[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 25-26 lipca

Zamczysko Marcinkowice 8-0 Chruślice Nowy Sącz 26 lipca, 15:00
(wo)
zdekompletowanie drużyny gości przy stanie 8-0
Zawada Nowy Sącz 2-2 Przetakówka Nowy Sącz 26 lipca, 18:00
k. 4-3
LKS Mszalnica 3-0 KPT Nawojowa 26 lipca, 17:00
ULKS Przydonica 3-5 LKS Ubiad 26 lipca, 11:00
w Bartkowej
Piątkovia Łęg 2-0 Galicja Nowy Sącz 26 lipca, 17:00
LKS Łęka 4-3 Tabaszovia Tabaszowa 26 lipca, 17:00
Zuber Krynica Zdrój 0-3 Biegoniczanka Nowy Sącz 26 lipca, 17:00

II runda - 1-2 sierpnia
Dunajec Nowy Sącz - wolny los

Zamczysko Marcinkowice 1-3 Sokół Stary Sącz 2 sierpnia, 17:00
Zawada Nowy Sącz 1-3 Amator Paszyn 2 sierpnia, 17:00
LKS Mszalnica 3-5 Nawoj Nawojowa 2 sierpnia, 17:00
LKS Ubiad 4-3 Victoria Witowice Dolne 2 sierpnia, 17:00
Piątkovia Łęg 0-5 Jedność Nowy Sącz 2 sierpnia, 17:00
LKS Łęka 3-0 Kolejarz Stróże 2 sierpnia, 17:00
(wo)
brak ważnych kart zdrowia w drużynie gości
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-0 Grybovia Grybów 2 sierpnia, 17:00
LKS Świniarsko 2-4 Zyndram Łącko 2 sierpnia, 17:00
Wicher Mogilno 2-1 Orzeł Ptaszkowa 2 sierpnia, 17:00
Górka Szczereż 2-6 Budowlani Jazowsko 2 sierpnia, 17:00
Zawisza Rożnów 2-2 Orzeł Wojnarowa 1 sierpnia, 17:00
k. 5-3
Królovia Królowa Górna 1-5 Dąbrovia Wielogłowy 1 sierpnia, 18:00

III runda - 19 sierpnia
Zawisza Rożnów - wolny los

Sokół Stary Sącz 1-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 19 sierpnia, 17:00
Amator Paszyn 0-2 Hart Tęgoborze 19 sierpnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 4-0 Nawoj Nawojowa 19 sierpnia, 18:00
LKS Ubiad 1-3 ULKS Korzenna 6 sierpnia, 17:30
Jedność Nowy Sącz 1-2 Łosoś Łososina Dolna 19 sierpnia, 17:00
LKS Łęka 0-3 Gród Podegrodzie 19 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-0 Wicher Mogilno 19 sierpnia, 17:00
Zyndram Łącko 3-2 Budowlani Jazowsko 19 sierpnia, 17:00
Dąbrovia Wielogłowy 2-2 Dunajec Nowy Sącz 19 sierpnia, 17:00
k. 8-7

IV runda - 2 września
Do rozgrywek dołączyły drużyny z III i IV ligi.
Helena Nowy Sącz - wolny los

Sokół Stary Sącz 2-6 Barciczanka Barcice 1 września, 16:30
nieznany 31, 41 - Yuriy Zinyak 2, Paweł Szczepanik 7, 17, Wojciech Kalisz 13, Marek Maślejak 30, Dawid Janczarzyk 81
Hart Tęgoborze 3-1 Sandecja II Nowy Sącz 1 września, 16:30 (50)
Łukasz Szabla 17, Jan Czoch 32, Kamil Gródek 70 (k) - Filip Piszczek 80
ULKS Korzenna 2-3 Łosoś Łososina Dolna 2 września, 16:30
Przemysław Szambelan 4, Szymon Obrochta 72 - Radosław Nowak 7, Tomasz Michalak 10, Łukasz Krok 65
Dąbrovia Wielogłowy 2-2 Gród Podegrodzie 2 września, 16:30
k. 5-6
Damian Piękoś ?, Dustin Nowak ? - nieznany ?, ?
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-5 Poprad Muszyna 8 września, 17:00 (30)
Mariusz Mirek 44 - Dawid Polański 4, Piotr Zachariasz 22, Sylwester Tokarz 55, 59, Wociech Janur 65 (k)
Zyndram Łącko 1-4 Skalnik Kamionka Wielka 2 września, 16:30
Łukasz Kutwa 30 (k) - Adam Bajdel 60, 85, Marek Chochla 68, Sebastian Nowak 73
Zawisza Rożnów 2-3 Poprad Rytro 2 września, 16:30
Damian Orzeł 14, Piotr Wolak 71 - Marcin Pawlik 25, 30, Mateusz Poczkajski 85

V runda - 16 września

Hart Tęgoborze 1-7 Barciczanka Barcice 16 września, 16:30
Dawid Baran 73 - Marek Maślejak 19 (k), 48, 49, 81, Krzysztof Tokarczyk 24, 79, Wojciech Kalisz 61
Helena Nowy Sącz 4-0 Łosoś Łososina Dolna 16 września, 16:30 (40)
Grzegorz Maciaszek 13, Bartłomiej Gryzło 41, Wojciech Kumor 58, Wojciech Fritz 82
Gród Podegrodzie 2-4 Poprad Muszyna 15 września, 16:30 (40)
Arkadiusz Zieliński 18, Grzegorz Konstanty 57 (k) - Bartłomiej Damasiewicz 33, 51 (k), Piotr Saratowicz 58, Piotr Zachariasz 67
Poprad Rytro 3-2 Skalnik Kamionka Wielka 16 września, 16:30
Grzegorz Duda 30 (k), Ireneusz Tokarczyk 62, Kamil Kiełbasa 86 - Grzegorz Żarnowski 55, Adam Bajdel 80

1/2 finału - 29 września

Helena Nowy Sącz 0-6 Barciczanka Barcice 29 września, 16:00 (30)
Krzysztof Tarasek 12, Arkadiusz Zawiślan 14, Krzysztof Tokarczyk 18, nieznany 54 (s), Michał Chochorowski 56, Dawid Janczarzyk 71
Poprad Rytro 0-3 Poprad Muszyna 29 września, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

Finał - 6 kwietnia

Barciczanka Barcice 3-2 Poprad Muszyna 6 kwietnia, 16:30
w Barcicach

Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Adam Broda
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas