[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2011/2012, grupa: śląska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Czaniec 30 69 21 6 3 59-20 11 3 1 32-9 10 3 2 27-11
2.  Rekord Bielsko-Biała 30 68 22 2 6 89-35 12 0 3 46-19 10 2 3 43-16
3.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 67 20 7 3 89-36 8 5 2 40-16 12 2 1 49-20
4.  Nadwiślan Góra 30 56 17 5 8 69-45 10 1 4 39-19 7 4 4 30-26
5.  GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 53 15 8 7 59-46 9 4 2 34-20 6 4 5 25-26
6.  Iskra Pszczyna 30 47 13 8 9 57-40 9 5 1 38-12 4 3 8 19-28
7.  Czarni-Góral Żywiec 30 42 11 9 10 48-38 9 2 4 34-15 2 7 6 14-23
8.  AKS Mikołów 30 41 12 5 13 42-42 7 2 6 28-22 5 3 7 14-20
9.  GTS Bojszowy 30 39 11 6 13 55-51 9 3 3 32-14 2 3 10 23-37
10.  Gwarek Ornontowice 30 35 9 8 13 42-52 6 4 5 22-18 3 4 8 20-34 2 4 1 1 0 6-5
11.  Polonia Marklowice 30 35 9 8 13 51-69 5 5 5 28-29 4 3 8 23-40 2 1 0 1 1 5-6
12.  KS Wisła 30 33 9 6 15 39-46 6 3 6 27-24 3 3 9 12-22
13.  MRKS Czechowice-Dziedzice 30 27 7 6 17 32-61 4 3 8 18-26 3 3 9 14-35
14.  Unia Racibórz 30 25 7 4 19 47-79 4 4 7 28-30 3 0 12 19-49
15.  Naprzód Rydułtowy 30 18 3 9 18 25-80 2 4 9 16-39 1 5 9 9-41
16.  KS Żory 30 13 2 7 21 22-85 1 4 10 15-36 1 3 11 7-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Czaniec    1-0 2-4 3-1 2-0 0-0 2-0 3-0 4-1 2-0 2-2 2-0 2-0 1-0 1-1 5-0 
 2 Rekord Bielsko-Biała0-2     1-4 5-1 4-3 8-1 1-0 3-1 2-1 3-0 2-1 2-0 0-1 6-4 6-0 3-0 
 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała1-1 2-7     5-0 6-2 3-1 0-0 0-1 2-0 3-0 2-1 1-1 2-2 7-0 0-0 6-0 
 4 Nadwiślan Góra1-2 1-2 2-5     0-2 3-2 2-1 2-0 2-0 1-1 4-1 1-0 3-0 6-3 5-0 6-0 
 5 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)2-1 2-5 4-1 0-6     1-0 1-1 0-0 4-0 4-0 2-2 3-2 3-0 3-1 1-1 4-0 
 6 Iskra Pszczyna2-1 3-1 1-1 3-0 0-2     0-0 1-0 3-3 2-2 7-1 2-0 1-1 6-0 4-0 3-0 
 7 Czarni-Góral Żywiec0-2 1-0 3-4 1-3 1-1 2-0     0-1 3-1 4-0 1-1 1-0 3-2 3-0 5-0 6-0 
 8 AKS Mikołów0-2 0-3 0-2 0-2 0-3* 1-0 1-0     3-2 4-1 7-1 1-1 3-0 0-4 7-0 1-1 
 9 GTS Bojszowy0-2 3-3 2-2 1-1 3-0* 2-1 3-0 0-1     3-1 3-0 2-0 5-1 3-0 0-2 2-0 
 10 Gwarek Ornontowice0-1 1-1 0-5 1-3 3-0* 1-1 0-1 0-0 3-2     2-1 0-1 4-0 3-0 3-1 1-1 
 11 Polonia Marklowice2-2 1-3 2-3 2-2 1-2 0-5 1-1 2-1 1-0 4-4     3-1 5-2 0-1 2-2 2-0 
 12 KS Wisła0-2 0-1 1-4 2-2 2-2 0-1 2-2 3-2 2-3 2-1 1-2     2-0 4-0 3-1 3-1 
 13 MRKS Czechowice-Dziedzice0-2 0-2 0-3 0-1 1-1 1-1 2-4 1-0 3-3 1-2 2-4 2-0     2-1 2-0 1-2 
 14 Unia Racibórz3-5 0-3 0-3 1-1 2-3 3-1 5-1 2-3 3-2 1-1 1-3 1-1 0-1     1-1 5-1 
 15 Naprzód Rydułtowy0-2 1-5 1-4 0-4 1-1 2-3 1-1 1-2 1-4 0-5 2-0 1-4 1-1 3-2     1-1 
 16 KS Żory0-0 0-7 1-4 2-3 0-3* 1-2 2-2 2-2 1-1 0-2 2-3 0-1 1-3 2-3 1-0     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

AKS Mikołów 4-1 Gwarek Ornontowice 13 sierpnia, 17:00 (350)
KS Wisła 3-1 Naprzód Rydułtowy 13 sierpnia, 17:00 (200)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-7 Rekord Bielsko-Biała 13 sierpnia, 17:00 (200)
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 12 sierpnia, 18:00 (1000)
w Jastrzębiu Zdroju; MRKS gospodarzem
Nadwiślan Góra 2-0 GTS Bojszowy 14 sierpnia, 17:00 (700)
Czarni-Góral Żywiec 2-0 Iskra Pszczyna 13 sierpnia, 15:20 (400)
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Unia Racibórz 1-3 Polonia Marklowice 14 sierpnia, 17:00 (150)
LKS Czaniec 5-0 KS Żory 13 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Gwarek Ornontowice 1-1 KS Żory 20 sierpnia, 11:00 (150)
Polonia Marklowice 2-2 LKS Czaniec 20 sierpnia, 17:00 (100)
Iskra Pszczyna 6-0 Unia Racibórz 20 sierpnia, 17:00 (350)
GTS Bojszowy 3-0 Czarni-Góral Żywiec 20 sierpnia, 17:00 (150)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-6 Nadwiślan Góra 20 sierpnia, 18:00 (1000)
Rekord Bielsko-Biała 0-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 21 sierpnia, 16:00 (300)
Naprzód Rydułtowy 1-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 20 sierpnia, 17:00 (250)
KS Wisła 3-2 AKS Mikołów 20 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 3 - 24 sierpnia

KS Wisła 2-1 Gwarek Ornontowice 24 sierpnia, 18:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 AKS Mikołów 24 sierpnia, 18:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 Naprzód Rydułtowy 24 sierpnia, 18:00
Nadwiślan Góra 1-2 Rekord Bielsko-Biała 24 sierpnia, 18:00
Czarni-Góral Żywiec 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 24 sierpnia, 18:00
Unia Racibórz 3-2 GTS Bojszowy 24 sierpnia, 18:00
LKS Czaniec 0-0 Iskra Pszczyna 24 sierpnia, 18:00
KS Żory 2-3 Polonia Marklowice 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Gwarek Ornontowice 2-1 Polonia Marklowice 27 sierpnia, 11:00 (150)
Iskra Pszczyna 3-0 KS Żory 28 sierpnia, 17:00 (300)
GTS Bojszowy 0-2 LKS Czaniec 27 sierpnia, 17:00 (150)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Unia Racibórz 27 sierpnia, 17:00 (800)
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Czarni-Góral Żywiec 27 sierpnia, 17:00 (200)
Naprzód Rydułtowy 0-4 Nadwiślan Góra 27 sierpnia, 17:00 (200)
AKS Mikołów 3-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 27 sierpnia, 17:00 (200)
KS Wisła 1-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 27 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 5 - 3-4 września

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-0 Gwarek Ornontowice 3 września, 17:00 (100)
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 KS Wisła 6 września, 17:30 (400)
Nadwiślan Góra 2-0 AKS Mikołów 4 września, 17:00 (300)
Czarni-Góral Żywiec 5-0 Naprzód Rydułtowy 3 września, 17:00 (150)
Unia Racibórz 0-3 Rekord Bielsko-Biała 3 września, 17:00 (100)
LKS Czaniec 2-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 września, 17:00 (200)
KS Żory 1-1 GTS Bojszowy 3 września, 17:00 (100)
Polonia Marklowice 0-5 Iskra Pszczyna 3 września, 17:00 (250)

Kolejka 6 - 10-11 września

Gwarek Ornontowice 1-1 Iskra Pszczyna 10 września, 11:00 (100)
GTS Bojszowy 3-0 Polonia Marklowice 10 września, 17:00 (150)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-0 KS Żory 10 września, 17:00 (800)
Rekord Bielsko-Biała 0-2 LKS Czaniec 9 września, 17:30 (200)
Naprzód Rydułtowy 3-2 Unia Racibórz 11 września, 11:00 (200)
AKS Mikołów 1-0 Czarni-Góral Żywiec 10 września, 17:00 (250)
KS Wisła 2-2 Nadwiślan Góra 10 września, 17:00 (300)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 11 września, 17:00 (150)

Kolejka 7 - 17-18 września

MRKS Czechowice-Dziedzice 1-2 Gwarek Ornontowice 17 września, 16:00 (150)
Nadwiślan Góra 2-5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 17 września, 16:00 (150)
Czarni-Góral Żywiec 1-0 KS Wisła 17 września, 16:00 (150)
Unia Racibórz 2-3 AKS Mikołów 17 września, 16:00 (100)
LKS Czaniec 1-1 Naprzód Rydułtowy 17 września, 16:00 (150)
KS Żory 0-7 Rekord Bielsko-Biała 17 września, 16:00 (50)
Polonia Marklowice 1-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17 września, 16:00 (300)
Iskra Pszczyna 3-3 GTS Bojszowy 17 września, 16:00 (300)

Kolejka 8 - 24-25 września

Gwarek Ornontowice 3-2 GTS Bojszowy 24 września, 11:00 (100)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Iskra Pszczyna 24 września, 16:00 (900)
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Polonia Marklowice 24 września, 16:00 (150)
Naprzód Rydułtowy 1-1 KS Żory 25 września, 11:00 (200)
AKS Mikołów 0-2 LKS Czaniec 24 września, 16:00 (300)
KS Wisła 4-0 Unia Racibórz 24 września, 16:00 (200)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 Czarni-Góral Żywiec 25 września, 16:00 (200)
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 Nadwiślan Góra 24 września, 16:00 (300)

Kolejka 9 - 1-2 października

Nadwiślan Góra 1-1 Gwarek Ornontowice 2 października, 16:00 (250)
Czarni-Góral Żywiec 3-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 1 października, 16:00 (250)
Unia Racibórz 0-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 października, 16:00 (100)
LKS Czaniec 2-0 KS Wisła 1 października, 16:00 (200)
KS Żory 2-2 AKS Mikołów 1 października, 16:00 (50)
Polonia Marklowice 2-2 Naprzód Rydułtowy 1 października, 16:00 (200)
Iskra Pszczyna 3-1 Rekord Bielsko-Biała 1 października, 16:00 (250)
GTS Bojszowy 3-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 27 marca, 16:30
(wo)
w pierwotnym terminie (1 października, 16:00) odwołany z powodu braku zgody policji na rozegranie meczu / w drugim (19 listopada, 13:00) i trzecim terminie goście nie dojechali

Kolejka 10 - 8-9 października

Gwarek Ornontowice 3-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4 kwietnia, 16:00
(wo)
w pierwotnym terminie (8 października, 11:00) odwołany z powodu braku zgody policji na rozegranie meczu / w drugim (26 listopada, 13:00) i trzecim terminie goście nie dojechali
Rekord Bielsko-Biała 2-1 GTS Bojszowy 8 października, 15:30 (100)
Naprzód Rydułtowy 2-3 Iskra Pszczyna 9 października, 11:00 (200)
AKS Mikołów 7-1 Polonia Marklowice 8 października, 15:30 (150)
KS Wisła 3-1 KS Żory 8 października, 15:30 (200)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 LKS Czaniec 8 października, 15:30 (100)
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-1 Unia Racibórz 8 października, 11:00 (100)
Nadwiślan Góra 2-1 Czarni-Góral Żywiec 9 października, 15:30 (300)

Kolejka 11 - 15-16 października

Czarni-Góral Żywiec 4-0 Gwarek Ornontowice 15 października, 15:30 (150)
Unia Racibórz 1-1 Nadwiślan Góra 15 października, 15:30 (120)
LKS Czaniec 2-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 października, 15:30 (200)
KS Żory 1-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 października, 15:30 (100)
Polonia Marklowice 3-1 KS Wisła 15 października, 15:30 (150)
Iskra Pszczyna 1-0 AKS Mikołów 15 października, 15:30 (200)
GTS Bojszowy 0-2 Naprzód Rydułtowy 15 października, 15:30 (50)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-5 Rekord Bielsko-Biała 15 października, 15:30 (800)

Kolejka 12 - 22-23 października

Gwarek Ornontowice 1-1 Rekord Bielsko-Biała 22 października, 11:00 (100)
Naprzód Rydułtowy 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 23 października, 11:00 (500)
AKS Mikołów 3-2 GTS Bojszowy 22 października, 15:00 (150)
KS Wisła 0-1 Iskra Pszczyna 22 października, 15:00 (250)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-1 Polonia Marklowice 23 października, 15:00 (100)
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-2 KS Żory 22 października, 15:00 (100)
Nadwiślan Góra 1-2 LKS Czaniec 23 października, 15:00 (250)
Czarni-Góral Żywiec 3-0 Unia Racibórz 22 października, 15:00 (150)

Kolejka 13 - 29-30 października

Unia Racibórz 1-1 Gwarek Ornontowice 29 października, 15:00 (100)
LKS Czaniec 2-0 Czarni-Góral Żywiec 29 października, 15:00 (200)
KS Żory 2-3 Nadwiślan Góra 29 października, 15:00 (100)
Polonia Marklowice 5-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 29 października, 15:00 (100)
Iskra Pszczyna 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 29 października, 15:00 (200)
GTS Bojszowy 2-0 KS Wisła 29 października, 15:00 (120)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 AKS Mikołów 29 października, 15:00 (700)
Rekord Bielsko-Biała 6-0 Naprzód Rydułtowy 29 października, 15:00 (100)

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Gwarek Ornontowice 3-1 Naprzód Rydułtowy 5 listopada, 11:00 (100)
AKS Mikołów 0-3 Rekord Bielsko-Biała 5 listopada, 13:30 (200)
KS Wisła 2-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5 listopada, 13:30 (400)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-0 GTS Bojszowy 5 listopada, 13:30 (100)
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 Iskra Pszczyna 5 listopada, 13:30 (200)
Nadwiślan Góra 4-1 Polonia Marklowice 6 listopada, 13:30 (200)
Czarni-Góral Żywiec 6-0 KS Żory 5 listopada, 13:30 (150)
Unia Racibórz 3-5 LKS Czaniec 5 listopada, 13:30 (100)

Kolejka 15 - 12-13 listopada

LKS Czaniec 2-0 Gwarek Ornontowice 11 listopada, 13:00 (150)
KS Żory 2-3 Unia Racibórz 12 listopada, 13:30 (50)
Polonia Marklowice 1-1 Czarni-Góral Żywiec 12 listopada, 13:30 (200)
Iskra Pszczyna 3-0 Nadwiślan Góra 12 listopada, 13:30 (600)
GTS Bojszowy 5-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 12 listopada, 13:30 (100)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 listopada, 13:30 (700)
Rekord Bielsko-Biała 2-0 KS Wisła 12 listopada, 13:30 (150)
Naprzód Rydułtowy 1-2 AKS Mikołów 13 listopada, 11:00 (150)

Kolejka 16 - 24-25 marca

Gwarek Ornontowice 0-0 AKS Mikołów 24 marca, 15:00 (150)
Naprzód Rydułtowy 1-4 KS Wisła 25 marca, 11:00 (150)
Rekord Bielsko-Biała 1-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 24 marca, 11:00 (500)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 24 marca, 15:00 (200)
GTS Bojszowy 1-1 Nadwiślan Góra 24 marca, 15:00 (400)
Iskra Pszczyna 0-0 Czarni-Góral Żywiec 24 marca, 15:00 (400)
Polonia Marklowice 0-1 Unia Racibórz 24 marca, 15:00 (150)
KS Żory 0-0 LKS Czaniec 24 marca, 15:00 (200)

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

AKS Mikołów 1-1 KS Wisła 31 marca, 15:00 (100)
KS Żory 0-2 Gwarek Ornontowice 31 marca, 15:00 (50)
LKS Czaniec 2-2 Polonia Marklowice 31 marca, 15:00 (200)
Unia Racibórz 3-1 Iskra Pszczyna 31 marca, 15:00 (150)
Czarni-Góral Żywiec 3-1 GTS Bojszowy 31 marca, 15:00 (150)
Nadwiślan Góra 0-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 kwietnia, 15:00 (250)
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-2 Rekord Bielsko-Biała 1 kwietnia, 15:00 (150)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 Naprzód Rydułtowy 1 kwietnia, 15:30 (100)

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Gwarek Ornontowice 0-1 KS Wisła 7 kwietnia, 11:00 (100)
AKS Mikołów 0-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 kwietnia, 11:00 (150)
Naprzód Rydułtowy 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 kwietnia, 11:00 (50)
Rekord Bielsko-Biała 5-1 Nadwiślan Góra 7 kwietnia, 11:00 (300)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Czarni-Góral Żywiec 7 kwietnia, 11:00 (900)
GTS Bojszowy 3-0 Unia Racibórz 7 kwietnia, 11:00 (150)
Iskra Pszczyna 2-1 LKS Czaniec 7 kwietnia, 11:00 (400)
Polonia Marklowice 2-0 KS Żory 7 kwietnia, 11:00 (200)

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Polonia Marklowice 4-4 Gwarek Ornontowice 14 kwietnia, 16:00 (150)
KS Żory 1-2 Iskra Pszczyna 14 kwietnia, 16:00 (100)
LKS Czaniec 4-1 GTS Bojszowy 14 kwietnia, 16:00 (100)
Unia Racibórz 2-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14 kwietnia, 16:00 (300)
Czarni-Góral Żywiec 1-0 Rekord Bielsko-Biała 14 kwietnia, 16:00 (200)
Nadwiślan Góra 5-0 Naprzód Rydułtowy 15 kwietnia, 16:00 (150)
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-0 AKS Mikołów 14 kwietnia, 16:00 (100)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 KS Wisła 15 kwietnia, 17:00 (150)

Kolejka 20 - 18 kwietnia

Gwarek Ornontowice 0-5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 18 kwietnia, 17:00
KS Wisła 2-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 18 kwietnia, 17:00
AKS Mikołów 0-2 Nadwiślan Góra 18 kwietnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 1-1 Czarni-Góral Żywiec 18 kwietnia, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 6-4 Unia Racibórz 18 kwietnia, 17:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 LKS Czaniec 18 kwietnia, 17:00
GTS Bojszowy 2-0 KS Żory 18 kwietnia, 17:00
Iskra Pszczyna 7-1 Polonia Marklowice 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Iskra Pszczyna 2-2 Gwarek Ornontowice 21 kwietnia, 16:30 (200)
Polonia Marklowice 1-0 GTS Bojszowy 21 kwietnia, 16:30 (100)
KS Żory 0-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21 kwietnia, 16:30
(wo)
nie odbył się z powodu braku zgody na organizację meczu podwyższonego ryzyka
LKS Czaniec 1-0 Rekord Bielsko-Biała 21 kwietnia, 16:30 (150)
Unia Racibórz 1-1 Naprzód Rydułtowy 21 kwietnia, 16:30 (150)
Czarni-Góral Żywiec 0-1 AKS Mikołów 21 kwietnia, 16:30 (150)
Nadwiślan Góra 1-0 KS Wisła 22 kwietnia, 16:30 (200)
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 21 kwietnia, 16:30 (100)

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Gwarek Ornontowice 4-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 28 kwietnia, 16:30 (150)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5-0 Nadwiślan Góra 28 kwietnia, 16:30 (100)
KS Wisła 2-2 Czarni-Góral Żywiec 28 kwietnia, 16:30 (300)
AKS Mikołów 0-4 Unia Racibórz 28 kwietnia, 16:30 (100)
Naprzód Rydułtowy 0-2 LKS Czaniec 29 kwietnia, 11:00 (200)
Rekord Bielsko-Biała 3-0 KS Żory 27 kwietnia, 17:15 (150)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Polonia Marklowice 28 kwietnia, 16:30 (500)
GTS Bojszowy 2-1 Iskra Pszczyna 28 kwietnia, 16:30 (400)

Kolejka 23 - 3 maja

GTS Bojszowy 3-1 Gwarek Ornontowice 3 maja, 17:00
Iskra Pszczyna 0-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 maja, 17:00
Polonia Marklowice 1-3 Rekord Bielsko-Biała 3 maja, 17:00
KS Żory 1-0 Naprzód Rydułtowy 3 maja, 17:00
LKS Czaniec 3-0 AKS Mikołów 3 maja, 17:00
Unia Racibórz 1-1 KS Wisła 3 maja, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 3-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 maja, 17:00
Nadwiślan Góra 3-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 3 maja, 17:00 (200)

Kolejka 24 - 5-6 maja

Gwarek Ornontowice 1-3 Nadwiślan Góra 5 maja, 17:00 (100)
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-4 Czarni-Góral Żywiec 5 maja, 17:00 (50)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7-0 Unia Racibórz 5 maja, 17:00 (100)
KS Wisła 0-2 LKS Czaniec 5 maja, 17:00 (150)
AKS Mikołów 1-1 KS Żory 5 maja, 17:00 (100)
Naprzód Rydułtowy 2-0 Polonia Marklowice 6 maja, 11:00 (100)
Rekord Bielsko-Biała 8-1 Iskra Pszczyna 5 maja, 17:00 (100)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-0 GTS Bojszowy 5 maja, 17:00 (400)

Kolejka 25 - 12-13 maja

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-0 Gwarek Ornontowice 12 maja, 17:15 (700)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu strajku sędziów
GTS Bojszowy 3-3 Rekord Bielsko-Biała 12 maja, 17:00 (150)
Iskra Pszczyna 4-0 Naprzód Rydułtowy 12 maja, 17:15 (120)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu strajku sędziów
Polonia Marklowice 2-1 AKS Mikołów 12 maja, 17:15 (100)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu strajku sędziów
KS Żory 0-1 KS Wisła 12 maja, 17:00 (50)
LKS Czaniec 2-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 maja, 17:00 (300)
Unia Racibórz 0-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 12 maja, 17:00 (100)
Czarni-Góral Żywiec 1-3 Nadwiślan Góra 12 maja, 17:15 (100)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu strajku sędziów

Kolejka 26 - 19-20 maja

Gwarek Ornontowice 0-1 Czarni-Góral Żywiec 19 maja, 17:00 (100)
Nadwiślan Góra 6-3 Unia Racibórz 20 maja, 17:00 (200)
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-2 LKS Czaniec 19 maja, 11:00 (100)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6-0 KS Żory 19 maja, 17:00 (100)
KS Wisła 1-2 Polonia Marklowice 20 maja, 17:00 (300)
AKS Mikołów 1-0 Iskra Pszczyna 19 maja, 17:00 (200)
Naprzód Rydułtowy 1-4 GTS Bojszowy 19 maja, 17:00 (100)
Rekord Bielsko-Biała 4-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 19 maja, 17:00 (500)

Kolejka 27 - 26-27 maja

Rekord Bielsko-Biała 3-0 Gwarek Ornontowice 27 maja, 17:00 (200)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Naprzód Rydułtowy 26 maja, 17:00 (600)
GTS Bojszowy 0-1 AKS Mikołów 26 maja, 17:00 (250)
Iskra Pszczyna 2-0 KS Wisła 26 maja, 17:00 (50)
Polonia Marklowice 2-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 26 maja, 17:00 (150)
KS Żory 1-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 26 maja, 17:00 (50)
LKS Czaniec 3-1 Nadwiślan Góra 26 maja, 17:00 (100)
Unia Racibórz 5-1 Czarni-Góral Żywiec 26 maja, 17:00 (100)

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Gwarek Ornontowice 3-0 Unia Racibórz 2 czerwca, 17:00 (50)
Czarni-Góral Żywiec 0-2 LKS Czaniec 2 czerwca, 17:00
bez udziału publiczności
Nadwiślan Góra 6-0 KS Żory 3 czerwca, 17:00 (200)
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-4 Polonia Marklowice 3 czerwca, 17:00 (100)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 Iskra Pszczyna 2 czerwca, 17:00 (100)
KS Wisła 2-3 GTS Bojszowy 2 czerwca, 16:00 (100)
AKS Mikołów 0-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Naprzód Rydułtowy 1-5 Rekord Bielsko-Biała 2 czerwca, 17:00 (100)

Kolejka 29 - 6 czerwca

Naprzód Rydułtowy 0-5 Gwarek Ornontowice 6 czerwca, 18:00
Rekord Bielsko-Biała 3-1 AKS Mikołów 6 czerwca, 18:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-2 KS Wisła 6 czerwca, 18:00
GTS Bojszowy 2-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 czerwca, 18:00 (200)
Iskra Pszczyna 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 czerwca, 18:00
Polonia Marklowice 2-2 Nadwiślan Góra 6 czerwca, 18:00
KS Żory 2-2 Czarni-Góral Żywiec 6 czerwca, 18:00
LKS Czaniec 1-0 Unia Racibórz 6 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 9 czerwca

Gwarek Ornontowice 0-1 LKS Czaniec 9 czerwca, 11:00 (200)
Unia Racibórz 5-1 KS Żory 9 czerwca, 11:00 (100)
Czarni-Góral Żywiec 1-1 Polonia Marklowice 9 czerwca, 11:00
bez udziału publiczności
Nadwiślan Góra 3-2 Iskra Pszczyna 9 czerwca, 11:00 (200)
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-3 GTS Bojszowy 9 czerwca, 11:00 (100)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 9 czerwca, 11:00 (150)
KS Wisła 0-1 Rekord Bielsko-Biała 9 czerwca, 11:00 (100)
AKS Mikołów 7-0 Naprzód Rydułtowy 9 czerwca, 11:00 (100)

III liga 2011/2012 (opolsko-śląska)

IV liga 2011/2012 (opolska)
IV liga 2011/2012 (śląska I)

Liga okręgowa 2011/2012 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice I)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice II)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice III)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas