[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2011/2012, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Wesoła (Mysłowice) 30 70 21 7 2 66-17 11 4 0 36-9 10 3 2 30-8
2.  Szombierki Bytom 30 66 21 3 6 71-34 13 0 2 37-12 8 3 4 34-22
3.  Przyszłość Ciochowice 30 64 20 4 6 68-38 13 0 2 37-13 7 4 4 31-25
4.  Grunwald Ruda Śląska 30 54 16 6 8 65-39 11 2 2 40-17 5 4 6 25-22
5.  Wyzwolenie Chorzów 30 50 14 8 8 63-35 7 4 4 39-21 7 4 4 24-14
6.  Pilica Koniecpol 30 47 13 8 9 58-36 6 6 3 32-18 7 2 6 26-18
7.  Sarmacja Będzin 30 45 14 3 13 48-41 8 2 5 28-19 6 1 8 20-22
8.  Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 30 42 11 9 10 40-37 6 5 4 19-13 5 4 6 21-24
9.  Górnik Piaski (Czeladź) 30 40 11 7 12 34-33 7 2 6 18-14 4 5 6 16-19 2 4 1 1 0 4-3
10.  Zieloni Żarki 30 40 11 7 12 43-46 4 7 4 25-25 7 0 8 18-21 2 1 0 1 1 3-4
11.  Czarni Sosnowiec 30 39 11 6 13 41-42 6 2 7 22-20 5 4 6 19-22
12.  LKS Kamienica Polska 30 35 9 8 13 38-48 5 4 6 23-27 4 4 7 15-21 2 3 1 0 1 4-3
13.  Górnik 09 Mysłowice 30 35 11 2 17 42-68 7 2 6 25-26 4 0 11 17-42 2 3 1 0 1 3-4
14.  Slavia Ruda Śląska 30 31 9 4 17 39-65 6 1 8 24-30 3 3 9 15-35
15.  Unia Rędziny 30 20 6 2 22 31-65 4 1 10 12-25 2 1 12 19-40
16.  KS Częstochowa 30 0 0 0 30 3-106 0 0 15 1-43 0 0 15 2-63
Olimpia Truskolasy wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek, w związku z czym z grupy II przeniesiono Grunwald Ruda Śląska.
KS Częstochowa wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Czarni Sosnowiec wycofali się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowy awans z ligi okręgowej uzyskała Unia Ząbkowice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik Wesoła (Mysłowice)    2-0 2-1 2-1 1-1 2-1 3-1 1-1 0-0 1-0 0-0 3-1 7-2 2-0 2-0 8-0 
 2 Szombierki Bytom2-1     5-1 3-2 1-2 1-0 1-0 1-2 3-0 2-0 2-1 3-1 3-1 4-0 2-1 4-0 
 3 Przyszłość Ciochowice0-2 3-0     3-2 2-1 4-3 2-3 1-0 3-0 1-0 2-1 3-0 6-1 1-0 3-0 3-0* 
 4 Grunwald Ruda Śląska2-1 3-3 0-2     0-1 2-1 3-0 5-0 2-1 4-0 2-2 2-0 3-2 5-2 3-1 4-1 
 5 Wyzwolenie Chorzów0-0 2-2 4-5 4-4     0-1 1-0 3-1 1-2 2-3 4-1 1-1 3-0 6-0 2-1 6-0 
 6 Pilica Koniecpol0-0 4-6 0-1 2-2 3-2     3-0 1-1 0-0 3-2 0-0 1-2 5-0 2-2 5-0 3-0* 
 7 Sarmacja Będzin0-1 5-1 3-2 1-0 1-1 1-1     2-1 3-1 1-2 2-3 2-0 0-2 2-0 2-4 3-0* 
 8 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza0-0 1-0 0-2 2-0 0-0 1-3 1-2     0-0 1-0 2-1 0-0 0-1 2-2 4-1 5-1 
 9 Górnik Piaski (Czeladź)0-1 0-3 0-3 1-1 2-0 1-2 1-0 1-0     2-1 2-0 0-0 0-2 0-1 3-0 5-0 
 10 Zieloni Żarki1-5 0-2 1-1 1-4 0-0 2-4 0-0 3-0 2-2     2-0 1-1 4-1 3-3 2-2 3-0* 
 11 Czarni Sosnowiec0-1 0-3 0-0 0-1 1-0 1-0 1-3 2-3 1-1 3-1     2-3 4-1 0-1 4-2 3-0* 
 12 LKS Kamienica Polska0-5 2-2 3-4 0-2 1-3 0-0 0-3 2-2 1-0 0-1 1-1     3-1 2-1 3-2 5-0 
 13 Górnik 09 Mysłowice1-5 0-1 4-2 1-1 0-4 3-0 2-1 1-1 0-2 1-4 2-3 2-1     3-0 2-1 3-0* 
 14 Slavia Ruda Śląska1-3 0-1 2-2 1-0 2-5 0-4 3-2 1-3 3-2 0-1 0-3 0-2 3-1     3-1 5-0 
 15 Unia Rędziny1-2 0-7 1-1 1-2 0-1 0-2 1-3 0-3* 0-2 0-1 0-1 1-0 1-0 3-0*     3-0* 
 16 KS Częstochowa0-3* 0-3* 0-4 0-3* 0-3* 0-4 0-2 0-3* 0-3* 0-2 1-2 0-3* 0-2 0-3* 0-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Zieloni Żarki 3-3 Slavia Ruda Śląska 13 sierpnia, 17:00 (200)
Grunwald Ruda Śląska 3-3 Szombierki Bytom 13 sierpnia, 11:00 (300)
Przyszłość Ciochowice 2-3 Sarmacja Będzin 13 sierpnia, 17:00 (100)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-0 Górnik Piaski (Czeladź) 13 sierpnia, 17:00 (200)
Pilica Koniecpol 5-0 Górnik 09 Mysłowice 14 sierpnia, 17:00 (250)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 5-1 KS Częstochowa 13 sierpnia, 17:00 (50)
na stadionie Unii
Czarni Sosnowiec 2-3 LKS Kamienica Polska 13 sierpnia, 11:00 (150)
Wyzwolenie Chorzów 2-1 Unia Rędziny 13 sierpnia, 17:00 (50)

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Slavia Ruda Śląska 3-1 Unia Rędziny 20 sierpnia, 16:00 (100)
LKS Kamienica Polska 1-3 Wyzwolenie Chorzów 20 sierpnia, 17:00 (100)
KS Częstochowa 1-2 Czarni Sosnowiec 20 sierpnia, 17:00 (100)
Górnik 09 Mysłowice 1-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 20 sierpnia, 17:00 (200)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-2 Pilica Koniecpol 20 sierpnia, 17:00 (100)
Sarmacja Będzin 0-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 20 sierpnia, 17:00 (350)
Szombierki Bytom 5-1 Przyszłość Ciochowice 20 sierpnia, 17:00 (500)
Zieloni Żarki 1-4 Grunwald Ruda Śląska 20 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Grunwald Ruda Śląska 5-2 Slavia Ruda Śląska 24 sierpnia, 18:00
Przyszłość Ciochowice 1-0 Zieloni Żarki 24 sierpnia, 18:00
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-0 Szombierki Bytom 24 sierpnia, 18:00
Pilica Koniecpol 3-0 Sarmacja Będzin 24 sierpnia, 18:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-0 Górnik Piaski (Czeladź) 24 sierpnia, 18:00
Czarni Sosnowiec 4-1 Górnik 09 Mysłowice 24 sierpnia, 18:00
Wyzwolenie Chorzów 6-0 KS Częstochowa 24 sierpnia, 18:00
Unia Rędziny 1-0 LKS Kamienica Polska 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Slavia Ruda Śląska 0-2 LKS Kamienica Polska 27 sierpnia, 16:00 (100)
KS Częstochowa 0-3 Unia Rędziny 27 sierpnia, 17:00 (50)
Górnik 09 Mysłowice 0-4 Wyzwolenie Chorzów 27 sierpnia, 17:00 (50)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 Czarni Sosnowiec 27 sierpnia, 17:00 (150)
Sarmacja Będzin 2-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 27 sierpnia, 11:00 (200)
Szombierki Bytom 1-0 Pilica Koniecpol 27 sierpnia, 17:00 (300)
Zieloni Żarki 1-5 Górnik Wesoła (Mysłowice) 27 sierpnia, 17:00 (150)
Grunwald Ruda Śląska 0-2 Przyszłość Ciochowice 27 sierpnia, 11:00 (100)

Kolejka 5 - 3-4 września

Przyszłość Ciochowice 1-0 Slavia Ruda Śląska 31 sierpnia, 17:30
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-1 Grunwald Ruda Śląska 3 września, 17:00 (100)
Pilica Koniecpol 3-2 Zieloni Żarki 4 września, 17:00 (500)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-0 Szombierki Bytom 3 września, 17:00 (150)
Czarni Sosnowiec 1-3 Sarmacja Będzin 3 września, 17:00 (250)
Wyzwolenie Chorzów 1-2 Górnik Piaski (Czeladź) 3 września, 17:00 (100)
Unia Rędziny 1-0 Górnik 09 Mysłowice 2 września, 17:00 (50)
LKS Kamienica Polska 5-0 KS Częstochowa 4 września, 17:00 (100)

Kolejka 6 - 10-11 września

Slavia Ruda Śląska 5-0 KS Częstochowa 10 września, 16:00 (100)
Górnik 09 Mysłowice 2-1 LKS Kamienica Polska 10 września, 17:00 (200)
Górnik Piaski (Czeladź) 3-0 Unia Rędziny 10 września, 17:00 (100)
Sarmacja Będzin 1-1 Wyzwolenie Chorzów 10 września, 17:00 (100)
Szombierki Bytom 2-1 Czarni Sosnowiec 10 września, 17:00 (300)
Zieloni Żarki 3-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 10 września, 17:00 (200)
Grunwald Ruda Śląska 2-1 Pilica Koniecpol 11 września, 16:00 (100)
Przyszłość Ciochowice 0-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 10 września, 17:00 (150)

Kolejka 7 - 17-18 września

Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-0 Slavia Ruda Śląska 17 września, 16:00 (200)
Pilica Koniecpol 0-1 Przyszłość Ciochowice 18 września, 16:00 (500)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-0 Grunwald Ruda Śląska 17 września, 16:00 (50)
Czarni Sosnowiec 3-1 Zieloni Żarki 17 września, 16:00 (100)
Wyzwolenie Chorzów 2-2 Szombierki Bytom 17 września, 11:00 (150)
Unia Rędziny 1-3 Sarmacja Będzin 17 września, 11:00 (100)
LKS Kamienica Polska 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) 18 września, 16:00 (150)
KS Częstochowa 0-2 Górnik 09 Mysłowice 17 września, 16:00 (50)

Kolejka 8 - 24-25 września

Slavia Ruda Śląska 3-1 Górnik 09 Mysłowice 24 września, 13:00 (50)
Górnik Piaski (Czeladź) 5-0 KS Częstochowa 24 września, 16:00 (150)
Sarmacja Będzin 2-0 LKS Kamienica Polska 24 września, 16:00 (100)
Szombierki Bytom 2-1 Unia Rędziny 24 września, 16:00 (300)
Zieloni Żarki 0-0 Wyzwolenie Chorzów 24 września, 16:00 (150)
Grunwald Ruda Śląska 2-2 Czarni Sosnowiec 24 września, 11:00 (100)
Przyszłość Ciochowice 1-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 24 września, 16:00 (50)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-1 Pilica Koniecpol 24 września, 16:00 (250)

Kolejka 9 - 1-2 października

Pilica Koniecpol 2-2 Slavia Ruda Śląska 1 października, 13:00 (250)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 1 października, 16:00 (100)
Czarni Sosnowiec 0-0 Przyszłość Ciochowice 1 października, 16:00 (100)
Wyzwolenie Chorzów 4-4 Grunwald Ruda Śląska 28 września, 16:00 (100)
Unia Rędziny 0-1 Zieloni Żarki 1 października, 16:00 (50)
LKS Kamienica Polska 2-2 Szombierki Bytom 2 października, 16:00 (200)
KS Częstochowa 0-2 Sarmacja Będzin 1 października, 16:00 (50)
Górnik 09 Mysłowice 0-2 Górnik Piaski (Czeladź) 1 października, 16:00 (100)

Kolejka 10 - 8-9 października

Slavia Ruda Śląska 3-2 Górnik Piaski (Czeladź) 8 października, 15:30 (100)
Sarmacja Będzin 0-2 Górnik 09 Mysłowice 8 października, 15:30 (100)
Szombierki Bytom 4-0 KS Częstochowa 8 października, 15:30 (200)
Zieloni Żarki 1-1 LKS Kamienica Polska 8 października, 15:30 (100)
Grunwald Ruda Śląska 3-1 Unia Rędziny 8 października, 11:00 (50)
Przyszłość Ciochowice 2-1 Wyzwolenie Chorzów 8 października, 15:30 (50)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-0 Czarni Sosnowiec 8 października, 15:30 (150)
Pilica Koniecpol 1-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 9 października, 15:30 (200)

Kolejka 11 - 15-16 października

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-2 Slavia Ruda Śląska 15 października, 15:30 (50)
Czarni Sosnowiec 1-0 Pilica Koniecpol 15 października, 15:30 (150)
Wyzwolenie Chorzów 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 15 października, 15:30 (100)
Unia Rędziny 1-1 Przyszłość Ciochowice 16 października, 15:00 (50)
w Częstochowie; na Miejskim Stadionie Piłkarskim
LKS Kamienica Polska 0-2 Grunwald Ruda Śląska 16 października, 15:30 (100)
KS Częstochowa 0-2 Zieloni Żarki 15 października, 15:30 (50)
Górnik 09 Mysłowice 0-1 Szombierki Bytom 15 października, 15:30 (150)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 Sarmacja Będzin 15 października, 15:30 (150)

Kolejka 12 - 22-23 października

Slavia Ruda Śląska 3-2 Sarmacja Będzin 22 października, 15:00 (100)
Szombierki Bytom 3-0 Górnik Piaski (Czeladź) 22 października, 15:00 (300)
Zieloni Żarki 4-1 Górnik 09 Mysłowice 22 października, 15:00 (50)
Grunwald Ruda Śląska 4-1 KS Częstochowa 22 października, 11:00 (100)
Przyszłość Ciochowice 3-0 LKS Kamienica Polska 22 października, 15:00 (100)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-0 Unia Rędziny 22 października, 15:00 (150)
Pilica Koniecpol 3-2 Wyzwolenie Chorzów 23 października, 15:00 (200)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-1 Czarni Sosnowiec 22 października, 15:00 (150)

Kolejka 13 - 29-30 października

Czarni Sosnowiec 0-1 Slavia Ruda Śląska 29 października, 15:00 (100)
Wyzwolenie Chorzów 3-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 29 października, 15:00 (50)
Unia Rędziny 0-2 Pilica Koniecpol 29 października, 11:00 (50)
w Częstochowie; na Miejskim Stadionie Piłkarskim
LKS Kamienica Polska 0-5 Górnik Wesoła (Mysłowice) 30 października, 14:00 (150)
KS Częstochowa 0-4 Przyszłość Ciochowice 29 października, 15:00 (50)
Górnik 09 Mysłowice 1-1 Grunwald Ruda Śląska 29 października, 15:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 Zieloni Żarki 29 października, 15:00 (100)
Sarmacja Będzin 5-1 Szombierki Bytom 29 października, 15:00 (100)

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Slavia Ruda Śląska 0-1 Szombierki Bytom 5 listopada, 13:30 (150)
Zieloni Żarki 0-0 Sarmacja Będzin 5 listopada, 13:30 (100)
Grunwald Ruda Śląska 2-1 Górnik Piaski (Czeladź) 5 listopada, 11:00 (100)
Przyszłość Ciochowice 6-1 Górnik 09 Mysłowice 5 listopada, 13:30 (100)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 8-0 KS Częstochowa 5 listopada, 13:30 (250)
Pilica Koniecpol 1-2 LKS Kamienica Polska 6 listopada, 13:30 (250)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 4-1 Unia Rędziny 5 listopada, 13:30 (50)
Czarni Sosnowiec 1-0 Wyzwolenie Chorzów 5 listopada, 13:30 (100)

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Wyzwolenie Chorzów 6-0 Slavia Ruda Śląska 12 listopada, 13:30 (50)
Unia Rędziny 0-1 Czarni Sosnowiec 12 listopada, 11:00 (50)
w Częstochowie; na bocznym boisku stadionu MOSiR
LKS Kamienica Polska 2-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 13 listopada, 13:30 (100)
KS Częstochowa 0-4 Pilica Koniecpol 12 listopada, 13:30 (100)
Górnik 09 Mysłowice 1-5 Górnik Wesoła (Mysłowice) 12 listopada, 13:30 (300)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-3 Przyszłość Ciochowice 12 listopada, 13:30 (100)
Sarmacja Będzin 1-0 Grunwald Ruda Śląska 12 listopada, 13:30 (100)
Szombierki Bytom 2-0 Zieloni Żarki 12 listopada, 13:30 (250)

Kolejka 16 - 24-25 marca

Slavia Ruda Śląska 0-1 Zieloni Żarki 24 marca, 15:00 (100)
Szombierki Bytom 3-2 Grunwald Ruda Śląska 24 marca, 15:00 (400)
Sarmacja Będzin 3-2 Przyszłość Ciochowice 24 marca, 15:00 (150)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 24 marca, 15:00 (100)
Górnik 09 Mysłowice 3-0 Pilica Koniecpol 24 marca, 15:00 (200)
KS Częstochowa 0-3 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
(wo)
LKS Kamienica Polska 1-1 Czarni Sosnowiec 24 marca, 15:00 (150)
Unia Rędziny 0-1 Wyzwolenie Chorzów 24 marca, 13:00 (50)

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Unia Rędziny 3-0 Slavia Ruda Śląska 31 marca, 15:00
(wo)
nie odbył się / goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Wyzwolenie Chorzów 1-1 LKS Kamienica Polska 31 marca, 15:00 (50)
Czarni Sosnowiec 3-0 KS Częstochowa
(wo)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-1 Górnik 09 Mysłowice 31 marca, 15:00 (50)
Pilica Koniecpol 0-0 Górnik Piaski (Czeladź) 1 kwietnia, 15:00 (200)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 3-1 Sarmacja Będzin 31 marca, 15:00 (150)
Przyszłość Ciochowice 3-0 Szombierki Bytom 31 marca, 15:00 (150)
Grunwald Ruda Śląska 4-0 Zieloni Żarki 31 marca, 11:00 (50)

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Slavia Ruda Śląska 1-0 Grunwald Ruda Śląska 7 kwietnia, 11:00 (300)
Zieloni Żarki 1-1 Przyszłość Ciochowice 7 kwietnia, 11:00 (200)
Szombierki Bytom 2-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 7 kwietnia, 11:00 (300)
Sarmacja Będzin 1-1 Pilica Koniecpol 7 kwietnia, 11:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 7 kwietnia, 11:00 (100)
Górnik 09 Mysłowice 2-3 Czarni Sosnowiec 7 kwietnia, 11:00 (150)
KS Częstochowa 0-3 Wyzwolenie Chorzów
(wo)
LKS Kamienica Polska 3-2 Unia Rędziny 7 kwietnia, 11:00 (150)

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

LKS Kamienica Polska 2-1 Slavia Ruda Śląska 14 kwietnia, 11:00 (100)
Unia Rędziny 3-0 KS Częstochowa
(wo)
Wyzwolenie Chorzów 3-0 Górnik 09 Mysłowice 14 kwietnia, 16:00 (50)
Czarni Sosnowiec 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) 14 kwietnia, 16:00 (250)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-2 Sarmacja Będzin 14 kwietnia, 16:00 (100)
Pilica Koniecpol 4-6 Szombierki Bytom 15 kwietnia, 16:00 (100)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-0 Zieloni Żarki 14 kwietnia, 16:00 (220)
Przyszłość Ciochowice 3-2 Grunwald Ruda Śląska 14 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 20 - 18 kwietnia

Slavia Ruda Śląska 2-2 Przyszłość Ciochowice 18 kwietnia, 17:00
Grunwald Ruda Śląska 2-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 18 kwietnia, 17:00
Zieloni Żarki 2-4 Pilica Koniecpol 18 kwietnia, 17:00
Szombierki Bytom 1-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 18 kwietnia, 17:00
Sarmacja Będzin 2-3 Czarni Sosnowiec 18 kwietnia, 17:00
Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 Wyzwolenie Chorzów 18 kwietnia, 17:00
Górnik 09 Mysłowice 2-1 Unia Rędziny 18 kwietnia, 17:00
KS Częstochowa 0-3 LKS Kamienica Polska
(wo)

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

KS Częstochowa 0-3 Slavia Ruda Śląska
(wo)
LKS Kamienica Polska 3-1 Górnik 09 Mysłowice 21 kwietnia, 16:30 (50)
Unia Rędziny 0-2 Górnik Piaski (Czeladź) 21 kwietnia, 16:30 (50)
w Częstochowie; na stadionie Skry
Wyzwolenie Chorzów 1-0 Sarmacja Będzin 21 kwietnia, 16:30 (80)
Czarni Sosnowiec 0-3 Szombierki Bytom 21 kwietnia, 16:30 (250)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-0 Zieloni Żarki 21 kwietnia, 16:30 (150)
Pilica Koniecpol 2-2 Grunwald Ruda Śląska 22 kwietnia, 16:30 (150)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-1 Przyszłość Ciochowice 21 kwietnia, 16:30 (150)

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Slavia Ruda Śląska 1-3 Górnik Wesoła (Mysłowice) 28 kwietnia, 16:00 (100)
Przyszłość Ciochowice 4-3 Pilica Koniecpol 28 kwietnia, 16:30 (100)
Grunwald Ruda Śląska 5-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 28 kwietnia, 11:00 (100)
Zieloni Żarki 2-0 Czarni Sosnowiec 28 kwietnia, 16:30 (100)
Szombierki Bytom 1-2 Wyzwolenie Chorzów 28 kwietnia, 16:30 (150)
Sarmacja Będzin 2-4 Unia Rędziny 28 kwietnia, 16:30 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-0 LKS Kamienica Polska 28 kwietnia, 16:30 (100)
Górnik 09 Mysłowice 3-0 KS Częstochowa
(wo)

Kolejka 23 - 3 maja

Górnik 09 Mysłowice 3-0 Slavia Ruda Śląska 3 maja, 17:00
KS Częstochowa 0-3 Górnik Piaski (Czeladź)
(wo)
LKS Kamienica Polska 0-3 Sarmacja Będzin 3 maja, 17:00
Unia Rędziny 0-7 Szombierki Bytom 1 maja, 13:00 (80)
w Częstochowie; na stadionie Skry
Wyzwolenie Chorzów 2-3 Zieloni Żarki 3 maja, 17:00
Czarni Sosnowiec 0-1 Grunwald Ruda Śląska 2 maja, 17:30 (100)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-2 Przyszłość Ciochowice 3 maja, 17:00 (100)
Pilica Koniecpol 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Slavia Ruda Śląska 0-4 Pilica Koniecpol 5 maja, 16:00 (100)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 5 maja, 17:00 (200)
Przyszłość Ciochowice 2-1 Czarni Sosnowiec 5 maja, 17:00 (100)
Grunwald Ruda Śląska 0-1 Wyzwolenie Chorzów 5 maja, 11:00 (100)
Zieloni Żarki 2-2 Unia Rędziny 5 maja, 17:00 (300)
Szombierki Bytom 3-1 LKS Kamienica Polska 5 maja, 17:00 (200)
Sarmacja Będzin 3-0 KS Częstochowa
(wo)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Górnik 09 Mysłowice 5 maja, 17:00 (100)

Kolejka 25 - 12-13 maja

Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 Slavia Ruda Śląska 9 maja, 17:00 (200)
Górnik 09 Mysłowice 2-1 Sarmacja Będzin 12 maja, 17:00 (150)
KS Częstochowa 0-3 Szombierki Bytom
(wo)
LKS Kamienica Polska 0-1 Zieloni Żarki 12 maja, 17:00 (50)
Unia Rędziny 1-2 Grunwald Ruda Śląska 12 maja, 14:13 (50)
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpocząl się z 13-minutowym opóźnieniem
Wyzwolenie Chorzów 4-5 Przyszłość Ciochowice 12 maja, 17:00 (50)
Czarni Sosnowiec 0-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 12 maja, 11:00 (100)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-3 Pilica Koniecpol 12 maja, 17:00 (100)

Kolejka 26 - 19-20 maja

Slavia Ruda Śląska 1-3 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 19 maja, 16:00 (100)
Pilica Koniecpol 0-0 Czarni Sosnowiec 20 maja, 17:00 (400)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 Wyzwolenie Chorzów 19 maja, 17:00 (300)
Przyszłość Ciochowice 3-0 Unia Rędziny 19 maja, 17:00 (100)
Grunwald Ruda Śląska 2-0 LKS Kamienica Polska 19 maja, 11:00 (100)
Zieloni Żarki 3-0 KS Częstochowa
(wo)
Szombierki Bytom 3-1 Górnik 09 Mysłowice 19 maja, 17:30 (200)
Sarmacja Będzin 3-1 Górnik Piaski (Czeladź) 19 maja, 17:00 (100)

Kolejka 27 - 26-27 maja

Sarmacja Będzin 2-0 Slavia Ruda Śląska 26 maja, 17:00 (50)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-3 Szombierki Bytom 26 maja, 17:00 (200)
Górnik 09 Mysłowice 1-4 Zieloni Żarki 26 maja, 17:00 (100)
KS Częstochowa 0-3 Grunwald Ruda Śląska
(wo)
LKS Kamienica Polska 3-4 Przyszłość Ciochowice 26 maja, 17:00 (100)
Unia Rędziny 1-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 26 maja, 15:00 (50)
Wyzwolenie Chorzów 0-1 Pilica Koniecpol 26 maja, 17:00 (50)
Czarni Sosnowiec 2-3 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 26 maja, 17:00 (150)

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Slavia Ruda Śląska 0-3 Czarni Sosnowiec 2 czerwca, 17:00 (100)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-0 Wyzwolenie Chorzów 2 czerwca, 17:00 (100)
Pilica Koniecpol 5-0 Unia Rędziny 3 czerwca, 17:00 (300)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 3-1 LKS Kamienica Polska 2 czerwca, 17:00 (300)
Przyszłość Ciochowice 3-0 KS Częstochowa
(wo)
Grunwald Ruda Śląska 3-2 Górnik 09 Mysłowice 2 czerwca, 11:00 (100)
Zieloni Żarki 2-2 Górnik Piaski (Czeladź) 2 czerwca, 17:00 (100)
Szombierki Bytom 1-0 Sarmacja Będzin 2 czerwca, 17:00 (150)

Kolejka 29 - 6 czerwca

Szombierki Bytom 4-0 Slavia Ruda Śląska 6 czerwca, 18:00
Sarmacja Będzin 1-2 Zieloni Żarki 6 czerwca, 18:00
Górnik Piaski (Czeladź) 1-1 Grunwald Ruda Śląska 6 czerwca, 18:00
Górnik 09 Mysłowice 4-2 Przyszłość Ciochowice 6 czerwca, 18:00 (100)
KS Częstochowa 0-3 Górnik Wesoła (Mysłowice)
(wo)
LKS Kamienica Polska 0-0 Pilica Koniecpol 6 czerwca, 18:00
Unia Rędziny 0-3 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 6 czerwca, 18:00
(wo)
nie odbył się / gospodarze nie przygotowali boiska
Wyzwolenie Chorzów 4-1 Czarni Sosnowiec 6 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 9 czerwca

Slavia Ruda Śląska 2-5 Wyzwolenie Chorzów 9 czerwca, 11:00 (50)
Czarni Sosnowiec 4-2 Unia Rędziny 9 czerwca, 11:00 (50)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-0 LKS Kamienica Polska 9 czerwca, 11:00 (50)
Pilica Koniecpol 3-0 KS Częstochowa
(wo)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 7-2 Górnik 09 Mysłowice 9 czerwca, 11:00 (400)
Przyszłość Ciochowice 3-0 Górnik Piaski (Czeladź) 9 czerwca, 11:00 (100)
Grunwald Ruda Śląska 3-0 Sarmacja Będzin 9 czerwca, 11:00 (100)
Zieloni Żarki 0-2 Szombierki Bytom 9 czerwca, 11:00 (100)

III liga 2011/2012 (opolsko-śląska)

IV liga 2011/2012 (opolska)
IV liga 2011/2012 (śląska II)

Liga okręgowa 2011/2012 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice I)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice II)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice III)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas