[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Katowice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS II Katowice 30 68 21 5 4 83-30 13 2 0 53-11 8 3 4 30-19 2 3 1 0 1 4-4
2.  Concordia Knurów 30 68 22 2 6 75-41 11 2 2 36-16 11 0 4 39-25 2 3 1 0 1 4-4
3.  Krupiński Suszec 30 67 22 1 7 86-33 13 0 2 51-14 9 1 5 35-19
4.  LKS Bełk 30 59 18 5 7 87-46 11 3 1 54-18 7 2 6 33-28
5.  Unia Bieruń Stary (Bieruń) 30 54 16 6 8 55-41 9 1 5 33-23 7 5 3 22-18
6.  Pogoń Imielin 30 48 14 6 10 61-43 8 2 5 31-20 6 4 5 30-23
7.  Rozwój II Katowice 30 47 15 2 13 66-55 11 1 3 44-18 4 1 10 22-37
8.  MKS Lędziny 30 46 14 4 12 57-44 6 3 6 24-19 8 1 6 33-25 2 6 2 0 0 4-0
9.  Unia Kosztowy (Mysłowice) 30 46 15 1 14 60-66 8 1 6 30-25 7 0 8 30-41 2 0 0 0 2 0-4
10.  Czarni Piasek 30 41 13 2 15 54-58 8 2 5 34-23 5 0 10 20-35
11.  Sokół Wola 30 37 11 4 15 45-65 9 1 5 29-24 2 3 10 16-41
12.  Orzeł Mokre (Mikołów) 30 34 11 1 18 51-79 9 1 5 34-31 2 0 13 17-48
13.  Sokół Orzesze 30 26 7 5 18 43-71 4 2 9 22-34 3 3 9 21-37
14.  Ogrodnik Cielmice (Tychy) 30 21 6 3 21 41-81 3 2 10 27-36 3 1 11 14-45 2 4 1 1 0 3-2
15.  Śląsk Świętochłowice 30 21 6 3 21 33-90 4 2 9 20-42 2 1 12 13-48 2 1 0 1 1 2-3
16.  Stal Chełm Śląski 30 10 2 4 24 22-76 0 2 13 3-40 2 2 11 19-36
Stal Chełm Śląski wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKS II Katowice    3-1 3-0 2-1 1-1 2-2 3-0 3-1 7-2 3-0 6-0 2-1 4-0 6-0 5-2 3-0 
 2 Concordia Knurów3-1     1-2 1-1 1-1 1-0 2-4 3-2 6-1 2-1 2-1 3-1 4-0 2-0 3-0 2-1 
 3 Krupiński Suszec1-0 1-3     4-1 5-1 3-1 6-0 3-2 2-3 5-2 6-0 4-0 1-0 6-1 1-0 3-0 
 4 LKS Bełk3-0 4-2 2-1     1-3 1-1 4-4 4-1 6-0 4-1 1-1 4-1 6-1 6-1 5-0 3-1 
 5 Unia Bieruń Stary (Bieruń)1-5 3-4 2-1 1-3     0-0 5-2 3-0* 0-3 3-0 2-0 4-2 3-1 1-2 2-0 3-0* 
 6 Pogoń Imielin0-2 3-5 1-4 0-2 1-3     1-0 1-1 3-0 2-0 7-2 2-1 0-0 3-0 4-0 3-0* 
 7 Rozwój II Katowice4-0 1-2 1-1 1-2 1-2 3-1     3-2 5-1 5-2 4-1 2-1 4-3 1-0 6-0 3-0* 
 8 MKS Lędziny0-3 2-3 0-2 2-0 1-1 1-2 2-0     1-0 0-1 1-1 4-1 1-1 4-0 4-0 1-4 
 9 Unia Kosztowy (Mysłowice)1-4 0-2 3-2 2-2 0-3 1-4 1-0 0-3     2-0 3-0 6-0 1-3 4-1 4-1 2-0 
 10 Czarni Piasek1-1 1-2 1-2 2-1 0-1 2-1 1-3 1-3 7-3     3-0 5-0 2-2 2-0 2-1 4-3 
 11 Sokół Wola2-4 4-2 1-5 0-3* 2-0 2-0 4-1 0-1 1-3 2-1     3-1 3-2 1-0 4-1 0-0 
 12 Orzeł Mokre (Mikołów)1-2 1-4 2-1 3-1 3-1 0-6 2-1 1-3 1-0 1-3 2-1     3-0 6-4 6-2 2-2 
 13 Sokół Orzesze1-1 0-2 1-4 3-2 1-3 2-2 3-2 0-2 1-4 4-0 0-3 1-3     2-3 0-1 3-2 
 14 Ogrodnik Cielmice (Tychy)0-3 2-1 1-2 4-5 0-1 1-2 1-3 2-5 0-2 1-3 1-1 6-2 3-4     2-2 3-0* 
 15 Śląsk Świętochłowice1-1 0-3 0-5 3-6 0-0 3-5 2-0 1-4 1-5 1-3 3-2 2-0 2-1 0-1     1-6 
 16 Stal Chełm Śląski0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 1-3 0-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 0-3*     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Śląsk Świętochłowice 13 sierpnia, 17:00
Sokół Orzesze 3-2 LKS Bełk 13 sierpnia, 17:00
Pogoń Imielin 3-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 13 sierpnia, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-1 Sokół Wola 13 sierpnia, 15:30
Rozwój II Katowice 1-2 Concordia Knurów 14 sierpnia, 11:00
Krupiński Suszec 3-0 Stal Chełm Śląski 13 sierpnia, 17:00
Czarni Piasek 1-1 GKS II Katowice 13 sierpnia, 17:00
MKS Lędziny 1-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Śląsk Świętochłowice 1-5 Unia Kosztowy (Mysłowice) 20 sierpnia, 17:00
GKS II Katowice 3-1 MKS Lędziny 21 sierpnia, 15:00
na stadionie MK Górnika
Concordia Knurów 1-2 Krupiński Suszec 20 sierpnia, 17:00
Sokół Wola 4-1 Rozwój II Katowice 20 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 6-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 20 sierpnia, 17:00
LKS Bełk 1-1 Pogoń Imielin 20 sierpnia, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-1 Sokół Orzesze 20 sierpnia, 17:00
Czarni Piasek 4-3 Stal Chełm Śląski 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Sokół Orzesze 0-1 Śląsk Świętochłowice 24 sierpnia, 18:00
Pogoń Imielin 1-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 24 sierpnia, 18:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 LKS Bełk 24 sierpnia, 18:00
Rozwój II Katowice 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 24 sierpnia, 18:00
Krupiński Suszec 6-0 Sokół Wola 24 sierpnia, 18:00
Czarni Piasek 1-2 Concordia Knurów 24 sierpnia, 18:00
MKS Lędziny 1-4 Stal Chełm Śląski 24 sierpnia, 18:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-4 GKS II Katowice 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Śląsk Świętochłowice 1-1 GKS II Katowice 27 sierpnia, 17:00
Concordia Knurów 3-2 MKS Lędziny 27 sierpnia, 17:00
Sokół Wola 2-1 Czarni Piasek 27 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-2 Krupiński Suszec 27 sierpnia, 17:00
LKS Bełk 4-4 Rozwój II Katowice 27 sierpnia, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 4-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 27 sierpnia, 17:00
Sokół Orzesze 2-2 Pogoń Imielin 27 sierpnia, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-0 Stal Chełm Śląski 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Pogoń Imielin 4-0 Śląsk Świętochłowice 3 września, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-0 Sokół Orzesze 3 września, 15:30
Rozwój II Katowice 1-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 4 września, 11:00
Krupiński Suszec 4-1 LKS Bełk 3 września, 17:00
Czarni Piasek 2-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3 września, 17:00
MKS Lędziny 1-1 Sokół Wola 3 września, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-2 Concordia Knurów 3 września, 17:00
GKS II Katowice 3-0 Stal Chełm Śląski 4 września, 15:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Śląsk Świętochłowice 1-6 Stal Chełm Śląski 10 września, 17:00
Concordia Knurów 3-1 GKS II Katowice 10 września, 17:00
Sokół Wola 1-3 Unia Kosztowy (Mysłowice) 10 września, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-5 MKS Lędziny 10 września, 17:00
LKS Bełk 4-1 Czarni Piasek 10 września, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-1 Krupiński Suszec 10 września, 17:00
Sokół Orzesze 3-2 Rozwój II Katowice 10 września, 17:00
Pogoń Imielin 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 10 września, 17:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Orzeł Mokre (Mikołów) 6-2 Śląsk Świętochłowice 17 września, 15:30
Rozwój II Katowice 3-1 Pogoń Imielin 18 września, 11:00
Krupiński Suszec 1-0 Sokół Orzesze 17 września, 16:00
Czarni Piasek 0-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 18 września, 16:00
MKS Lędziny 2-0 LKS Bełk 17 września, 16:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 4-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 17 września, 16:00
GKS II Katowice 6-0 Sokół Wola 18 września, 15:00
na stadionie MK Górnika
Concordia Knurów 2-1 Stal Chełm Śląski 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Śląsk Świętochłowice 0-3 Concordia Knurów 24 września, 16:00
Sokół Wola 0-0 Stal Chełm Śląski 24 września, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-3 GKS II Katowice 24 września, 16:00
LKS Bełk 6-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 24 września, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-0 MKS Lędziny 24 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-2 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Orzesze 4-0 Czarni Piasek 24 września, 16:00
Pogoń Imielin 1-4 Krupiński Suszec 24 września, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-1 Rozwój II Katowice 24 września, 15:30

Kolejka 9 - 1-2 października

Rozwój II Katowice 6-0 Śląsk Świętochłowice 2 października, 11:00
Krupiński Suszec 4-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 1 października, 16:00
Czarni Piasek 2-1 Pogoń Imielin 2 października, 16:00
MKS Lędziny 1-1 Sokół Orzesze 1 października, 16:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1 października, 16:00
GKS II Katowice 2-1 LKS Bełk 2 października, 15:00
na stadionie MK Górnika
Stal Chełm Śląski 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1 października, 16:00
Concordia Knurów 2-1 Sokół Wola 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-1 Concordia Knurów 8 października, 15:30
LKS Bełk 3-1 Stal Chełm Śląski 8 października, 15:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-5 GKS II Katowice 8 października, 15:30
Sokół Orzesze 1-4 Unia Kosztowy (Mysłowice) 8 października, 15:30
Pogoń Imielin 1-1 MKS Lędziny 8 października, 15:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-3 Czarni Piasek 8 października, 15:30
Rozwój II Katowice 1-1 Krupiński Suszec 9 października, 11:00
Sokół Wola 4-1 Śląsk Świętochłowice 8 października, 15:30

Kolejka 11 - 15-16 października

Krupiński Suszec 1-0 Śląsk Świętochłowice 15 października, 15:30
Czarni Piasek 1-3 Rozwój II Katowice 15 października, 15:30
MKS Lędziny 4-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 15 października, 15:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-4 Pogoń Imielin 15 października, 15:30
GKS II Katowice 4-0 Sokół Orzesze 16 października, 15:00
na stadionie MK Górnika
Stal Chełm Śląski 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 15 października, 15:30
w Imielinie
Concordia Knurów 1-1 LKS Bełk 15 października, 15:30
Sokół Wola 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 15 października, 15:30

Kolejka 12 - 22-23 października

Śląsk Świętochłowice 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 22 października, 15:00
LKS Bełk 1-1 Sokół Wola 22 października, 15:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-4 Concordia Knurów 22 października, 15:00
Sokół Orzesze 3-2 Stal Chełm Śląski 22 października, 15:00
Pogoń Imielin 0-2 GKS II Katowice 22 października, 15:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 22 października, 15:00
Rozwój II Katowice 3-2 MKS Lędziny 23 października, 11:00
na stadionie MOSiR Szopienice
Krupiński Suszec 5-2 Czarni Piasek 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Czarni Piasek 2-1 Śląsk Świętochłowice 30 października, 14:00
MKS Lędziny 0-2 Krupiński Suszec 29 października, 15:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-0 Rozwój II Katowice 29 października, 15:00
GKS II Katowice 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 30 października, 14:00
na stadionie MK Górnika
Stal Chełm Śląski 1-3 Pogoń Imielin 29 października, 15:00
Concordia Knurów 4-0 Sokół Orzesze 29 października, 15:00
Sokół Wola 2-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 29 października, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 4-5 LKS Bełk 29 października, 15:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Śląsk Świętochłowice 3-6 LKS Bełk 5 listopada, 13:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 5 listopada, 13:30
Sokół Orzesze 0-3 Sokół Wola 5 listopada, 13:30
Pogoń Imielin 3-5 Concordia Knurów 5 listopada, 13:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-2 Stal Chełm Śląski 5 listopada, 13:30
Rozwój II Katowice 4-0 GKS II Katowice 6 listopada, 11:00
Krupiński Suszec 2-3 Unia Kosztowy (Mysłowice) 5 listopada, 13:30
Czarni Piasek 1-3 MKS Lędziny 6 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 12-13 listopada

MKS Lędziny 4-0 Śląsk Świętochłowice 12 listopada, 13:30
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-0 Czarni Piasek 12 listopada, 13:30
GKS II Katowice 3-0 Krupiński Suszec 13 listopada, 13:30
Stal Chełm Śląski 0-2 Rozwój II Katowice 12 listopada, 11:00
Concordia Knurów 3-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 12 listopada, 13:30
Sokół Wola 2-0 Pogoń Imielin 12 listopada, 13:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-4 Sokół Orzesze 12 listopada, 13:30
LKS Bełk 1-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 12 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 24-25 marca

Śląsk Świętochłowice 0-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 24 marca, 15:00
LKS Bełk 6-1 Sokół Orzesze 24 marca, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-2 Pogoń Imielin 24 marca, 15:00
Sokół Wola 3-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 24 marca, 15:00
w Międzyrzeczu
Concordia Knurów 2-4 Rozwój II Katowice 24 marca, 15:00
Stal Chełm Śląski 0-3 Krupiński Suszec
(wo)
GKS II Katowice 3-0 Czarni Piasek 25 marca, 11:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 0-3 MKS Lędziny 24 marca, 15:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Stal Chełm Śląski 0-3 Czarni Piasek
(wo)
Unia Kosztowy (Mysłowice) 4-1 Śląsk Świętochłowice 31 marca, 15:00
MKS Lędziny 0-3 GKS II Katowice 31 marca, 15:00
Krupiński Suszec 1-3 Concordia Knurów 31 marca, 15:00
Rozwój II Katowice 4-1 Sokół Wola 1 kwietnia, 13:00
na stadionie MOSiR Szopienice
Orzeł Mokre (Mikołów) 6-4 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 31 marca, 15:00
Pogoń Imielin 0-2 LKS Bełk 31 marca, 15:00
Sokół Orzesze 1-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 31 marca, 15:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Śląsk Świętochłowice 2-1 Sokół Orzesze 7 kwietnia, 11:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 Pogoń Imielin 7 kwietnia, 11:00
LKS Bełk 4-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 7 kwietnia, 11:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-3 Rozwój II Katowice 7 kwietnia, 11:00
Sokół Wola 1-5 Krupiński Suszec 7 kwietnia, 11:00
Concordia Knurów 2-1 Czarni Piasek 7 kwietnia, 11:00
Stal Chełm Śląski 0-3 MKS Lędziny
(wo)
GKS II Katowice 7-2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Stal Chełm Śląski 0-3 Unia Kosztowy (Mysłowice)
(wo)
GKS II Katowice 5-2 Śląsk Świętochłowice 15 kwietnia, 11:00
MKS Lędziny 2-3 Concordia Knurów 14 kwietnia, 16:00
Czarni Piasek 3-0 Sokół Wola 15 kwietnia, 16:00
Krupiński Suszec 6-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 14 kwietnia, 16:00
Rozwój II Katowice 1-2 LKS Bełk 15 kwietnia, 11:00
na stadionie MOSiR Szopienice
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 14 kwietnia, 16:00
Pogoń Imielin 0-0 Sokół Orzesze 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 18 kwietnia

Śląsk Świętochłowice 3-5 Pogoń Imielin 18 kwietnia, 17:00
Sokół Orzesze 1-3 Orzeł Mokre (Mikołów) 18 kwietnia, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 5-2 Rozwój II Katowice 18 kwietnia, 17:00
LKS Bełk 2-1 Krupiński Suszec 18 kwietnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-3 Czarni Piasek 18 kwietnia, 17:00
Sokół Wola 0-1 MKS Lędziny 18 kwietnia, 17:00
Concordia Knurów 6-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 18 kwietnia, 17:00
Stal Chełm Śląski 0-3 GKS II Katowice
(wo)

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Stal Chełm Śląski 0-3 Śląsk Świętochłowice
(wo)
GKS II Katowice 3-1 Concordia Knurów 22 kwietnia, 15:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 3-0 Sokół Wola 21 kwietnia, 16:30
MKS Lędziny 4-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 21 kwietnia, 16:30
Czarni Piasek 2-1 LKS Bełk 22 kwietnia, 16:30
Krupiński Suszec 5-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 21 kwietnia, 16:30
Rozwój II Katowice 4-3 Sokół Orzesze 22 kwietnia, 11:00
na stadionie MOSiR Szopienice
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-6 Pogoń Imielin 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Stal Chełm Śląski 0-3 Concordia Knurów
(wo)
Śląsk Świętochłowice 2-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 28 kwietnia, 16:30
Pogoń Imielin 1-0 Rozwój II Katowice 28 kwietnia, 16:30
Sokół Orzesze 1-4 Krupiński Suszec 28 kwietnia, 16:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-0 Czarni Piasek 28 kwietnia, 16:30
LKS Bełk 4-1 MKS Lędziny 28 kwietnia, 16:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 28 kwietnia, 16:30
Sokół Wola 2-4 GKS II Katowice 28 kwietnia, 16:30

Kolejka 23 - 3 maja

Concordia Knurów 3-0 Śląsk Świętochłowice 3 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 0-3 Sokół Wola
(wo)
GKS II Katowice 6-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3 maja, 15:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-2 LKS Bełk 3 maja, 17:00
MKS Lędziny 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3 maja, 17:00
Czarni Piasek 2-2 Sokół Orzesze 3 maja, 17:00
Krupiński Suszec 3-1 Pogoń Imielin 3 maja, 17:00
Rozwój II Katowice 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 3 maja, 11:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Śląsk Świętochłowice 2-0 Rozwój II Katowice 5 maja, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-1 Krupiński Suszec 5 maja, 16:00
Pogoń Imielin 2-0 Czarni Piasek 5 maja, 17:00
Sokół Orzesze 0-2 MKS Lędziny 5 maja, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-3 Unia Kosztowy (Mysłowice) 5 maja, 17:00
LKS Bełk 3-0 GKS II Katowice 5 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-0 Stal Chełm Śląski
(wo)
Sokół Wola 4-2 Concordia Knurów 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Śląsk Świętochłowice 3-2 Sokół Wola 12 maja, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu strajku sędziów
Concordia Knurów 2-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 12 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 0-3 LKS Bełk
(wo)
GKS II Katowice 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 13 maja, 11:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1-3 Sokół Orzesze 12 maja, 17:00
MKS Lędziny 1-2 Pogoń Imielin 23 maja, 17:30
Czarni Piasek 5-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 13 maja, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu strajku sędziów
Krupiński Suszec 6-0 Rozwój II Katowice 12 maja, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu strajku sędziów

Kolejka 26 - 19-20 maja

Śląsk Świętochłowice 0-5 Krupiński Suszec 19 maja, 17:00
Rozwój II Katowice 5-2 Czarni Piasek 20 maja, 11:00
na stadionie MOSiR Szopienice
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-3 MKS Lędziny 19 maja, 16:00
Pogoń Imielin 3-0 Unia Kosztowy (Mysłowice) 19 maja, 17:00
Sokół Orzesze 1-1 GKS II Katowice 20 maja, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-0 Stal Chełm Śląski
(wo)
LKS Bełk 4-2 Concordia Knurów 19 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Sokół Wola 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-2 Śląsk Świętochłowice 26 maja, 17:00
Sokół Wola 0-3 LKS Bełk 26 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Concordia Knurów 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 26 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 0-3 Sokół Orzesze
(wo)
GKS II Katowice 2-2 Pogoń Imielin 26 maja, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 6-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 26 maja, 17:00
MKS Lędziny 2-0 Rozwój II Katowice 26 maja, 17:00
Czarni Piasek 1-2 Krupiński Suszec 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Śląsk Świętochłowice 1-3 Czarni Piasek 2 czerwca, 17:00
Krupiński Suszec 3-2 MKS Lędziny 2 czerwca, 17:00
Rozwój II Katowice 5-1 Unia Kosztowy (Mysłowice) 3 czerwca, 13:00
na stadionie MOSiR Szopienice
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-2 GKS II Katowice 2 czerwca, 16:00
Pogoń Imielin 3-0 Stal Chełm Śląski
(wo)
Sokół Orzesze 0-2 Concordia Knurów 2 czerwca, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Sokół Wola 1 czerwca, 17:30
LKS Bełk 6-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

LKS Bełk 5-0 Śląsk Świętochłowice 6 czerwca, 18:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 6 czerwca, 18:00
Sokół Wola 3-2 Sokół Orzesze 6 czerwca, 18:00
w Międzyrzeczu
Concordia Knurów 1-0 Pogoń Imielin 6 czerwca, 18:00
Stal Chełm Śląski 0-3 Orzeł Mokre (Mikołów)
(wo)
GKS II Katowice 3-0 Rozwój II Katowice 6 czerwca, 18:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 3-2 Krupiński Suszec 6 czerwca, 18:00
MKS Lędziny 0-1 Czarni Piasek 6 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 9 czerwca

Śląsk Świętochłowice 1-4 MKS Lędziny 9 czerwca, 17:00
Czarni Piasek 7-3 Unia Kosztowy (Mysłowice) 9 czerwca, 17:00
Krupiński Suszec 1-0 GKS II Katowice 9 czerwca, 17:00
Rozwój II Katowice 3-0 Stal Chełm Śląski
(wo)
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-4 Concordia Knurów 9 czerwca, 17:00
Pogoń Imielin 7-2 Sokół Wola 9 czerwca, 15:00
Sokół Orzesze 2-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 9 czerwca, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-3 LKS Bełk 9 czerwca, 16:00

Baraże o ustalenie kolejności w lidze okręgowej (Katowice I)

IV liga 2011/2012 (śląska I)
IV liga 2011/2012 (śląska II)

Liga okręgowa 2011/2012 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2011/2012 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice II)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice III)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice IV)

Klasa A 2011/2012 (Katowice)
Klasa A 2011/2012 (Tychy)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas