[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2011/2012, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Swornica Czarnowąsy 30 79 25 4 1 96-27 14 1 0 61-14 11 3 1 35-13
2.  Polonia Głubczyce 30 58 18 4 8 62-29 9 4 2 26-8 9 0 6 36-21
3.  OKS Olesno 30 52 15 7 8 71-58 7 3 5 36-24 8 4 3 35-34
4.  Śląsk Łubniany 30 48 14 6 10 51-46 9 2 4 30-22 5 4 6 21-24
5.  Skalnik Gracze 30 46 12 10 8 43-34 4 7 4 17-15 8 3 4 26-19
6.  Pogoń Prudnik 30 45 11 12 7 51-41 8 4 3 38-22 3 8 4 13-19 2 4 1 1 0 5-3
7.  Piast Strzelce Opolskie 30 45 13 6 11 53-48 5 5 5 23-22 8 1 6 30-26 2 1 0 1 1 3-5
8.  Sparta Paczków 30 42 12 6 12 53-55 9 1 5 28-23 3 5 7 25-32
9.  Orzeł Źlinice 30 37 8 13 9 55-48 5 6 4 29-24 3 7 5 26-24 2 4 1 1 0 7-2
10.  LZS Ligota Turawska 30 37 10 7 13 50-60 4 5 6 27-30 6 2 7 23-30 2 1 0 1 1 2-7
11.  Olimpia Lewin Brzeski 30 35 10 5 15 53-67 6 3 6 29-28 4 2 9 24-39
12.  Orzeł Dzierżysław 30 34 9 7 14 38-65 5 4 6 23-32 4 3 8 15-33
13.  Czarni Otmuchów 30 32 7 11 12 49-59 4 5 6 24-25 3 6 6 25-34 2 6 2 0 0 4-0
14.  Polonia Nysa 30 32 8 8 14 45-64 6 4 5 27-27 2 4 9 18-37 2 0 0 0 2 0-4
15.  Stal Brzeg 30 30 8 6 16 45-53 6 3 6 31-24 2 3 10 14-29
16.  Silesius Kotórz Mały 30 10 2 4 24 28-89 1 1 13 12-42 1 3 11 16-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Swornica Czarnowąsy    2-1 5-0 5-3 3-0 4-1 6-0 2-1 1-1 6-1 6-3 3-0 3-1 2-1 6-0 7-1 
 2 Polonia Głubczyce1-0     3-0 1-0 1-2 1-1 0-1 0-0 1-1 1-0 4-1 2-0 7-1 1-1 1-0 2-0 
 3 OKS Olesno1-2 3-0     1-1 1-3 1-2 7-2 2-1 2-0 4-1 3-0 1-2 3-3 2-3 3-3 2-1 
 4 Śląsk Łubniany1-1 1-4 5-1     1-0 2-0 0-1 0-0 2-5 0-1 5-4 2-1 3-2 4-2 1-0 3-0* 
 5 Skalnik Gracze0-2 3-0 1-1 1-2     0-1 1-1 2-1 2-0 1-1 1-2 0-0 2-2 2-2 0-0 1-0 
 6 Pogoń Prudnik1-3 3-0 1-2 0-0 1-1     4-2 4-1 3-3 4-2 2-1 7-0 0-3 1-1 4-2 3-1 
 7 Piast Strzelce Opolskie3-4 1-2 0-3 0-0 2-1 1-1     4-2 1-1 1-2 1-2 0-0 1-1 3-1 2-1 3-1 
 8 Sparta Paczków0-3* 1-6 1-2 3-1 0-0 2-0 0-1     3-2 1-0 0-1 2-1 4-1 4-1 2-1 5-3 
 9 Orzeł Źlinice1-2 2-4 3-3 4-1 2-2 0-0 1-0 1-2     5-0 3-1 1-1 2-2 3-1 0-4 1-1 
 10 LZS Ligota Turawska2-4 2-1 0-2 0-1 2-3 1-1 0-3 5-5 2-2     4-2 2-0 2-2 1-2 2-0 2-2 
 11 Olimpia Lewin Brzeski0-2 1-0 3-4 3-1 1-2 0-0 1-6 1-1 1-2 3-3     6-1 3-2 3-1 2-1 1-2 
 12 Orzeł Dzierżysław1-4 0-3 2-2 1-3 0-3 1-1 0-6 4-1 3-2 1-4 1-0     2-1 1-1 1-1 5-0 
 13 Czarni Otmuchów0-0 0-3* 2-4 1-2 0-2 2-2 1-3 2-2 1-1 3-2 3-0 1-2     3-0 3-0 2-2 
 14 Polonia Nysa0-0 1-6 4-4 2-1 3-2 0-0 3-0 1-4 2-1 0-4* 2-2 1-2 0-1     2-0 6-0 
 15 Stal Brzeg2-4 0-2 3-4 1-1 0-2 3-0 2-1 4-0 0-0 0-1 3-3 5-3 0-1 4-0     4-2 
 16 Silesius Kotórz Mały0-4 1-4 1-3 1-4 2-3 1-3 0-3* 0-4 0-5 0-1 1-2 0-2 2-2 3-1 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Orzeł Dzierżysław 1-1 Pogoń Prudnik 13 sierpnia, 17:00
OKS Olesno 7-2 Piast Strzelce Opolskie 13 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 5-3 Śląsk Łubniany 13 sierpnia, 17:00
Orzeł Źlinice 5-0 LZS Ligota Turawska 13 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 1-6 Polonia Głubczyce 13 sierpnia, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-2 Skalnik Gracze 13 sierpnia, 17:00
Silesius Kotórz Mały 0-1 Stal Brzeg 13 sierpnia, 17:00
Czarni Otmuchów 2-2 Sparta Paczków 13 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Pogoń Prudnik 4-1 Sparta Paczków 17 sierpnia, 17:00
Stal Brzeg 0-1 Czarni Otmuchów 17 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze 1-0 Silesius Kotórz Mały 17 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce 4-1 Olimpia Lewin Brzeski 17 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Turawska 1-2 Polonia Nysa 17 sierpnia, 17:00
Śląsk Łubniany 2-5 Orzeł Źlinice 17 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 3-4 Swornica Czarnowąsy 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Dzierżysław 2-2 OKS Olesno 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

OKS Olesno 1-2 Pogoń Prudnik 20 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 3-0 Orzeł Dzierżysław 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Źlinice 1-0 Piast Strzelce Opolskie 21 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 2-1 Śląsk Łubniany 20 sierpnia, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 3-3 LZS Ligota Turawska 20 sierpnia, 17:00
Silesius Kotórz Mały 1-4 Polonia Głubczyce 20 sierpnia, 17:00
Czarni Otmuchów 0-2 Skalnik Gracze 20 sierpnia, 17:00
Sparta Paczków 2-1 Stal Brzeg 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Pogoń Prudnik 4-2 Stal Brzeg 27 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze 2-1 Sparta Paczków 27 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce 7-1 Czarni Otmuchów 27 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Turawska 2-2 Silesius Kotórz Mały 28 sierpnia, 17:00
Śląsk Łubniany 5-4 Olimpia Lewin Brzeski 27 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 3-1 Polonia Nysa 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Dzierżysław 3-2 Orzeł Źlinice 27 sierpnia, 17:00
OKS Olesno 1-2 Swornica Czarnowąsy 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Swornica Czarnowąsy 4-1 Pogoń Prudnik 3 września, 16:00
Orzeł Źlinice 3-3 OKS Olesno 3 września, 16:00
Polonia Nysa 1-2 Orzeł Dzierżysław 3 września, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-6 Piast Strzelce Opolskie 3 września, 16:00
Silesius Kotórz Mały 1-4 Śląsk Łubniany 3 września, 16:00
Czarni Otmuchów 3-2 LZS Ligota Turawska 3 września, 16:00
Sparta Paczków 1-6 Polonia Głubczyce 3 września, 16:00
Stal Brzeg 0-2 Skalnik Gracze 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Pogoń Prudnik 1-1 Skalnik Gracze 10 września, 16:00
Polonia Głubczyce 1-0 Stal Brzeg 10 września, 16:00
LZS Ligota Turawska 5-5 Sparta Paczków 11 września, 16:00
Śląsk Łubniany 3-2 Czarni Otmuchów 10 września, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 3-1 Silesius Kotórz Mały 10 września, 16:00
Orzeł Dzierżysław 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 10 września, 16:00
OKS Olesno 2-3 Polonia Nysa 10 września, 16:00
Swornica Czarnowąsy 1-1 Orzeł Źlinice 10 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Orzeł Źlinice 0-0 Pogoń Prudnik 17 września, 16:00
Polonia Nysa 0-0 Swornica Czarnowąsy 17 września, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 3-4 OKS Olesno 17 września, 16:00
Silesius Kotórz Mały 0-2 Orzeł Dzierżysław 18 września, 16:00
Czarni Otmuchów 1-3 Piast Strzelce Opolskie 17 września, 16:00
Sparta Paczków 3-1 Śląsk Łubniany 17 września, 16:00
Stal Brzeg 0-1 LZS Ligota Turawska 17 września, 14:00
Skalnik Gracze 3-0 Polonia Głubczyce 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Pogoń Prudnik 3-0 Polonia Głubczyce 24 września, 16:00
LZS Ligota Turawska 2-3 Skalnik Gracze 25 września, 16:00
Śląsk Łubniany 1-0 Stal Brzeg 24 września, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 4-2 Sparta Paczków 24 września, 16:00
Orzeł Dzierżysław 2-1 Czarni Otmuchów 24 września, 16:00
OKS Olesno 2-1 Silesius Kotórz Mały 24 września, 16:00
Swornica Czarnowąsy 6-3 Olimpia Lewin Brzeski 24 września, 16:00
Orzeł Źlinice 3-1 Polonia Nysa 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Polonia Nysa 0-0 Pogoń Prudnik 1 października, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-2 Orzeł Źlinice 1 października, 15:00
Silesius Kotórz Mały 0-4 Swornica Czarnowąsy 2 października, 15:00
Czarni Otmuchów 2-4 OKS Olesno 1 października, 15:00
Sparta Paczków 2-1 Orzeł Dzierżysław 1 października, 15:00
Stal Brzeg 2-1 Piast Strzelce Opolskie 5 października, 16:00
Skalnik Gracze 1-2 Śląsk Łubniany 1 października, 15:00
Polonia Głubczyce 1-0 LZS Ligota Turawska 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Pogoń Prudnik 4-2 LZS Ligota Turawska 8 października, 15:00
Śląsk Łubniany 1-4 Polonia Głubczyce 8 października, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 Skalnik Gracze 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) goście nie wyszli na boisko, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Orzeł Dzierżysław 1-1 Stal Brzeg 8 października, 15:00
OKS Olesno 2-1 Sparta Paczków 8 października, 15:00
Swornica Czarnowąsy 3-1 Czarni Otmuchów 8 października, 15:00
Orzeł Źlinice 1-1 Silesius Kotórz Mały 8 października, 15:00
Polonia Nysa 2-2 Olimpia Lewin Brzeski 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Olimpia Lewin Brzeski 0-0 Pogoń Prudnik 15 października, 15:00
Silesius Kotórz Mały 3-1 Polonia Nysa 15 października, 15:00
Czarni Otmuchów 1-1 Orzeł Źlinice 15 października, 15:00
Sparta Paczków 0-3 Swornica Czarnowąsy 15 października, 15:00
(wo)
mecz przerwany w 90. minucie przy stanie 0-2 - zawodnik gospodarzy naruszył nietykalność sędziego
Stal Brzeg 3-4 OKS Olesno 15 października, 15:00
Skalnik Gracze 0-0 Orzeł Dzierżysław 15 października, 15:00
Polonia Głubczyce 0-1 Piast Strzelce Opolskie 15 października, 15:00
LZS Ligota Turawska 0-1 Śląsk Łubniany 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Pogoń Prudnik 0-0 Śląsk Łubniany 22 października, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 1-2 LZS Ligota Turawska 22 października, 15:00
Orzeł Dzierżysław 0-3 Polonia Głubczyce 22 października, 15:00
OKS Olesno 1-3 Skalnik Gracze 22 października, 15:00
Swornica Czarnowąsy 6-0 Stal Brzeg 22 października, 15:00
Orzeł Źlinice 1-2 Sparta Paczków 22 października, 15:00
Polonia Nysa 0-1 Czarni Otmuchów 22 października, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-2 Silesius Kotórz Mały 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Silesius Kotórz Mały 1-3 Pogoń Prudnik 29 października, 15:00
Czarni Otmuchów 3-0 Olimpia Lewin Brzeski 29 października, 15:00
Sparta Paczków 4-1 Polonia Nysa 29 października, 15:00
Stal Brzeg 0-0 Orzeł Źlinice 29 października, 15:00
Skalnik Gracze 0-2 Swornica Czarnowąsy 29 października, 15:00
Polonia Głubczyce 3-0 OKS Olesno 29 października, 15:00
LZS Ligota Turawska 2-0 Orzeł Dzierżysław 29 października, 15:00
Śląsk Łubniany 0-1 Piast Strzelce Opolskie 29 października, 15:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Pogoń Prudnik 4-2 Piast Strzelce Opolskie 5 listopada, 13:00
Orzeł Dzierżysław 1-3 Śląsk Łubniany 5 listopada, 13:00
OKS Olesno 4-1 LZS Ligota Turawska 5 listopada, 13:00
Swornica Czarnowąsy 2-1 Polonia Głubczyce 5 listopada, 13:00
Orzeł Źlinice 2-2 Skalnik Gracze 5 listopada, 13:00
Polonia Nysa 2-0 Stal Brzeg 5 listopada, 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-1 Sparta Paczków 5 listopada, 13:00
Silesius Kotórz Mały 2-2 Czarni Otmuchów 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Czarni Otmuchów 2-2 Pogoń Prudnik 12 listopada, 13:00
Sparta Paczków 5-3 Silesius Kotórz Mały 12 listopada, 13:00
Skalnik Gracze 2-2 Polonia Nysa 12 listopada, 13:00
Polonia Głubczyce 1-1 Orzeł Źlinice 12 listopada, 13:00
LZS Ligota Turawska 2-4 Swornica Czarnowąsy 13 listopada, 13:00
Śląsk Łubniany 5-1 OKS Olesno 12 listopada, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 0-0 Orzeł Dzierżysław 12 listopada, 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-1 Stal Brzeg 13 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 10-11 marca

Pogoń Prudnik 7-0 Orzeł Dzierżysław 10 marca, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 0-3 OKS Olesno 11 marca, 15:00
Śląsk Łubniany 1-1 Swornica Czarnowąsy 10 marca, 15:00
LZS Ligota Turawska 2-2 Orzeł Źlinice 11 marca, 15:00
Polonia Głubczyce 1-1 Polonia Nysa 10 marca, 15:00
Skalnik Gracze 1-2 Olimpia Lewin Brzeski 10 marca, 15:00
Stal Brzeg 4-2 Silesius Kotórz Mały 10 marca, 15:00
Sparta Paczków 4-1 Czarni Otmuchów 10 marca, 15:00

Kolejka 17 - 17-18 marca

Sparta Paczków 2-0 Pogoń Prudnik 17 marca, 15:00
Czarni Otmuchów 3-0 Stal Brzeg 17 marca, 15:00
Silesius Kotórz Mały 2-3 Skalnik Gracze 17 marca, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-0 Polonia Głubczyce 17 marca, 15:00
Polonia Nysa 0-4 LZS Ligota Turawska 17 marca, 15:00
(wo)
na boisku 4-4; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Źlinice 4-1 Śląsk Łubniany 17 marca, 15:00
Swornica Czarnowąsy 6-0 Piast Strzelce Opolskie 17 marca, 15:00
OKS Olesno 1-2 Orzeł Dzierżysław 17 marca, 15:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Pogoń Prudnik 1-2 OKS Olesno 24 marca, 15:00
Orzeł Dzierżysław 1-4 Swornica Czarnowąsy 24 marca, 15:00
Piast Strzelce Opolskie 1-1 Orzeł Źlinice 25 marca, 15:00
Śląsk Łubniany 4-2 Polonia Nysa 24 marca, 15:00
LZS Ligota Turawska 4-2 Olimpia Lewin Brzeski 24 marca, 15:00
Polonia Głubczyce 2-0 Silesius Kotórz Mały 24 marca, 15:00
Skalnik Gracze 2-2 Czarni Otmuchów 24 marca, 15:00
Stal Brzeg 4-0 Sparta Paczków 24 marca, 15:00
na boisku ze sztuczną nawierzchnią / bez udziału publiczności

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Stal Brzeg 3-0 Pogoń Prudnik 31 marca, 16:00
Sparta Paczków 0-0 Skalnik Gracze 31 marca, 16:00
Czarni Otmuchów 0-3 Polonia Głubczyce 31 marca, 16:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Silesius Kotórz Mały 0-1 LZS Ligota Turawska 31 marca, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 3-1 Śląsk Łubniany 31 marca, 16:00
Polonia Nysa 3-0 Piast Strzelce Opolskie 31 marca, 16:00
Orzeł Źlinice 1-1 Orzeł Dzierżysław 31 marca, 16:00
Swornica Czarnowąsy 5-0 OKS Olesno 31 marca, 16:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Pogoń Prudnik 1-3 Swornica Czarnowąsy 7 kwietnia, 13:00
OKS Olesno 2-0 Orzeł Źlinice 7 kwietnia, 13:00
Orzeł Dzierżysław 1-1 Polonia Nysa 7 kwietnia, 13:00
Piast Strzelce Opolskie 1-2 Olimpia Lewin Brzeski 7 kwietnia, 13:00
Śląsk Łubniany 3-0 Silesius Kotórz Mały 7 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Ligota Turawska 2-2 Czarni Otmuchów 7 kwietnia, 13:00
Polonia Głubczyce 0-0 Sparta Paczków 7 kwietnia, 13:00
Skalnik Gracze 0-0 Stal Brzeg 7 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Skalnik Gracze 0-1 Pogoń Prudnik 14 kwietnia, 16:00
Stal Brzeg 0-2 Polonia Głubczyce 14 kwietnia, 16:00
Sparta Paczków 1-0 LZS Ligota Turawska 14 kwietnia, 16:00
Czarni Otmuchów 1-2 Śląsk Łubniany 14 kwietnia, 16:00
Silesius Kotórz Mały 0-3 Piast Strzelce Opolskie 14 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Olimpia Lewin Brzeski 6-1 Orzeł Dzierżysław 14 kwietnia, 16:00
Polonia Nysa 4-4 OKS Olesno 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Źlinice 1-2 Swornica Czarnowąsy 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Pogoń Prudnik 3-3 Orzeł Źlinice 21 kwietnia, 16:00
Swornica Czarnowąsy 2-1 Polonia Nysa 21 kwietnia, 16:00
OKS Olesno 3-0 Olimpia Lewin Brzeski 21 kwietnia, 16:00
Orzeł Dzierżysław 5-0 Silesius Kotórz Mały 21 kwietnia, 16:00
Piast Strzelce Opolskie 1-1 Czarni Otmuchów 22 kwietnia, 16:00
Śląsk Łubniany 0-0 Sparta Paczków 21 kwietnia, 16:00
LZS Ligota Turawska 2-0 Stal Brzeg 21 kwietnia, 16:00
Polonia Głubczyce 1-2 Skalnik Gracze 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Polonia Głubczyce 1-1 Pogoń Prudnik 28 kwietnia, 16:00
Skalnik Gracze 1-1 LZS Ligota Turawska 28 kwietnia, 16:00
Stal Brzeg 1-1 Śląsk Łubniany 28 kwietnia, 16:00
Sparta Paczków 0-1 Piast Strzelce Opolskie 28 kwietnia, 16:00
Czarni Otmuchów 1-2 Orzeł Dzierżysław 28 kwietnia, 16:00
Silesius Kotórz Mały 1-3 OKS Olesno 28 kwietnia, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-2 Swornica Czarnowąsy 28 kwietnia, 16:00
Polonia Nysa 2-1 Orzeł Źlinice 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 1 maja

Pogoń Prudnik 1-1 Polonia Nysa 1 maja, 17:00
Orzeł Źlinice 3-1 Olimpia Lewin Brzeski 1 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 7-1 Silesius Kotórz Mały 1 maja, 17:00
OKS Olesno 3-3 Czarni Otmuchów 1 maja, 17:00
Orzeł Dzierżysław 4-1 Sparta Paczków 1 maja, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 Stal Brzeg 1 maja, 17:00
Śląsk Łubniany 1-0 Skalnik Gracze 1 maja, 17:00
LZS Ligota Turawska 2-1 Polonia Głubczyce 1 maja, 17:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

LZS Ligota Turawska 1-1 Pogoń Prudnik 6 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 1-0 Śląsk Łubniany 5 maja, 17:00
Skalnik Gracze 1-1 Piast Strzelce Opolskie 5 maja, 17:00
Stal Brzeg 5-3 Orzeł Dzierżysław 5 maja, 17:00
Sparta Paczków 1-2 OKS Olesno 5 maja, 17:00
Czarni Otmuchów 0-0 Swornica Czarnowąsy 5 maja, 17:00
Silesius Kotórz Mały 0-5 Orzeł Źlinice 5 maja, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 3-1 Polonia Nysa 5 maja, 17:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Pogoń Prudnik 2-1 Olimpia Lewin Brzeski 12 maja, 17:00
Polonia Nysa 6-0 Silesius Kotórz Mały 12 maja, 17:00
Orzeł Źlinice 2-2 Czarni Otmuchów 12 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 2-1 Sparta Paczków 12 maja, 17:00
OKS Olesno 3-3 Stal Brzeg 13 maja, 17:00
Orzeł Dzierżysław 0-3 Skalnik Gracze 12 maja, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-2 Polonia Głubczyce 13 maja, 17:00
Śląsk Łubniany 0-1 LZS Ligota Turawska 12 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Śląsk Łubniany 2-0 Pogoń Prudnik 19 maja, 17:00
LZS Ligota Turawska 0-3 Piast Strzelce Opolskie 20 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 2-0 Orzeł Dzierżysław 19 maja, 17:00
Skalnik Gracze 1-1 OKS Olesno 19 maja, 17:00
Stal Brzeg 2-4 Swornica Czarnowąsy 19 maja, 17:00
Sparta Paczków 3-2 Orzeł Źlinice 19 maja, 15:00
Czarni Otmuchów 3-0 Polonia Nysa 19 maja, 17:00
Silesius Kotórz Mały 1-2 Olimpia Lewin Brzeski 19 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Pogoń Prudnik 3-1 Silesius Kotórz Mały 26 maja, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 3-2 Czarni Otmuchów 26 maja, 17:00
Polonia Nysa 1-4 Sparta Paczków 26 maja, 17:00
Orzeł Źlinice 0-4 Stal Brzeg 26 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 3-0 Skalnik Gracze 26 maja, 17:00
OKS Olesno 3-0 Polonia Głubczyce 26 maja, 17:00
Orzeł Dzierżysław 1-4 LZS Ligota Turawska 26 maja, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 0-0 Śląsk Łubniany 27 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2 czerwca

Piast Strzelce Opolskie 1-1 Pogoń Prudnik 2 czerwca, 17:00
Śląsk Łubniany 2-1 Orzeł Dzierżysław 2 czerwca, 17:00
LZS Ligota Turawska 0-2 OKS Olesno 2 czerwca, 17:00
Polonia Głubczyce 1-0 Swornica Czarnowąsy 2 czerwca, 17:00
Skalnik Gracze 2-0 Orzeł Źlinice 2 czerwca, 17:00
Stal Brzeg 4-0 Polonia Nysa 2 czerwca, 17:00
Sparta Paczków 0-1 Olimpia Lewin Brzeski 2 czerwca, 17:00
Czarni Otmuchów 2-2 Silesius Kotórz Mały 2 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 5 czerwca

Stal Brzeg 3-3 Olimpia Lewin Brzeski 5 czerwca, 18:00
Pogoń Prudnik 0-3 Czarni Otmuchów 5 czerwca, 18:00
Silesius Kotórz Mały 0-4 Sparta Paczków 5 czerwca, 18:00
Polonia Nysa 3-2 Skalnik Gracze 5 czerwca, 18:00
Orzeł Źlinice 2-4 Polonia Głubczyce 5 czerwca, 18:00
Swornica Czarnowąsy 6-1 LZS Ligota Turawska 5 czerwca, 18:00
OKS Olesno 1-1 Śląsk Łubniany 5 czerwca, 18:00
Orzeł Dzierżysław 0-6 Piast Strzelce Opolskie 5 czerwca, 18:00

III liga 2011/2012 (opolsko-śląska)

IV liga 2011/2012 (śląska I)
IV liga 2011/2012 (śląska II)

Klasa okręgowa 2011/2012 (opolska I)
Klasa okręgowa 2011/2012 (opolska II)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas