[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa

I runda - 14 czerwca

Starówka Stara Wieś 0-3 Orkan Niedźwiedź 14 czerwca, 14:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Ostra Olszówka/Raba Niżna 3-0 KS II Tymbark 14 czerwca, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Płomień II Limanowa 1-2 Uran Łukowica 14 czerwca, 11:00
Marcin Kęska 43 - Wojciech Nalepa 10, Maciej Cięciel 87
Słomka Siekierczyna 0-3 Wierchy Pasierbiec 14 czerwca, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

II runda - 28 czerwca

Orkan Niedźwiedź 4-1 LKS Mordarka 28 czerwca, 11:00
Dariusz Matuła ?, Łukasz Cichórz ?, Adrian Cebula ?, Sylwester Zapała ? - nieznany ?
w Kasince Małej
Ostra Olszówka/Raba Niżna 4-2 Laskovia Laskowa 28 czerwca, 17:00
nieznany ?, ?, ?, ? - Piotr Odroniec ?, ?
Uran Łukowica 3-0 Zalesianka Zalesie 28 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Wierchy Pasierbiec 3-0 Gorce Kamienica 28 czerwca, 17:00
(wo)
w Mordarce / goście zrezygnowali z gry
Witów Mszana Górna 7-3 Jaworzanka Jaworzna 21 czerwca, 16:30
Michał Kordeczka 12, Patryk Myszogląd 23, 40, Wojciech Walancik 62, 72, 77, Tomasz Szczypka 85 - Jarosław Piechura 11, Dawid Śliwa 65, Bartłomiej Wróbel 89
jednocześnie mecz 22. kolejki Klasy A
Zenit Kasinka Mała 4-2 LKS Rupniów 28 czerwca, 17:00
Krokus Przyszowa 0-3 AKS Ujanowice 28 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Stradomka Skrzydlna 3-0 Dobrzanka Dobra 28 czerwca, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

III runda - 25-26 lipca

Witów Mszana Górna 0-6 Płomień Limanowa 26 lipca, 17:00
Orkan Niedźwiedź 2-4 Turbacz Mszana Dolna 26 lipca, 17:00
w Mszanie Dolnej; Orkan gospodarzem
Uran Łukowica 0-2 KS Tymbark 26 lipca, 17:00
Wierchy Pasierbiec 3-0 Orkan Szczyrzyc 26 lipca, 17:00
(wo)
w Mordarce / goście wycofali się z rozgrywek
Stradomka Skrzydlna 1-3 Sokół Słopnice 26 lipca, 17:00
Ostra Olszówka/Raba Niżna 0-3 Olimpia Pisarzowa 26 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Zenit Kasinka Mała 0-3 AKS Ujanowice 29 lipca, 18:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

IV runda - 1-2 sierpnia
Płomień Limanowa - wolny los

KS Tymbark 1-1 Olimpia Pisarzowa 1 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Marcin Urbański 8 - Jakub Wańczyk 78 (k)
Wierchy Pasierbiec 0-9 Sokół Słopnice 2 sierpnia, 17:00
Paweł Grucel ?, ?, ?, Marcin Bednarczyk ?, ?, Kamil Śliwa ?, ?, Wojciech Poręba ?, Artur Matras ?
w Mordarce
AKS Ujanowice 4-0 Turbacz Mszana Dolna 2 sierpnia, 17:00
Filip Krzyżak 12, Daniel Pławecki 48, 90, Sebastian Oleksy 83

1/2 finału - 12 sierpnia

AKS Ujanowice 2-4 Płomień Limanowa 26 sierpnia, 18:00
Sebastian Oleksy 15, Paweł Zelek 34 - Mariusz Golonka 52, Konrad Boczoń 54, Tomasz Łątka 58, Paweł Ociepka 84
Sokół Słopnice 2-0 KS Tymbark 12 sierpnia, 18:00
Piotr Więcek 68, Paweł Grucel 85

Finał - 2 września

Płomień Limanowa 1-2 Sokół Słopnice 16 września, 16:30 (300)
Konrad Koza 22 - Kamil Śliwa 7, Marcin Bednarczyk 58
na stadionie Limanovii / w pierwotnym terminie (2 września, 17:30) odwołany

Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas