[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa

I runda - 22-23 października
KS II Tymbark - wolny los

Wierchy Pasierbiec 5-1 Rybie Nowe Rybie 23 października, 11:00
Jaworzanka Jaworzna 8-2 Płomień II Limanowa 23 października, 11:00
Uran Łukowica 0-3 Dobrzanka Dobra 23 października, 14:00
(wo)

II runda - 29-30 października
Do gry dołączają drużyny Klasy A: Gorce Kamienica, Krokus Przyszowa, Laskovia Laskowa, LKS Mordarka, LKS Rupniów, Orkan Niedźwiedź, Ostra Olszówka/Raba Niżna, Słomka Siekierczyna, Stradomka Skrzydlna, Turbacz Mszana Dolna, Witów Mszana Górna, Zenit Kasinka Mała.

Jaworzanka Jaworzna 5-4 LKS Mordarka 30 października, 11:00
KS II Tymbark 2-3 Gorce Kamienica 30 października, 13:30
Witów Mszana Górna 3-0 Słomka Siekierczyna 30 października, 13:30
(wo)
Dobrzanka Dobra 6-1 Krokus Przyszowa 30 października, 11:00
Wierchy Pasierbiec 1-5 Stradomka Skrzydlna 30 października, 11:00
LKS Rupniów 3-0 Zenit Kasinka Mała 30 października, 13:30
(wo)
Ostra Olszówka/Raba Niżna 0-3 Orkan Niedźwiedź 30 października, 13:30
(wo)
Turbacz Mszana Dolna 3-2 Laskovia Laskowa 30 października, 11:00

III runda - 30 lipca
Do gry dołączają drużyny Ligi okręgowej: AKS Ujanowice, Olimpia Pisarzowa, Płomień Limanowa, Sokół Słopnice, Zalesianka Zalesie oraz IV-ligowcy: KS Tymbark, Limanovia Limanowa, Orkan Szczyrzyc.

Jaworzanka Jaworzna 3-0 Olimpia Pisarzowa 30 lipca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Gorce Kamienica 3-3 AKS Ujanowice 30 lipca, 17:00
k. 4-5
Witów Mszana Górna 0-3 Sokół Słopnice 30 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Dobrzanka Dobra 3-0 Orkan Szczyrzyc 30 lipca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Stradomka Skrzydlna 1-6 Limanovia Limanowa 30 lipca, 16:00
Czech 32 (k) - Kacper Skrzatek 9, Dawid Mrożek 12 (k), Mateusz Smoter 22, Maciej Krzyżak 69, 85, Maciej Tarasek 79
LKS Rupniów 3-0 KS Tymbark 30 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Orkan Niedźwiedź 0-0 Płomień Limanowa 25 marca, 15:30
k. 4-2
Turbacz Mszana Dolna 5-2 Zalesianka Zalesie 30 lipca, 17:00

IV runda - 6 sierpnia

Jaworzanka Jaworzna 1-13 AKS Ujanowice 6 sierpnia, 17:00
Dobrzanka Dobra 1-10 Sokół Słopnice 6 sierpnia, 17:00
LKS Rupniów 0-5 Limanovia Limanowa 6 sierpnia, 17:00
Orkan Niedźwiedź 2-4 Turbacz Mszana Dolna 6 sierpnia, 17:00

1/2 finału - 9 sierpnia

AKS Ujanowice 0-3 Sokół Słopnice 9 sierpnia, 18:00
Patryk Nowak 57, Kamil Śliwa 62, 70
Limanovia Limanowa 7-4 Turbacz Mszana Dolna 9 sierpnia, 18:00
Maciej Krzyżak 31, Piotr Matras 52, Matuesz Smoter 66, 90, Konrad Łękawa 69, Bartłomiej Żurek 81, Kacper Skrzatek 89 - Krzysztof Piekarczyk 19, 82 (k), Maksymilian Brzana 43, 75

Finał - 27 września

Sokół Słopnice 1-2 Limanovia Limanowa 27 września, 17:00
Artur Matras 70 - Piotr Kaczor 62, Sebastian Jacak 65
w Słopnicach

Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas