[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Nowy Sącz-Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Wojnarowa 26 62 19 5 2 100-25 10 2 1 53-11 9 3 1 47-14
2.  LKS Łużna 26 61 19 4 3 84-20 10 2 1 43-12 9 2 2 41-8
3.  LKS Uście Gorlickie 26 55 18 1 7 80-29 11 0 2 47-13 7 1 5 33-16
4.  KS Bobowa 26 52 17 1 8 85-25 10 1 2 52-8 7 0 6 33-17
5.  Wicher Mogilno 26 40 12 4 10 59-58 8 3 2 34-18 4 1 8 25-40
6.  LKS Zagórzany 26 36 10 6 10 56-47 7 2 4 33-18 3 4 6 23-29
7.  Victoria Śnietnica 26 32 10 2 14 50-80 7 0 6 37-40 3 2 8 13-40
8.  Ogień Sękowa 26 31 9 4 13 37-50 6 2 5 22-24 3 2 8 15-26
9.  Królovia Królowa Górna 26 28 8 4 14 50-90 6 3 4 35-30 2 1 10 15-60 2 3 1 0 1 7-6
10.  Nafta Kryg 26 28 8 4 14 43-75 5 2 6 24-41 3 2 8 19-34 2 3 1 0 1 6-7
11.  Moszczanka Moszczenica 26 26 7 5 14 44-90 5 2 6 22-39 2 3 8 22-51
12.  LKS Ropa 26 25 7 4 15 41-72 6 3 4 20-21 1 1 11 21-51
13.  Biała Brunary 26 23 6 5 15 43-73 5 3 5 27-31 1 2 10 16-42
14.  LKS Wójtowa 26 21 6 3 17 45-83 6 1 6 32-30 0 2 11 13-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Wojnarowa    1-1 3-2 3-0 3-1 1-1 9-1 3-0 10-0 5-0 4-5 3-0 5-0 3-0 
 2 LKS Łużna0-3     2-1 1-0 3-2 8-0 0-0 1-0 3-0 2-2 3-0 4-0 8-3 8-1 
 3 LKS Uście Gorlickie0-3 0-2     2-0 5-1 2-0 7-0 6-1 7-0 3-2 5-1 4-1 3-2 3-0* 
 4 KS Bobowa2-0 1-2 0-0     6-1 2-1 5-0 1-2 8-1 3-0 9-0 7-0 6-1 2-0 
 5 Wicher Mogilno1-1 0-0 0-5 4-1     4-2 3-1 3-0 0-1 3-0* 2-2 4-2 4-2 6-1 
 6 LKS Zagórzany2-3 3-0 3-2 0-1 2-2     1-2 4-0 5-0 0-2 5-3 1-1 3-0 4-2 
 7 Victoria Śnietnica0-9 1-0 3-2 1-5 1-2 0-4     0-3 4-3 5-4 7-0 4-6 3-1 8-1 
 8 Ogień Sękowa2-2 0-4 0-2 0-3 2-0 1-3 2-1     2-3 3-3 2-0 4-2 2-1 2-0 
 9 Królovia Królowa Górna0-4 0-2 1-4 3-2 2-3 3-3 3-0 3-1     4-1 3-3 4-3 2-2 7-2 
 10 Nafta Kryg2-4 1-13 0-6 2-1 1-2 0-4 1-2 1-1 5-3     2-0 5-3 2-0 2-2 
 11 Moszczanka Moszczenica0-4 0-7 2-1 0-7 6-4 2-2 1-2 0-5 2-2 2-0     4-2 2-3 1-0 
 12 LKS Ropa1-1 0-4 0-2 0-5 3-1 0-0 3-0 1-0 2-1 1-2 2-2     2-1 5-2 
 13 Biała Brunary2-7 1-4 0-3 1-4 0-2 3-2 3-3 2-2 6-0 1-0 4-1 2-1     2-2 
 14 LKS Wójtowa2-6 0-2 2-3 0-4 6-4 3-1 2-1 1-0 6-1 2-3 3-5 5-0 0-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Nafta Kryg 2-2 LKS Wójtowa 16 sierpnia, 16:00
LKS Łużna 2-1 LKS Uście Gorlickie 16 sierpnia, 17:00
LKS Zagórzany 4-0 Ogień Sękowa 16 sierpnia, 16:00
Orzeł Wojnarowa 3-0 LKS Ropa 16 sierpnia, 16:00
Victoria Śnietnica 7-0 Moszczanka Moszczenica 16 sierpnia, 17:00
Biała Brunary 0-2 Wicher Mogilno 16 sierpnia, 11:00
KS Bobowa 8-1 Królovia Królowa Górna 16 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Biała Brunary 4-1 Moszczanka Moszczenica 23 sierpnia, 14:00
LKS Ropa 3-0 Victoria Śnietnica 23 sierpnia, 11:00
Ogień Sękowa 2-2 Orzeł Wojnarowa 23 sierpnia, 14:00
KS Bobowa 2-1 LKS Zagórzany 23 sierpnia, 17:00
LKS Uście Gorlickie 7-0 Królovia Królowa Górna 23 sierpnia, 16:00
LKS Wójtowa 0-2 LKS Łużna 22 sierpnia, 17:00
Wicher Mogilno 3-0 Nafta Kryg 23 sierpnia, 17:00
(wo)
przerwany w 60. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Nafta Kryg 2-0 Biała Brunary 30 sierpnia, 11:30
LKS Łużna 3-2 Wicher Mogilno 30 sierpnia, 17:30
Królovia Królowa Górna 7-2 LKS Wójtowa 30 sierpnia, 12:00
LKS Zagórzany 3-2 LKS Uście Gorlickie 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Wojnarowa 3-0 KS Bobowa 30 sierpnia, 16:00
Victoria Śnietnica 0-3 Ogień Sękowa 30 sierpnia, 14:00
Moszczanka Moszczenica 4-2 LKS Ropa 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 5-6 września

Biała Brunary 2-1 LKS Ropa 6 września, 11:00
Ogień Sękowa 2-0 Moszczanka Moszczenica 6 września, 16:00
KS Bobowa 5-0 Victoria Śnietnica 6 września, 17:00
LKS Uście Gorlickie 0-3 Orzeł Wojnarowa 6 września, 17:00
LKS Wójtowa 3-1 LKS Zagórzany 6 września, 17:00
Wicher Mogilno 0-1 Królovia Królowa Górna 6 września, 16:00
Nafta Kryg 1-13 LKS Łużna 6 września, 11:30

Kolejka 5 - 12-13 września

Królovia Królowa Górna 4-1 Nafta Kryg 13 września, 12:00
LKS Zagórzany 2-2 Wicher Mogilno 13 września, 17:00
Orzeł Wojnarowa 3-0 LKS Wójtowa 13 września, 17:00
Victoria Śnietnica 3-2 LKS Uście Gorlickie 13 września, 16:00
Moszczanka Moszczenica 0-7 KS Bobowa 13 września, 16:00
LKS Ropa 1-0 Ogień Sękowa 13 września, 11:00
Biała Brunary 1-4 LKS Łużna 13 września, 14:00
w Śnietnicy

Kolejka 6 - 19-20 września

KS Bobowa 7-0 LKS Ropa 20 września, 11:00
LKS Uście Gorlickie 5-1 Moszczanka Moszczenica 20 września, 14:00
LKS Wójtowa 2-1 Victoria Śnietnica 20 września, 16:30
Wicher Mogilno 1-1 Orzeł Wojnarowa 20 września, 14:00
Nafta Kryg 0-4 LKS Zagórzany 20 września, 11:30
LKS Łużna 3-0 Królovia Królowa Górna 20 września, 16:00
Ogień Sękowa 2-1 Biała Brunary 20 września, 14:00
w Śnietnicy

Kolejka 7 - 26-27 września

Królovia Królowa Górna 2-2 Biała Brunary 27 września, 12:00
LKS Zagórzany 3-0 LKS Łużna 27 września, 16:00
Orzeł Wojnarowa 5-0 Nafta Kryg 27 września, 16:00
Victoria Śnietnica 1-2 Wicher Mogilno 27 września, 16:00
Moszczanka Moszczenica 1-0 LKS Wójtowa 27 września, 16:00
LKS Ropa 0-2 LKS Uście Gorlickie 27 września, 11:00
Ogień Sękowa 0-3 KS Bobowa 27 września, 14:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Biała Brunary 1-4 KS Bobowa 4 października, 14:00
w Śnietnicy
LKS Uście Gorlickie 6-1 Ogień Sękowa 4 października, 14:00
LKS Wójtowa 5-0 LKS Ropa 4 października, 16:00
Wicher Mogilno 2-2 Moszczanka Moszczenica 4 października, 11:00
Nafta Kryg 1-2 Victoria Śnietnica 4 października, 11:30
LKS Łużna 0-3 Orzeł Wojnarowa 3 października, 16:00
Królovia Królowa Górna 3-3 LKS Zagórzany 4 października, 12:00

Kolejka 9 - 10-11 października

LKS Zagórzany 3-0 Biała Brunary 11 października, 15:00
Orzeł Wojnarowa 10-0 Królovia Królowa Górna 11 października, 16:00
Victoria Śnietnica 1-0 LKS Łużna 11 października, 14:00
Moszczanka Moszczenica 2-0 Nafta Kryg 11 października, 16:00
LKS Ropa 3-1 Wicher Mogilno 31 października, 14:00
w pierwotnym terminie (10 października, 16:00) odwołany
Ogień Sękowa 2-0 LKS Wójtowa 11 października, 14:00
KS Bobowa 0-0 LKS Uście Gorlickie 11 października, 16:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Biała Brunary 0-3 LKS Uście Gorlickie 18 października, 14:00
LKS Wójtowa 0-4 KS Bobowa 18 października, 16:00
Wicher Mogilno 3-0 Ogień Sękowa 18 października, 14:00
Nafta Kryg 5-3 LKS Ropa 18 października, 11:30
LKS Łużna 3-0 Moszczanka Moszczenica 17 października, 16:00
Królovia Królowa Górna 3-0 Victoria Śnietnica 18 października, 12:00
LKS Zagórzany 2-3 Orzeł Wojnarowa 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Orzeł Wojnarowa 5-0 Biała Brunary 25 października, 15:00
Victoria Śnietnica 0-4 LKS Zagórzany 25 października, 14:00
Moszczanka Moszczenica 2-2 Królovia Królowa Górna 25 października, 15:00
LKS Ropa 0-4 LKS Łużna 25 października, 11:00
Ogień Sękowa 3-3 Nafta Kryg 25 października, 14:00
KS Bobowa 6-1 Wicher Mogilno 25 października, 15:00
LKS Uście Gorlickie 3-0 LKS Wójtowa 25 października, 14:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Biała Brunary 2-2 LKS Wójtowa 8 listopada, 13:30
Wicher Mogilno 0-5 LKS Uście Gorlickie 8 listopada, 13:00
Nafta Kryg 2-1 KS Bobowa 8 listopada, 11:30
LKS Łużna 1-0 Ogień Sękowa 8 listopada, 13:30
Królovia Królowa Górna 4-3 LKS Ropa 8 listopada, 12:00
LKS Zagórzany 5-3 Moszczanka Moszczenica 8 listopada, 13:30
Orzeł Wojnarowa 9-1 Victoria Śnietnica 8 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Victoria Śnietnica 3-1 Biała Brunary 15 listopada, 13:00
Moszczanka Moszczenica 0-4 Orzeł Wojnarowa 31 października, 14:00
LKS Ropa 0-0 LKS Zagórzany 14 listopada, 13:00
Ogień Sękowa 2-3 Królovia Królowa Górna 14 listopada, 13:00
KS Bobowa 1-2 LKS Łużna 15 listopada, 13:00
LKS Uście Gorlickie 3-2 Nafta Kryg 14 listopada, 13:00
LKS Wójtowa 6-4 Wicher Mogilno 15 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Wicher Mogilno 4-2 Biała Brunary 3 kwietnia, 15:00
Królovia Królowa Górna 3-2 KS Bobowa 3 kwietnia, 12:00
LKS Wójtowa 2-3 Nafta Kryg 3 kwietnia, 14:00
LKS Uście Gorlickie 0-2 LKS Łużna 3 kwietnia, 14:00
Ogień Sękowa 1-3 LKS Zagórzany 3 kwietnia, 14:00
LKS Ropa 1-1 Orzeł Wojnarowa 3 kwietnia, 11:00
Moszczanka Moszczenica 1-2 Victoria Śnietnica 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Moszczanka Moszczenica 2-3 Biała Brunary 10 kwietnia, 14:00
Victoria Śnietnica 4-6 LKS Ropa 10 kwietnia, 13:00
Orzeł Wojnarowa 3-0 Ogień Sękowa 10 kwietnia, 16:30
LKS Zagórzany 0-1 KS Bobowa 10 kwietnia, 16:30
Królovia Królowa Górna 1-4 LKS Uście Gorlickie 10 kwietnia, 12:00
LKS Łużna 8-1 LKS Wójtowa 10 kwietnia, 13:30
Nafta Kryg 1-2 Wicher Mogilno 10 kwietnia, 11:30

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Biała Brunary 1-0 Nafta Kryg 17 kwietnia, 14:00
Wicher Mogilno 0-0 LKS Łużna 17 kwietnia, 16:00
LKS Wójtowa 6-1 Królovia Królowa Górna 17 kwietnia, 12:00
LKS Uście Gorlickie 2-0 LKS Zagórzany 17 kwietnia, 14:00
KS Bobowa 2-0 Orzeł Wojnarowa 17 kwietnia, 16:30
Ogień Sękowa 2-1 Victoria Śnietnica 17 kwietnia, 14:00
LKS Ropa 2-2 Moszczanka Moszczenica 17 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

LKS Ropa 2-1 Biała Brunary 24 kwietnia, 11:00
Moszczanka Moszczenica 0-5 Ogień Sękowa 24 kwietnia, 14:00
Victoria Śnietnica 1-5 KS Bobowa 24 kwietnia, 15:00
Orzeł Wojnarowa 3-2 LKS Uście Gorlickie 24 kwietnia, 11:00
LKS Zagórzany 4-2 LKS Wójtowa 24 kwietnia, 17:00
Królovia Królowa Górna 2-3 Wicher Mogilno 24 kwietnia, 12:00
LKS Łużna 2-2 Nafta Kryg 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Łużna 8-3 Biała Brunary 30 kwietnia, 17:30
Nafta Kryg 5-3 Królovia Królowa Górna 1 maja, 11:30
Wicher Mogilno 4-2 LKS Zagórzany 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 16:00) odwołany
LKS Wójtowa 2-6 Orzeł Wojnarowa 1 maja, 14:00
LKS Uście Gorlickie 7-0 Victoria Śnietnica 1 maja, 14:00
KS Bobowa 9-0 Moszczanka Moszczenica 30 kwietnia, 17:00
Ogień Sękowa 4-2 LKS Ropa 1 maja, 14:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Biała Brunary 2-2 Ogień Sękowa 8 maja, 14:00
LKS Ropa 0-5 KS Bobowa 8 maja, 11:00
Moszczanka Moszczenica 2-1 LKS Uście Gorlickie 8 maja, 14:00
Victoria Śnietnica 8-1 LKS Wójtowa 8 maja, 14:00
Orzeł Wojnarowa 3-1 Wicher Mogilno 7 maja, 16:00
LKS Zagórzany 0-2 Nafta Kryg 8 maja, 17:00
Królovia Królowa Górna 0-2 LKS Łużna 7 maja, 17:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

Biała Brunary 6-0 Królovia Królowa Górna 15 maja, 14:00
LKS Łużna 8-0 LKS Zagórzany 15 maja, 17:00
Nafta Kryg 2-4 Orzeł Wojnarowa 15 maja, 17:30
Wicher Mogilno 3-1 Victoria Śnietnica 15 maja, 17:00
LKS Wójtowa 3-5 Moszczanka Moszczenica 15 maja, 14:00
LKS Uście Gorlickie 4-1 LKS Ropa 3 maja, 16:00
KS Bobowa 1-2 Ogień Sękowa 15 maja, 15:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

KS Bobowa 6-1 Biała Brunary 22 maja, 18:00
Ogień Sękowa 0-2 LKS Uście Gorlickie 22 maja, 14:00
LKS Ropa 5-2 LKS Wójtowa 21 maja, 18:00
Moszczanka Moszczenica 6-4 Wicher Mogilno 22 maja, 14:00
Victoria Śnietnica 5-4 Nafta Kryg 22 maja, 15:00
Orzeł Wojnarowa 1-1 LKS Łużna 21 maja, 17:00
LKS Zagórzany 5-0 Królovia Królowa Górna 22 maja, 17:00

Kolejka 22 - 26 maja

Biała Brunary 3-2 LKS Zagórzany 26 maja, 15:00
Królovia Królowa Górna 0-4 Orzeł Wojnarowa 26 maja, 14:00
LKS Łużna 0-0 Victoria Śnietnica 26 maja, 16:00
Nafta Kryg 2-0 Moszczanka Moszczenica 26 maja, 14:00
Wicher Mogilno 4-2 LKS Ropa 26 maja, 14:00
LKS Wójtowa 1-0 Ogień Sękowa 26 maja, 15:00
LKS Uście Gorlickie 2-0 KS Bobowa 26 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

LKS Uście Gorlickie 3-2 Biała Brunary 29 maja, 18:00
KS Bobowa 2-0 LKS Wójtowa 29 maja, 18:00
Ogień Sękowa 2-0 Wicher Mogilno 29 maja, 14:00
LKS Ropa 1-2 Nafta Kryg 29 maja, 11:00
Moszczanka Moszczenica 0-7 LKS Łużna 29 maja, 14:00
Victoria Śnietnica 4-3 Królovia Królowa Górna 29 maja, 14:00
Orzeł Wojnarowa 1-1 LKS Zagórzany 28 maja, 16:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Biała Brunary 2-7 Orzeł Wojnarowa 5 czerwca, 14:00
LKS Zagórzany 1-2 Victoria Śnietnica 5 czerwca, 17:00
Królovia Królowa Górna 3-3 Moszczanka Moszczenica 4 czerwca, 18:00
LKS Łużna 4-0 LKS Ropa 5 czerwca, 17:00
Nafta Kryg 1-1 Ogień Sękowa 5 czerwca, 11:30
Wicher Mogilno 4-1 KS Bobowa 5 czerwca, 17:00
LKS Wójtowa 2-3 LKS Uście Gorlickie 5 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

LKS Wójtowa 0-0 Biała Brunary 12 czerwca, 14:00
LKS Uście Gorlickie 5-1 Wicher Mogilno 12 czerwca, 11:00
KS Bobowa 3-0 Nafta Kryg 12 czerwca, 16:00
Ogień Sękowa 0-4 LKS Łużna 12 czerwca, 14:00
LKS Ropa 2-1 Królovia Królowa Górna 12 czerwca, 11:00
Moszczanka Moszczenica 2-2 LKS Zagórzany 12 czerwca, 14:00
Victoria Śnietnica 0-9 Orzeł Wojnarowa 11 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Biała Brunary 3-3 Victoria Śnietnica 18 czerwca, 17:00
Orzeł Wojnarowa 4-5 Moszczanka Moszczenica 18 czerwca, 17:00
LKS Zagórzany 1-1 LKS Ropa 18 czerwca, 17:00
Królovia Królowa Górna 3-1 Ogień Sękowa 18 czerwca, 17:00
LKS Łużna 1-0 KS Bobowa 18 czerwca, 17:00
Nafta Kryg 0-6 LKS Uście Gorlickie 18 czerwca, 17:00
Wicher Mogilno 6-1 LKS Wójtowa 18 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2015/2016 (Nowy Sącz)

Klasa A 2015/2016 (Nowy Sącz)

Klasa B 2015/2016 (Gorlice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas