[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 30 lipca
(Losowanie - 12 lipca 2017 - siedziba OZPN Nowy Sącz)

Nawoj Nawojowa 3-2 LKS Ubiad 30 lipca, 17:00
w Ubiadzie; Nawoj gospodarzem
Orzeł Ptaszkowa 1-2 ULKS Korzenna 30 lipca, 17:00
Piątkovia Łęg 1-2 Amator Paszyn 30 lipca, 17:00
Jedność Nowy Sącz 2-1 Helena Nowy Sącz 30 lipca, 17:00
Zamczysko Marcinkowice 4-2 Victoria Witowice Dolne 30 lipca, 17:00
LKS Mszalnica 0-5 Sokół Stary Sącz 30 lipca, 17:00
Przetakówka Nowy Sącz 1-4 Zawisza Rożnów 30 lipca, 17:00
Zawada Nowy Sącz 0-3 Górka Szczereż 30 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Galicja Nowy Sącz 0-9 LKS Świniarsko 30 lipca, 17:00
LKS Łęka 0-7 Łosoś Łososina Dolna 30 lipca, 17:00
(wo)
KPT Nawojowa 0-0 Grybovia Grybów 30 lipca, 11:00
k. 3-5
w Grybowie; KPT gospodarzem
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-4 Zyndram Łącko 30 lipca, 17:00
Tabaszovia Tabaszowa 1-8 Hart Tęgoborze 30 lipca, 17:00
Barciczanka II Barcice 1-6 Budowlani Jazowsko 30 lipca, 17:00
ULKS Przydonica 3-3 Królovia Królowa Górna 30 lipca, 17:00
k. 5-3
Wicher Mogilno 0-5 Dunajec Nowy Sącz 30 lipca, 11:00

II runda - 6 sierpnia
(Losowanie - 12 lipca 2017 - siedziba OZPN Nowy Sącz)
Dunajec Nowy Sącz - wolny los

Nawoj Nawojowa 0-8 Skalnik Kamionka Wielka 6 sierpnia, 17:00
ULKS Korzenna 4-5 Kolejarz Stróże 6 sierpnia, 17:00
Amator Paszyn 3-2 Orzeł Wojnarowa 6 sierpnia, 11:00
Jedność Nowy Sącz 3-5 Gród Podegrodzie 6 sierpnia, 17:00
Zamczysko Marcinkowice 0-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 sierpnia, 11:00
Sokół Stary Sącz 2-3 Zawisza Rożnów 6 sierpnia, 17:00
Górka Szczereż 1-2 LKS Świniarsko 6 sierpnia, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 2-0 Grybovia Grybów 6 sierpnia, 17:00
Zyndram Łącko 1-1 Hart Tęgoborze 6 sierpnia, 11:00
k. 4-5
Budowlani Jazowsko 6-2 ULKS Przydonica 6 sierpnia, 17:00

III runda - 30 sierpnia
(Losowanie - 12 lipca 2017 - siedziba OZPN Nowy Sącz)
Zawisza Rożnów - wolny los

Skalnik Kamionka Wielka 0-1 Poprad Rytro 30 sierpnia, 17:00
Mateusz Poczkajski 40
Kolejarz Stróże - Barciczanka Barcice 30 sierpnia, 17:00
wynik nieznany; awans gości
Amator Paszyn 4-0 Sandecja II Nowy Sącz 30 sierpnia, 17:00
Gród Podegrodzie 3-1 Dunajec Nowy Sącz 30 sierpnia, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-4 Poprad Muszyna 12 września, 16:00
LKS Świniarsko 2-1 Łosoś Łososina Dolna 30 sierpnia, 17:00
Hart Tęgoborze 7-5 Budowlani Jazowsko 30 sierpnia, 17:00

IV runda - 13 września

Poprad Rytro 0-3 Poprad Muszyna 3 października, 16:00
(wo)
w pierwotnym terminie (19 września, 16:00) odwołany / w drugim terminie (26 września, 15:30) odwołany / w trzecim terminie nie odbył się
LKS Świniarsko 2-5 Barciczanka Barcice 13 września, 16:00
Amator Paszyn 2-0 Hart Tęgoborze 20 września, 16:30
w pierwotnym terminie (19 września, 16:00) odwołany
Zawisza Rożnów 3-0 Gród Podegrodzie 13 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

1/2 finału - 27 września

Zawisza Rożnów - Barciczanka Barcice 27 września, 16:30
Amator Paszyn - Poprad Muszyna 17 października, 15:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas