[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Zawiercie 30 73 24 1 5 93-34 12 1 2 49-17 12 0 3 44-17
2.  Przemsza Siewierz 30 72 22 6 2 107-26 12 3 0 68-12 10 3 2 39-14 2 4 1 1 0 5-2
3.  Błyskawica Preczów 30 72 23 3 4 100-35 13 0 2 57-20 10 3 2 43-15 2 1 0 1 1 2-5
4.  Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 30 54 16 6 8 72-35 8 3 4 35-14 8 3 4 37-21
5.  Cyklon Rogoźnik 30 49 14 7 9 78-45 6 4 5 38-19 8 3 4 40-26
6.  Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 30 45 13 6 11 68-56 9 1 5 40-23 4 5 6 28-33 2 6 2 0 0 8-6
7.  Niwy Brudzowice 30 45 13 6 11 82-60 8 4 3 49-25 5 2 8 33-35 2 0 0 0 2 6-8
8.  Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 30 40 12 4 14 51-56 5 3 7 27-26 7 1 7 24-30
9.  MKS Sławków 30 38 11 5 14 56-51 5 3 7 33-25 6 2 7 23-26
10.  Błękitni Sarnów 30 37 10 7 13 49-72 9 2 4 31-32 1 5 9 18-40
11.  Milenium Wojkowice 30 36 11 3 16 50-70 7 2 6 31-31 4 1 10 19-39
12.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 30 32 8 8 14 46-73 6 3 6 26-36 2 5 8 20-37
13.  Ostoja Żelisławice 30 31 8 7 15 57-75 6 3 6 37-34 2 4 9 20-41
14.  Jedność Strzyżowice 30 24 7 3 20 44-79 5 2 8 22-29 2 1 12 22-50
15.  KS Giebło 30 16 3 7 20 32-112 3 4 8 20-49 0 3 12 12-63
16.  MKS Poręba 30 14 3 5 22 29-135 3 4 8 17-42 0 1 14 12-93

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Warta Zawiercie    3-1 2-1 0-2 2-3 2-1 4-3 6-0 1-1 7-2 3-1 4-0 3-1 3-1 8-0 1-0 
 2 Przemsza Siewierz3-0     2-2 4-0 3-2 3-1 1-1 2-0 3-0 6-2 4-1 5-1 2-2 7-0 9-0 14-0 
 3 Błyskawica Preczów1-2 0-3     3-2 4-3 4-2 3-2 4-0 4-0 3-1 1-0 3-1 3-1 5-1 11-1 8-1 
 4 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)3-1 0-4 0-2     1-1 0-0 0-1 4-0 1-4 0-0 3-0 3-0 3-0 3-0 3-1 11-0 
 5 Cyklon Rogoźnik0-3 1-2 3-0* 3-3     0-0 4-1 1-3 1-2 5-1 1-1 1-1 1-2 1-0 6-0 10-0 
 6 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)2-3 0-2 1-2 0-3 2-3     4-3 3-0 2-1 5-0 4-0 1-1 4-2 3-0 4-2 5-1 
 7 Niwy Brudzowice3-2 1-1 1-2 1-1 4-1 3-4     1-6 1-1 2-1 9-2 2-0 5-1 7-1 2-2 7-0 
 8 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)1-3 2-4 2-2 1-4 0-1 4-1 1-2     3-1 1-1 1-2 4-0 0-2 2-1 1-1 4-1 
 9 MKS Sławków2-4 2-2 0-1 0-1 1-4 3-0 0-2 1-2     2-0 3-4 2-2 3-0 2-0 1-1 11-2 
 10 Błękitni Sarnów2-7 1-0 0-5 2-1 0-6 4-1 2-1 2-0 0-2     2-1 2-1 2-2 2-2 4-2 6-1 
 11 Milenium Wojkowice0-2 0-2 0-5 3-2 1-3 1-3 6-2 3-0 0-4 1-0     3-3 1-1 5-1 2-1 5-2 
 12 Zew Kazimierz (Sosnowiec)0-4 0-3 1-7 2-3 1-4 2-2 3-3 0-4 2-0 2-2 2-0     5-3 2-1 1-0 3-0 
 13 Ostoja Żelisławice0-4 2-3 1-3 1-6 1-1 0-4 3-0 2-2 5-2 2-2 2-1 3-4     7-1 4-0 4-1 
 14 Jedność Strzyżowice0-2 0-0 1-4 1-3 0-3 2-4 0-4 0-2 0-1 2-0 2-0 3-3 4-0     4-1 3-2 
 15 KS Giebło0-5 1-4 0-0 0-6 4-3 4-4 0-5 0-2 3-2 1-5 2-3 1-0 3-3 0-6     1-1 
 16 MKS Poręba0-2 1-8 1-7 0-0 2-2 1-1 4-3 1-3 0-2 1-1 0-3 0-3 2-0 1-7 3-0     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Ostoja Żelisławice 0-4 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 13 sierpnia, 17:30
Cyklon Rogoźnik 1-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 13 sierpnia, 17:30
Niwy Brudzowice 1-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 14 sierpnia, 17:00
KS Giebło 0-0 Błyskawica Preczów 13 sierpnia, 17:30
MKS Poręba 0-3 Milenium Wojkowice 24 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 17:00) odwołany
Warta Zawiercie 3-1 Przemsza Siewierz 13 sierpnia, 17:30
Jedność Strzyżowice 2-0 Błękitni Sarnów 13 sierpnia, 17:30
MKS Sławków 2-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 13 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 5-3 Ostoja Żelisławice 20 sierpnia, 17:30
Błękitni Sarnów 0-2 MKS Sławków 20 sierpnia, 17:30
Przemsza Siewierz 7-0 Jedność Strzyżowice 21 sierpnia, 17:30
w Brudzowicach
Milenium Wojkowice 0-2 Warta Zawiercie 20 sierpnia, 17:30
Błyskawica Preczów 8-1 MKS Poręba 20 sierpnia, 17:30
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-1 KS Giebło 20 sierpnia, 17:30
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-2 Niwy Brudzowice 20 sierpnia, 17:30
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2-3 Cyklon Rogoźnik 20 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Niwy Brudzowice 3-4 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 28 sierpnia, 17:00
KS Giebło 0-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 27 sierpnia, 17:30
MKS Poręba 0-0 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 27 sierpnia, 17:30
Warta Zawiercie 2-1 Błyskawica Preczów 27 sierpnia, 17:30
Jedność Strzyżowice 2-0 Milenium Wojkowice 27 sierpnia, 17:30
MKS Sławków 2-2 Przemsza Siewierz 27 sierpnia, 17:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-2 Błękitni Sarnów 27 sierpnia, 17:30
Cyklon Rogoźnik 1-2 Ostoja Żelisławice 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Przemsza Siewierz 5-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 31 sierpnia, 17:30
Milenium Wojkowice 0-4 MKS Sławków 31 sierpnia, 17:30
Błyskawica Preczów 5-1 Jedność Strzyżowice 31 sierpnia, 17:30
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Warta Zawiercie 31 sierpnia, 17:30
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-1 MKS Poręba 31 sierpnia, 17:30
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 4-2 KS Giebło 31 sierpnia, 17:30
Cyklon Rogoźnik 4-1 Niwy Brudzowice 31 sierpnia, 17:30
Ostoja Żelisławice 2-2 Błękitni Sarnów 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 3-4 września

KS Giebło 4-3 Cyklon Rogoźnik 3 września, 17:00
Warta Zawiercie 6-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4 września, 11:00
Jedność Strzyżowice 1-3 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3 września, 17:00
MKS Sławków 0-1 Błyskawica Preczów 3 września, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-0 Milenium Wojkowice 3 września, 17:00
Błękitni Sarnów 1-0 Przemsza Siewierz 3 września, 17:00
Niwy Brudzowice 5-1 Ostoja Żelisławice 4 września, 16:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 5-1 MKS Poręba 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Milenium Wojkowice 1-0 Błękitni Sarnów 10 września, 17:00
Błyskawica Preczów 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 10 września, 17:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-4 MKS Sławków 10 września, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Jedność Strzyżowice 10 września, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2-3 Warta Zawiercie 10 września, 17:00
Cyklon Rogoźnik 10-0 MKS Poręba 10 września, 17:00
Niwy Brudzowice 2-2 KS Giebło 11 września, 17:00
Ostoja Żelisławice 2-3 Przemsza Siewierz 11 września, 17:00

Kolejka 7 - 17-18 września

MKS Poręba 4-3 Niwy Brudzowice 17 września, 17:00
Warta Zawiercie 2-3 Cyklon Rogoźnik 17 września, 17:00
Jedność Strzyżowice 2-4 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 17 września, 17:00
MKS Sławków 1-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 17 września, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-3 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 17 września, 15:00
Błękitni Sarnów 0-5 Błyskawica Preczów 17 września, 17:00
Przemsza Siewierz 4-1 Milenium Wojkowice 18 września, 17:00
KS Giebło 3-3 Ostoja Żelisławice 17 września, 17:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Błyskawica Preczów 0-3 Przemsza Siewierz 24 września, 16:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Błękitni Sarnów 24 września, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 24 września, 16:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2-1 MKS Sławków 24 września, 15:30
Cyklon Rogoźnik 1-0 Jedność Strzyżowice 24 września, 16:00
Niwy Brudzowice 3-2 Warta Zawiercie 25 września, 16:00
KS Giebło 1-1 MKS Poręba 25 września, 16:00
Ostoja Żelisławice 2-1 Milenium Wojkowice 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Warta Zawiercie 8-0 KS Giebło 1 października, 16:00
Jedność Strzyżowice 0-4 Niwy Brudzowice 2 października, 11:00
MKS Sławków 1-4 Cyklon Rogoźnik 1 października, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1 października, 16:00
Błękitni Sarnów 2-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1 października, 16:00
Przemsza Siewierz 4-0 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2 października, 16:00
Milenium Wojkowice 0-5 Błyskawica Preczów 1 października, 16:00
MKS Poręba 2-0 Ostoja Żelisławice 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Milenium Wojkowice 8 października, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-4 Przemsza Siewierz 8 października, 16:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 5-0 Błękitni Sarnów 8 października, 16:00
Cyklon Rogoźnik 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 8 października, 16:00
Niwy Brudzowice 1-1 MKS Sławków 9 października, 16:00
KS Giebło 0-6 Jedność Strzyżowice 8 października, 16:00
MKS Poręba 0-2 Warta Zawiercie 8 października, 16:00
Ostoja Żelisławice 1-3 Błyskawica Preczów 9 października, 16:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Jedność Strzyżowice 3-2 MKS Poręba 16 października, 11:00
MKS Sławków 1-1 KS Giebło 15 października, 15:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-3 Niwy Brudzowice 15 października, 15:30
Błękitni Sarnów 0-6 Cyklon Rogoźnik 15 października, 15:30
Przemsza Siewierz 3-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 16 października, 15:30
Milenium Wojkowice 3-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 15 października, 15:30
Błyskawica Preczów 3-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 15 października, 15:30
Warta Zawiercie 3-1 Ostoja Żelisławice 15 października, 15:30

Kolejka 12 - 22-23 października

Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-2 Błyskawica Preczów 22 października, 15:30
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 4-0 Milenium Wojkowice 22 października, 15:30
Cyklon Rogoźnik 1-2 Przemsza Siewierz 22 października, 15:30
Niwy Brudzowice 2-1 Błękitni Sarnów 23 października, 15:00
KS Giebło 1-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 22 października, 15:30
MKS Poręba 0-2 MKS Sławków 22 października, 15:30
Warta Zawiercie 3-1 Jedność Strzyżowice 22 października, 15:30
Ostoja Żelisławice 1-6 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 23 października, 15:30

Kolejka 13 - 29-30 października

MKS Sławków 2-4 Warta Zawiercie 29 października, 14:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-0 MKS Poręba 29 października, 14:30
Błękitni Sarnów 4-2 KS Giebło 29 października, 14:30
Przemsza Siewierz 1-1 Niwy Brudzowice 30 października, 14:30
Milenium Wojkowice 1-3 Cyklon Rogoźnik 29 października, 14:30
Błyskawica Preczów 4-2 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 29 października, 14:30
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 4-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 29 października, 14:30
Jedność Strzyżowice 4-0 Ostoja Żelisławice 30 października, 11:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 5 listopada, 13:30
Cyklon Rogoźnik 3-0 Błyskawica Preczów 6 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 2-0
Niwy Brudzowice 9-2 Milenium Wojkowice 5 listopada, 13:30
KS Giebło 1-4 Przemsza Siewierz 5 listopada, 13:30
MKS Poręba 1-1 Błękitni Sarnów 5 listopada, 13:30
Warta Zawiercie 4-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 5 listopada, 13:30
Jedność Strzyżowice 0-1 MKS Sławków 6 listopada, 11:00
Ostoja Żelisławice 2-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 6 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Jedność Strzyżowice 12 listopada, 13:30
Błękitni Sarnów 2-7 Warta Zawiercie 12 listopada, 13:30
Przemsza Siewierz 14-0 MKS Poręba 12 listopada, 13:30
Milenium Wojkowice 2-1 KS Giebło 12 listopada, 13:30
Błyskawica Preczów 3-2 Niwy Brudzowice 12 listopada, 13:30
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Cyklon Rogoźnik 13 listopada, 11:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 12 listopada, 13:30
MKS Sławków 3-0 Ostoja Żelisławice 12 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 17-18 marca

Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 4-2 Ostoja Żelisławice 17 marca, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-1 Cyklon Rogoźnik 17 marca, 15:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Niwy Brudzowice 17 marca, 15:00
Błyskawica Preczów 11-1 KS Giebło 17 marca, 15:00
Milenium Wojkowice 5-2 MKS Poręba 18 marca, 11:00
Przemsza Siewierz 3-0 Warta Zawiercie 18 marca, 15:00
Błękitni Sarnów 2-2 Jedność Strzyżowice 17 marca, 15:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-0 MKS Sławków 17 marca, 15:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Ostoja Żelisławice 3-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 25 marca, 15:00
MKS Sławków 2-0 Błękitni Sarnów 24 marca, 15:00
Jedność Strzyżowice 0-0 Przemsza Siewierz 24 marca, 15:00
Warta Zawiercie 3-1 Milenium Wojkowice 24 marca, 15:00
MKS Poręba 1-7 Błyskawica Preczów 24 marca, 15:00
KS Giebło 0-6 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 24 marca, 15:00
Niwy Brudzowice 1-6 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 24 marca, 15:00
Cyklon Rogoźnik 0-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 24 marca, 15:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Ostoja Żelisławice 1-1 Cyklon Rogoźnik 1 kwietnia, 15:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 4-3 Niwy Brudzowice 31 marca, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-1 KS Giebło 31 marca, 15:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 11-0 MKS Poręba 31 marca, 15:00
Błyskawica Preczów 1-2 Warta Zawiercie 31 marca, 15:00
Milenium Wojkowice 5-1 Jedność Strzyżowice 1 kwietnia, 11:00
Przemsza Siewierz 3-0 MKS Sławków 1 kwietnia, 15:00
Błękitni Sarnów 2-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 31 marca, 15:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Błękitni Sarnów 2-2 Ostoja Żelisławice 7 kwietnia, 15:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-3 Przemsza Siewierz 7 kwietnia, 15:30
MKS Sławków 3-4 Milenium Wojkowice 7 kwietnia, 15:30
Jedność Strzyżowice 1-4 Błyskawica Preczów 7 kwietnia, 15:30
Warta Zawiercie 0-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 7 kwietnia, 15:30
MKS Poręba 1-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 7 kwietnia, 15:30
KS Giebło 4-4 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 7 kwietnia, 15:30
Niwy Brudzowice 4-1 Cyklon Rogoźnik 7 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Ostoja Żelisławice 3-0 Niwy Brudzowice 15 kwietnia, 15:30
MKS Poręba 1-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 14 kwietnia, 15:30
Cyklon Rogoźnik 6-0 KS Giebło 14 kwietnia, 15:30
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-3 Warta Zawiercie 14 kwietnia, 15:30
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Jedność Strzyżowice 14 kwietnia, 15:30
Błyskawica Preczów 4-0 MKS Sławków 14 kwietnia, 15:30
Milenium Wojkowice 3-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 15 kwietnia, 11:00
Przemsza Siewierz 6-2 Błękitni Sarnów 15 kwietnia, 15:30

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Przemsza Siewierz 2-2 Ostoja Żelisławice 22 kwietnia, 16:00
Błękitni Sarnów 2-1 Milenium Wojkowice 21 kwietnia, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-7 Błyskawica Preczów 21 kwietnia, 16:00
MKS Sławków 0-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 21 kwietnia, 16:00
Jedność Strzyżowice 0-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 21 kwietnia, 16:00
Warta Zawiercie 2-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 21 kwietnia, 16:00
MKS Poręba 2-2 Cyklon Rogoźnik 21 kwietnia, 16:00
KS Giebło 0-5 Niwy Brudzowice 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Ostoja Żelisławice 4-0 KS Giebło 29 kwietnia, 16:00
Niwy Brudzowice 7-0 MKS Poręba 28 kwietnia, 16:00
Cyklon Rogoźnik 0-3 Warta Zawiercie 29 kwietnia, 16:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Jedność Strzyżowice 28 kwietnia, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-1 MKS Sławków 28 kwietnia, 16:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 28 kwietnia, 16:00
Błyskawica Preczów 3-1 Błękitni Sarnów 28 kwietnia, 16:00
Milenium Wojkowice 0-2 Przemsza Siewierz 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 2 maja

Milenium Wojkowice 1-1 Ostoja Żelisławice 2 maja, 17:00
Przemsza Siewierz 2-2 Błyskawica Preczów 2 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 2-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2 maja, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2 maja, 17:00
MKS Sławków 3-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2 maja, 17:00
Jedność Strzyżowice 0-3 Cyklon Rogoźnik 2 maja, 17:00
Warta Zawiercie 4-3 Niwy Brudzowice 2 maja, 17:00
MKS Poręba 3-0 KS Giebło 2 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Ostoja Żelisławice 4-1 MKS Poręba 6 maja, 17:00
KS Giebło 0-5 Warta Zawiercie 5 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 7-1 Jedność Strzyżowice 6 maja, 17:00
Cyklon Rogoźnik 1-2 MKS Sławków 5 maja, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 maja, 16:00) odwołany z powodu udziału zawodników drużyny gospodarzy w pogrzebie
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Błękitni Sarnów 5 maja, 17:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-4 Przemsza Siewierz 5 maja, 17:00
Błyskawica Preczów 1-0 Milenium Wojkowice 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Błyskawica Preczów 3-1 Ostoja Żelisławice 12 maja, 17:00
Milenium Wojkowice 3-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 13 maja, 11:00
Przemsza Siewierz 2-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 12 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 4-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 12 maja, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-4 Cyklon Rogoźnik 12 maja, 17:00
MKS Sławków 0-2 Niwy Brudzowice 12 maja, 17:00
Jedność Strzyżowice 4-1 KS Giebło 12 maja, 17:00
Warta Zawiercie 1-0 MKS Poręba 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Ostoja Żelisławice 0-4 Warta Zawiercie 20 maja, 17:00
MKS Poręba 1-7 Jedność Strzyżowice 19 maja, 17:00
KS Giebło 3-2 MKS Sławków 19 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 2-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 20 maja, 17:00
Cyklon Rogoźnik 5-1 Błękitni Sarnów 19 maja, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Przemsza Siewierz 20 maja, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-2 Milenium Wojkowice 19 maja, 17:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Błyskawica Preczów 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Ostoja Żelisławice 26 maja, 17:00
Błyskawica Preczów 4-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 26 maja, 17:00
Milenium Wojkowice 1-3 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 27 maja, 11:00
Przemsza Siewierz 3-2 Cyklon Rogoźnik 26 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 2-1 Niwy Brudzowice 26 maja, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-0 KS Giebło 26 maja, 17:00
MKS Sławków 11-2 MKS Poręba 26 maja, 17:00
Jedność Strzyżowice 0-2 Warta Zawiercie 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Ostoja Żelisławice 7-1 Jedność Strzyżowice 3 czerwca, 17:00
Warta Zawiercie 1-1 MKS Sławków 2 czerwca, 17:00
MKS Poręba 0-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2 czerwca, 17:00
KS Giebło 1-5 Błękitni Sarnów 2 czerwca, 17:00
Niwy Brudzowice 1-1 Przemsza Siewierz 3 czerwca, 17:00
Cyklon Rogoźnik 1-1 Milenium Wojkowice 2 czerwca, 17:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Błyskawica Preczów 2 czerwca, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-4 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9 czerwca

Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-2 Ostoja Żelisławice 9 czerwca, 17:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 9 czerwca, 15:30
Błyskawica Preczów 4-3 Cyklon Rogoźnik 9 czerwca, 17:00
Milenium Wojkowice 6-2 Niwy Brudzowice 9 czerwca, 17:00
Przemsza Siewierz 9-0 KS Giebło 9 czerwca, 17:00
Błękitni Sarnów 6-1 MKS Poręba 9 czerwca, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-4 Warta Zawiercie 9 czerwca, 17:00
MKS Sławków 2-0 Jedność Strzyżowice 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Ostoja Żelisławice 5-2 MKS Sławków 17 czerwca, 11:00
Jedność Strzyżowice 3-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 17 czerwca, 11:00
Warta Zawiercie 7-2 Błękitni Sarnów 17 czerwca, 11:00
MKS Poręba 1-8 Przemsza Siewierz 17 czerwca, 11:00
KS Giebło 2-3 Milenium Wojkowice 17 czerwca, 11:00
Niwy Brudzowice 1-2 Błyskawica Preczów 17 czerwca, 11:00
Cyklon Rogoźnik 3-3 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 17 czerwca, 11:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 17 czerwca, 11:00

Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice II)

Klasa A 2011/2012 (Bytom)

Klasa B 2011/2012 (Sosnowiec)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas