[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa (2)

I runda - 13 sierpnia
(Losowanie - 25 lipca 2017 - siedziba PPN Limanowa)

KS II Tymbark 0-13 Laskovia Laskowa 13 sierpnia, 13:30
Płomień II Limanowa 1-4 Krokus Przyszowa 13 sierpnia, 14:30
nieznany ? - Artur Sosnowski ?, Mateusz Piszczek ?, Dawid Król ?, ?
Rybie Nowe Rybie 0-2 Stradomka Skrzydlna 13 sierpnia, 10:00
Witów Mszana Górna 4-3 LKS Mordarka 13 sierpnia, 17:00
Jaworzanka Jaworzna 0-15 Turbacz Mszana Dolna 13 sierpnia, 14:00
Uran Łukowica 3-3 Słomka Siekierczyna 13 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Gorce Kamienica 3-5 Dobrzanka Dobra 13 sierpnia, 17:00
Orkan Niedźwiedź 4-0 Wierchy Pasierbiec 13 sierpnia, 17:00

II runda - 4-5 listopada

Uran Łukowica 1-9 Laskovia Laskowa 5 listopada, 13:00
Witów Mszana Górna 2-10 Dobrzanka Dobra 5 listopada, 11:00
Orkan Niedźwiedź 2-2 Stradomka Skrzydlna 5 listopada, 13:00
k. 4-3
Turbacz Mszana Dolna 0-3 Krokus Przyszowa 5 listopada, 13:30
(wo)

III runda - 24-25 marca

Laskovia Laskowa 0-2 AKS Ujanowice 24 marca, 18:00
Dobrzanka Dobra 0-1 Sokół Słopnice 25 marca, 15:30
Orkan Niedźwiedź 1-1 Płomień Limanowa 25 marca, 18:30
k. 2-4
Krokus Przyszowa 3-5 Zalesianka Zalesie 17 marca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany / w drugim terminie w Limanowej
LKS Rupniów 3-4 Orkan Szczyrzyc 25 marca, 13:00

IV runda - 28-29 lipca

AKS Ujanowice 2-4 Sokół Słopnice 28 lipca, 18:00
Płomień Limanowa 2-0 KS Tymbark 29 lipca, 18:00
Zalesianka Zalesie 1-1 Limanovia Limanowa 28 lipca, 18:00
k. 5-4
Orkan Szczyrzyc 2-0 Olimpia Pisarzowa 28 lipca, 18:00

1/2 finału - 4 sierpnia

Płomień Limanowa 1-0 Sokół Słopnice 5 sierpnia, 18:00
Zalesianka Zalesie 2-5 Orkan Szczyrzyc 4 sierpnia, 18:00

Finał - 19 września

Płomień Limanowa 0-4 Orkan Szczyrzyc 19 września, 17:00
w Tymbarku

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas