[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 31 lipca
(Losowanie - 10 lipca 2016 - siedziba OZPN Nowy Sącz)

LKS Łęka 0-3 Galicja Nowy Sącz 31 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
ULKS Przydonica 7-2 Chruślice Nowy Sącz 31 lipca, 11:00
Bartłomiej Wojtas ?, Kamil Sadłoń ? (k), Dominik Woźniak ?, ?, Maciej Basta ?, ?, Tomasz Rembiasz-Kantor ? - nieznany ?, ?
Librantovia Librantowa 0-3 Wicher Mogilno 31 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Jedność Nowy Sącz 6-0 Królovia Królowa Górna 24 lipca, 17:00
LKS Mszalnica 2-9 Dąbrovia Wielogłowy 31 lipca, 17:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-3 Górka Szczereż 31 lipca, 17:00
k. 2-4
Przetakówka Nowy Sącz 0-3 Victoria Witowice Dolne 31 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Zamczysko Marcinkowice 0-2 Nawoj Nawojowa 31 lipca, 17:00
Tabaszovia Tabaszowa 1-2 ULKS Korzenna 31 lipca, 17:00
KPT Nawojowa 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 31 lipca, 17:00
Piątkovia Łęg 0-8 Sokół Stary Sącz 31 lipca, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 0-3 Zawisza Rożnów 31 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Amator Paszyn 3-2 Orzeł Ptaszkowa 31 lipca, 17:00
Szymon Pogwizd ?, ?, Sebastian Połeć ? - nieznany ?, ?
Zyndram Łącko 1-1 LKS Świniarsko 31 lipca, 17:00
k. 3-5
Szymon Gonciarz ? - nieznany ?
LKS Ubiad 0-4 Grybovia Grybów 31 lipca, 17:00
Kolegium Sędziów Nowy Sącz 0-3 Hart Tęgoborze 31 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

II runda - 7 sierpnia
(Losowanie - 10 lipca 2016 - siedziba OZPN Nowy Sącz)

Galicja Nowy Sącz 1-3 Jedność Nowy Sącz 7 sierpnia, 17:00
ULKS Przydonica 0-9 Orzeł Wojnarowa 6 sierpnia, 17:00
Wicher Mogilno 1-8 Kolejarz Stróże 6 sierpnia, 18:00
Victoria Witowice Dolne 7-3 Dąbrovia Wielogłowy 7 sierpnia, 17:00
Górka Szczereż 3-3 Gród Podegrodzie 7 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Nawoj Nawojowa 0-1 ULKS Korzenna 7 sierpnia, 17:00
KPT Nawojowa 2-4 Sokół Stary Sącz 7 sierpnia, 14:30
Zawisza Rożnów 2-3 Sandecja II Nowy Sącz 7 sierpnia, 17:00
Amator Paszyn 5-3 Helena Nowy Sącz 7 sierpnia, 11:00
Rafał Wojciechowski ?, Szymon Pogwizd ?, ?, ?, Sebastian Gardoń ? - nieznany ?, ?, ?
LKS Świniarsko 2-0 Grybovia Grybów 7 sierpnia, 11:00
Hart Tęgoborze 1-2 Łosoś Łososina Dolna 6 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Damian Skórnóg ?, Dawid Salamon 74

III runda - 17 sierpnia
(Losowanie - 10 lipca 2016 - siedziba OZPN Nowy Sącz)
Amator Paszyn - wolny los

Jedność Nowy Sącz 5-0 ULKS Korzenna 17 sierpnia, 17:00
Sylwester Sikorski ?, Krzysztof Ziobrowski ? (k), nieznany ? (s), Damian Adamczyk ?, Józef Bobola ?
Orzeł Wojnarowa 0-2 Kolejarz Stróże 17 sierpnia, 17:00
Victoria Witowice Dolne 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 16 sierpnia, 18:00
Gród Podegrodzie 3-0 Poprad Rytro 17 sierpnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 0-4 Barciczanka Barcice 17 sierpnia, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 3-0 Skalnik Kamionka Wielka 17 sierpnia, 17:00
Marek Gołąb 55, 70, Grzegorz Znamirowski 80
LKS Świniarsko 0-1 Poprad Muszyna 17 sierpnia, 17:00
David Kysela 48

1/4 finału - 7 września
(Losowanie - 10 lipca 2016 - siedziba OZPN Nowy Sącz)

Jedność Nowy Sącz 0-4 Kolejarz Stróże 7 września, 16:30
Sandecja II Nowy Sącz 7-2 Gród Podegrodzie 7 września, 16:30
Łosoś Łososina Dolna 0-5 Barciczanka Barcice 7 września, 16:30
Amator Paszyn 1-5 Poprad Muszyna 13 września, 16:00

1/2 finału - 27 września
(Losowanie - 10 lipca 2016 - siedziba OZPN Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 27 września, 16:00 (100)
Daniel Petryla 90
Barciczanka Barcice - Poprad Muszyna 18 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (27 września, 16:00) odwołany / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany / w trzecim terminie (12 października, 15:30) odwołany

Finał

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas