[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 1-2 sierpnia

Krokus Pyzówka 1-10 Grel Trute 2 sierpnia, 15:00
Marcin Plewa ? - Tadeusz Lichacz ?, ?, ?, Robert Chudoba ?, ?, Piotr Budz ?, Janusz Hełdak ?, Władysław Skotnicki ?, Sławomir Koszarek ?, Paweł Truty ?

II runda - 8-9 sierpnia

Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 9 sierpnia, 11:00
Karol Chowaniec ?, Janusz Majerczyk ?, Arkadiusz Okręglak ?
Wierchy Lasek 2-2 Dunajec Ostrowsko 9 sierpnia, 14:00
k. 3-4
Skawianin Skawa 7-1 Korona Piekielnik 9 sierpnia, 11:00
Damian Stachura ?, ?, Marcin Bednarczyk ?, ?, Mariusz Mastela ?, Jarosław Kołodziej ?, Mateusz Pawlik ? - Marcin Chowaniec ?
Luboń Skomielna Biała 3-4 Podgórki Krauszów 9 sierpnia, 14:00
Szymon Jąkała ?, Bartłomiej Skwarek ?, Marcin Buksa ? - Bartłomiej Słaboń ?, Paweł Sojka ?, Mateusz Sojka ?, Dariusz Cholewa ?
Unia Naprawa 3-0 Łęgi Nowa Biała 9 sierpnia, 14:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Gorc Ochotnica 5-1 Czarni Czarny Dunajec 9 sierpnia, 17:30
Mateusz Polak ?, ?, Rafał Ziemianek ?, Krzysztof Jurkowski ?, Dariusz Tokarczyk ? - Krzysztof Palenik ?
Biali Biały Dunajec 9-2 Janosik Sieniawa 9 sierpnia, 17:00
Andrzej Łukaszczyk ?, ?, Grzegorz Leks ?, ?, Wojciech Franosz ?, ?, Krzysztof Marduła ?, ?, Klemens Bzdyk ? - Damian Łopata ?, Jakub Margosiak ?
Grom Morawczyna 5-1 Gronik Gronków 9 sierpnia, 14:00
Piotr Błachuta ?, ?, Adrian Chałupka ?, Bartłomiej Antolec ?, Grzegorz Cisoń ? - Kamil Mrowca ?
w Trutem
Grel Trute 2-3 KS Chabówka 9 sierpnia, 17:00
Robert Chudoba ?, Paweł Truty ? - Bartosz Mrożek ?, ?, Tadeusz Sumara ?

III runda - 2-3 września

Podgórki Krauszów 0-4 Orkan Raba Wyżna 2 września, 17:00
Patryk Skawski 6, Patrick Filipek 30, 60, Robert Możdżeń 87
KS Chabówka 1-1 Lubań Tylmanowa 2 września, 17:00
k. 5-4
Marcin Zając 87 - Filip Noworolnik 12
Przełęcz Łopuszna 0-6 Watra Białka Tatrzańska 2 września, 17:00
Michał Petrus 40, Andrzej Rabiański 41, Kamil Moraniec 50, 85, Kamil Nowobilski 60, Mirosław Kalita 80
Biali Biały Dunajec 2-6 Huragan Waksmund 2 września, 17:00
Paweł Łukaszczyk 21, Wojciech Franosz 51 - Mariusz Siuty 2, 54, Bartłomiej Mroszczak 15, Szymon Kolasa 65, Maciej Handzel 73, Wojciech Zagata 81
Skawianin Skawa 2-4 LKS Szaflary 2 września, 17:00
Damian Stachura 51, Dawid Możdżeń 70 - Dominik Gogolak 38, Tomasz Lach 50, Mariusz Maciaś 67, Dariusz Baboń 79
Grom Morawczyna 2-3 Wiatr Ludźmierz 3 września, 17:00
Sławomir Bryja 3, Dawid Błachuta 48 - Adam Czaja 36, Patryk Sipiora 63, Marcin Strama 75
w Trutem
KS Łapsze Niżne 4-3 Lepietnica Klikuszowa 2 września, 17:00
Janusz Stanek 44, 90, Jacek Bogaczyk 62, 72 - Tomasz Matuszek 55, 81, 90
Dunajec Ostrowsko 0-7 Skalni Zaskale 3 września, 17:00
Arkadiusz Plewa 8, Marcin Król 34, 57, Bartłomiej Stanek 42, Krzysztof Truty 48, 55, Tomasz Bukowski 68
Spisz Krempachy 0-9 Podhale II Nowy Targ 3 września, 17:00
Łukasz Ślusarek 5, 19, 32, 48, Bartłomiej Augustyn 7, Łukasz Hybel 23, Grzegorz Antolak 58 (k), Jakub Wąsik 61, Adrian Jastrzębski 65
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-2 Wierchy Rabka Zdrój 3 września, 17:00
k. 4-2
Maciej Stasik 53, Damian Janczy 73 - Krystian Celiński 8, Piotr Wójciak 57
w Nowej Białej
Skałka Rogoźnik 2-2 Babia Góra Lipnica Wielka 3 września, 17:00
k. 1-3
Jakub Korczak 24, Szymon Rafacz 34 - Grzegorz Skoczyk 22, 89
Gorc Ochotnica 0-1 Granit Czarna Góra 3 września, 17:00
Andrzej Gogola 86
Unia Naprawa 1-2 Orawa Jabłonka 3 września, 17:00
Paweł Cieżak 14 - Tomasz Stasiak 81, Wiaczesław Poczobut 86
KS Zakopane 0-2 Podhale Nowy Targ 9 września, 17:00
Grzegorz Misiura 17, Sebastian Kurowski 90
Jordan Jordanów 0-12 Poroniec Poronin 9 września, 17:00
Piotr Madejski 15, 67, Rafał Gadzina 22, 47, Janusz Wolański 24, 61, Paweł Nowak 25, 79, Maciej Żurawski 30, 73, Szczepan Kogut 36, Dawid Bartos 42
Jarmuta Szczawnica 0-1 Lubań Maniowy 16 września, 17:00
Maciej Górecki 62 (k)

1/8 finału - 23 września

Wiatr Ludźmierz 0-3 Podhale Nowy Targ 23 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
KS Łapsze Niżne 0-6 Orkan Raba Wyżna 30 września, 16:00
Patrick Filipek 29, 44, Kamil Traczyk 48, 65, Mateusz Pluta 56, 90
Skalni Zaskale 1-1 Watra Białka Tatrzańska 7 października, 16:00
k. 2-0
Nikodem Gacek 72 - Kamil Moraniec 45
KS Chabówka 1-13 Poroniec Poronin 23 września, 16:00
Tadeusz Sumara 32 - Piotr Madejski 7, 28, Maciej Żurawski 11, 30, 86, 88, Szczepan Kogut 13, Dawid Bartos 27, 41, 68, Przemysław Senderski 29, Mariusz Łyduch 44, Paweł Nowak 52
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-2 Podhale II Nowy Targ 23 września, 16:00
k. 14-15
Damian Janczy 4, Marcin Cudzich 64 - Adrian Jastrzębski 10 (k), 55 (k)
w Nowej Białej
Babia Góra Lipnica Wielka 1-3 Lubań Maniowy 13 kwietnia, 17:00
Daniel Kucek 75 - Robert Karkula 28, Kamil Kurnyta 60, Dawid Kopytko 76
w pierwotnym terminie (14 listopada, 12:00) odwołany / w drugim terminie (21 listopada, 12:00) odwołany / w trzecim terminie (13 marca, 14:00) odwołany
Granit Czarna Góra 3-2 Huragan Waksmund 23 września, 16:00
Szymon Kiernoziak 22, 53, Wojciech Kuchta 40 - Bartłomiej Mroszczak 60, 70
Orawa Jabłonka 1-3 LKS Szaflary 23 września, 16:00
Tomasz Zahora 70 - Tomasz Lach 1, Dominik Gogolak 53, Dariusz Baboń 81

1/4 finału - 6 kwietnia

Orkan Raba Wyżna 2-9 Podhale Nowy Targ 21 października, 15:30
Patrick Filipek 9, Łukasz Kasiniak 25 - Bartłomiej Pająk 10, Jarosław Lizak 35, 40 (k), Fabian Fałowski 49, 80, 87, 90, Michał Czubin 58, Rafał Waksmudzki 70
Skalni Zaskale 3-0 Poroniec Poronin
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Podhale II Nowy Targ 0-1 Lubań Maniowy 11 maja, 18:00
Kacper Ziemianek 52
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu przełożenia meczu Babia Góra - Lubań / w drugim terminie (27 kwietnia, 19:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granit Czarna Góra 1-2 LKS Szaflary 11 listopada, 13:00
Szymon Kiernoziak 49 - Mariusz Maciaś 39, Tomasz Lach 54

1/2 finału - 11 maja

Skalni Zaskale 0-1 Podhale Nowy Targ 11 maja, 18:00
Bartłomiej Pająk 38
LKS Szaflary 1-1 Lubań Maniowy 15 czerwca, 18:00 (150)
k. 9-10
Florian Kamiński 68 (k) - Sylwester Kurnyta 13
w pierwotnym terminie (4 maja) odwołany

Finał - 18 czerwca

Podhale Nowy Targ 1-0 Lubań Maniowy 14 września, 16:00
Rafał Gadzina 66
w Nowym Targu / w pierwotnym terminie (18 czerwca, 17:00) odwołany

Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz)

Autor: Rafał Olejnik
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas