[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 10 sierpnia

Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-3 Dunajec Ostrowsko 10 sierpnia, 15:00
k. 1-2
nieznany ?, ?, ? - Tomasz Iglar ?, Paweł Bigos ?, Przemysław Zagata ?
Spływ Sromowce Wyżne 0-3 Biali Biały Dunajec 10 sierpnia, 15:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

II runda - 10 sierpnia

Grom Morawczyna 2-5 Łęgi Nowa Biała 10 sierpnia, 15:00
Dawid Błachuta 20, Sławomir Bryja 70 - Roman Sołtys ?, ?, ?, ?, Piotr Pietraszek ?
Gronik Gronków 3-0 Czarni Czarny Dunajec 10 sierpnia, 15:00
Dawid Skiba 21, 68, nieznany 53 (s)
Luboń Skomielna Biała 3-5 Janosik Sieniawa 10 sierpnia, 15:00
Leszek Pędzimąż 9, Jakub Kołpak 20, Szymon Jąkała 55 - Marcin Brandys ?, ?, ?, Daniel Bełciak ?, Jakub Margosiak ?
Wierchy Lasek 3-3 Korona Piekielnik 10 sierpnia, 15:00
k. 4-5
Dawid Duda ?, ?, Marcin Plewa ? - Dawid Chowaniec 22, Grzegorz Leligdon 43, Jarosław Konieczny 73
Krokus Pyzówka 0-5 Hetman Leśnica 10 sierpnia, 18:00
Krzysztof Bafia ?, ?, Grzegorz Gał ?, Łukasz Mroszczak ?, Marcin Smalec ?
Skałki Trybsz 0-2 Grel Trute 10 sierpnia, 15:00
Sławomir Koszarek ?, Robert Chudoba ?
Podgórki Krauszów 3-1 KS Chabówka 10 sierpnia, 15:00
Mateusz Hyc ?, ?, Bartłomiej Słaboń ? - Krzysztof Rapacz 87
Dunajec Ostrowsko 2-1 Przełęcz Łopuszna 15 sierpnia, 13:00
Biali Biały Dunajec 2-0 Orawa Jabłonka 15 sierpnia, 13:00
Sebastian Czerwiński 35, 68
Skawianin Skawa 4-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 15 sierpnia, 13:00
Marcin Siepak ?, ?, Damian Stachura ?, Dariusz Sutor ?

III runda - 3-4 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2014, 16:30 - siedziba PPPN Nowy Targ)

Bystry Nowe Bystre 0-6 Podhale Nowy Targ 3 września, 17:00
Sebastian Świerzbiński 19, 22, Marcin Bobak 40, Rafał Hałgas 48 (k), Krystian Dudek 63, 66
Biali Biały Dunajec 1-5 LKS Szaflary 3 września, 17:00
Maciej Karpiel 55 - nieznany ?, ?, ?, ?, ?
Grel Trute 0-1 KS Zakopane 3 września, 17:00
Bolesław Wesołowski ?
Dunajec Ostrowsko 0-13 Poroniec Poronin 3 września, 17:00
Sebastian Leszczak ?, ?, ?, ?, Rafał Gadzina ?, ?, ?, Grzegorz Kmiecik ?, ?, Paweł Kępa ?, Bartłomiej Piszczek ?, Jan Stopka ?, Mateusz Antoł ?
Wiatr Ludźmierz 3-1 Lubań Maniowy 4 września, 17:00
Sławomir Basisty 34, 80, Piotr Karwaczka 58 - Sylwester Kurnyta 23
Orkan Raba Wyżna 3-0 Watra Białka Tatrzańska 10 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Podhale II Nowy Targ 2-2 Jarmuta Szczawnica 4 września, 17:00
k. 4-5
Mirosław Sulka 2, Filip Wąchała 24 - Grzegorz Borucki 46, Wojciech Pawełczak 70
Korona Piekielnik 0-6 Huragan Waksmund 3 września, 17:00
Bartłomiej Drożdż ?, Tomasz Cyrwus ?, Jakub Mroszczak ?, Maksymilian Potoczak ?, Adam Mozdyniewicz ?, Tomasz Mroszczak ?
Lepietnica Klikuszowa 4-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 3 września, 17:00
Podgórki Krauszów 2-4 KS Łapsze Niżne 4 września, 17:00
Krzysztof Sojka ?, Mateusz Hyc ? - Szczepan Szewczyk ?, ?, Mateusz Kapołka ?, Janusz Stanek ?
Skawianin Skawa 3-1 Janosik Sieniawa 4 września, 17:00
Adrian Chyła ?, Damian Stachura ?, Marcin Siepak ? - Jakub Margosiak ?
Skalni Zaskale 4-2 Babia Góra Lipnica Wielka 4 września, 17:00
Nikodem Gacek ?, ?, ?, Mateusz Łęczycki ? - Tomasz Lach ?, ?
Łęgi Nowa Biała 2-2 Jordan Jordanów 4 września, 17:00
k. 1-2
Grzegorz Zapała ?, ? - Krzysztof Paś ?, ?
Gronik Gronków 3-2 Hetman Leśnica 31 sierpnia, 17:30
Roman Bochnak 36, Grzegorz Bochnak 59, Wojciech Mucha 75 - Krzysztof Bafia 13, 73
równocześnie mecz 3. kolejki klasy B Podhale wschód
Lubań Tylmanowa 1-1 Granit Czarna Góra 31 sierpnia, 17:30
k. 1-4
Filip Noworolnik 29 - Józef Milon 49
równocześnie mecz 5. kolejki klasy A Podhale
Gorc Ochotnica 1-3 Wierchy Rabka Zdrój 4 września, 17:00
Mateusz Polak 60 - Łukasz Majerski 10 (k), 80 (k), Konrad Białoński 45

IV runda - 24-25 września
(Losowanie - 11 września 2014, 16:30 - siedziba PPPN Nowy Targ)

Orkan Raba Wyżna 0-2 Huragan Waksmund 24 września, 16:30
Bartłomiej Drożdz 14, Bartłomiej Handzel 40
Skawianin Skawa 1-4 Skalni Zaskale 25 września, 16:30
Marcin Siepak 79 - Bartłomiej Stanek 21, Dawid Rajnisz 53, 70, Marcin Król 61
KS Łapsze Niżne 2-6 Wiatr Ludźmierz 25 września, 16:30
Jakub Tymek 26, Jacek Bogaczyk 55 - Paweł Luberda 25, Rafał Joniak 30, Mateusz Sojka 38, 42, Sławomir Basisty 78, Sebastian Bibro 87
Lepietnica Klikuszowa 1-4 Jarmuta Szczawnica 25 września, 16:30
Michał Budziak 28 - Grzegorz Borucki 9, Wojciech Pawełczak 38, Wójcikiewicz 90, Mateusz Mlak 90
Granit Czarna Góra 0-0 LKS Szaflary 24 września, 16:30
k. 4-2
Jordan Jordanów 0-7 Poroniec Poronin 24 września, 16:30
Sebastian Leszczak 1, Grzegorz Kmiecik 4, 10, Marcin Folwarski 28, Mariusz Łyduch 32, Patryk Wójcik 85, Mateusz Antoł 86
Gronik Gronków 3-8 Podhale Nowy Targ 24 września, 16:30
Szymon Ożański 3, Grzegorz Bochnak 78, 83 - Sebastian Świerzbiński 15, 36, Paweł Janasik 20, Rafał Hałgas 28, Jacek Pietrzak 44, Maciej Lichacz 48, Sebastian Gąsiorek 55, Adam Hajnos 70
Wierchy Rabka Zdrój 0-3 KS Zakopane 24 września, 16:30
Maciej Ustupski 35, Mateusz Bachleda 48, Bolesław Wesołowski 57

V runda - 21 marca
(Losowanie - 9 października 2014, 16:30 - siedziba PPPN Nowy Targ)

Skalni Zaskale 1-2 Huragan Waksmund 22 kwietnia, 17:30
Stanisław Strama 40 - Wojciech Zagata 25, Szymon Kolasa 75
Jarmuta Szczawnica 0-2 Podhale Nowy Targ 21 marca, 18:00
Grzegorz Misiura 64, Rafał Komorek 69
w Nowym Targu; Jarmuta gospodarzem
Wiatr Ludźmierz 5-0 Granit Czarna Góra 22 kwietnia, 17:30
Arkadiusz Czubernat 4, 30, 62, Mariusz Maciaś 50, Daniel Mikoś 78
KS Zakopane 0-4 Poroniec Poronin 22 kwietnia, 17:00
Mateusz Chrobak 6 (s), Maciej Floryn 28 (s), Paweł Nowak 79, Łukasz Dudzik 82
w pierwotnym terminie (8 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

1/2 finału - 13 maja
(Losowanie - 30 kwietnia 2015, 17:00 - siedziba PPPN Nowy Targ)

Huragan Waksmund 0-2 Poroniec Poronin 17 czerwca, 18:00
Rafał Gadzina 28, Janusz Wolański 74
w pierwotnym terminie (10 czerwca, 18:00) odwołany
Wiatr Ludźmierz 0-0 Podhale Nowy Targ 13 maja, 18:00
k. 1-3

Finał - 28 czerwca

Podhale Nowy Targ 2-4 Poroniec Poronin 28 czerwca, 17:00 (1000)
Rafał Komorek 28, Rafał Hałgas 45 - Daniel Mikołajczyk 23, Sebastian Leszczak 43, Przemysław Senderski 56, Paweł Nowak 58
w Nowym Targu

Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz)

Autor: Adam Broda
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas