[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik II Zabrze 30 74 24 2 4 104-28 13 0 2 69-15 11 2 2 35-13
2.  Czarni Pyskowice 30 64 19 7 4 69-32 12 3 0 43-11 7 4 4 26-21
3.  Tęcza Wielowieś 30 63 19 6 5 61-37 11 1 3 35-19 8 5 2 26-18
4.  Zaborze Zabrze 30 61 19 4 7 75-35 13 1 1 47-11 6 3 6 28-24
5.  Przyszłość II Ciochowice 30 53 15 8 7 45-33 9 5 1 23-11 6 3 6 22-22
6.  Orły Bojszów 30 43 12 7 11 50-55 8 2 5 28-22 4 5 6 22-33
7.  Wilki Wilcza 30 38 11 5 14 53-56 7 2 6 32-23 4 3 8 21-33
8.  Zamkowiec Toszek 30 37 10 7 13 40-51 3 5 7 15-23 7 2 6 25-28
9.  Zryw Radonia 30 35 9 8 13 56-57 5 4 6 37-25 4 4 7 19-32
10.  Gwiazda Chudów 30 34 9 7 14 40-48 4 6 5 22-18 5 1 9 18-30
11.  Amator Rudziniec 30 33 9 6 15 46-64 6 3 6 27-24 3 3 9 19-40
12.  Społem Zabrze 30 32 8 8 14 41-59 4 4 7 23-34 4 4 7 18-25
13.  MOSiR Stal Zabrze 30 30 8 6 16 55-65 5 3 7 28-26 3 3 9 27-39
14.  MKS II Zabrze-Kończyce 30 29 9 2 19 43-65 5 1 9 26-30 4 1 10 17-35
15.  LKS 35 Gierałtowice 30 27 8 3 19 41-94 4 3 8 20-39 4 0 11 21-55
16.  Sokół Łany Wielkie 30 21 5 6 19 34-74 4 3 8 20-27 1 3 11 14-47
LKS 35 Gierałtowice wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik II Zabrze    5-1 0-1 4-1 5-1 7-2 4-3 1-2 6-1 6-0 2-0 2-0 3-2 5-0 11-0 8-1 
 2 Czarni Pyskowice3-1     1-1 2-1 1-1 1-1 4-1 5-1 4-0 1-0 4-0 3-0 3-0 4-2 4-1 3-1 
 3 Tęcza Wielowieś1-3 3-2     2-1 0-1 2-0 2-1 2-4 1-0 3-2 2-1 5-2 0-0 3-1 5-0 4-1 
 4 Zaborze Zabrze2-0 1-2 4-0     1-0 6-3 2-1 5-0 2-2 3-0 3-0 2-1 7-0 4-1 3-0* 2-1 
 5 Przyszłość II Ciochowice0-3 1-1 0-0 2-1     5-0 0-0 1-0 1-1 1-0 2-1 0-0 4-2 1-0 2-0 3-2 
 6 Orły Bojszów1-5 3-2 0-2 1-2 1-0     0-1 1-2 3-0 1-1 2-2 1-0 2-1 3-0 7-3 2-1 
 7 Wilki Wilcza0-2 0-1 3-3 1-2 0-3* 4-0     2-0 2-2 0-2 3-1 2-1 8-2 5-1 0-3* 2-0 
 8 Zamkowiec Toszek0-2 1-4 0-2 0-4 1-1 1-1 3-0     0-0 1-2 3-0 1-1 0-1 0-3 3-1 1-1 
 9 Zryw Radonia1-1 1-3 0-2 1-5 2-0 1-1 2-3 1-1     2-3 7-1 2-2 1-0 2-3 7-0 7-0 
 10 Gwiazda Chudów1-2 0-0 2-1 1-1 1-1 2-3 3-0* 4-1 1-2     2-2 1-1 0-0 2-0 2-3 0-1 
 11 Amator Rudziniec0-2 2-1 0-2 4-2 2-3 0-0 1-1 3-2 2-3 3-0     0-1 2-2 3-1 0-2 5-2 
 12 Społem Zabrze2-2 1-2 0-1 3-3 1-4 3-2 2-1 1-2 2-1 1-3 1-2     1-8 1-1 4-2 0-0 
 13 MOSiR Stal Zabrze1-3 1-1 2-3 1-0 1-2 0-2 6-3 0-0 4-2 4-1 1-3 1-2     0-1 4-1 2-2 
 14 MKS II Zabrze-Kończyce0-1 0-2 3-3 0-2 2-1 0-3 2-3 2-4 2-3 1-0 4-0 0-2 3-2     1-4 6-0 
 15 LKS 35 Gierałtowice1-6 1-3 0-2 1-1 0-2 0-0 1-1 0-3* 2-1 3-2 2-4 3-5 2-7 2-1     2-1 
 16 Sokół Łany Wielkie0-2 1-1 3-3 1-2 4-2 1-4 1-2 0-3 0-1 0-2 2-2 2-0 3-0 0-2 2-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Orły Bojszów 3-2 Czarni Pyskowice 21 sierpnia, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 0-0 Zamkowiec Toszek 20 sierpnia, 14:00
Zryw Radonia 7-0 Sokół Łany Wielkie 21 sierpnia, 17:00
Górnik II Zabrze 2-0 Amator Rudziniec 21 sierpnia, 11:00
Wilki Wilcza 5-1 MKS II Zabrze-Kończyce 20 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-1 Przyszłość II Ciochowice 20 sierpnia, 17:00
Zaborze Zabrze 3-0 Gwiazda Chudów 20 sierpnia, 17:00
Społem Zabrze 4-2 LKS 35 Gierałtowice 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Czarni Pyskowice 4-1 LKS 35 Gierałtowice 27 sierpnia, 17:00
Gwiazda Chudów 1-1 Społem Zabrze 27 sierpnia, 16:00
Przyszłość II Ciochowice 2-1 Zaborze Zabrze 28 sierpnia, 17:00
MKS II Zabrze-Kończyce 3-3 Tęcza Wielowieś 28 sierpnia, 11:00
Amator Rudziniec 1-1 Wilki Wilcza 27 sierpnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 0-2 Górnik II Zabrze 27 sierpnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 0-0 Zryw Radonia 28 sierpnia, 17:00
Orły Bojszów 2-1 MOSiR Stal Zabrze 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Zryw Radonia 1-3 Czarni Pyskowice 4 września, 17:00
Górnik II Zabrze 3-2 MOSiR Stal Zabrze 4 września, 15:00
Wilki Wilcza 4-0 Orły Bojszów 3 września, 17:00
Tęcza Wielowieś 2-4 Zamkowiec Toszek 4 września, 17:00
Zaborze Zabrze 2-1 Sokół Łany Wielkie 3 września, 17:00
Społem Zabrze 1-2 Amator Rudziniec 4 września, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 2-1 MKS II Zabrze-Kończyce 3 września, 17:00
Gwiazda Chudów 1-1 Przyszłość II Ciochowice 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 7 września

Czarni Pyskowice 1-0 Gwiazda Chudów 7 września, 17:30
Przyszłość II Ciochowice 2-0 LKS 35 Gierałtowice 7 września, 17:30
MKS II Zabrze-Kończyce 0-2 Społem Zabrze 7 września, 17:30
Amator Rudziniec 4-2 Zaborze Zabrze 7 września, 17:30
Sokół Łany Wielkie 3-3 Tęcza Wielowieś 7 września, 17:30
Zamkowiec Toszek 3-0 Wilki Wilcza 7 września, 17:30
Orły Bojszów 1-5 Górnik II Zabrze 7 września, 17:30
MOSiR Stal Zabrze 4-2 Zryw Radonia 7 września, 17:30

Kolejka 5 - 10-11 września

MOSiR Stal Zabrze 1-1 Czarni Pyskowice 10 września, 14:00
Zryw Radonia 1-1 Orły Bojszów 11 września, 16:30
Górnik II Zabrze 1-2 Zamkowiec Toszek 11 września, 15:00
Wilki Wilcza 2-0 Sokół Łany Wielkie 10 września, 16:30
Tęcza Wielowieś 2-1 Amator Rudziniec 11 września, 16:30
Zaborze Zabrze 4-1 MKS II Zabrze-Kończyce 10 września, 16:30
Społem Zabrze 1-4 Przyszłość II Ciochowice 14 września, 17:30
LKS 35 Gierałtowice 3-2 Gwiazda Chudów 10 września, 16:30

Kolejka 6 - 17-18 września

Czarni Pyskowice 1-1 Przyszłość II Ciochowice 17 września, 16:30
MKS II Zabrze-Kończyce 1-0 Gwiazda Chudów 18 września, 11:00
Amator Rudziniec 0-2 LKS 35 Gierałtowice 17 września, 16:30
Sokół Łany Wielkie 2-0 Społem Zabrze 20 września, 17:30
Zamkowiec Toszek 0-4 Zaborze Zabrze 18 września, 16:30
Orły Bojszów 0-2 Tęcza Wielowieś 18 września, 16:30
MOSiR Stal Zabrze 6-3 Wilki Wilcza 17 września, 14:00
Zryw Radonia 1-1 Górnik II Zabrze 18 września, 16:30

Kolejka 7 - 24-25 września

Górnik II Zabrze 5-1 Czarni Pyskowice 25 września, 15:00
Wilki Wilcza 2-2 Zryw Radonia 24 września, 16:00
Tęcza Wielowieś 0-0 MOSiR Stal Zabrze 25 września, 16:00
Zaborze Zabrze 6-3 Orły Bojszów 24 września, 16:00
Społem Zabrze 1-2 Zamkowiec Toszek 25 września, 16:00
LKS 35 Gierałtowice 2-1 Sokół Łany Wielkie 24 września, 16:00
Gwiazda Chudów 2-2 Amator Rudziniec 24 września, 16:00
Przyszłość II Ciochowice 1-0 MKS II Zabrze-Kończyce 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 28 września

Czarni Pyskowice 4-2 MKS II Zabrze-Kończyce 28 września, 17:00
Amator Rudziniec 2-3 Przyszłość II Ciochowice 28 września, 17:00
Sokół Łany Wielkie 0-2 Gwiazda Chudów 28 września, 17:00
Zamkowiec Toszek 3-1 LKS 35 Gierałtowice 28 września, 17:00
Orły Bojszów 1-0 Społem Zabrze 28 września, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 1-0 Zaborze Zabrze 28 września, 17:00
Zryw Radonia 0-2 Tęcza Wielowieś 28 września, 17:00
Górnik II Zabrze 4-3 Wilki Wilcza 28 września, 17:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Wilki Wilcza 0-1 Czarni Pyskowice 1 października, 16:00
Tęcza Wielowieś 1-3 Górnik II Zabrze 2 października, 16:00
Zaborze Zabrze 2-2 Zryw Radonia 1 października, 16:00
Społem Zabrze 1-8 MOSiR Stal Zabrze 2 października, 16:00
LKS 35 Gierałtowice 0-0 Orły Bojszów 1 października, 16:00
Gwiazda Chudów 4-1 Zamkowiec Toszek 1 października, 16:00
Przyszłość II Ciochowice 3-2 Sokół Łany Wielkie 2 października, 16:00
MKS II Zabrze-Kończyce 4-0 Amator Rudziniec 2 października, 11:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Czarni Pyskowice 4-0 Amator Rudziniec 8 października, 16:00
Sokół Łany Wielkie 0-2 MKS II Zabrze-Kończyce 8 października, 16:00
Zamkowiec Toszek 1-1 Przyszłość II Ciochowice 9 października, 16:00
Orły Bojszów 1-1 Gwiazda Chudów 9 października, 16:00
MOSiR Stal Zabrze 4-1 LKS 35 Gierałtowice 8 października, 14:00
Zryw Radonia 2-2 Społem Zabrze 9 października, 16:00
Górnik II Zabrze 4-1 Zaborze Zabrze 9 października, 15:00
Wilki Wilcza 3-3 Tęcza Wielowieś 8 października, 16:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Tęcza Wielowieś 3-2 Czarni Pyskowice 16 października, 15:30
Zaborze Zabrze 2-1 Wilki Wilcza 15 października, 15:30
Społem Zabrze 2-2 Górnik II Zabrze 16 października, 15:30
LKS 35 Gierałtowice 2-1 Zryw Radonia 15 października, 15:30
Gwiazda Chudów 0-0 MOSiR Stal Zabrze 15 października, 15:30
Przyszłość II Ciochowice 5-0 Orły Bojszów 16 października, 15:30
MKS II Zabrze-Kończyce 2-4 Zamkowiec Toszek 16 października, 11:00
Amator Rudziniec 5-2 Sokół Łany Wielkie 15 października, 15:30

Kolejka 12 - 22-23 października

Czarni Pyskowice 3-1 Sokół Łany Wielkie 22 października, 15:00
Zamkowiec Toszek 3-0 Amator Rudziniec 23 października, 15:00
Orły Bojszów 3-0 MKS II Zabrze-Kończyce 23 października, 15:00
MOSiR Stal Zabrze 1-2 Przyszłość II Ciochowice 22 października, 14:00
Zryw Radonia 2-3 Gwiazda Chudów 23 października, 15:00
Górnik II Zabrze 11-0 LKS 35 Gierałtowice 23 października, 15:00
Wilki Wilcza 2-1 Społem Zabrze 22 października, 15:00
Tęcza Wielowieś 2-1 Zaborze Zabrze 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Zaborze Zabrze 1-2 Czarni Pyskowice 29 października, 14:30
Społem Zabrze 0-1 Tęcza Wielowieś 30 października, 14:30
LKS 35 Gierałtowice 1-1 Wilki Wilcza 29 października, 14:30
Gwiazda Chudów 1-2 Górnik II Zabrze 29 października, 14:30
Przyszłość II Ciochowice 1-1 Zryw Radonia 30 października, 14:30
MKS II Zabrze-Kończyce 3-2 MOSiR Stal Zabrze 30 października, 11:00
Amator Rudziniec 0-0 Orły Bojszów 29 października, 14:30
Sokół Łany Wielkie 0-3 Zamkowiec Toszek 29 października, 14:30

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Czarni Pyskowice 5-1 Zamkowiec Toszek 5 listopada, 14:00
Orły Bojszów 2-1 Sokół Łany Wielkie 6 listopada, 14:00
MOSiR Stal Zabrze 1-3 Amator Rudziniec 5 listopada, 14:00
Zryw Radonia 2-3 MKS II Zabrze-Kończyce 6 listopada, 14:00
Górnik II Zabrze 5-1 Przyszłość II Ciochowice 6 listopada, 14:00
Wilki Wilcza 0-2 Gwiazda Chudów 5 listopada, 14:00
Tęcza Wielowieś 5-0 LKS 35 Gierałtowice 6 listopada, 14:00
Zaborze Zabrze 2-1 Społem Zabrze 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Społem Zabrze 1-2 Czarni Pyskowice 13 listopada, 13:00
LKS 35 Gierałtowice 1-1 Zaborze Zabrze 12 listopada, 13:00
Gwiazda Chudów 2-1 Tęcza Wielowieś 12 listopada, 13:00
Przyszłość II Ciochowice 0-0 Wilki Wilcza 13 listopada, 13:00
MKS II Zabrze-Kończyce 0-1 Górnik II Zabrze 13 listopada, 11:00
Amator Rudziniec 2-3 Zryw Radonia 12 listopada, 13:00
Sokół Łany Wielkie 3-0 MOSiR Stal Zabrze 12 listopada, 13:00
Zamkowiec Toszek 1-1 Orły Bojszów 13 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Czarni Pyskowice 1-1 Orły Bojszów 19 listopada, 13:00
Zamkowiec Toszek 0-1 MOSiR Stal Zabrze 20 listopada, 13:00
Sokół Łany Wielkie 0-1 Zryw Radonia 19 listopada, 13:00
Amator Rudziniec 0-2 Górnik II Zabrze 19 listopada, 13:00
MKS II Zabrze-Kończyce 2-3 Wilki Wilcza 20 listopada, 11:00
Przyszłość II Ciochowice 0-0 Tęcza Wielowieś 19 listopada, 11:30
Gwiazda Chudów 1-1 Zaborze Zabrze 19 listopada, 13:00
LKS 35 Gierałtowice 3-5 Społem Zabrze 19 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

LKS 35 Gierałtowice 1-3 Czarni Pyskowice 31 marca, 15:00
Społem Zabrze 1-3 Gwiazda Chudów 1 kwietnia, 15:00
Zaborze Zabrze 1-0 Przyszłość II Ciochowice 31 marca, 15:00
Tęcza Wielowieś 3-1 MKS II Zabrze-Kończyce 1 kwietnia, 15:00
Wilki Wilcza 3-1 Amator Rudziniec 31 marca, 15:00
Górnik II Zabrze 8-1 Sokół Łany Wielkie 1 kwietnia, 15:00
Zryw Radonia 1-1 Zamkowiec Toszek 1 kwietnia, 15:00
MOSiR Stal Zabrze 0-2 Orły Bojszów 31 marca, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Czarni Pyskowice 3-0 MOSiR Stal Zabrze 21 kwietnia, 16:30
Orły Bojszów 3-0 Zryw Radonia 21 kwietnia, 16:30
Zamkowiec Toszek 0-2 Górnik II Zabrze 22 kwietnia, 16:30
Sokół Łany Wielkie 1-2 Wilki Wilcza 21 kwietnia, 16:30
Amator Rudziniec 0-2 Tęcza Wielowieś 21 kwietnia, 16:30
MKS II Zabrze-Kończyce 0-2 Zaborze Zabrze 22 kwietnia, 16:30
Przyszłość II Ciochowice 0-0 Społem Zabrze 22 kwietnia, 16:30
Gwiazda Chudów 2-3 LKS 35 Gierałtowice 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Gwiazda Chudów 0-0 Czarni Pyskowice 14 kwietnia, 16:00
LKS 35 Gierałtowice 0-2 Przyszłość II Ciochowice 14 kwietnia, 16:00
Społem Zabrze 1-1 MKS II Zabrze-Kończyce 15 kwietnia, 16:00
Zaborze Zabrze 3-0 Amator Rudziniec 14 kwietnia, 16:00
Tęcza Wielowieś 4-1 Sokół Łany Wielkie 15 kwietnia, 16:00
Wilki Wilcza 2-0 Zamkowiec Toszek 14 kwietnia, 16:00
Górnik II Zabrze 7-2 Orły Bojszów 15 kwietnia, 15:00
Zryw Radonia 1-0 MOSiR Stal Zabrze 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Czarni Pyskowice 4-0 Zryw Radonia 7 kwietnia, 11:00
MOSiR Stal Zabrze 1-3 Górnik II Zabrze 7 kwietnia, 11:00
Orły Bojszów 0-1 Wilki Wilcza 7 kwietnia, 11:00
Zamkowiec Toszek 0-2 Tęcza Wielowieś 7 kwietnia, 11:00
Sokół Łany Wielkie 1-2 Zaborze Zabrze 7 kwietnia, 11:00
Amator Rudziniec 0-1 Społem Zabrze 7 kwietnia, 11:00
MKS II Zabrze-Kończyce 1-4 LKS 35 Gierałtowice 7 kwietnia, 11:00
Przyszłość II Ciochowice 1-0 Gwiazda Chudów 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Przyszłość II Ciochowice 1-1 Czarni Pyskowice 29 kwietnia, 16:30
Gwiazda Chudów 2-0 MKS II Zabrze-Kończyce 28 kwietnia, 16:30
LKS 35 Gierałtowice 2-4 Amator Rudziniec 28 kwietnia, 16:30
Społem Zabrze 0-0 Sokół Łany Wielkie 29 kwietnia, 16:30
Zaborze Zabrze 5-0 Zamkowiec Toszek 28 kwietnia, 16:30
Tęcza Wielowieś 2-0 Orły Bojszów 29 kwietnia, 16:30
Wilki Wilcza 8-2 MOSiR Stal Zabrze 28 kwietnia, 16:30
Górnik II Zabrze 6-1 Zryw Radonia 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 3 maja

Czarni Pyskowice 3-1 Górnik II Zabrze 3 maja, 17:00
Zryw Radonia 2-3 Wilki Wilcza 3 maja, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 2-3 Tęcza Wielowieś 3 maja, 17:00
Orły Bojszów 1-2 Zaborze Zabrze 3 maja, 17:00
Zamkowiec Toszek 1-1 Społem Zabrze 3 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 2-1 LKS 35 Gierałtowice 3 maja, 17:00
Amator Rudziniec 3-0 Gwiazda Chudów 3 maja, 17:00
MKS II Zabrze-Kończyce 2-1 Przyszłość II Ciochowice 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

MKS II Zabrze-Kończyce 0-2 Czarni Pyskowice 6 maja, 11:00
Przyszłość II Ciochowice 2-1 Amator Rudziniec 6 maja, 17:00
Gwiazda Chudów 0-1 Sokół Łany Wielkie 5 maja, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 0-3 Zamkowiec Toszek 5 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Społem Zabrze 3-2 Orły Bojszów 6 maja, 17:00
Zaborze Zabrze 7-0 MOSiR Stal Zabrze 5 maja, 17:00
Tęcza Wielowieś 1-0 Zryw Radonia 6 maja, 17:00
Wilki Wilcza 0-2 Górnik II Zabrze 5 maja, 17:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Czarni Pyskowice 4-1 Wilki Wilcza 12 maja, 17:00
Górnik II Zabrze 0-1 Tęcza Wielowieś 13 maja, 15:00
Zryw Radonia 1-5 Zaborze Zabrze 13 maja, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 1-2 Społem Zabrze 12 maja, 17:00
Orły Bojszów 7-3 LKS 35 Gierałtowice 12 maja, 17:00
Zamkowiec Toszek 1-2 Gwiazda Chudów 13 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 4-2 Przyszłość II Ciochowice 12 maja, 17:00
Amator Rudziniec 3-1 MKS II Zabrze-Kończyce 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Amator Rudziniec 2-1 Czarni Pyskowice 19 maja, 17:00
MKS II Zabrze-Kończyce 6-0 Sokół Łany Wielkie 20 maja, 11:00
Przyszłość II Ciochowice 1-0 Zamkowiec Toszek 20 maja, 17:00
Gwiazda Chudów 2-3 Orły Bojszów 19 maja, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 2-7 MOSiR Stal Zabrze 19 maja, 16:00
Społem Zabrze 2-1 Zryw Radonia 20 maja, 17:00
Zaborze Zabrze 2-0 Górnik II Zabrze 19 maja, 17:00
Tęcza Wielowieś 2-1 Wilki Wilcza 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Czarni Pyskowice 1-1 Tęcza Wielowieś 26 maja, 17:00
Wilki Wilcza 1-2 Zaborze Zabrze 26 maja, 17:00
Górnik II Zabrze 2-0 Społem Zabrze 27 maja, 15:00
Zryw Radonia 7-0 LKS 35 Gierałtowice 27 maja, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 4-1 Gwiazda Chudów 23 maja, 17:00
Orły Bojszów 1-0 Przyszłość II Ciochowice 26 maja, 17:00
Zamkowiec Toszek 0-3 MKS II Zabrze-Kończyce 27 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 2-2 Amator Rudziniec 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Sokół Łany Wielkie 1-1 Czarni Pyskowice 2 czerwca, 17:00
Amator Rudziniec 3-2 Zamkowiec Toszek 2 czerwca, 17:00
MKS II Zabrze-Kończyce 0-3 Orły Bojszów 3 czerwca, 11:00
Przyszłość II Ciochowice 4-2 MOSiR Stal Zabrze 3 czerwca, 17:00
Gwiazda Chudów 1-2 Zryw Radonia 2 czerwca, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 1-6 Górnik II Zabrze 2 czerwca, 16:00
Społem Zabrze 2-1 Wilki Wilcza 3 czerwca, 17:00
Zaborze Zabrze 4-0 Tęcza Wielowieś 2 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 6 czerwca

Czarni Pyskowice 2-1 Zaborze Zabrze 6 czerwca, 18:00
Tęcza Wielowieś 5-2 Społem Zabrze 6 czerwca, 18:00
Wilki Wilcza 0-3 LKS 35 Gierałtowice 6 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 2-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Górnik II Zabrze 6-0 Gwiazda Chudów 6 czerwca, 18:00
Zryw Radonia 2-0 Przyszłość II Ciochowice 6 czerwca, 18:00
MOSiR Stal Zabrze 0-1 MKS II Zabrze-Kończyce 6 czerwca, 18:00
Orły Bojszów 2-2 Amator Rudziniec 6 czerwca, 18:00
Zamkowiec Toszek 1-1 Sokół Łany Wielkie 6 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 9 czerwca

Zamkowiec Toszek 1-4 Czarni Pyskowice 9 czerwca, 15:00
Sokół Łany Wielkie 1-4 Orły Bojszów 9 czerwca, 15:00
Amator Rudziniec 2-2 MOSiR Stal Zabrze 9 czerwca, 15:00
MKS II Zabrze-Kończyce 2-3 Zryw Radonia 9 czerwca, 15:00
Przyszłość II Ciochowice 0-3 Górnik II Zabrze 9 czerwca, 15:00
Gwiazda Chudów 3-0 Wilki Wilcza 9 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 3-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS 35 Gierałtowice 0-2 Tęcza Wielowieś 9 czerwca, 15:00
Społem Zabrze 3-3 Zaborze Zabrze 9 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Czarni Pyskowice 3-0 Społem Zabrze 16 czerwca, 15:00
Zaborze Zabrze 3-0 LKS 35 Gierałtowice 16 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Wielowieś 3-2 Gwiazda Chudów 16 czerwca, 15:00
Wilki Wilcza 0-3 Przyszłość II Ciochowice 16 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 2-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Górnik II Zabrze 5-0 MKS II Zabrze-Kończyce 16 czerwca, 15:00
Zryw Radonia 7-1 Amator Rudziniec 16 czerwca, 15:00
MOSiR Stal Zabrze 2-2 Sokół Łany Wielkie 16 czerwca, 15:00
Orły Bojszów 1-2 Zamkowiec Toszek 16 czerwca, 15:00

Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice IV)

Klasa A 2011/2012 (Bytom)

Klasa B 2011/2012 (Zabrze I)
Klasa B 2011/2012 (Zabrze II)

Autor: Marcin Lewczuk
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas