[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Biecz 12 31 10 1 1 65-17 5 0 1 23-7 5 1 0 42-10
2.  LKS Szymbark 12 27 9 0 3 53-18 4 0 2 29-11 5 0 1 24-7
3.  Olimpijczyk Racławice 12 25 8 1 3 57-36 3 1 2 27-20 5 0 1 30-16
4.  Sokół Staszkówka 12 19 6 1 5 53-26 3 0 3 28-14 3 1 2 25-12
5.  LKS Kwiatonowice 12 10 3 1 8 28-59 2 1 3 19-30 1 0 5 9-29
6.  LKS Bystra (k. Gorlic) 12 9 3 0 9 19-54 2 0 4 10-24 1 0 5 9-30
7.  Torcida Smerekowiec 12 3 1 0 11 12-77 1 0 5 7-38 0 0 6 5-39

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 KS Biecz    1-2 5-2 2-1 6-2 4-0 5-0 
 2 LKS Szymbark1-3     2-4 4-0 3-1 7-2 12-1 
 3 Olimpijczyk Racławice5-5 0-5     1-7 5-1 6-2 10-0 
 4 Sokół Staszkówka3-5 4-5 1-2     9-0 7-1 4-1 
 5 LKS Kwiatonowice0-11 0-6 5-7 4-4     5-0 5-2 
 6 LKS Bystra (k. Gorlic)1-7 2-1 0-8 1-3 3-4     3-1 
 7 Torcida Smerekowiec0-11 0-5 3-7 0-10 3-1 1-4     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: KS Biecz.
 
Sokół Staszkówka 4-1 Torcida Smerekowiec 30 sierpnia, 16:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 3-4 LKS Kwiatonowice 30 sierpnia, 17:00
LKS Szymbark 2-4 Olimpijczyk Racławice 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Pauza: Olimpijczyk Racławice.
 
LKS Kwiatonowice 0-6 LKS Szymbark 6 września, 16:00
Torcida Smerekowiec 1-4 LKS Bystra (k. Gorlic) 6 września, 14:30
KS Biecz 2-1 Sokół Staszkówka 6 września, 16:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-7 KS Biecz 13 września, 16:30
LKS Szymbark 12-1 Torcida Smerekowiec 13 września, 11:00
Olimpijczyk Racławice 5-1 LKS Kwiatonowice 13 września, 16:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: LKS Kwiatonowice.
 
Torcida Smerekowiec 3-7 Olimpijczyk Racławice 20 września, 14:30
KS Biecz 1-2 LKS Szymbark 20 września, 16:00
Sokół Staszkówka 7-1 LKS Bystra (k. Gorlic) 20 września, 12:30

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
LKS Szymbark 4-0 Sokół Staszkówka 27 września, 11:00
Olimpijczyk Racławice 5-5 KS Biecz 27 września, 16:30
LKS Kwiatonowice 5-2 Torcida Smerekowiec 27 września, 15:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: Torcida Smerekowiec.
 
KS Biecz 6-2 LKS Kwiatonowice 4 października, 15:00
Sokół Staszkówka 1-2 Olimpijczyk Racławice 4 października, 15:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-1 LKS Szymbark 4 października, 15:00

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: LKS Szymbark.
 
Olimpijczyk Racławice 6-2 LKS Bystra (k. Gorlic) 11 października, 16:00
LKS Kwiatonowice 4-4 Sokół Staszkówka 11 października, 15:00
Torcida Smerekowiec 0-11 KS Biecz 11 października, 14:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: KS Biecz.
 
Torcida Smerekowiec 0-10 Sokół Staszkówka 18 października, 14:00
LKS Kwiatonowice 5-0 LKS Bystra (k. Gorlic) 18 października, 14:00
Olimpijczyk Racławice 0-5 LKS Szymbark 18 października, 14:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: Olimpijczyk Racławice.
 
LKS Szymbark 3-1 LKS Kwiatonowice 25 października, 11:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 3-1 Torcida Smerekowiec 25 października, 14:00
Sokół Staszkówka 3-5 KS Biecz 25 października, 14:00

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
KS Biecz 4-0 LKS Bystra (k. Gorlic) 10 kwietnia, 16:00
Torcida Smerekowiec 0-5 LKS Szymbark 10 kwietnia, 15:00
LKS Kwiatonowice 5-7 Olimpijczyk Racławice 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 kwietnia

Pauza: LKS Kwiatonowice.
 
Olimpijczyk Racławice 10-0 Torcida Smerekowiec 17 kwietnia, 16:00
LKS Szymbark 1-3 KS Biecz 17 kwietnia, 11:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-3 Sokół Staszkówka 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 kwietnia

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
Sokół Staszkówka 4-5 LKS Szymbark 24 kwietnia, 14:00
KS Biecz 5-2 Olimpijczyk Racławice 24 kwietnia, 16:00
Torcida Smerekowiec 3-1 LKS Kwiatonowice 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Torcida Smerekowiec.
 
LKS Kwiatonowice 0-11 KS Biecz 1 maja, 16:00
Olimpijczyk Racławice 1-7 Sokół Staszkówka 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 16:00) odwołany
LKS Szymbark 7-2 LKS Bystra (k. Gorlic) 1 maja, 11:00

Kolejka 14 - 7-8 maja

Pauza: LKS Szymbark.
 
LKS Bystra (k. Gorlic) 0-8 Olimpijczyk Racławice 8 maja, 16:00
Sokół Staszkówka 9-0 LKS Kwiatonowice 8 maja, 14:00
KS Biecz 5-0 Torcida Smerekowiec 8 maja, 16:00
przerwany w 30. minucie przy stanie 5-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry / uznano wynik z boiska

Klasa A 2015/2016 (Nowy Sącz-Gorlice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas