Zdzieszowice 5-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 19 czerwca, 17:00
w Żyrowie
LZS Konradowa 3-2 Włókniarz Kietrz 23 czerwca, 17:00
Sudety Burgrabice 2-3 LKS Rusocin 23 czerwca, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 0-1 Victoria Cisek 23 czerwca, 17:00

IV liga 2006/2007 (opolska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (opolska I)

Klasa A 2006/2007 (Opole III)
Klasa A 2006/2007 (Opole IV)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas