[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 7 sierpnia

Hetman Leśnica 4-2 Janosik Sieniawa 7 sierpnia, 17:30
Zbigniew Dziadkowiec 4, Sławomir Bafia 17, Tomasz Gał 56, 83 - Jakub Margosiak 33, Marcin Brandys 78
w Gronkowie
Delta Pieniążkowice 3-3 Biali Biały Dunajec 7 sierpnia, 14:00
k. 4-5
Mateusz Gromczak 27, Paweł Szymusiak 34, Przemysław Bielarczyk 83 - Daniel Leja 59 (s), Krzysztof Łukaszczyk 68, Wojciech Franosz 77
w Białym Dunajcu; Delta gospodarzem
Krokus Pyzówka 6-2 Luboń Skomielna Biała 7 sierpnia, 17:00
Jakub Udziela 23, 32, Adam Szczerba 56, 88, Jakub Chowaniec 67, 89 - Jakub Kołpak 30, 64
Wierchy Lasek 2-5 Dunajec Ostrowsko 6 sierpnia, 17:00
Mateusz Włodarczyk 81, Robert Nykaza 90 - Jakub Korczak 9, Paweł Bigos 30, Szczepan Kozioł 34, Przemysław Zagata 39, Wojciech Zagata 55
Łęgi Nowa Biała 1-3 Korona Piekielnik 7 sierpnia, 12:00
Jakub Cerwas 3 - Marcin Chowaniec 28, Adam Szczerba 81, Jarosław Konieczny 90
Zawrat II Bukowina Tatrzańska 0-4 Grel Trute 31 lipca, 15:00
Mateusz Truty 27, Robert Chudoba 32, 40, Władysław Skotnicki 88
w Gronkowie
Gorc Ochotnica 1-1 Wiatr Ludźmierz 7 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Krzysztof Lizoń 90 - Patryk Sipiora 35
Grom Morawczyna 1-12 Lepietnica Klikuszowa 7 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Antolec 17 - Jakub Obrzut 22, 36, Bartosz Siuta 25, 30, 52, 62, Piotr Zeliaś 27, 29, 53, Dawid Antolec 68, Daniel Bryja 77, 86
w Klikuszowej
Unia Naprawa 4-3 KS Chabówka 6 sierpnia, 18:00
Jarosław Proszek 19, Paweł Cieżak 26, 76, Krystian Panek 90 - Piotr Filipek 34, Dawid Rapacz 49, Tadeusz Sumara 89
Skawianin Skawa 3-2 Podgórki Krauszów 31 lipca, 14:00
Sebastian Barglik 32, Sebastian Wojdyła 52, Damian Stachura 83 - Mateusz Sojka 18, Krzysztof Sojka 85
Murań Jurgów 1-4 Gronik Gronków 7 sierpnia, 15:00
Adam Sołtys 23 - Szymon Ożański 34, 70, Michał Janasik 63, Rafał Mrowca 89

II runda - 17 sierpnia
(Losowanie - 2 sierpnia 2016 - siedziba PPPN Nowy Targ)
Hetman Leśnica, Delta Pieniążkowice/Biali Biały Dunajec, Krokus Pyzówka, Korona Piekielnik, Grel Trute, Wiatr Ludźmierz, Lepietnica Klikuszowa, Unia Naprawa, Skawianin Skawa - wolny los

Dunajec Ostrowsko 6-1 Gronik Gronków 17 sierpnia, 18:00

III runda - 7 września
(Losowanie - 25 sierpnia, 16:00 - siedziba PPPN Nowy Targ)

Skalni Zaskale 7-2 Lubań Tylmanowa 7 września, 17:00
Arkadiusz Plewa 17, Marcin Król 28, Kamil Chorążak 35, 48, Rafał Potrząsaj 41, Grzegorz Gołdyn 52 (s), Marcin Czajkowski 68 - Kacper Paluch 29, Krystian Piszczek 76
Huragan Waksmund 0-2 Podhale Nowy Targ 22 września, 16:30
Łukasz Wróbel 55 (s), Rafał Gadzina 77
Orawa Jabłonka 3-4 Watra Białka Tatrzańska 21 września, 16:30
Tomasz Stasiak 34, Krzysztof Andrasiak 78, Konrad Paczuski 86 - Rafał Kuchta 15, 19, Michał Pietrus 36, Mirosław Kalita 77
w pierwotnym terminie (7 września, 17:00) odwołany
Spisz Krempachy 0-7 LKS Szaflary 21 września, 16:30
Dariusz Baboń 15, 37, Jan Gałdyn 25, Szymon Bierówka 49, 55, Dominik Gogolak 60, Florian Kamiński 70
w pierwotnym terminie (7 września, 17:00) odwołany
Biali Biały Dunajec 4-1 Wiatr Ludźmierz 7 września, 17:00
Krzysztof Łukaszczyk 5, Bartosz Bryjak 18, 23, Maciej Czernik 73 - Piotr Karwaczka 55
Orkan Raba Wyżna 1-4 Lubań Maniowy 5 października, 15:30
Patrick Filipek 25 - Dawid Kopytko 8, Kacper Ziemianek 28, Przemysław Zagata 60, Kamil Gorlicki 88
w pierwotnym terminie (21 września, 17:00) odwołany
Korona Piekielnik 1-1 Jordan Jordanów 7 września, 17:00
k. 3-1
Dawid Federak 23 - Szymon Wróbel 44
Lepietnica Klikuszowa 1-1 Babia Góra Lipnica Wielka 7 września, 17:00
k. 3-4
Marcin Budziak 11 - Jakub Obrzut 8 (s)
Dunajec Ostrowsko 2-2 Wierchy Rabka Zdrój 7 września, 17:00
k. 3-4
Marcin Wójciak 41 (s), Bartłomiej Waksmundzki 55 - Łukasz Sularz 66, Łukasz Majerski 88
Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-0 Granit Czarna Góra 7 września, 17:00
Damian Janczy 11, 12, Karol Chowaniec 19
w Szaflarach
Przełęcz Łopuszna 3-4 KS Zakopane 7 września, 17:00
Andrzej Głowa 2, 70, Łukasz Młynarczyk 42 - Andrzej Król 3, Mateusz Chrobak 18, Maciej Szajna 52, Tomasz Witoń 86
Skawianin Skawa 2-2 Czarni Czarny Dunajec 7 września, 17:00
k. 1-4
Dariusz Sutor 22, Damian Stachura 45 - Krystian Żuchowski 4, 34
Hetman Leśnica 2-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 7 września, 17:00
Damian Bafia 11, 49 - Jakub Krzysztofiak 25, 83, Tomasz Rapta 42
w Ostrowsku; na bocznym boisku
Grel Trute 3-1 Skałka Rogoźnik 7 września, 17:00
Krokus Pyzówka 3-5 Podhale II Nowy Targ 7 września, 17:30
Jakub Udziela 20, Michał Walkosz 72, Marcin Plewa 89 - Patryk Kwiatek 5, 31, 70, Dawid Duda 29, 40
Unia Naprawa 5-5 Jarmuta Szczawnica 7 września, 18:30
k. 2-3
Paweł Ciężak 3, Krystian Panek 12, 68, Szymon Wantulok 82, Marcin Żegleń 90 - Kamil Kuziel 43, 72, Damian Mrówka 53, Łukasz Ojrzanowski 55, Marcin Talarczyk 80

IV runda - 29 września

Skalni Zaskale 0-3 Podhale Nowy Targ 26 marca, 17:00
Jarosław Potoniec 25, Mateusz Urbański 67, Bartłomiej Pająk 80
w pierwotnym terminie (12 października, 15:30) odwołany / w drugim terminie (20 listopada, 12:00) odwołany / w trzecim terminie (25 marca, 15:00) odwołany / w czwartym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany / w piątym terminie w Nowym Targu; Skalni gospodarzem
LKS Szaflary 1-3 Watra Białka Tatrzańska 5 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 12:00) odwołany
Biali Biały Dunajec 1-4 Lubań Maniowy 12 kwietnia, 17:15
Bartosz Bryjak 38 - Mateusz Firek 55, Damian Firek 64, Przemysław Zagata 77, Sylwester Kurnyta 80
w pierwotnym terminie (20 listopada, 12:00) odwołany / w drugim terminie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Korona Piekielnik 2-4 Babia Góra Lipnica Wielka 29 września, 16:00
Marcin Chowaniec 56, Szymon Urban 86 - Dawid Kucharski 31 (s), Marcin Antosiak 49, 73, Sławomir Skoczyk 67
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-0 Wierchy Rabka Zdrój 29 września, 16:00
Damian Janczy 53
Czarni Czarny Dunajec 1-2 KS Zakopane 22 września, 17:00
Dawid Strączek 39 - Grzegorz Ogiela 31, Mateusz Chrobak 81
Grel Trute 0-8 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 29 września, 16:00
Marcin Bednarczyk 1, 24, 32, 59, 90, Michał Wójciak 23, Tomasz Rapta 48, Roman Książek 83 (k)
Podhale II Nowy Targ 1-0 Jarmuta Szczawnica 12 października, 19:00
Bartłomiej Augustyn 87

1/4 finału - 20 października

Watra Białka Tatrzańska 3-1 Podhale Nowy Targ 10 maja, 17:30
Tomasz Kołbon 13, 62 (k), Andrzej Rabiański 70 - Jakub Maciasz 74 (s)
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (26 kwietnia, 17:30) odwołany / w trzecim terminie (17 maja, 17:30) odwołany
Babia Góra Lipnica Wielka 1-4 Lubań Maniowy 11 maja, 18:00
Daniel Kucek 85 - nieznany 58 (s), Robert Karkula 62, Mateusz Firek 70, 90
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-1 KS Zakopane 20 października, 15:30
k. 3-4
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-1 Podhale II Nowy Targ 26 kwietnia, 17:00
Patryk Kwiatek 10
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

1/2 finału - 10 maja

Watra Białka Tatrzańska 2-0 Lubań Maniowy 25 maja, 17:30
Konrad Buć 28, Rafał Kuchta 90
Podhale II Nowy Targ 0-2 KS Zakopane 10 maja, 16:00
Marcin Grela 27, 80

Finał - 25 czerwca

KS Zakopane 1-1 Watra Białka Tatrzańska 25 czerwca, 16:30
k. 4-5
w Nowym Targu

Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas