[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Drzewiarz Jasienica 28 69 22 3 3 88-15 10 2 2 49-9 12 1 1 39-6
2.  LKS Radziechowy 28 56 18 2 8 49-27 9 1 4 27-14 9 1 4 22-13
3.  Pasjonat Dankowice 28 55 16 7 5 62-41 10 3 1 36-16 6 4 4 26-25
4.  Beskid 09 Skoczów 28 51 15 6 7 47-25 8 4 2 31-11 7 2 5 16-14
5.  Tempo Puńców 28 48 14 6 8 60-44 7 3 4 26-20 7 3 4 34-24
6.  Wilamowiczanka Wilamowice 28 45 14 3 11 58-55 8 2 4 33-24 6 1 7 25-31
7.  LKS Bestwina 28 43 13 4 11 46-39 8 1 5 26-15 5 3 6 20-24
8.  Cukrownik Chybie 28 40 13 1 14 45-54 7 1 6 28-28 6 0 8 17-26
9.  Spójnia Landek 28 37 10 7 11 55-45 8 4 2 39-17 2 3 9 16-28
10.  Morcinek Kaczyce 28 34 10 4 14 55-59 5 2 7 30-27 5 2 7 25-32 2 6 2 0 0 4-2
11.  Koszarawa Żywiec 28 34 10 4 14 31-46 6 2 6 14-16 4 2 8 17-30 2 0 0 0 2 2-4
12.  Błyskawica Drogomyśl 28 28 7 7 14 46-53 4 2 8 26-30 3 5 6 20-23
13.  Wisła Strumień 28 26 6 8 14 44-54 3 4 7 18-21 3 4 7 26-33
14.  Zapora Porąbka 28 19 6 1 21 30-94 4 0 10 16-38 2 1 11 14-56
15.  Skrzyczne Lipowa 28 13 4 1 23 24-89 2 1 11 11-44 2 0 12 13-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Drzewiarz Jasienica    6-0 6-0 4-0 1-3 5-1 4-1 2-0 6-1 0-1 0-0 1-1 4-0 8-1 2-0 
 2 LKS Radziechowy2-1     0-0 0-1 1-3 3-4 0-1 3-2 1-0 1-0 3-0 1-0 4-0 3-0 5-2 
 3 Pasjonat Dankowice0-3 2-0     1-1 4-1 5-2 2-2 1-0 1-0 3-0 5-0 1-1 3-2 6-3 2-1 
 4 Beskid 09 Skoczów1-2 1-0 2-2     2-2 0-1 4-1 1-0 0-0 3-0 6-1 0-0 3-0 4-1 4-1 
 5 Tempo Puńców0-2 1-1 1-3 0-1     3-2 0-2 1-0 4-1 2-2 2-0 6-4 2-0 0-0 4-2 
 6 Wilamowiczanka Wilamowice0-2 0-4 5-2 1-0 1-3     3-1 1-2 2-2 3-0 2-1 3-2 3-3 7-2 2-0 
 7 LKS Bestwina0-2 0-1 1-2 2-1 4-0 5-0     4-1 2-0 3-2 0-0 0-1 3-2 2-1 0-2 
 8 Cukrownik Chybie1-2 0-4 1-0 1-0 1-5 3-2 4-1     2-1 2-5 3-4 0-2 1-1 5-0 4-1 
 9 Spójnia Landek1-1 1-2 1-1 2-1 2-1 2-1 1-2 4-1     5-1 3-1 3-3 2-2 6-0 6-0 
 10 Morcinek Kaczyce0-3 0-1 4-3 0-1 3-3 0-4 0-3 1-2 1-2     2-1 3-0 1-1 10-1 5-2 
 11 Koszarawa Żywiec0-3 1-0 0-1 0-1 1-0 0-2 1-1 4-0 2-1 1-2     0-0 3-2 0-3 1-0 
 12 Błyskawica Drogomyśl1-6 1-2 1-4 1-4 1-1 1-0 2-2 2-3 2-0 2-3 2-0     3-4 0-1 7-0 
 13 Wisła Strumień0-1 0-1 2-2 1-1 2-4 1-2 1-0 0-1 1-1 3-3 1-2 1-0     4-1 1-2 
 14 Zapora Porąbka0-9 0-2 1-4 0-1 1-5 1-2 2-1 1-3 1-5 3-1 1-3 2-0 1-2     2-0 
 15 Skrzyczne Lipowa0-2 0-4 0-2 1-3 0-3 2-2 0-2 1-2 3-2 1-5 0-4 2-6 0-7 1-0     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Pauza: Wilamowiczanka Wilamowice.
 
Skrzyczne Lipowa 1-0 Zapora Porąbka 7 sierpnia, 15:00
LKS Bestwina 0-1 LKS Radziechowy 6 sierpnia, 17:00
Spójnia Landek 2-1 Tempo Puńców 7 sierpnia, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 1-6 Drzewiarz Jasienica 6 sierpnia, 17:00
Beskid 09 Skoczów 3-0 Wisła Strumień 6 sierpnia, 17:00
Pasjonat Dankowice 3-0 Morcinek Kaczyce 7 sierpnia, 17:00
Koszarawa Żywiec 4-0 Cukrownik Chybie 6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Pauza: Cukrownik Chybie.
 
Morcinek Kaczyce 2-1 Koszarawa Żywiec 13 sierpnia, 15:00
Wisła Strumień 2-2 Pasjonat Dankowice 13 sierpnia, 15:00
Drzewiarz Jasienica 4-0 Beskid 09 Skoczów 13 sierpnia, 15:00
Tempo Puńców 6-4 Błyskawica Drogomyśl 13 sierpnia, 15:00
LKS Radziechowy 1-0 Spójnia Landek 13 sierpnia, 15:00
Zapora Porąbka 2-1 LKS Bestwina 13 sierpnia, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 2-0 Skrzyczne Lipowa 13 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Pauza: Skrzyczne Lipowa.
 
LKS Bestwina 5-0 Wilamowiczanka Wilamowice 15 sierpnia, 17:00
Spójnia Landek 6-0 Zapora Porąbka 15 sierpnia, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 1-2 LKS Radziechowy 15 sierpnia, 17:00
Beskid 09 Skoczów 2-2 Tempo Puńców 15 sierpnia, 17:00
Pasjonat Dankowice 0-3 Drzewiarz Jasienica 15 sierpnia, 17:00
Koszarawa Żywiec 3-2 Wisła Strumień 15 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 2-5 Morcinek Kaczyce 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Pauza: Morcinek Kaczyce.
 
Wisła Strumień 0-1 Cukrownik Chybie 24 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu braku zgody policji i burmistrza na rozegranie meczu / w drugim terminie (26 października, 15:30) odwołany
Drzewiarz Jasienica 0-0 Koszarawa Żywiec 21 sierpnia, 17:00
LKS Radziechowy 0-1 Beskid 09 Skoczów 20 sierpnia, 17:00
Zapora Porąbka 2-0 Błyskawica Drogomyśl 20 sierpnia, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 2-2 Spójnia Landek 20 sierpnia, 17:00
Skrzyczne Lipowa 0-2 LKS Bestwina 21 sierpnia, 15:00
Pasjonat Dankowice 4-1 Tempo Puńców 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Pauza: LKS Bestwina.
 
Spójnia Landek 6-0 Skrzyczne Lipowa 28 sierpnia, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 1-0 Wilamowiczanka Wilamowice 27 sierpnia, 17:00
Beskid 09 Skoczów 4-1 Zapora Porąbka 27 sierpnia, 17:00
Pasjonat Dankowice 2-0 LKS Radziechowy 28 sierpnia, 17:00
Koszarawa Żywiec 1-0 Tempo Puńców 27 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 1-2 Drzewiarz Jasienica 27 sierpnia, 17:00
Morcinek Kaczyce 1-1 Wisła Strumień 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 3-4 września

Pauza: Wisła Strumień.
 
Drzewiarz Jasienica 0-1 Morcinek Kaczyce 4 września, 16:00
Tempo Puńców 1-0 Cukrownik Chybie 3 września, 16:00
LKS Radziechowy 3-0 Koszarawa Żywiec 3 września, 16:00
Zapora Porąbka 1-4 Pasjonat Dankowice 3 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-0 Beskid 09 Skoczów 3 września, 16:00
Skrzyczne Lipowa 2-6 Błyskawica Drogomyśl 4 września, 15:00
LKS Bestwina 2-0 Spójnia Landek 3 września, 16:00

Kolejka 7 - 10-11 września

Pauza: Spójnia Landek.
 
Błyskawica Drogomyśl 2-2 LKS Bestwina 10 września, 16:00
Beskid 09 Skoczów 4-1 Skrzyczne Lipowa 10 września, 16:00
Pasjonat Dankowice 5-2 Wilamowiczanka Wilamowice 11 września, 16:00
Koszarawa Żywiec 0-3 Zapora Porąbka 10 września, 16:00
Cukrownik Chybie 0-4 LKS Radziechowy 10 września, 16:00
Morcinek Kaczyce 3-3 Tempo Puńców 10 września, 16:00
Wisła Strumień 0-1 Drzewiarz Jasienica 10 września, 16:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Pauza: Drzewiarz Jasienica.
 
Tempo Puńców 2-0 Wisła Strumień 17 września, 16:00
LKS Radziechowy 1-0 Morcinek Kaczyce 17 września, 16:00
Zapora Porąbka 1-3 Cukrownik Chybie 17 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 2-1 Koszarawa Żywiec 17 września, 16:00
LKS Bestwina 2-1 Beskid 09 Skoczów 17 września, 16:00
Spójnia Landek 3-3 Błyskawica Drogomyśl 18 września, 16:00
Pasjonat Dankowice 2-1 Skrzyczne Lipowa 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Pauza: Błyskawica Drogomyśl.
 
Beskid 09 Skoczów 0-0 Spójnia Landek 24 września, 16:00
Pasjonat Dankowice 2-2 LKS Bestwina 25 września, 16:00
Koszarawa Żywiec 1-0 Skrzyczne Lipowa 24 września, 16:00
Cukrownik Chybie 3-2 Wilamowiczanka Wilamowice 24 września, 16:00
Morcinek Kaczyce 10-1 Zapora Porąbka 24 września, 16:00
Wisła Strumień 0-1 LKS Radziechowy 24 września, 16:00
Drzewiarz Jasienica 1-3 Tempo Puńców 24 września, 16:00

Kolejka 10 - 1-2 października

Pauza: Tempo Puńców.
 
LKS Radziechowy 2-1 Drzewiarz Jasienica 2 października, 15:00
Zapora Porąbka 1-2 Wisła Strumień 2 października, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-0 Morcinek Kaczyce 1 października, 15:00
Skrzyczne Lipowa 1-2 Cukrownik Chybie 2 października, 15:00
LKS Bestwina 0-0 Koszarawa Żywiec 1 października, 15:00
Spójnia Landek 1-1 Pasjonat Dankowice 2 października, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 1-4 Beskid 09 Skoczów 1 października, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Pauza: Beskid 09 Skoczów.
 
Koszarawa Żywiec 2-1 Spójnia Landek 8 października, 15:00
Cukrownik Chybie 4-1 LKS Bestwina 8 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 5-2 Skrzyczne Lipowa 8 października, 15:00
Wisła Strumień 1-2 Wilamowiczanka Wilamowice 9 października, 15:00
Drzewiarz Jasienica 8-1 Zapora Porąbka 8 października, 15:00
Tempo Puńców 1-1 LKS Radziechowy 8 października, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 1-4 Pasjonat Dankowice 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Pauza: LKS Radziechowy.
 
Zapora Porąbka 1-5 Tempo Puńców 15 października, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-2 Drzewiarz Jasienica 15 października, 15:00
Skrzyczne Lipowa 0-7 Wisła Strumień 16 października, 15:00
LKS Bestwina 3-2 Morcinek Kaczyce 15 października, 15:00
Spójnia Landek 4-1 Cukrownik Chybie 16 października, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 2-0 Koszarawa Żywiec 15 października, 15:00
Beskid 09 Skoczów 2-2 Pasjonat Dankowice 15 października, 15:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Pauza: Pasjonat Dankowice.
 
Koszarawa Żywiec 0-1 Beskid 09 Skoczów 22 października, 15:00
Cukrownik Chybie 0-2 Błyskawica Drogomyśl 22 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 1-2 Spójnia Landek 22 października, 15:00
Wisła Strumień 1-0 LKS Bestwina 22 października, 15:00
Drzewiarz Jasienica 2-0 Skrzyczne Lipowa 22 października, 15:00
Tempo Puńców 3-2 Wilamowiczanka Wilamowice 23 października, 15:00
LKS Radziechowy 3-0 Zapora Porąbka 22 października, 15:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Pauza: Zapora Porąbka.
 
Wilamowiczanka Wilamowice 0-4 LKS Radziechowy 29 października, 15:00
Skrzyczne Lipowa 0-3 Tempo Puńców 30 października, 14:00
LKS Bestwina 0-2 Drzewiarz Jasienica 29 października, 15:00
Spójnia Landek 2-2 Wisła Strumień 30 października, 14:00
Błyskawica Drogomyśl 2-3 Morcinek Kaczyce 29 października, 15:00
Beskid 09 Skoczów 1-0 Cukrownik Chybie 29 października, 15:00
Koszarawa Żywiec 0-1 Pasjonat Dankowice 29 października, 15:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Pauza: Koszarawa Żywiec.
 
Cukrownik Chybie 1-0 Pasjonat Dankowice 5 listopada, 13:00
Morcinek Kaczyce 0-1 Beskid 09 Skoczów 5 listopada, 13:00
Wisła Strumień 1-0 Błyskawica Drogomyśl 5 listopada, 13:00
Drzewiarz Jasienica 6-1 Spójnia Landek 5 listopada, 13:00
Tempo Puńców 0-2 LKS Bestwina 5 listopada, 13:00
LKS Radziechowy 5-2 Skrzyczne Lipowa 5 listopada, 13:00
Zapora Porąbka 1-2 Wilamowiczanka Wilamowice 5 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Wilamowiczanka Wilamowice.
 
Zapora Porąbka 2-0 Skrzyczne Lipowa 24 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) odwołany
LKS Radziechowy 0-1 LKS Bestwina 11 listopada, 11:00
Tempo Puńców 4-1 Spójnia Landek 11 listopada, 11:00
Drzewiarz Jasienica 1-1 Błyskawica Drogomyśl 11 listopada, 11:00
Wisła Strumień 1-1 Beskid 09 Skoczów 11 listopada, 11:00
Morcinek Kaczyce 4-3 Pasjonat Dankowice 11 listopada, 11:00
Cukrownik Chybie 3-4 Koszarawa Żywiec 11 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 13 listopada

Pauza: Cukrownik Chybie.
 
Koszarawa Żywiec 1-2 Morcinek Kaczyce 13 listopada, 13:00
Pasjonat Dankowice 3-2 Wisła Strumień 13 listopada, 13:00
Beskid 09 Skoczów 1-2 Drzewiarz Jasienica 13 listopada, 13:00
Błyskawica Drogomyśl 1-1 Tempo Puńców 13 listopada, 13:00
Spójnia Landek 1-2 LKS Radziechowy 13 listopada, 13:00
LKS Bestwina 2-1 Zapora Porąbka 13 listopada, 13:00
Skrzyczne Lipowa 2-2 Wilamowiczanka Wilamowice 13 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 19-20 listopada

Pauza: Skrzyczne Lipowa.
 
Wilamowiczanka Wilamowice 3-1 LKS Bestwina 19 listopada, 13:00
Zapora Porąbka 1-5 Spójnia Landek 19 listopada, 13:00
LKS Radziechowy 1-0 Błyskawica Drogomyśl 19 listopada, 13:00
Tempo Puńców 0-1 Beskid 09 Skoczów 24 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) odwołany na prośbę gospodarzy
Drzewiarz Jasienica 6-0 Pasjonat Dankowice 19 listopada, 13:00
Wisła Strumień 1-2 Koszarawa Żywiec 19 listopada, 13:00
Morcinek Kaczyce 1-2 Cukrownik Chybie 19 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Morcinek Kaczyce.
 
Tempo Puńców 1-3 Pasjonat Dankowice 31 marca, 16:00
Cukrownik Chybie 1-1 Wisła Strumień 31 marca, 16:00
Koszarawa Żywiec 0-3 Drzewiarz Jasienica 31 marca, 16:00
Beskid 09 Skoczów 1-0 LKS Radziechowy 31 marca, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 0-1 Zapora Porąbka 31 marca, 16:00
Spójnia Landek 2-1 Wilamowiczanka Wilamowice 1 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina 0-2 Skrzyczne Lipowa 31 marca, 16:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Pauza: LKS Bestwina.
 
Skrzyczne Lipowa 3-2 Spójnia Landek 9 kwietnia, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-2 Błyskawica Drogomyśl 7 kwietnia, 14:00
Zapora Porąbka 0-1 Beskid 09 Skoczów 7 kwietnia, 14:00
LKS Radziechowy 0-0 Pasjonat Dankowice 7 kwietnia, 14:00
Tempo Puńców 2-0 Koszarawa Żywiec 7 kwietnia, 14:00
Drzewiarz Jasienica 2-0 Cukrownik Chybie 7 kwietnia, 14:00
Wisła Strumień 3-3 Morcinek Kaczyce 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Pauza: Wisła Strumień.
 
Morcinek Kaczyce 0-3 Drzewiarz Jasienica 14 kwietnia, 16:00
Cukrownik Chybie 1-5 Tempo Puńców 14 kwietnia, 16:00
Koszarawa Żywiec 1-0 LKS Radziechowy 14 kwietnia, 16:00
Pasjonat Dankowice 6-3 Zapora Porąbka 15 kwietnia, 16:00
Beskid 09 Skoczów 0-1 Wilamowiczanka Wilamowice 14 kwietnia, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 7-0 Skrzyczne Lipowa 14 kwietnia, 16:00
Spójnia Landek 1-2 LKS Bestwina 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Pauza: Spójnia Landek.
 
LKS Bestwina 0-1 Błyskawica Drogomyśl 21 kwietnia, 16:00
Skrzyczne Lipowa 1-3 Beskid 09 Skoczów 22 kwietnia, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 5-2 Pasjonat Dankowice 21 kwietnia, 16:00
Zapora Porąbka 1-3 Koszarawa Żywiec 21 kwietnia, 16:00
LKS Radziechowy 3-2 Cukrownik Chybie 21 kwietnia, 16:00
Tempo Puńców 2-2 Morcinek Kaczyce 21 kwietnia, 16:00
Drzewiarz Jasienica 4-0 Wisła Strumień 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Pauza: Drzewiarz Jasienica.
 
Skrzyczne Lipowa 0-2 Pasjonat Dankowice 28 kwietnia, 15:00
Wisła Strumień 2-4 Tempo Puńców 28 kwietnia, 16:00
Morcinek Kaczyce 0-1 LKS Radziechowy 28 kwietnia, 16:00
Cukrownik Chybie 5-0 Zapora Porąbka 28 kwietnia, 16:00
Koszarawa Żywiec 0-2 Wilamowiczanka Wilamowice 28 kwietnia, 16:00
Beskid 09 Skoczów 4-1 LKS Bestwina 28 kwietnia, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 2-0 Spójnia Landek 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 1 maja

Pauza: Błyskawica Drogomyśl.
 
Spójnia Landek 2-1 Beskid 09 Skoczów 1 maja, 16:00
LKS Bestwina 1-2 Pasjonat Dankowice 1 maja, 16:00
Skrzyczne Lipowa 0-4 Koszarawa Żywiec 1 maja, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-2 Cukrownik Chybie 1 maja, 16:00
Zapora Porąbka 3-1 Morcinek Kaczyce 1 maja, 16:00
LKS Radziechowy 4-0 Wisła Strumień 1 maja, 16:00
Tempo Puńców 0-2 Drzewiarz Jasienica 1 maja, 16:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

Pauza: Tempo Puńców.
 
Drzewiarz Jasienica 6-0 LKS Radziechowy 5 maja, 17:00
Wisła Strumień 4-1 Zapora Porąbka 5 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce 0-4 Wilamowiczanka Wilamowice 5 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 4-1 Skrzyczne Lipowa 5 maja, 17:00
Koszarawa Żywiec 1-1 LKS Bestwina 5 maja, 17:00
Pasjonat Dankowice 1-0 Spójnia Landek 6 maja, 17:00
Beskid 09 Skoczów 0-0 Błyskawica Drogomyśl 5 maja, 17:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Pauza: Beskid 09 Skoczów.
 
Pasjonat Dankowice 1-1 Błyskawica Drogomyśl 13 maja, 17:00
Spójnia Landek 3-1 Koszarawa Żywiec 13 maja, 17:00
LKS Bestwina 4-1 Cukrownik Chybie 12 maja, 17:00
Skrzyczne Lipowa 1-5 Morcinek Kaczyce 13 maja, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-3 Wisła Strumień 12 maja, 17:00
Zapora Porąbka 0-9 Drzewiarz Jasienica 12 maja, 17:00
LKS Radziechowy 1-3 Tempo Puńców 12 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Pauza: LKS Radziechowy.
 
Tempo Puńców 0-0 Zapora Porąbka 20 maja, 17:00
Drzewiarz Jasienica 5-1 Wilamowiczanka Wilamowice 19 maja, 17:00
Wisła Strumień 1-2 Skrzyczne Lipowa 19 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce 0-3 LKS Bestwina 19 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 2-1 Spójnia Landek 19 maja, 17:00
Koszarawa Żywiec 0-0 Błyskawica Drogomyśl 19 maja, 17:00
Pasjonat Dankowice 1-1 Beskid 09 Skoczów 20 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Pauza: Pasjonat Dankowice.
 
Beskid 09 Skoczów 6-1 Koszarawa Żywiec 26 maja, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 2-3 Cukrownik Chybie 26 maja, 17:00
Spójnia Landek 5-1 Morcinek Kaczyce 27 maja, 17:00
LKS Bestwina 3-2 Wisła Strumień 26 maja, 17:00
Skrzyczne Lipowa 0-2 Drzewiarz Jasienica 27 maja, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-3 Tempo Puńców 26 maja, 17:00
Zapora Porąbka 0-2 LKS Radziechowy 26 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2 czerwca

Pauza: Zapora Porąbka.
 
Pasjonat Dankowice 5-0 Koszarawa Żywiec 2 czerwca, 17:00
LKS Radziechowy 3-4 Wilamowiczanka Wilamowice 2 czerwca, 15:00
Tempo Puńców 4-2 Skrzyczne Lipowa 2 czerwca, 17:00
Drzewiarz Jasienica 4-1 LKS Bestwina 2 czerwca, 17:00
Wisła Strumień 1-1 Spójnia Landek 2 czerwca, 17:00
Morcinek Kaczyce 3-0 Błyskawica Drogomyśl 2 czerwca, 17:00
Cukrownik Chybie 1-0 Beskid 09 Skoczów 2 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 9 czerwca

Pauza: Koszarawa Żywiec.
 
Pasjonat Dankowice 1-0 Cukrownik Chybie 9 czerwca, 17:00
Beskid 09 Skoczów 3-0 Morcinek Kaczyce 9 czerwca, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 3-4 Wisła Strumień 9 czerwca, 17:00
Spójnia Landek 1-1 Drzewiarz Jasienica 9 czerwca, 17:00
LKS Bestwina 4-0 Tempo Puńców 9 czerwca, 17:00
Skrzyczne Lipowa 0-4 LKS Radziechowy 9 czerwca, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 7-2 Zapora Porąbka 9 czerwca, 17:00

IV liga 2011/2012 (śląska II)

Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice I)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice II)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice III)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice IV)

Klasa A 2011/2012 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2011/2012 (Skoczów)
Klasa A 2011/2012 (Żywiec)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas