[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa

I runda - 24 kwietnia
Jaworzanka Jaworzna - wolny los

Płomień II Limanowa 0-2 KS II Tymbark 24 kwietnia, 16:00
Rybie Nowe Rybie 3-3 Ostra Olszówka/Raba Niżna 24 kwietnia, 16:00
k. 5-4
Słomka Siekierczyna 0-3 Wierchy Pasierbiec 24 kwietnia, 16:00
(wo)

II runda - 26 maja
LKS Mordarka - wolny los

Uran Łukowica 2-5 LKS Rupniów 5 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany / w drugim terminie jednocześnie mecz 20. kolejki klasy A Limanowa
KS II Tymbark 1-3 Witów Mszana Górna 26 maja, 17:00
Zalesianka Zalesie 5-1 Krokus Przyszowa 19 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (26 maja 17:00) odwołany / w drugim terminie jednocześnie mecz 22. kolejki klasy A Limanowa
Zenit Kasinka Mała 1-4 Laskovia Laskowa 5 czerwca, 10:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany / w drugim terminie jednocześnie mecz 20. kolejki klasy A Limanowa
Rybie Nowe Rybie 0-7 Orkan Niedźwiedź 26 maja, 17:00
Adrian Cebula ?, ?, ?, Sylwester Zapała ?, Paweł Majerczyk ?, Grzegorz Popławski ?, Mateusz Misiura ?
Stradomka Skrzydlna 5-2 Gorce Kamienica 1 maja, 15:00
jednocześnie mecz 15. kolejki klasy A Limanowa
Jaworzanka Jaworzna 0-3 Wierchy Pasierbiec 26 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się

III runda - 26 czerwca

Laskovia Laskowa 3-0 Olimpia Pisarzowa 26 czerwca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Stradomka Skrzydlna 3-0 Witów Mszana Górna 31 lipca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany / w drugim terminie goście nie przyjechali
Zalesianka Zalesie 3-1 Turbacz Mszana Dolna 31 lipca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany
Orkan Niedźwiedź 5-1 Sokół Słopnice 31 lipca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany
LKS Rupniów 4-2 LKS Mordarka 26 czerwca, 17:30
Albert Piwowarczyk ?, ?, Tomasz Biedroń ?, Marcin Lizak ? - nieznany ?, ?
Wierchy Pasierbiec 3-0 Orkan Szczyrzyc 31 lipca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany / w drugim terminie goście nie przyjechali
AKS Ujanowice 0-0 Płomień Limanowa 5 czerwca, 17:00
k. 5-4
w pierwotnym terminie (26 czerwca, 17:00) w Limanowej (Płomień gospodarzem) odwołany / w drugim terminie jednocześnie mecz 28. kolejki klasy okręgowej Nowy Sącz

IV runda - 7 sierpnia

Stradomka Skrzydlna 2-1 Orkan Niedźwiedź 7 sierpnia, 17:00
Zalesianka Zalesie 0-5 KS Tymbark 7 sierpnia, 17:00
LKS Rupniów 4-1 AKS Ujanowice 7 sierpnia, 17:00
Wierchy Pasierbiec 3-5 Laskovia Laskowa 7 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ?, ? - Paweł Tokarz ?, ?, ?, Artur Piegza ?, Andrzej Surdziel ?

1/2 finału - 24 sierpnia
(Losowanie - 9 sierpnia 2016 - siedziba PPN Limanowa)

Stradomka Skrzydlna 2-0 Laskovia Laskowa 20 sierpnia, 17:00
jednocześnie mecz 2. kolejki klasy A Limanowa
LKS Rupniów 2-2 KS Tymbark 6 września, 17:00
k. 3-4
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:00) odwołany

Finał - 21 września

Stradomka Skrzydlna 0-5 KS Tymbark 21 września, 16:30
Marcin Krywoborodenko 52, 55, Krzysztof Piekarczyk 71, Tobiasz Sułkowski 85, 88
w Skrzydlnej

Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas