[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Katowice IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jedność 32 Przyszowice 30 62 18 8 4 64-30 10 3 2 34-20 8 5 2 30-10
2.  Fortuna Gliwice 30 60 18 6 6 82-43 8 3 4 48-28 10 3 2 34-15
3.  Tempo Paniówki 30 52 15 7 8 57-40 10 3 2 30-16 5 4 6 27-24
4.  Gwarek Zabrze 30 50 13 11 6 45-32 7 7 1 25-12 6 4 5 20-20
5.  Piast II Gliwice 30 45 14 3 13 53-62 9 1 5 31-22 5 2 8 22-40
6.  MKS Zabrze-Kończyce 30 43 10 13 7 54-43 4 9 2 29-18 6 4 5 25-25
7.  Orzeł Miedary 30 39 8 15 7 39-38 7 4 4 22-18 1 11 3 17-20
8.  Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 30 38 11 5 14 41-54 6 5 4 25-23 5 0 10 16-31
9.  MOSiR Sparta Zabrze 30 37 10 7 13 45-52 7 2 6 28-27 3 5 7 17-25 2 4 1 1 0 3-2
10.  ŁTS Łabędy (Gliwice) 30 37 10 7 13 41-43 7 1 7 22-18 3 6 6 19-25 2 1 0 1 1 2-3
11.  Polonia II Bytom 30 36 10 6 14 59-55 4 4 7 25-24 6 2 7 34-31
12.  Płomień Połomia 30 35 10 5 15 51-63 7 1 7 30-32 3 4 8 21-31
13.  KS 94 Rachowice 30 34 9 7 14 45-60 8 4 3 28-19 1 3 11 17-41
14.  Silesia Miechowice (Bytom) 30 33 9 6 15 49-55 7 4 4 33-21 2 2 11 16-34
15.  Ruch II Radzionków 30 30 8 6 16 45-69 6 5 4 26-19 2 1 12 19-50 2 3 1 0 1 6-3
16.  Carbo Gliwice 30 30 8 6 16 35-66 6 3 6 26-26 2 3 10 9-40 2 3 1 0 1 3-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jedność 32 Przyszowice    0-2 2-2 3-1 4-2 5-2 1-1 2-1 2-1 1-1 1-2 3-2 1-0 2-0 4-3 3-0 
 2 Fortuna Gliwice1-2     1-8 3-0 2-3 2-3 3-2 3-2 2-2 1-0 3-3 3-0 3-3 5-0 11-0 5-0 
 3 Tempo Paniówki0-0 0-2     2-1 1-0 2-1 3-0 3-0 4-3 1-3 2-1 1-0 3-1 4-4 4-0 0-0 
 4 Gwarek Zabrze1-1 2-0 1-1     1-1 2-1 1-1 2-0 1-1 1-1 3-0 0-0 5-2 3-1 2-0 0-2 
 5 Piast II Gliwice0-7 1-3 3-0 1-0     4-3 0-0 0-1 4-0 0-2 2-3 4-1 3-2 2-0 5-0 2-0 
 6 MKS Zabrze-Kończyce0-0 0-1 4-0 2-2 1-1     2-2 3-2 1-1 1-1 3-3 2-2 1-2 5-0 0-0 4-1 
 7 Orzeł Miedary0-3 0-0 1-0 0-0 4-2 0-1     4-1 3-0* 2-2 2-1 0-4 1-1 1-0 3-0 1-3 
 8 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)0-1 2-2 1-1 0-1 3-0 2-1 2-2     2-0 1-2 5-2 5-4 0-0 0-7 2-0 0-0 
 9 MOSiR Sparta Zabrze0-4* 1-4 1-5 0-3* 3-2 1-2 4-0 4-0     1-1 4-1 1-2 2-0 1-0 4-2 1-1 
 10 ŁTS Łabędy (Gliwice)1-3 1-5 0-1 1-3 1-2 0-1 0-0 1-0 1-2     1-0 3-0 4-1 2-0 5-0 1-0 
 11 Polonia II Bytom0-0 0-2 5-1 1-2 0-2 0-2 1-1 4-5 1-1 5-0     2-2 3-0 0-1 0-5 3-0 
 12 Płomień Połomia1-2 1-4 0-3 2-0 6-1 1-2 1-1 3-0 0-3* 3-2 0-7     3-2 1-0 2-5 6-0 
 13 KS 94 Rachowice3-1 4-2 1-0 1-2 1-2 1-1 1-1 0-1 2-1 1-1 3-2 1-1     4-1 3-2 2-1 
 14 Silesia Miechowice (Bytom)1-0 2-3 2-0 2-2 2-4 2-2 0-0 0-1 1-1 5-3 1-3 4-0 2-0     2-1 7-1 
 15 Ruch II Radzionków2-2 0-3 1-1 2-3 3-0 0-0 1-1 2-1 0-1 1-0 0-3 2-1 6-2 1-1     5-0 
 16 Carbo Gliwice0-4* 1-1 1-4 0-0 8-0 3-3 0-5 0-1 1-0 1-0 1-3 0-2 4-1 3-1 3-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

KS 94 Rachowice 1-1 MKS Zabrze-Kończyce 14 sierpnia, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 3-2 Piast II Gliwice 13 sierpnia, 17:00
Fortuna Gliwice 3-3 Polonia II Bytom 13 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 4-0 Ruch II Radzionków 13 sierpnia, 18:00
Płomień Połomia 3-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 13 sierpnia, 17:00
Orzeł Miedary 1-0 Silesia Miechowice (Bytom) 13 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 1-1 Jedność 32 Przyszowice 13 sierpnia, 11:00
Carbo Gliwice 0-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

MKS Zabrze-Kończyce 5-0 Silesia Miechowice (Bytom) 20 sierpnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-0 Orzeł Miedary 20 sierpnia, 17:00
Ruch II Radzionków 2-1 Płomień Połomia 20 sierpnia, 17:00
Polonia II Bytom 5-1 Tempo Paniówki 20 sierpnia, 12:00
Piast II Gliwice 1-3 Fortuna Gliwice 20 sierpnia, 16:00
Carbo Gliwice 1-0 MOSiR Sparta Zabrze 20 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 2-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 20 sierpnia, 11:00
KS 94 Rachowice 3-1 Jedność 32 Przyszowice 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

MOSiR Sparta Zabrze 0-3 Gwarek Zabrze 24 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 1-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Fortuna Gliwice 5-0 Carbo Gliwice 24 sierpnia, 18:00
Tempo Paniówki 1-0 Piast II Gliwice 24 sierpnia, 18:00
Płomień Połomia 0-7 Polonia II Bytom 24 sierpnia, 18:00
Orzeł Miedary 3-0 Ruch II Radzionków 24 sierpnia, 18:00
Silesia Miechowice (Bytom) 5-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 24 sierpnia, 18:00
MKS Zabrze-Kończyce 0-0 Jedność 32 Przyszowice 24 sierpnia, 18:00
KS 94 Rachowice 0-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

MKS Zabrze-Kończyce 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 27 sierpnia, 17:00
Ruch II Radzionków 1-1 Silesia Miechowice (Bytom) 28 sierpnia, 11:00
Polonia II Bytom 1-1 Orzeł Miedary 27 sierpnia, 17:00
Piast II Gliwice 4-1 Płomień Połomia 27 sierpnia, 16:00
Carbo Gliwice 1-4 Tempo Paniówki 27 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 2-0 Fortuna Gliwice 27 sierpnia, 15:00
KS 94 Rachowice 2-1 MOSiR Sparta Zabrze 27 sierpnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 2-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

MOSiR Sparta Zabrze 0-4 Jedność 32 Przyszowice 3 września, 17:00
(wo)
na boisku 2-4 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Fortuna Gliwice 3-3 KS 94 Rachowice 3 września, 17:00
Tempo Paniówki 2-1 Gwarek Zabrze 4 września, 15:00
Płomień Połomia 6-0 Carbo Gliwice 4 września, 17:00
Orzeł Miedary 4-2 Piast II Gliwice 3 września, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-3 Polonia II Bytom 3 września, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 5-0 Ruch II Radzionków 3 września, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 3-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

MKS Zabrze-Kończyce 0-0 Ruch II Radzionków 10 września, 17:00
Polonia II Bytom 5-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 10 września, 11:00
Piast II Gliwice 2-0 Silesia Miechowice (Bytom) 11 września, 15:00
Carbo Gliwice 0-5 Orzeł Miedary 10 września, 11:00
Gwarek Zabrze 0-0 Płomień Połomia 10 września, 11:00
KS 94 Rachowice 1-0 Tempo Paniówki 10 września, 17:00
Fortuna Gliwice 1-2 Jedność 32 Przyszowice 10 września, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 4-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 10 września, 17:00

Kolejka 7 - 17-18 września

MOSiR Sparta Zabrze 1-2 MKS Zabrze-Kończyce 17 września, 16:00
Fortuna Gliwice 3-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 17 września, 16:00
Płomień Połomia 3-2 KS 94 Rachowice 18 września, 16:00
w Przyszowicach
Orzeł Miedary 0-0 Gwarek Zabrze 17 września, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 7-1 Carbo Gliwice 17 września, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-2 Piast II Gliwice 17 września, 16:00
Ruch II Radzionków 0-3 Polonia II Bytom 17 września, 11:00
w Bytomiu; na stadionie Rozbarku
Jedność 32 Przyszowice 2-2 Tempo Paniówki 17 września, 15:00

Kolejka 8 - 24-25 września

MKS Zabrze-Kończyce 3-3 Polonia II Bytom 24 września, 16:00
Piast II Gliwice 5-0 Ruch II Radzionków 24 września, 16:00
Carbo Gliwice 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 24 września, 16:00
Gwarek Zabrze 3-1 Silesia Miechowice (Bytom) 24 września, 15:00
KS 94 Rachowice 1-1 Orzeł Miedary 24 września, 16:00
Jedność 32 Przyszowice 3-2 Płomień Połomia 24 września, 16:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-4 Fortuna Gliwice 24 września, 16:00
Tempo Paniówki 3-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 25 września, 15:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Fortuna Gliwice 2-3 MKS Zabrze-Kończyce 1 października, 16:00
Tempo Paniówki 4-3 MOSiR Sparta Zabrze 2 października, 15:00
Płomień Połomia 3-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2 października, 16:00
Orzeł Miedary 0-3 Jedność 32 Przyszowice 1 października, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-0 KS 94 Rachowice 1 października, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-3 Gwarek Zabrze 1 października, 16:00
Ruch II Radzionków 5-0 Carbo Gliwice 2 października, 11:00
Polonia II Bytom 0-2 Piast II Gliwice 1 października, 11:00
na stadionie Rozbarku

Kolejka 10 - 8-9 października

MKS Zabrze-Kończyce 1-1 Piast II Gliwice 8 października, 11:00
Carbo Gliwice 1-3 Polonia II Bytom 8 października, 15:30
Gwarek Zabrze 2-0 Ruch II Radzionków 8 października, 15:00
KS 94 Rachowice 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 8 października, 15:30
Jedność 32 Przyszowice 2-0 Silesia Miechowice (Bytom) 8 października, 15:30
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-2 Orzeł Miedary 8 października, 15:30
MOSiR Sparta Zabrze 1-2 Płomień Połomia 8 października, 15:30
Fortuna Gliwice 1-8 Tempo Paniówki 8 października, 15:30

Kolejka 11 - 15-16 października

Tempo Paniówki 2-1 MKS Zabrze-Kończyce 16 października, 15:30
Płomień Połomia 1-4 Fortuna Gliwice 19 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (16 października, 15:30) odwołany z powodu epidemii grypy w drużynie gości
Orzeł Miedary 3-0 MOSiR Sparta Zabrze 15 października, 15:30
(wo)
przerwany w 11. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Silesia Miechowice (Bytom) 0-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 15 października, 15:30
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-3 Jedność 32 Przyszowice 15 października, 15:30
Ruch II Radzionków 6-2 KS 94 Rachowice 16 października, 11:00
Polonia II Bytom 1-2 Gwarek Zabrze 15 października, 11:00
Piast II Gliwice 2-0 Carbo Gliwice 15 października, 15:30

Kolejka 12 - 22-23 października

MKS Zabrze-Kończyce 4-1 Carbo Gliwice 22 października, 15:00
Gwarek Zabrze 1-1 Piast II Gliwice 22 października, 15:00
KS 94 Rachowice 3-2 Polonia II Bytom 22 października, 15:00
Jedność 32 Przyszowice 4-3 Ruch II Radzionków 22 października, 15:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 22 października, 15:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-0 Silesia Miechowice (Bytom) 22 października, 15:00
Fortuna Gliwice 3-2 Orzeł Miedary 22 października, 15:00
Tempo Paniówki 1-0 Płomień Połomia 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Płomień Połomia 1-2 MKS Zabrze-Kończyce 29 października, 14:30
Orzeł Miedary 1-0 Tempo Paniówki 29 października, 15:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-3 Fortuna Gliwice 29 października, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-2 MOSiR Sparta Zabrze 29 października, 15:00
Ruch II Radzionków 2-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 30 października, 11:00
Polonia II Bytom 0-0 Jedność 32 Przyszowice 30 października, 11:00
na stadionie Rozbarku
Piast II Gliwice 3-2 KS 94 Rachowice 29 października, 15:00
Carbo Gliwice 0-0 Gwarek Zabrze 29 października, 15:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

MKS Zabrze-Kończyce 2-2 Gwarek Zabrze 5 listopada, 13:30
KS 94 Rachowice 2-1 Carbo Gliwice 5 listopada, 13:30
Jedność 32 Przyszowice 4-2 Piast II Gliwice 5 listopada, 13:30
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 5-2 Polonia II Bytom 5 listopada, 13:30
MOSiR Sparta Zabrze 4-2 Ruch II Radzionków 5 listopada, 13:30
Fortuna Gliwice 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 5 listopada, 13:30
Tempo Paniówki 4-4 Silesia Miechowice (Bytom) 6 listopada, 13:30
Płomień Połomia 1-1 Orzeł Miedary 6 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Orzeł Miedary 0-1 MKS Zabrze-Kończyce 12 listopada, 13:30
Silesia Miechowice (Bytom) 4-0 Płomień Połomia 11 listopada, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 Tempo Paniówki 11 listopada, 11:00
Ruch II Radzionków 0-3 Fortuna Gliwice 12 listopada, 13:30
Polonia II Bytom 1-1 MOSiR Sparta Zabrze 12 listopada, 11:00
Piast II Gliwice 0-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 12 listopada, 13:30
Carbo Gliwice 0-4 Jedność 32 Przyszowice 12 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 1-4 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gwarek Zabrze 5-2 KS 94 Rachowice 12 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 24-25 marca

Jedność 32 Przyszowice 3-1 Gwarek Zabrze 24 marca, 15:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-0 Carbo Gliwice 24 marca, 15:00
MKS Zabrze-Kończyce 1-2 KS 94 Rachowice 24 marca, 15:00
Piast II Gliwice 4-0 MOSiR Sparta Zabrze 24 marca, 15:00
Polonia II Bytom 0-2 Fortuna Gliwice 24 marca, 11:00
Ruch II Radzionków 1-1 Tempo Paniówki 25 marca, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-0 Płomień Połomia 24 marca, 15:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-0 Orzeł Miedary 24 marca, 15:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Silesia Miechowice (Bytom) 2-2 MKS Zabrze-Kończyce 31 marca, 15:00
Orzeł Miedary 2-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 31 marca, 15:00
Płomień Połomia 2-5 Ruch II Radzionków 1 kwietnia, 16:00
Tempo Paniówki 2-1 Polonia II Bytom 31 marca, 15:00
Fortuna Gliwice 2-3 Piast II Gliwice 31 marca, 15:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-1 Carbo Gliwice 31 marca, 15:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Gwarek Zabrze 31 marca, 15:00
Jedność 32 Przyszowice 1-0 KS 94 Rachowice 31 marca, 15:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Jedność 32 Przyszowice 5-2 MKS Zabrze-Kończyce 7 kwietnia, 11:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-0 KS 94 Rachowice 7 kwietnia, 11:00
Gwarek Zabrze 1-1 MOSiR Sparta Zabrze 5 kwietnia, 16:30
Carbo Gliwice 1-1 Fortuna Gliwice 7 kwietnia, 11:00
Piast II Gliwice 3-0 Tempo Paniówki 7 kwietnia, 11:00
Polonia II Bytom 2-2 Płomień Połomia 7 kwietnia, 11:00
na stadionie Rozbarku
Ruch II Radzionków 1-1 Orzeł Miedary 23 maja, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 Silesia Miechowice (Bytom) 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 MKS Zabrze-Kończyce 14 kwietnia, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-1 Ruch II Radzionków 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Miedary 2-1 Polonia II Bytom 14 kwietnia, 16:00
Płomień Połomia 6-1 Piast II Gliwice 15 kwietnia, 16:00
Tempo Paniówki 0-0 Carbo Gliwice 15 kwietnia, 15:00
Fortuna Gliwice 3-0 Gwarek Zabrze 14 kwietnia, 16:00
MOSiR Sparta Zabrze 2-0 KS 94 Rachowice 14 kwietnia, 16:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Jedność 32 Przyszowice 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 18 kwietnia

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-1 MKS Zabrze-Kończyce 18 kwietnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 2-1 MOSiR Sparta Zabrze 18 kwietnia, 17:00
KS 94 Rachowice 4-2 Fortuna Gliwice 18 kwietnia, 17:00
Gwarek Zabrze 1-1 Tempo Paniówki 18 kwietnia, 17:00
Carbo Gliwice 0-2 Płomień Połomia 18 kwietnia, 17:00
Piast II Gliwice 0-0 Orzeł Miedary 18 kwietnia, 17:00
Polonia II Bytom 0-1 Silesia Miechowice (Bytom) 18 kwietnia, 17:00
Ruch II Radzionków 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Jedność 32 Przyszowice 0-2 Fortuna Gliwice 21 kwietnia, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-0 MOSiR Sparta Zabrze 21 kwietnia, 16:30
Ruch II Radzionków 0-0 MKS Zabrze-Kończyce 22 kwietnia, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-0 Polonia II Bytom 21 kwietnia, 16:30
Silesia Miechowice (Bytom) 2-4 Piast II Gliwice 21 kwietnia, 16:30
Orzeł Miedary 1-3 Carbo Gliwice 21 kwietnia, 16:30
Płomień Połomia 2-0 Gwarek Zabrze 22 kwietnia, 16:30
Tempo Paniówki 3-1 KS 94 Rachowice 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Tempo Paniówki 0-0 Jedność 32 Przyszowice 29 kwietnia, 15:00
MKS Zabrze-Kończyce 1-1 MOSiR Sparta Zabrze 28 kwietnia, 16:30
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-2 Fortuna Gliwice 28 kwietnia, 16:30
KS 94 Rachowice 1-1 Płomień Połomia 28 kwietnia, 16:30
Gwarek Zabrze 1-1 Orzeł Miedary 28 kwietnia, 15:00
Carbo Gliwice 3-1 Silesia Miechowice (Bytom) 28 kwietnia, 16:30
Piast II Gliwice 0-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 28 kwietnia, 12:00
Polonia II Bytom 0-5 Ruch II Radzionków 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 3 maja

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Tempo Paniówki 3 maja, 11:00
Polonia II Bytom 0-2 MKS Zabrze-Kończyce 3 maja, 11:00
na stadionie Rozbarku
Ruch II Radzionków 3-0 Piast II Gliwice 3 maja, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-0 Carbo Gliwice 3 maja, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-2 Gwarek Zabrze 3 maja, 11:00
Orzeł Miedary 1-1 KS 94 Rachowice 3 maja, 17:00
Płomień Połomia 1-2 Jedność 32 Przyszowice 3 maja, 17:00
Fortuna Gliwice 2-2 MOSiR Sparta Zabrze 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

MKS Zabrze-Kończyce 0-1 Fortuna Gliwice 5 maja, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-5 Tempo Paniówki 5 maja, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 5-4 Płomień Połomia 5 maja, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 1-1 Orzeł Miedary 5 maja, 17:00
KS 94 Rachowice 4-1 Silesia Miechowice (Bytom) 5 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 5 maja, 15:00
Carbo Gliwice 3-1 Ruch II Radzionków 5 maja, 17:00
Piast II Gliwice 2-3 Polonia II Bytom 5 maja, 15:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Piast II Gliwice 4-3 MKS Zabrze-Kończyce 13 maja, 12:00
Polonia II Bytom 3-0 Carbo Gliwice 13 maja, 11:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Ruch II Radzionków 2-3 Gwarek Zabrze 13 maja, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 4-1 KS 94 Rachowice 12 maja, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-0 Jedność 32 Przyszowice 12 maja, 17:00
Orzeł Miedary 4-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 12 maja, 17:00
Płomień Połomia 0-3 MOSiR Sparta Zabrze 12 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze i sędziowie nie stawili się na mecz
Tempo Paniówki 0-2 Fortuna Gliwice 13 maja, 15:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

MKS Zabrze-Kończyce 4-0 Tempo Paniówki 19 maja, 17:00
Fortuna Gliwice 3-0 Płomień Połomia 19 maja, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 4-0 Orzeł Miedary 19 maja, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-7 Silesia Miechowice (Bytom) 19 maja, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 19 maja, 17:00
KS 94 Rachowice 3-2 Ruch II Radzionków 19 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 3-0 Polonia II Bytom 19 maja, 11:00
Carbo Gliwice 8-0 Piast II Gliwice 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Carbo Gliwice 3-3 MKS Zabrze-Kończyce 26 maja, 17:00
Piast II Gliwice 1-0 Gwarek Zabrze 26 maja, 16:00
Polonia II Bytom 3-0 KS 94 Rachowice 26 maja, 11:00
Ruch II Radzionków 2-2 Jedność 32 Przyszowice 27 maja, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 23 maja, 17:30
Silesia Miechowice (Bytom) 1-1 MOSiR Sparta Zabrze 26 maja, 11:00
Orzeł Miedary 0-0 Fortuna Gliwice 26 maja, 17:00
Płomień Połomia 0-3 Tempo Paniówki 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

MKS Zabrze-Kończyce 2-2 Płomień Połomia 2 czerwca, 17:00
Tempo Paniówki 3-0 Orzeł Miedary 3 czerwca, 15:00
Fortuna Gliwice 5-0 Silesia Miechowice (Bytom) 2 czerwca, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 2 czerwca, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-0 Ruch II Radzionków 2 czerwca, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 1-2 Polonia II Bytom 2 czerwca, 17:00
KS 94 Rachowice 1-2 Piast II Gliwice 3 czerwca, 17:00
Gwarek Zabrze 0-2 Carbo Gliwice 2 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

Gwarek Zabrze 2-1 MKS Zabrze-Kończyce 6 czerwca, 18:00
Carbo Gliwice 4-1 KS 94 Rachowice 6 czerwca, 18:00
Piast II Gliwice 0-7 Jedność 32 Przyszowice 6 czerwca, 18:00
Polonia II Bytom 4-5 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 6 czerwca, 18:00
Ruch II Radzionków 0-1 MOSiR Sparta Zabrze 6 czerwca, 18:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-5 Fortuna Gliwice 6 czerwca, 18:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-0 Tempo Paniówki 6 czerwca, 18:00
Orzeł Miedary 0-4 Płomień Połomia 6 czerwca, 18:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 9 czerwca

MKS Zabrze-Kończyce 2-2 Orzeł Miedary 9 czerwca, 17:00
Płomień Połomia 1-0 Silesia Miechowice (Bytom) 9 czerwca, 17:00
Tempo Paniówki 1-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 9 czerwca, 17:00
Fortuna Gliwice 11-0 Ruch II Radzionków 9 czerwca, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 4-1 Polonia II Bytom 9 czerwca, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-0 Piast II Gliwice 9 czerwca, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 3-0 Carbo Gliwice 9 czerwca, 17:00
KS 94 Rachowice 1-2 Gwarek Zabrze 9 czerwca, 17:00

IV liga 2011/2012 (śląska I)
IV liga 2011/2012 (śląska II)

Liga okręgowa 2011/2012 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2011/2012 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice I)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice II)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice III)

Klasa A 2011/2012 (Bytom)
Klasa A 2011/2012 (Zabrze)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas