[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz

I runda - 29 lipca
(Losowanie - 17 lipca 2018 - siedziba OZPN Nowy Sącz)

Barciczanka II Barcice 1-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 29 lipca, 17:00
k. 3-1
Chruślice Nowy Sącz 0-3 Helena Nowy Sącz 29 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Galicja Nowy Sącz 0-2 Łosoś Łososina Dolna 29 lipca, 17:00
Jedność Nowy Sącz 1-5 Grybovia Grybów 29 lipca, 17:00
KPT Nawojowa 5-5 Budowlani Jazowsko 29 lipca, 11:00
k. 7-8
Nawoj Nawojowa 2-2 Górka Szczereż 29 lipca, 17:00
k. 6-7
Olimpik Powroźnik 2-4 Zyndram Łącko 29 lipca, 17:00
Orzeł Ptaszkowa 0-7 Dunajec Nowy Sącz 29 lipca, 17:00
Piątkovia Łęg 2-2 Amator Paszyn 29 lipca, 17:00
k. 4-5
ULKS Przydonica 4-9 Hart Tęgoborze 29 lipca, 17:00
Tabaszovia Tabaszowa 0-7 ULKS Korzenna 29 lipca, 17:00
Zamczysko Marcinkowice 1-3 LKS Mszalnica 29 lipca, 17:00
LKS Świniarsko 2-0 Zawisza Rożnów 29 lipca, 17:00
Królovia Królowa Górna 1-4 Wicher Mogilno 29 lipca, 11:00

II runda - 5 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2018 - siedziba OZPN Nowy Sącz)
Kolejarz Stróże - wolny los

Barciczanka II Barcice 0-3 Poprad Rytro 5 sierpnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 3-3 Budowlani Jazowsko 5 sierpnia, 17:00
k. 9-8
Łosoś Łososina Dolna 7-2 Dunajec Nowy Sącz 5 sierpnia, 11:00
Grybovia Grybów 3-3 Skalnik Kamionka Wielka 5 sierpnia, 11:00
k. 4-1
Wicher Mogilno 0-6 Sokół Stary Sącz 5 sierpnia, 11:00
Górka Szczereż 0-9 Gród Podegrodzie 5 sierpnia, 17:00
Zyndram Łącko 3-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 5 sierpnia, 17:00
ULKS Korzenna 3-1 Orzeł Wojnarowa 5 sierpnia, 17:00
Hart Tęgoborze 3-2 LKS Świniarsko 5 sierpnia, 17:00
Amator Paszyn 2-2 LKS Mszalnica 5 sierpnia, 17:00
k. 6-5
LKS Ubiad 1-3 Victoria Witowice Dolne 5 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Michał Goryl 20, Marcin Hajduk 30, Jarosław Zabrzeński 80

III runda - 29 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2018 - siedziba OZPN Nowy Sącz)

Helena Nowy Sącz - Poprad Rytro 29 sierpnia, 17:00
(27)
Łosoś Łososina Dolna - Grybovia Grybów 29 sierpnia, 17:00
(28)
Sokół Stary Sącz - Gród Podegrodzie 29 sierpnia, 17:00
(29)
Zyndram Łącko - Kolejarz Stróże 29 sierpnia, 17:00
(30)
Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna 29 sierpnia, 17:00
(31)
Amator Paszyn - Victoria Witowice Dolne 29 sierpnia, 17:00
(32)

IV runda - 16 września
(Losowanie - 17 lipca 2018 - siedziba OZPN Nowy Sącz)
zwycięzca meczu nr 32 - wolny los
Mecze o godz. 16:00.

- Barciczanka Barcice
zwycięzca meczu nr 27 / (33)
- Poprad Muszyna
zwycięzca meczu nr 28 / (34)
- Sandecja II Nowy Sącz
zwycięzca meczu nr 29 / (35)
zwycięzca meczu nr 30 - zwycięzca meczu nr 31 / (36)

V runda - 27 września
(Losowanie - 17 lipca 2018 - siedziba OZPN Nowy Sącz)
zwycięzca meczu nr 36 - wolny los
Mecze o godz. 16:00.

zwycięzca meczu nr 33 - zwycięzca meczu nr 35 / (37)
zwycięzca meczu nr 34 - zwycięzca meczu nr 32 / (38)

1/2 finału - 10 października
(Losowanie - 17 lipca 2018 - siedziba OZPN Nowy Sącz)

10 października, 16:00
zwycięzca meczu nr 37 - zwycięzca meczu nr 36

Finał - 24 października
Mecz o godz. 15:00.

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas