[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Orzech 30 79 25 4 1 93-21 13 1 1 47-13 12 3 0 46-8
2.  ŁKS Łagiewniki (Bytom) 30 61 19 4 7 88-34 10 3 2 49-9 9 1 5 39-25
3.  Rozbark Bytom 30 57 17 6 7 63-40 10 1 4 36-20 7 5 3 27-20
4.  Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 30 53 16 5 9 59-34 9 5 1 32-11 7 0 8 27-23
5.  Sparta Tworóg 30 48 15 3 12 54-58 10 1 4 30-16 5 2 8 24-42
6.  Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 47 14 5 11 64-42 10 1 4 44-18 4 4 7 20-24
7.  Czarni Sucha Góra (Bytom) 30 44 12 8 10 69-56 8 3 4 49-33 4 5 6 20-23
8.  Arki Bożka Bytom 30 41 12 5 13 59-54 9 1 5 40-23 3 4 8 19-31
9.  Odra Miasteczko Śląskie 30 40 12 4 14 60-60 7 2 6 29-21 5 2 8 31-39
10.  Drama Zbrosławice 30 39 12 3 15 48-67 9 0 6 31-31 3 3 9 17-36
11.  Unia Świerklaniec 30 37 9 10 11 35-47 5 5 5 17-20 4 5 6 18-27
12.  Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 30 35 10 5 15 47-64 7 2 6 34-30 3 3 9 13-34 2 6 2 0 0 9-3
13.  Tempo Stolarzowice (Bytom) 30 35 10 5 15 37-63 7 4 4 24-26 3 1 11 13-37 2 0 0 0 2 3-9
14.  KS Piekary Śląskie 30 34 10 4 16 45-59 6 3 6 25-22 4 1 10 20-37
15.  Rodło Górniki (Bytom) 30 26 7 5 18 55-93 4 5 6 24-40 3 0 12 31-53
16.  Orzeł Koty 30 5 1 2 27 13-97 0 2 13 5-40 1 0 14 8-57
Orzeł Koty wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sokół Orzech    2-3 5-3 2-1 6-0 1-0 4-2 2-0 3-0 6-0 2-0 2-2 3-0 2-1 4-1 3-0* 
 2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)1-1     3-0 0-2 5-0 3-0 2-0 0-0 7-1 4-1 0-0 0-1 5-0 6-0 5-1 8-2 
 3 Rozbark Bytom2-3 1-4     0-2 5-1 0-3* 1-0 3-0 3-2 4-1 2-2 4-0 2-0 1-0 5-2 3-0* 
 4 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)0-0 3-0 0-0     4-0 2-0 1-3 1-1 2-0 3-2 2-2 3-0 1-1 3-0 4-1 3-1 
 5 Sparta Tworóg0-3* 1-1 0-1 2-0     3-1 1-0 1-0 4-1 1-2 4-1 1-0 3-1 4-0 1-5 4-0 
 6 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)1-2 0-2 2-2 0-1 3-1     3-1 7-0 3-1 4-0 0-3 4-0 2-1 4-1 8-3 3-0* 
 7 Czarni Sucha Góra (Bytom)1-1 5-1 1-2 1-6 3-3 2-2     4-2 2-3 2-1 4-2 5-0 6-0 3-7 7-3 3-0* 
 8 Arki Bożka Bytom0-2 0-1 2-2 1-2 5-0 3-2 0-1     3-2 3-6 6-0 2-0 2-0 2-0 4-3 7-2 
 9 Odra Miasteczko Śląskie0-1 0-4 3-0* 0-3 0-1 1-0 2-2 2-1     1-1 2-4 2-0 2-0 3-0 3-4 8-0 
 10 Drama Zbrosławice1-5 2-1 1-3 4-3 2-1 2-0 1-2 3-1 1-8     1-0 4-0 1-2 0-2 5-3 3-0* 
 11 Unia Świerklaniec0-5 0-4 0-0 2-0 1-1 0-0 2-2 1-1 0-1 1-0     4-1 0-1 0-3 3-1 3-0* 
 12 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)1-4 2-5 1-3 2-1 5-3 2-3 0-3 1-2 2-2 3-0 2-2     5-2 5-0 1-0 2-0 
 13 Tempo Stolarzowice (Bytom)0-3 3-2 0-5 1-0 2-3 3-3 2-2 0-0 4-1 2-0 0-0 1-4     2-1 2-1 2-1 
 14 KS Piekary Śląskie1-5 4-1 0-3 3-0 1-3 0-1 0-0 4-3 3-3 0-1 0-1 1-1 2-0     1-0 5-0 
 15 Rodło Górniki (Bytom)0-6 2-7 1-1 5-3 0-4 2-2 3-1 1-6 2-3 0-0 2-0 1-1 3-2 2-2     0-2 
 16 Orzeł Koty0-5 0-3* 1-2 0-3* 0-3* 0-3 1-1 1-2 0-3* 2-2 0-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 6 sierpnia, 14:00
w Bytomiu; na bocznym boisku Polonii
Odra Miasteczko Śląskie 0-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 6 sierpnia, 17:00
Unia Świerklaniec 0-0 Rozbark Bytom 24 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) przerwany w 32. minucie przy stanie 0-0 z powodu zalania boiska / w drugim terminie dokończony
Sparta Tworóg 1-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 7 sierpnia, 17:00
Sokół Orzech 4-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 6 sierpnia, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 0-2 Orzeł Koty 7 sierpnia, 17:00
Arki Bożka Bytom 2-0 KS Piekary Śląskie 6 sierpnia, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-0 Drama Zbrosławice 14 września, 16:30
w pierwotnym terminie (6 sierpnia, 17:00) odwołany

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-0 Drama Zbrosławice 13 sierpnia, 17:00
KS Piekary Śląskie 2-0 Tempo Stolarzowice (Bytom) 13 sierpnia, 17:00
Orzeł Koty 1-2 Arki Bożka Bytom 13 sierpnia, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 7-3 Rodło Górniki (Bytom) 13 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-1 Sokół Orzech 13 sierpnia, 17:00
Rozbark Bytom 5-1 Sparta Tworóg 13 sierpnia, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-2 Unia Świerklaniec 13 sierpnia, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-1 Odra Miasteczko Śląskie 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Odra Miasteczko Śląskie 2-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 17 sierpnia, 17:30
Unia Świerklaniec 0-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 17 sierpnia, 17:30
Sparta Tworóg 2-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 17 sierpnia, 17:30
Sokół Orzech 5-3 Rozbark Bytom 17 sierpnia, 17:30
Rodło Górniki (Bytom) 2-7 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 17 sierpnia, 17:30
Arki Bożka Bytom 0-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 17 sierpnia, 17:30
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-1 Orzeł Koty 17 sierpnia, 17:30
Drama Zbrosławice 0-2 KS Piekary Śląskie 17 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 5-0 KS Piekary Śląskie 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Koty 2-2 Drama Zbrosławice 20 sierpnia, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 6-0 Tempo Stolarzowice (Bytom) 20 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-0 Arki Bożka Bytom 20 sierpnia, 17:00
Rozbark Bytom 5-2 Rodło Górniki (Bytom) 20 sierpnia, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-0 Sokół Orzech 20 sierpnia, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-1 Sparta Tworóg 21 sierpnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-4 Unia Świerklaniec 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Unia Świerklaniec 4-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 28 sierpnia, 17:00
Sparta Tworóg 4-1 Odra Miasteczko Śląskie 27 sierpnia, 17:00
Sokół Orzech 1-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 27 sierpnia, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 5-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 28 sierpnia, 17:00
Arki Bożka Bytom 2-2 Rozbark Bytom 27 sierpnia, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 27 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 1-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 28 sierpnia, 17:00
KS Piekary Śląskie 5-0 Orzeł Koty 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 3-4 września

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-0 Orzeł Koty 21 września, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-7 KS Piekary Śląskie 3 września, 16:30
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4-1 Drama Zbrosławice 3 września, 16:30
Rozbark Bytom 2-0 Tempo Stolarzowice (Bytom) 4 września, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 Arki Bożka Bytom 3 września, 16:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 8-3 Rodło Górniki (Bytom) 3 września, 16:30
Odra Miasteczko Śląskie 0-1 Sokół Orzech 3 września, 16:30
Unia Świerklaniec 1-1 Sparta Tworóg 4 września, 16:30

Kolejka 7 - 7 września

Sparta Tworóg 1-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 7 września, 16:30
Sokół Orzech 2-0 Unia Świerklaniec 7 września, 16:30
Rodło Górniki (Bytom) 2-3 Odra Miasteczko Śląskie 7 września, 16:30
Arki Bożka Bytom 3-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 7 września, 16:30
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 7 września, 16:30
Drama Zbrosławice 1-3 Rozbark Bytom 7 września, 16:30
KS Piekary Śląskie 4-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 7 września, 16:30
Orzeł Koty 1-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 7 września, 16:30

Kolejka 8 - 10-11 września

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 11 września, 16:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 8-2 Orzeł Koty 10 września, 16:00
Rozbark Bytom 1-0 KS Piekary Śląskie 10 września, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-2 Drama Zbrosławice 10 września, 16:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Tempo Stolarzowice (Bytom) 10 września, 14:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-1 Arki Bożka Bytom 10 września, 16:00
Unia Świerklaniec 3-1 Rodło Górniki (Bytom) 11 września, 16:00
Sparta Tworóg 0-3 Sokół Orzech 10 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-1 / w drużynie gospodarzy w trakcie meczu przebywała zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych

Kolejka 9 - 17-18 września

Sokół Orzech 2-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 17 września, 16:00
Rodło Górniki (Bytom) 0-4 Sparta Tworóg 18 września, 16:00
Arki Bożka Bytom 6-0 Unia Świerklaniec 17 września, 16:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 4-1 Odra Miasteczko Śląskie 17 września, 16:00
Drama Zbrosławice 2-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 18 września, 16:00
KS Piekary Śląskie 3-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 18 września, 16:00
Orzeł Koty 1-2 Rozbark Bytom 17 września, 16:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 5-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 17 września, 16:00

Kolejka 10 - 24-25 września

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-5 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 24 września, 16:00
Rozbark Bytom 1-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 25 września, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-1 Orzeł Koty 24 września, 16:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-1 KS Piekary Śląskie 24 września, 16:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-1 Drama Zbrosławice 24 września, 16:00
Unia Świerklaniec 0-1 Tempo Stolarzowice (Bytom) 25 września, 16:00
Sparta Tworóg 1-0 Arki Bożka Bytom 24 września, 16:00
Sokół Orzech 4-1 Rodło Górniki (Bytom) 24 września, 16:00

Kolejka 11 - 1-2 października

Rodło Górniki (Bytom) 1-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2 października, 15:00
Arki Bożka Bytom 0-2 Sokół Orzech 1 października, 15:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-3 Sparta Tworóg 1 października, 15:00
Drama Zbrosławice 1-0 Unia Świerklaniec 2 października, 15:00
KS Piekary Śląskie 3-3 Odra Miasteczko Śląskie 1 października, 15:00
Orzeł Koty 0-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1 października, 15:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-6 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1 października, 15:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-0 Rozbark Bytom 1 października, 15:00

Kolejka 12 - 8-9 października

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-3 Rozbark Bytom 8 października, 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 8 października, 15:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 8 października, 13:30
Odra Miasteczko Śląskie 8-0 Orzeł Koty 8 października, 15:00
Unia Świerklaniec 0-3 KS Piekary Śląskie 9 października, 15:00
Sparta Tworóg 1-2 Drama Zbrosławice 8 października, 15:00
Sokół Orzech 3-0 Tempo Stolarzowice (Bytom) 8 października, 15:00
Rodło Górniki (Bytom) 1-6 Arki Bożka Bytom 9 października, 15:00

Kolejka 13 - 15-16 października

Arki Bożka Bytom 2-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 15 października, 15:00
na bocznym boisku Polonii
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-1 Rodło Górniki (Bytom) 15 października, 15:00
Drama Zbrosławice 1-5 Sokół Orzech 16 października, 15:00
KS Piekary Śląskie 1-3 Sparta Tworóg 15 października, 15:00
Orzeł Koty 0-1 Unia Świerklaniec 15 października, 15:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-3 Odra Miasteczko Śląskie 15 października, 15:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 15 października, 15:00
Rozbark Bytom 0-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 15 października, 15:00

Kolejka 14 - 22-23 października

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 22 października, 14:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-2 Rozbark Bytom 22 października, 14:30
Odra Miasteczko Śląskie 0-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 22 października, 14:30
Unia Świerklaniec 2-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 23 października, 14:30
Sparta Tworóg 4-0 Orzeł Koty 23 października, 11:00
Sokół Orzech 2-1 KS Piekary Śląskie 22 października, 14:30
Rodło Górniki (Bytom) 0-0 Drama Zbrosławice 23 października, 14:30
Arki Bożka Bytom 2-0 Tempo Stolarzowice (Bytom) 22 października, 13:00

Kolejka 15 - 29-30 października

Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-4 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 29 października, 14:00
Drama Zbrosławice 3-1 Arki Bożka Bytom 30 października, 14:00
KS Piekary Śląskie 1-0 Rodło Górniki (Bytom) 29 października, 14:00
Orzeł Koty 0-5 Sokół Orzech 29 października, 14:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-3 Sparta Tworóg 29 października, 14:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-0 Unia Świerklaniec 29 października, 14:00
Rozbark Bytom 3-2 Odra Miasteczko Śląskie 29 października, 14:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 29 października, 14:00

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5 listopada, 13:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-0 Odra Miasteczko Śląskie 6 listopada, 11:00
Rozbark Bytom 2-2 Unia Świerklaniec 5 listopada, 13:30
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5-0 Sparta Tworóg 5 listopada, 13:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-1 Sokół Orzech 6 listopada, 13:00
Orzeł Koty 0-3 Rodło Górniki (Bytom) 5 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 2-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił niuprawniony zawodnik
KS Piekary Śląskie 4-3 Arki Bożka Bytom 5 listopada, 13:30
Drama Zbrosławice 1-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 6 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 11 listopada

Drama Zbrosławice 4-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 11 listopada, 11:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-1 KS Piekary Śląskie 11 listopada, 11:00
Arki Bożka Bytom 7-2 Orzeł Koty 11 listopada, 11:00
Rodło Górniki (Bytom) 3-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 11 listopada, 11:00
Sokół Orzech 2-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 11 listopada, 13:00
Sparta Tworóg 0-1 Rozbark Bytom 11 listopada, 11:00
Unia Świerklaniec 2-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 11 listopada, 11:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 11 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-2 Odra Miasteczko Śląskie 31 marca, 15:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-3 Unia Świerklaniec 31 marca, 13:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 4-0 Sparta Tworóg 31 marca, 15:00
Rozbark Bytom 2-3 Sokół Orzech 31 marca, 15:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5-1 Rodło Górniki (Bytom) 31 marca, 15:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 4-2 Arki Bożka Bytom 31 marca, 15:00
Orzeł Koty 0-3 Tempo Stolarzowice (Bytom)
(wo)
KS Piekary Śląskie 0-1 Drama Zbrosławice 31 marca, 15:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

KS Piekary Śląskie 1-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 7 kwietnia, 16:00
Drama Zbrosławice 3-0 Orzeł Koty
(wo)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 7 kwietnia, 11:00
Arki Bożka Bytom 0-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 7 kwietnia, 16:00
Rodło Górniki (Bytom) 1-1 Rozbark Bytom 7 kwietnia, 16:00
Sokół Orzech 2-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 7 kwietnia, 16:00
Sparta Tworóg 3-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 7 kwietnia, 16:00
Unia Świerklaniec 0-1 Odra Miasteczko Śląskie 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-2 Unia Świerklaniec 14 kwietnia, 16:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-1 Sparta Tworóg 14 kwietnia, 16:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 Sokół Orzech 14 kwietnia, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 4-1 Rodło Górniki (Bytom) 14 kwietnia, 16:00
Rozbark Bytom 3-0 Arki Bożka Bytom 14 kwietnia, 16:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5-0 Tempo Stolarzowice (Bytom) 14 kwietnia, 16:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-1 Drama Zbrosławice 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Koty 0-3 KS Piekary Śląskie
(wo)

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Orzeł Koty 0-3 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
(wo)
KS Piekary Śląskie 0-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 21 kwietnia, 16:00
Drama Zbrosławice 2-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 22 kwietnia, 16:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 0-5 Rozbark Bytom 21 kwietnia, 16:00
Arki Bożka Bytom 1-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 21 kwietnia, 16:00
Rodło Górniki (Bytom) 2-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 22 kwietnia, 16:00
Sokół Orzech 3-0 Odra Miasteczko Śląskie 21 kwietnia, 16:00
Sparta Tworóg 4-1 Unia Świerklaniec 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 5-3 Sparta Tworóg 28 kwietnia, 16:30
Unia Świerklaniec 0-5 Sokół Orzech 28 kwietnia, 16:30
Odra Miasteczko Śląskie 3-4 Rodło Górniki (Bytom) 28 kwietnia, 16:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 7-0 Arki Bożka Bytom 28 kwietnia, 14:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 Tempo Stolarzowice (Bytom) 28 kwietnia, 16:30
Rozbark Bytom 4-1 Drama Zbrosławice 28 kwietnia, 16:30
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 6-0 KS Piekary Śląskie 28 kwietnia, 16:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-0 Orzeł Koty
(wo)

Kolejka 23 - 1 maja

Czarni Sucha Góra (Bytom) 5-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1 maja, 17:00
Orzeł Koty 0-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
(wo)
KS Piekary Śląskie 0-3 Rozbark Bytom 1 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 4-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1 maja, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1 maja, 17:00
Arki Bożka Bytom 3-2 Odra Miasteczko Śląskie 1 maja, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 2-0 Unia Świerklaniec 1 maja, 17:00
Sokół Orzech 6-0 Sparta Tworóg 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-4 Sokół Orzech 5 maja, 17:00
Sparta Tworóg 1-5 Rodło Górniki (Bytom) 5 maja, 16:00
Unia Świerklaniec 1-1 Arki Bożka Bytom 5 maja, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-0 Tempo Stolarzowice (Bytom) 5 maja, 15:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-0 Drama Zbrosławice 5 maja, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-0 KS Piekary Śląskie 5 maja, 17:00
Rozbark Bytom 3-0 Orzeł Koty
(wo)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 12 maja, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-2 Rozbark Bytom 12 maja, 17:00
Orzeł Koty 0-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
(wo)
KS Piekary Śląskie 0-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 12 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 1-8 Odra Miasteczko Śląskie 13 maja, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 0-0 Unia Świerklaniec 12 maja, 17:00
Arki Bożka Bytom 5-0 Sparta Tworóg 13 maja, 14:00
Rodło Górniki (Bytom) 0-6 Sokół Orzech 12 maja, 16:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-0 Rodło Górniki (Bytom) 19 maja, 17:00
Sokół Orzech 2-0 Arki Bożka Bytom 19 maja, 17:00
Sparta Tworóg 3-1 Tempo Stolarzowice (Bytom) 20 maja, 17:00
w Krupskim Młynie
Unia Świerklaniec 1-0 Drama Zbrosławice 19 maja, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 3-0 KS Piekary Śląskie 19 maja, 18:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Orzeł Koty
(wo)
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 19 maja, 17:00
Rozbark Bytom 1-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Rozbark Bytom 4-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 26 maja, 17:30
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 26 maja, 17:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 26 maja, 17:30
Orzeł Koty 0-3 Odra Miasteczko Śląskie
(wo)
KS Piekary Śląskie 0-1 Unia Świerklaniec 26 maja, 17:30
Drama Zbrosławice 2-1 Sparta Tworóg 27 maja, 17:30
Tempo Stolarzowice (Bytom) 0-3 Sokół Orzech 26 maja, 17:30
Arki Bożka Bytom 4-3 Rodło Górniki (Bytom) 26 maja, 17:30
na Stadionie im. Edwarda Szymkowiaka

Kolejka 28 - 30 maja

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-2 Arki Bożka Bytom 30 maja, 17:30
Rodło Górniki (Bytom) 3-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 30 maja, 17:30
Sokół Orzech 6-0 Drama Zbrosławice 30 maja, 17:30
Sparta Tworóg 4-0 KS Piekary Śląskie 30 maja, 17:30
Unia Świerklaniec 3-0 Orzeł Koty
(wo)
Odra Miasteczko Śląskie 2-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 30 maja, 17:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 30 maja, 17:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-0 Rozbark Bytom 30 maja, 17:30

Kolejka 29 - 2 czerwca

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2 czerwca, 17:30
Rozbark Bytom 0-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2 czerwca, 17:30
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 7-1 Odra Miasteczko Śląskie 2 czerwca, 17:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 4-2 Unia Świerklaniec 2 czerwca, 17:30
Orzeł Koty 0-3 Sparta Tworóg
(wo)
KS Piekary Śląskie 1-5 Sokół Orzech 2 czerwca, 17:30
Drama Zbrosławice 5-3 Rodło Górniki (Bytom) 2 czerwca, 17:30
Tempo Stolarzowice (Bytom) 0-0 Arki Bożka Bytom 2 czerwca, 17:30

Kolejka 30 - 6 czerwca

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 5-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 6 czerwca, 18:00
Arki Bożka Bytom 3-6 Drama Zbrosławice 6 czerwca, 18:00
Rodło Górniki (Bytom) 2-2 KS Piekary Śląskie 6 czerwca, 18:00
Sokół Orzech 3-0 Orzeł Koty
(wo)
Sparta Tworóg 1-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 6 czerwca, 18:00
Unia Świerklaniec 0-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 6 czerwca, 18:00
Odra Miasteczko Śląskie 3-0 Rozbark Bytom 6 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 6 czerwca, 18:00

Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice II)
Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice IV)

Klasa A 2011/2012 (Sosnowiec)
Klasa A 2011/2012 (Zabrze)

Klasa B 2011/2012 (Bytom)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas