[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kolejarz Stróże 30 75 23 6 1 123-27 12 2 1 61-14 11 4 0 62-13
2.  Hart Tęgoborze 30 60 19 3 8 66-38 11 1 3 36-17 8 2 5 30-21
3.  Victoria Witowice Dolne 30 51 16 3 11 69-49 7 1 7 33-27 9 2 4 36-22
4.  Górka Szczereż 30 47 15 2 13 58-53 11 0 4 35-16 4 2 9 23-37
5.  Nawoj Nawojowa 30 45 12 9 9 50-53 5 5 5 24-25 7 4 4 26-28
6.  Dąbrovia Wielogłowy 30 44 13 5 12 46-46 6 2 7 26-29 7 3 5 20-17
7.  Zawisza Rożnów 30 43 12 7 11 57-60 7 2 6 32-31 5 5 5 25-29
8.  Sokół Stary Sącz 30 41 11 8 11 69-59 6 4 5 35-23 5 4 6 34-36 2 3 1 0 1 2-1
9.  Amator Paszyn 30 41 10 11 9 41-55 7 5 3 25-21 3 6 6 16-34 2 3 1 0 1 1-2
10.  Zyndram Łącko 30 40 11 7 12 53-56 7 3 5 30-25 4 4 7 23-31
11.  Budowlani Jazowsko 30 39 11 6 13 50-52 7 4 4 32-22 4 2 9 18-30
12.  Grybovia Grybów 30 37 10 7 13 48-63 6 4 5 28-25 4 3 8 20-38
13.  Orzeł Ptaszkowa 30 36 10 6 14 58-69 6 4 5 36-31 4 2 9 22-38 2 3 1 0 1 5-4
14.  LKS Świniarsko 30 36 10 6 14 62-80 5 5 5 30-36 5 1 9 32-44 2 3 1 0 1 4-5
15.  Jedność Nowy Sącz 30 30 9 3 18 51-75 6 1 8 26-34 3 2 10 25-41
16.  Dunajec Nowy Sącz 30 9 2 3 25 32-98 2 3 10 23-45 0 0 15 9-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kolejarz Stróże    3-1 4-5 7-0 2-1 5-1 4-0 6-0 3-1 1-1 3-0* 4-0 5-2 8-1 1-1 5-0 
 2 Hart Tęgoborze0-6     0-1 2-1 4-0 2-0 1-1 3-1 5-2 2-0 5-0 3-1 1-2 2-1 3-0 3-1 
 3 Victoria Witowice Dolne1-1 0-1     0-3 4-0 0-3* 2-3 1-2 6-2 1-4 1-0 2-3 4-2 3-0* 5-1 3-2 
 4 Górka Szczereż0-3 2-1 1-3     0-1 0-1 3-0 1-0 1-0 3-0 3-0* 5-2 3-2 5-2 2-0 6-1 
 5 Nawoj Nawojowa0-0 1-0 1-5 1-1     2-4 2-1 3-3 0-0 2-0 2-3 1-1 1-2 3-1 1-4 4-0 
 6 Dąbrovia Wielogłowy0-5 0-2 1-3 2-3 1-2     1-2 2-1 1-1 3-1 3-0 4-0 2-2 3-2 0-4 3-1 
 7 Zawisza Rożnów2-2 0-3 0-4 5-2 0-2 4-3     1-5 0-1 3-1 1-1 1-2 5-2 4-2 2-1 4-0 
 8 Sokół Stary Sącz1-3 3-4 0-1 2-2 0-0 0-0 2-1     0-1 2-2 0-3 4-1 3-0 5-3 6-2 7-0 
 9 Amator Paszyn2-5 2-1 3-2 2-1 4-0 1-0 2-2 0-2     1-1 1-1 0-0 3-0 2-2 0-3 2-1 
 10 Zyndram Łącko2-2 0-2 2-1 0-1 3-3 1-0 3-0 4-3 1-1     2-1 2-3 2-3 1-2 4-2 3-1 
 11 Budowlani Jazowsko1-3 2-1 3-0 4-1 2-2 0-1 1-2 2-2 7-1 1-1     1-1 2-0 1-5 2-1 3-1 
 12 Grybovia Grybów1-4 0-3 0-0 2-1 2-2 1-2 3-3 3-3 0-1 2-0 2-1     3-0 2-3 5-2 2-0 
 13 Orzeł Ptaszkowa1-5 3-3 3-3 3-1 2-3 1-1 0-3 3-3 5-0 2-3 3-2 4-1     1-2 3-1 2-0 
 14 LKS Świniarsko1-5 2-2 1-3 4-2 2-5 0-0 3-3 0-4 2-2 5-2 2-0 2-1 2-4     2-2 2-1 
 15 Jedność Nowy Sącz0-11 1-3 1-4 3-1 1-2 0-1 0-2 4-1 1-1 0-2 1-4 5-0 2-1 3-1     4-0 
 16 Dunajec Nowy Sącz1-7 2-3 2-1 0-3 1-3 0-3 2-2 3-4 2-2 3-5 1-2 0-4 0-0 1-5 5-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Victoria Witowice Dolne 3-0 LKS Świniarsko 9 sierpnia, 17:30
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Górka Szczereż 5-2 Grybovia Grybów 9 sierpnia, 17:30
Zawisza Rożnów 2-1 Jedność Nowy Sącz 9 sierpnia, 17:30
Hart Tęgoborze 4-0 Nawoj Nawojowa 7 października, 16:00
w pierwotnym terminie (9 sierpnia, 17:30) odwołany
Zyndram Łącko 2-2 Kolejarz Stróże 9 sierpnia, 17:30
Amator Paszyn 1-0 Dąbrovia Wielogłowy 9 sierpnia, 17:30
Budowlani Jazowsko 2-0 Orzeł Ptaszkowa 9 sierpnia, 17:30
Sokół Stary Sącz 7-0 Dunajec Nowy Sącz 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Budowlani Jazowsko 0-1 Dąbrovia Wielogłowy 15 sierpnia, 17:30
Kolejarz Stróże 3-1 Amator Paszyn 16 sierpnia, 15:00
Sokół Stary Sącz 2-2 Zyndram Łącko 16 sierpnia, 11:00
Jedność Nowy Sącz 1-3 Hart Tęgoborze 16 sierpnia, 18:00
Grybovia Grybów 3-3 Zawisza Rożnów 16 sierpnia, 11:00
LKS Świniarsko 4-2 Górka Szczereż 15 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 17:00) odwołany
Dunajec Nowy Sącz 1-3 Nawoj Nawojowa 16 sierpnia, 10:00
Victoria Witowice Dolne 4-2 Orzeł Ptaszkowa 16 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Victoria Witowice Dolne 1-0 Budowlani Jazowsko 23 sierpnia, 17:30
Górka Szczereż 3-2 Orzeł Ptaszkowa 23 sierpnia, 17:00
Zawisza Rożnów 4-2 LKS Świniarsko 23 sierpnia, 11:00
Hart Tęgoborze 3-1 Grybovia Grybów 23 sierpnia, 15:00
Zyndram Łącko 3-3 Nawoj Nawojowa 23 sierpnia, 17:30
Amator Paszyn 0-2 Sokół Stary Sącz 23 sierpnia, 17:30
Dąbrovia Wielogłowy 0-5 Kolejarz Stróże 22 sierpnia, 17:30
Jedność Nowy Sącz 4-0 Dunajec Nowy Sącz 23 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Budowlani Jazowsko 1-3 Kolejarz Stróże 30 sierpnia, 17:30
Sokół Stary Sącz 0-0 Dąbrovia Wielogłowy 29 sierpnia, 17:30
Jedność Nowy Sącz 0-2 Zyndram Łącko 30 sierpnia, 17:30
Grybovia Grybów 2-0 Dunajec Nowy Sącz 30 sierpnia, 11:00
LKS Świniarsko 2-2 Hart Tęgoborze 30 sierpnia, 17:30
Orzeł Ptaszkowa 0-3 Zawisza Rożnów 30 sierpnia, 17:00
w Rożnowie; Orzeł gospodarzem
Victoria Witowice Dolne 0-3 Górka Szczereż 30 sierpnia, 17:30
Amator Paszyn 4-0 Nawoj Nawojowa 30 sierpnia, 15:30

Kolejka 5 - 5-6 września

Górka Szczereż 3-0 Budowlani Jazowsko 6 września, 17:00
(wo)
na boisku 1-3
Zawisza Rożnów 0-4 Victoria Witowice Dolne 6 września, 17:00
Hart Tęgoborze 1-2 Orzeł Ptaszkowa 5 września, 17:00
Zyndram Łącko 2-3 Grybovia Grybów 6 września, 11:00
Amator Paszyn 0-3 Jedność Nowy Sącz 6 września, 17:00
Dąbrovia Wielogłowy 1-2 Nawoj Nawojowa 5 września, 16:30
Kolejarz Stróże 6-0 Sokół Stary Sącz 6 września, 14:00
LKS Świniarsko 2-1 Dunajec Nowy Sącz 6 września, 11:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Budowlani Jazowsko 2-2 Sokół Stary Sącz 12 września, 17:00
Jedność Nowy Sącz 0-1 Dąbrovia Wielogłowy 13 września, 17:00
Grybovia Grybów 0-1 Amator Paszyn 15 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (13 września, 17:00) odwołany
LKS Świniarsko 5-2 Zyndram Łącko 13 września, 11:00
Victoria Witowice Dolne 0-1 Hart Tęgoborze 13 września, 17:00
Górka Szczereż 3-0 Zawisza Rożnów 13 września, 11:00
Kolejarz Stróże 2-1 Nawoj Nawojowa 13 września, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 0-0 Orzeł Ptaszkowa 12 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Zawisza Rożnów 1-1 Budowlani Jazowsko 20 września, 14:00
Hart Tęgoborze 2-1 Górka Szczereż 20 września, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 2-1 Victoria Witowice Dolne 20 września, 11:00
Zyndram Łącko 2-3 Orzeł Ptaszkowa 20 września, 14:00
Amator Paszyn 2-2 LKS Świniarsko 20 września, 17:00
Dąbrovia Wielogłowy 4-0 Grybovia Grybów 19 września, 17:00
Kolejarz Stróże 1-1 Jedność Nowy Sącz 20 września, 17:00
Sokół Stary Sącz 0-0 Nawoj Nawojowa 20 września, 11:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Budowlani Jazowsko 2-2 Nawoj Nawojowa 27 września, 16:30
Jedność Nowy Sącz 4-1 Sokół Stary Sącz 27 września, 16:30
Grybovia Grybów 1-4 Kolejarz Stróże 27 września, 14:00
LKS Świniarsko 0-0 Dąbrovia Wielogłowy 27 września, 11:00
Orzeł Ptaszkowa 5-0 Amator Paszyn 27 września, 16:30
Victoria Witowice Dolne 1-4 Zyndram Łącko 27 września, 16:00
Górka Szczereż 6-1 Dunajec Nowy Sącz 27 września, 14:00
Zawisza Rożnów 0-3 Hart Tęgoborze 27 września, 11:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Hart Tęgoborze 5-0 Budowlani Jazowsko 4 października, 14:00
Dunajec Nowy Sącz 2-2 Zawisza Rożnów 4 października, 11:00
Zyndram Łącko 0-1 Górka Szczereż 4 października, 16:30
Amator Paszyn 3-2 Victoria Witowice Dolne 4 października, 16:00
Dąbrovia Wielogłowy 2-2 Orzeł Ptaszkowa 4 października, 11:00
Kolejarz Stróże 8-1 LKS Świniarsko 4 października, 15:30
Sokół Stary Sącz 4-1 Grybovia Grybów 4 października, 11:00
Nawoj Nawojowa 1-4 Jedność Nowy Sącz 4 października, 16:30

Kolejka 10 - 10-11 października

Budowlani Jazowsko 2-1 Jedność Nowy Sącz 11 października, 16:00
Grybovia Grybów 2-2 Nawoj Nawojowa 11 października, 16:00
LKS Świniarsko 0-4 Sokół Stary Sącz 11 października, 11:00
Orzeł Ptaszkowa 1-5 Kolejarz Stróże 11 października, 15:00
Victoria Witowice Dolne 0-3 Dąbrovia Wielogłowy 11 października, 16:00
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy / na boisku 3-1
Górka Szczereż 1-0 Amator Paszyn 11 października, 16:00
Zawisza Rożnów 3-1 Zyndram Łącko 11 października, 11:00
Hart Tęgoborze 3-1 Dunajec Nowy Sącz 11 października, 13:30

Kolejka 11 - 17-18 października

Dunajec Nowy Sącz 1-2 Budowlani Jazowsko 18 października, 11:00
Zyndram Łącko 0-2 Hart Tęgoborze 18 października, 15:30
Amator Paszyn 2-2 Zawisza Rożnów 18 października, 15:30
Dąbrovia Wielogłowy 2-3 Górka Szczereż 18 października, 11:00
Kolejarz Stróże 4-5 Victoria Witowice Dolne 18 października, 15:00
Sokół Stary Sącz 3-0 Orzeł Ptaszkowa 18 października, 11:00
Nawoj Nawojowa 3-1 LKS Świniarsko 18 października, 15:30
Jedność Nowy Sącz 5-0 Grybovia Grybów 18 października, 15:30

Kolejka 12 - 24-25 października

Budowlani Jazowsko 1-1 Grybovia Grybów 25 października, 14:30
LKS Świniarsko 2-2 Jedność Nowy Sącz 25 października, 14:30
Orzeł Ptaszkowa 2-3 Nawoj Nawojowa 25 października, 14:30
Victoria Witowice Dolne 1-2 Sokół Stary Sącz 25 października, 14:30
Górka Szczereż 0-3 Kolejarz Stróże 25 października, 14:30
Zawisza Rożnów 4-3 Dąbrovia Wielogłowy 25 października, 11:00
Hart Tęgoborze 5-2 Amator Paszyn 25 października, 14:30
Dunajec Nowy Sącz 3-5 Zyndram Łącko 25 października, 11:00

Kolejka 13 - 31 października

Zyndram Łącko 2-1 Budowlani Jazowsko 31 października, 14:30
Amator Paszyn 2-1 Dunajec Nowy Sącz 31 października, 14:30
Dąbrovia Wielogłowy 0-2 Hart Tęgoborze 31 października, 11:00
Kolejarz Stróże 4-0 Zawisza Rożnów 31 października, 14:30
Sokół Stary Sącz 2-2 Górka Szczereż 31 października, 14:30
Nawoj Nawojowa 1-5 Victoria Witowice Dolne 31 października, 14:30
Jedność Nowy Sącz 2-1 Orzeł Ptaszkowa 31 października, 14:30
Grybovia Grybów 2-3 LKS Świniarsko 31 października, 11:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Budowlani Jazowsko 1-5 LKS Świniarsko 8 listopada, 13:30
Orzeł Ptaszkowa 4-1 Grybovia Grybów 8 listopada, 13:30
Victoria Witowice Dolne 5-1 Jedność Nowy Sącz 8 listopada, 13:30
Górka Szczereż 0-1 Nawoj Nawojowa 8 listopada, 13:30
Zawisza Rożnów 1-5 Sokół Stary Sącz 7 listopada, 13:30
Hart Tęgoborze 0-6 Kolejarz Stróże 8 listopada, 13:30
Dunajec Nowy Sącz 0-3 Dąbrovia Wielogłowy 8 listopada, 11:00
Zyndram Łącko 1-1 Amator Paszyn 8 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11 listopada

Amator Paszyn 1-1 Budowlani Jazowsko 11 listopada, 13:00
Dąbrovia Wielogłowy 3-1 Zyndram Łącko 11 listopada, 11:00
Kolejarz Stróże 5-0 Dunajec Nowy Sącz 11 listopada, 13:00
Sokół Stary Sącz 3-4 Hart Tęgoborze 11 listopada, 11:00
Nawoj Nawojowa 2-1 Zawisza Rożnów 11 listopada, 13:00
Jedność Nowy Sącz 3-1 Górka Szczereż 11 listopada, 13:00
Grybovia Grybów 0-0 Victoria Witowice Dolne 11 listopada, 13:00
LKS Świniarsko 2-4 Orzeł Ptaszkowa 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Orzeł Ptaszkowa 3-2 Budowlani Jazowsko 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany
Dunajec Nowy Sącz 3-4 Sokół Stary Sącz 2 kwietnia, 16:00
LKS Świniarsko 1-3 Victoria Witowice Dolne 3 kwietnia, 11:00
Grybovia Grybów 2-1 Górka Szczereż 3 kwietnia, 16:00
Jedność Nowy Sącz 0-2 Zawisza Rożnów 3 kwietnia, 16:00
Nawoj Nawojowa 1-0 Hart Tęgoborze 3 kwietnia, 16:00
Kolejarz Stróże 1-1 Zyndram Łącko 3 kwietnia, 14:00
Dąbrovia Wielogłowy 1-1 Amator Paszyn 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Nawoj Nawojowa 4-0 Dunajec Nowy Sącz 10 kwietnia, 16:00
Orzeł Ptaszkowa 3-3 Victoria Witowice Dolne 10 kwietnia, 16:00
Dąbrovia Wielogłowy 3-0 Budowlani Jazowsko 10 kwietnia, 11:00
Amator Paszyn 2-5 Kolejarz Stróże 10 kwietnia, 16:00
Zyndram Łącko 4-3 Sokół Stary Sącz 10 kwietnia, 11:00
Hart Tęgoborze 3-0 Jedność Nowy Sącz 10 kwietnia, 11:00
Zawisza Rożnów 1-2 Grybovia Grybów 10 kwietnia, 11:00
Górka Szczereż 5-2 LKS Świniarsko 10 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Dunajec Nowy Sącz 5-1 Jedność Nowy Sącz 17 kwietnia, 17:00
Budowlani Jazowsko 3-0 Victoria Witowice Dolne 17 kwietnia, 11:00
Orzeł Ptaszkowa 3-1 Górka Szczereż 17 kwietnia, 16:00
LKS Świniarsko 3-3 Zawisza Rożnów 16 kwietnia, 17:00
Grybovia Grybów 0-3 Hart Tęgoborze 17 kwietnia, 16:00
Nawoj Nawojowa 2-0 Zyndram Łącko 17 kwietnia, 16:00
Sokół Stary Sącz 0-1 Amator Paszyn 17 kwietnia, 16:00
Kolejarz Stróże 5-1 Dąbrovia Wielogłowy 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Nawoj Nawojowa 0-0 Amator Paszyn 24 kwietnia, 11:00
Kolejarz Stróże 3-0 Budowlani Jazowsko 24 kwietnia, 16:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Dąbrovia Wielogłowy 2-1 Sokół Stary Sącz 23 kwietnia, 17:00
Zyndram Łącko 4-2 Jedność Nowy Sącz 24 kwietnia, 15:30
Dunajec Nowy Sącz 0-4 Grybovia Grybów 23 kwietnia, 17:00
Hart Tęgoborze 2-1 LKS Świniarsko 23 kwietnia, 17:00
Zawisza Rożnów 5-2 Orzeł Ptaszkowa 24 kwietnia, 17:00
Górka Szczereż 1-3 Victoria Witowice Dolne 24 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Dunajec Nowy Sącz 1-5 LKS Świniarsko 30 kwietnia, 17:00
Budowlani Jazowsko 4-1 Górka Szczereż 1 maja, 17:00
Victoria Witowice Dolne 2-3 Zawisza Rożnów 1 maja, 17:00
Orzeł Ptaszkowa 3-3 Hart Tęgoborze 1 maja, 11:00
Grybovia Grybów 2-0 Zyndram Łącko 1 maja, 17:30
Jedność Nowy Sącz 1-1 Amator Paszyn 1 maja, 17:00
Nawoj Nawojowa 2-4 Dąbrovia Wielogłowy 1 maja, 17:00
Sokół Stary Sącz 1-3 Kolejarz Stróże 1 maja, 17:00

Kolejka 21 - 3 maja

Nawoj Nawojowa 0-0 Kolejarz Stróże 3 maja, 17:00
Orzeł Ptaszkowa 2-0 Dunajec Nowy Sącz 4 maja, 17:30
w Nowym Sączu; na stadionie Dunajca; Orzeł gospodarzem
Sokół Stary Sącz 0-3 Budowlani Jazowsko 3 maja, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy 0-4 Jedność Nowy Sącz 3 maja, 11:00
Amator Paszyn 0-0 Grybovia Grybów 3 maja, 17:00
Zyndram Łącko 1-2 LKS Świniarsko 3 maja, 15:00
Hart Tęgoborze 0-1 Victoria Witowice Dolne 3 maja, 17:00
Zawisza Rożnów 5-2 Górka Szczereż 3 maja, 18:00

Kolejka 22 - 7-8 maja

Budowlani Jazowsko 1-2 Zawisza Rożnów 8 maja, 11:00
Górka Szczereż 2-1 Hart Tęgoborze 8 maja, 17:00
Victoria Witowice Dolne 3-2 Dunajec Nowy Sącz 7 maja, 17:30
Orzeł Ptaszkowa 2-3 Zyndram Łącko 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (8 maja, 11:00) odwołany
LKS Świniarsko 2-2 Amator Paszyn 8 maja, 11:00
Grybovia Grybów 1-2 Dąbrovia Wielogłowy 7 maja, 17:00
Jedność Nowy Sącz 0-11 Kolejarz Stróże 8 maja, 17:00
Nawoj Nawojowa 3-3 Sokół Stary Sącz 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (8 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 23 - 14-15 maja

Nawoj Nawojowa 2-3 Budowlani Jazowsko 15 maja, 17:00
Sokół Stary Sącz 6-2 Jedność Nowy Sącz 15 maja, 14:00
Kolejarz Stróże 4-0 Grybovia Grybów 15 maja, 17:00
Dąbrovia Wielogłowy 3-2 LKS Świniarsko 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 17:00) odwołany
Amator Paszyn 3-0 Orzeł Ptaszkowa 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (15 maja, 17:00) odwołany
Zyndram Łącko 2-1 Victoria Witowice Dolne 15 maja, 11:00
Dunajec Nowy Sącz 0-3 Górka Szczereż 14 maja, 17:00
Hart Tęgoborze 1-1 Zawisza Rożnów 15 maja, 18:00

Kolejka 24 - 21-22 maja

Budowlani Jazowsko 2-1 Hart Tęgoborze 22 maja, 11:00
Zawisza Rożnów 4-0 Dunajec Nowy Sącz 22 maja, 11:00
Górka Szczereż 3-0 Zyndram Łącko 22 maja, 17:00
Victoria Witowice Dolne 6-2 Amator Paszyn 22 maja, 17:00
Orzeł Ptaszkowa 1-1 Dąbrovia Wielogłowy 22 maja, 17:00
LKS Świniarsko 1-5 Kolejarz Stróże 22 maja, 11:00
Grybovia Grybów 3-3 Sokół Stary Sącz 22 maja, 11:00
Jedność Nowy Sącz 1-2 Nawoj Nawojowa 22 maja, 17:00

Kolejka 25 - 26 maja

Jedność Nowy Sącz 1-4 Budowlani Jazowsko 26 maja, 17:00
Nawoj Nawojowa 1-1 Grybovia Grybów 26 maja, 17:00
Sokół Stary Sącz 5-3 LKS Świniarsko 26 maja, 17:00
Kolejarz Stróże 5-2 Orzeł Ptaszkowa 26 maja, 17:00
Dąbrovia Wielogłowy 1-3 Victoria Witowice Dolne 26 maja, 17:00
Amator Paszyn 2-1 Górka Szczereż 26 maja, 17:00
Zyndram Łącko 3-0 Zawisza Rożnów 26 maja, 16:00
Dunajec Nowy Sącz 2-3 Hart Tęgoborze 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (24 maja, 18:00) odwołany

Kolejka 26 - 28-29 maja

Budowlani Jazowsko 3-1 Dunajec Nowy Sącz 29 maja, 11:00
Hart Tęgoborze 2-0 Zyndram Łącko 29 maja, 16:00
Zawisza Rożnów 0-1 Amator Paszyn 29 maja, 17:00
Górka Szczereż 0-1 Dąbrovia Wielogłowy 29 maja, 18:00
Victoria Witowice Dolne 1-1 Kolejarz Stróże 29 maja, 18:00
Orzeł Ptaszkowa 3-3 Sokół Stary Sącz 29 maja, 11:00
LKS Świniarsko 2-5 Nawoj Nawojowa 29 maja, 11:00
Grybovia Grybów 5-2 Jedność Nowy Sącz 29 maja, 18:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Grybovia Grybów 2-1 Budowlani Jazowsko 5 czerwca, 18:00
Jedność Nowy Sącz 3-1 LKS Świniarsko 5 czerwca, 17:00
Nawoj Nawojowa 1-2 Orzeł Ptaszkowa 5 czerwca, 18:00
Sokół Stary Sącz 0-1 Victoria Witowice Dolne 5 czerwca, 18:00
Kolejarz Stróże 7-0 Górka Szczereż 5 czerwca, 17:00
Dąbrovia Wielogłowy 1-2 Zawisza Rożnów 5 czerwca, 18:00
Amator Paszyn 2-1 Hart Tęgoborze 5 czerwca, 18:00
Zyndram Łącko 3-1 Dunajec Nowy Sącz 5 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 8 czerwca

Budowlani Jazowsko 1-1 Zyndram Łącko 8 czerwca, 18:00
Dunajec Nowy Sącz 2-2 Amator Paszyn 8 czerwca, 18:00
Hart Tęgoborze 2-0 Dąbrovia Wielogłowy 8 czerwca, 18:00
Zawisza Rożnów 2-2 Kolejarz Stróże 8 czerwca, 18:00
Górka Szczereż 1-0 Sokół Stary Sącz 8 czerwca, 18:00
Victoria Witowice Dolne 4-0 Nawoj Nawojowa 8 czerwca, 18:00
Orzeł Ptaszkowa 3-1 Jedność Nowy Sącz 8 czerwca, 18:00
LKS Świniarsko 2-1 Grybovia Grybów 8 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

LKS Świniarsko 2-0 Budowlani Jazowsko 12 czerwca, 11:00
Grybovia Grybów 3-0 Orzeł Ptaszkowa 12 czerwca, 15:30
Jedność Nowy Sącz 1-4 Victoria Witowice Dolne 12 czerwca, 15:30
Nawoj Nawojowa 1-1 Górka Szczereż 12 czerwca, 14:30
Sokół Stary Sącz 2-1 Zawisza Rożnów 14 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 czerwca, 15:00) odwołany
Kolejarz Stróże 3-1 Hart Tęgoborze 12 czerwca, 14:00
Dąbrovia Wielogłowy 3-1 Dunajec Nowy Sącz 11 czerwca, 17:00
Amator Paszyn 1-1 Zyndram Łącko 12 czerwca, 14:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Budowlani Jazowsko 7-1 Amator Paszyn 19 czerwca, 11:00
Zyndram Łącko 1-0 Dąbrovia Wielogłowy 19 czerwca, 11:00
Dunajec Nowy Sącz 1-7 Kolejarz Stróże 18 czerwca, 15:00
Hart Tęgoborze 3-1 Sokół Stary Sącz 19 czerwca, 11:00
Zawisza Rożnów 0-2 Nawoj Nawojowa 19 czerwca, 11:00
Górka Szczereż 2-0 Jedność Nowy Sącz 19 czerwca, 11:00
Victoria Witowice Dolne 2-3 Grybovia Grybów 19 czerwca, 11:00
Orzeł Ptaszkowa 1-2 LKS Świniarsko 19 czerwca, 11:00

Liga okręgowa 2015/2016 (Nowy Sącz)

Klasa A 2015/2016 (Nowy Sącz-Gorlice)

Klasa B 2015/2016 (Nowy Sącz)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas