[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2023/2024 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga 2023/2024, grupa: małopolska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Biecz 30 66 20 6 4 82-24 12 3 0 47-6 8 3 4 35-18
2.  Sokół Słopnice 30 62 19 5 6 69-37 12 2 1 43-17 7 3 5 26-20 2 4 1 1 0 5-4
3.  Sandecja II Nowy Sącz 30 62 19 5 6 85-38 11 2 2 55-17 8 3 4 30-21 2 1 0 1 1 4-5
4.  Dunajec Nowy Sącz 30 57 18 3 9 64-51 11 0 4 32-19 7 3 5 32-32
5.  Okocimski KS Brzesko 30 55 17 4 9 68-43 8 2 5 35-24 9 2 4 33-19
6.  Dunajec Zakliczyn 30 48 15 3 12 64-65 8 2 5 34-29 7 1 7 30-36
7.  Metal Tarnów 30 46 14 4 12 67-63 8 3 4 34-25 6 1 8 33-38 2 4 1 1 0 4-3
8.  Kolejarz Stróże 30 46 13 7 10 53-42 10 3 2 39-20 3 4 8 14-22 2 1 0 1 1 3-4
9.  Tarnovia Tarnów 30 36 10 6 14 51-69 6 5 4 23-22 4 1 10 28-47
10.  Unia II Tarnów 30 35 10 5 15 56-61 6 3 6 35-25 4 2 9 21-36
11.  Zalesianka Zalesie 30 34 10 4 16 51-61 9 0 6 39-27 1 4 10 12-34
12.  GKS Drwinia 30 33 10 3 17 56-54 7 1 7 32-24 3 2 10 24-30
13.  GLKS Gromnik 30 32 9 5 16 37-73 4 4 7 15-34 5 1 9 22-39
14.  LKS Szaflary 30 30 9 3 18 49-75 6 2 7 28-30 3 1 11 21-45
15.  Orzeł Dębno 30 28 6 10 14 38-57 3 6 6 20-28 3 4 8 18-29
16.  Orkan Szczyrzyc 30 12 3 3 24 23-100 3 0 12 12-43 0 3 12 11-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Biecz    4-1 3-0 0-0 2-1 4-0 2-0 0-0 7-0 4-0 3-0 3-1 6-0 5-1 1-1 3-1 
 2 Sokół Słopnice2-0     4-3 8-1 1-1 0-2 5-3 2-0 5-1 3-1 3-2 1-0 4-2 2-1 3-0 0-0 
 3 Sandecja II Nowy Sącz5-3 1-1     0-3 5-1 5-3 2-1 2-0 6-0 5-0 1-1 4-0 3-1 5-1 1-2 10-0 
 4 Dunajec Nowy Sącz1-0 1-3 2-1     1-0 2-3 0-2 1-0 2-6 3-1 2-0 5-1 3-0 4-1 3-1 2-0 
 5 Okocimski KS Brzesko2-1 4-0 2-2 0-1     2-3 0-2 2-1 3-2 2-3 1-0 1-7 1-1 4-0 3-0 8-1 
 6 Dunajec Zakliczyn2-4 1-0 1-3 2-3 1-3     3-1 3-2 3-1 2-2 3-3 2-1 0-1 3-2 4-1 4-2 
 7 Metal Tarnów1-1 0-2 3-1 5-2 1-2 3-2     2-2 1-5 2-2 3-1 1-0 0-3* 4-1 3-0 5-1 
 8 Kolejarz Stróże1-1 2-1 1-1 3-1 0-7 4-2 1-2     7-2 2-0 3-0 3-1 3-1 4-0 1-1 4-0 
 9 Tarnovia Tarnów0-4 3-0* 0-0 3-2 0-3 1-1 2-5 0-0     0-1 3-1 2-0 4-2 0-0 4-2 1-1 
 10 Unia II Tarnów1-2 0-3 0-5 3-3 1-3 4-0 9-1 1-0 3-1     5-0 1-1 1-2 2-3 1-1 3-0* 
 11 Zalesianka Zalesie0-1 1-3 2-3 1-4 2-3 4-1 4-0 0-2 2-0 2-0     3-2 5-1 5-3 3-2 5-2 
 12 GKS Drwinia0-3 1-2 2-3 2-0 1-2 2-3 4-1 6-2 2-1 3-0 0-0     1-3 1-2 1-0 6-2 
 13 GLKS Gromnik0-6 0-3 0-3 2-4 1-0 1-0 3-7 0-3 0-0 0-3 1-1 2-1     3-1 1-1 1-1 
 14 LKS Szaflary2-2 2-2 0-1 2-3 1-4 3-4 3-2 2-0 1-2 2-1 3-0 1-6 3-0     0-3* 3-0* 
 15 Orzeł Dębno1-2 0-0 1-3 1-1 1-1 0-4 0-0 0-0 5-3 3-5 2-3 0-0 4-3 0-3     2-0 
 16 Orkan Szczyrzyc0-5 0-5 0-1 0-4 1-2 1-2 0-6 1-2 0-4 3-2 1-0 1-3 1-2 3-2 0-3     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Unia II Tarnów 3-3 Dunajec Nowy Sącz 19 listopada, 15:00
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Kolejarz Stróże 13 sierpnia, 11:00
KS Biecz 4-1 Sokół Słopnice 12 sierpnia, 17:00
LKS Szaflary 1-2 Tarnovia Tarnów 13 sierpnia, 16:00
GLKS Gromnik 1-1 Orkan Szczyrzyc 12 sierpnia, 11:00
Zalesianka Zalesie 3-2 GKS Drwinia 12 sierpnia, 11:00
Dunajec Zakliczyn 3-1 Metal Tarnów 13 sierpnia, 17:00
Okocimski KS Brzesko 3-0 Orzeł Dębno 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

GKS Drwinia 2-3 Dunajec Zakliczyn 15 sierpnia, 18:00
Orkan Szczyrzyc 1-0 Zalesianka Zalesie 15 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów 4-2 GLKS Gromnik 15 sierpnia, 17:00
Sokół Słopnice 2-1 LKS Szaflary 15 sierpnia, 17:00
Okocimski KS Brzesko 2-1 KS Biecz 15 sierpnia, 14:00
Kolejarz Stróże 1-1 Orzeł Dębno 15 sierpnia, 16:00
Unia II Tarnów 0-5 Sandecja II Nowy Sącz 15 sierpnia, 11:00
Metal Tarnów 5-2 Dunajec Nowy Sącz 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Sandecja II Nowy Sącz 0-3 Dunajec Nowy Sącz 20 sierpnia, 11:00
KS Biecz 0-0 Kolejarz Stróże 20 sierpnia, 17:00
LKS Szaflary 1-4 Okocimski KS Brzesko 19 sierpnia, 17:00
GLKS Gromnik 0-3 Sokół Słopnice 19 sierpnia, 17:00
Zalesianka Zalesie 2-0 Tarnovia Tarnów 19 sierpnia, 11:00
Dunajec Zakliczyn 4-2 Orkan Szczyrzyc 19 sierpnia, 17:00
Metal Tarnów 1-0 GKS Drwinia 19 sierpnia, 17:00
Unia II Tarnów 1-1 Orzeł Dębno 20 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Dunajec Nowy Sącz 5-1 GKS Drwinia 26 sierpnia, 16:00
Orkan Szczyrzyc 0-6 Metal Tarnów 26 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów 1-1 Dunajec Zakliczyn 27 sierpnia, 17:00
Sokół Słopnice 3-2 Zalesianka Zalesie 27 sierpnia, 17:00
Okocimski KS Brzesko 1-1 GLKS Gromnik 27 sierpnia, 16:00
Kolejarz Stróże 4-0 LKS Szaflary 27 sierpnia, 16:00
Unia II Tarnów 1-2 KS Biecz 27 sierpnia, 11:00
Sandecja II Nowy Sącz 1-2 Orzeł Dębno 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 2-3 września

KS Biecz 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 2 września, 16:00
LKS Szaflary 2-1 Unia II Tarnów 2 września, 16:00
GLKS Gromnik 0-3 Kolejarz Stróże 2 września, 17:00
Zalesianka Zalesie 2-3 Okocimski KS Brzesko 2 września, 16:00
Metal Tarnów 1-5 Tarnovia Tarnów 2 września, 17:00
GKS Drwinia 6-2 Orkan Szczyrzyc 2 września, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 3-1 Orzeł Dębno 2 września, 16:00
Sokół Słopnice 0-2 Dunajec Zakliczyn 2 września, 10:30

Kolejka 6 - 9-10 września

Dunajec Nowy Sącz 2-0 Orkan Szczyrzyc 9 września, 16:00
Tarnovia Tarnów 2-0 GKS Drwinia 9 września, 17:00
Sokół Słopnice 5-3 Metal Tarnów 10 września, 16:00
Okocimski KS Brzesko 2-3 Dunajec Zakliczyn 9 września, 17:00
Kolejarz Stróże 3-0 Zalesianka Zalesie 10 września, 16:00
Unia II Tarnów 1-2 GLKS Gromnik 10 września, 11:00
Sandecja II Nowy Sącz 5-1 LKS Szaflary 10 września, 11:00
Orzeł Dębno 1-2 KS Biecz 9 września, 16:30

Kolejka 7 - 16-17 września

KS Biecz 0-0 Dunajec Nowy Sącz 16 września, 16:00
LKS Szaflary 0-3 Orzeł Dębno 16 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-2
GLKS Gromnik 0-3 Sandecja II Nowy Sącz 16 września, 16:30
Zalesianka Zalesie 2-0 Unia II Tarnów 16 września, 16:00
Dunajec Zakliczyn 3-2 Kolejarz Stróże 17 września, 16:00
Metal Tarnów 1-2 Okocimski KS Brzesko 16 września, 16:30
GKS Drwinia 1-2 Sokół Słopnice 16 września, 11:00
Orkan Szczyrzyc 0-4 Tarnovia Tarnów 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Dunajec Nowy Sącz 2-6 Tarnovia Tarnów 23 września, 16:00
Sokół Słopnice 0-0 Orkan Szczyrzyc 24 września, 16:00
Okocimski KS Brzesko 1-7 GKS Drwinia 23 września, 11:00
Kolejarz Stróże 1-2 Metal Tarnów 24 września, 15:00
Unia II Tarnów 4-0 Dunajec Zakliczyn 24 września, 11:00
Sandecja II Nowy Sącz 1-1 Zalesianka Zalesie 24 września, 11:00
Orzeł Dębno 4-3 GLKS Gromnik 24 września, 13:00
KS Biecz 5-1 LKS Szaflary 23 września, 15:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

LKS Szaflary 2-3 Dunajec Nowy Sącz 30 września, 16:00
GLKS Gromnik 0-6 KS Biecz 30 września, 16:00
Zalesianka Zalesie 3-2 Orzeł Dębno 30 września, 16:00
Dunajec Zakliczyn 1-3 Sandecja II Nowy Sącz 1 października, 16:00
Metal Tarnów 2-2 Unia II Tarnów 30 września, 12:00
GKS Drwinia 6-2 Kolejarz Stróże 1 października, 16:15
Orkan Szczyrzyc 1-2 Okocimski KS Brzesko 30 września, 16:00
Tarnovia Tarnów 3-0 Sokół Słopnice 1 października, 16:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 10 - 7-8 października

Dunajec Nowy Sącz 1-3 Sokół Słopnice 7 października, 16:00
Okocimski KS Brzesko 3-2 Tarnovia Tarnów 7 października, 11:00
Kolejarz Stróże 4-0 Orkan Szczyrzyc 8 października, 15:00
Unia II Tarnów 1-1 GKS Drwinia 8 października, 11:00
Sandecja II Nowy Sącz 2-1 Metal Tarnów 8 października, 11:00
Orzeł Dębno 0-4 Dunajec Zakliczyn 7 października, 16:00
KS Biecz 3-0 Zalesianka Zalesie 7 października, 13:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
GLKS Gromnik 3-1 LKS Szaflary 8 października, 13:00

Kolejka 11 - 14-15 października

GLKS Gromnik 2-4 Dunajec Nowy Sącz 14 października, 15:30
Zalesianka Zalesie 5-3 LKS Szaflary 14 października, 15:00
Dunajec Zakliczyn 2-4 KS Biecz 15 października, 15:00
Metal Tarnów 3-0 Orzeł Dębno 14 października, 15:30
GKS Drwinia 2-3 Sandecja II Nowy Sącz 15 października, 14:00
Orkan Szczyrzyc 3-2 Unia II Tarnów 14 października, 11:00
Tarnovia Tarnów 0-0 Kolejarz Stróże 14 października, 15:30
Sokół Słopnice 1-1 Okocimski KS Brzesko 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Dunajec Nowy Sącz 1-0 Okocimski KS Brzesko 21 października, 15:00
Kolejarz Stróże 2-1 Sokół Słopnice 22 października, 15:00
Unia II Tarnów 3-1 Tarnovia Tarnów 20 października, 15:30
w pierwotnym terminie (22 października, 11:00) odwołany
Sandecja II Nowy Sącz 10-0 Orkan Szczyrzyc 22 października, 11:00
Orzeł Dębno 0-0 GKS Drwinia 22 października, 11:00
KS Biecz 2-0 Metal Tarnów 21 października, 15:00
LKS Szaflary 3-4 Dunajec Zakliczyn 21 października, 15:00
GLKS Gromnik 1-1 Zalesianka Zalesie 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Zalesianka Zalesie 1-4 Dunajec Nowy Sącz 28 października, 11:00
Dunajec Zakliczyn 0-1 GLKS Gromnik 29 października, 14:00
Metal Tarnów 4-1 LKS Szaflary 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Drwinia 0-3 KS Biecz 28 października, 15:00
Orkan Szczyrzyc 0-3 Orzeł Dębno 29 października, 11:00
Tarnovia Tarnów 0-0 Sandecja II Nowy Sącz 28 października, 15:00
Sokół Słopnice 3-1 Unia II Tarnów 28 października, 14:00
Okocimski KS Brzesko 2-1 Kolejarz Stróże 28 października, 11:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Dunajec Nowy Sącz 1-0 Kolejarz Stróże 4 listopada, 13:30
Unia II Tarnów 1-3 Okocimski KS Brzesko 5 listopada, 12:30
Sandecja II Nowy Sącz 1-1 Sokół Słopnice 5 listopada, 11:00
Orzeł Dębno 5-3 Tarnovia Tarnów 4 listopada, 11:00
KS Biecz 3-1 Orkan Szczyrzyc 4 listopada, 14:00
LKS Szaflary 1-6 GKS Drwinia 4 listopada, 14:00
GLKS Gromnik 3-7 Metal Tarnów 5 listopada, 13:00
Zalesianka Zalesie 4-1 Dunajec Zakliczyn 4 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Dunajec Zakliczyn 2-3 Dunajec Nowy Sącz 12 listopada, 13:00
Metal Tarnów 3-1 Zalesianka Zalesie 11 listopada, 13:00
GKS Drwinia 1-3 GLKS Gromnik 12 listopada, 13:00
Orkan Szczyrzyc 3-2 LKS Szaflary 11 listopada, 13:30
Tarnovia Tarnów 0-4 KS Biecz 11 listopada, 13:30
Sokół Słopnice 3-0 Orzeł Dębno 11 listopada, 14:00
Okocimski KS Brzesko 2-2 Sandecja II Nowy Sącz 11 listopada, 12:00
Kolejarz Stróże 2-0 Unia II Tarnów 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Orzeł Dębno 1-1 Okocimski KS Brzesko 24 marca, 13:00
Dunajec Nowy Sącz 3-1 Unia II Tarnów 23 marca, 15:00
Kolejarz Stróże 1-1 Sandecja II Nowy Sącz 23 marca, 14:00
Sokół Słopnice 2-0 KS Biecz 23 marca, 11:00
Tarnovia Tarnów 0-0 LKS Szaflary 23 marca, 15:30
Orkan Szczyrzyc 1-2 GLKS Gromnik 23 marca, 15:00
GKS Drwinia 0-0 Zalesianka Zalesie 24 marca, 15:00
Metal Tarnów 3-2 Dunajec Zakliczyn 23 marca, 14:30

Kolejka 17 - 30 marca

Dunajec Nowy Sącz 0-2 Metal Tarnów 30 marca, 11:00
Dunajec Zakliczyn 2-1 GKS Drwinia 30 marca, 14:00
Zalesianka Zalesie 5-2 Orkan Szczyrzyc 30 marca, 13:00
GLKS Gromnik 0-0 Tarnovia Tarnów 30 marca, 11:00
LKS Szaflary 2-2 Sokół Słopnice 30 marca, 15:00
KS Biecz 2-1 Okocimski KS Brzesko 30 marca, 14:00
Orzeł Dębno 0-0 Kolejarz Stróże 30 marca, 11:00
Sandecja II Nowy Sącz 5-0 Unia II Tarnów 29 marca, 12:00

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Orzeł Dębno 3-5 Unia II Tarnów 7 kwietnia, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 6 kwietnia, 15:00
Kolejarz Stróże 1-1 KS Biecz 7 kwietnia, 15:00
Okocimski KS Brzesko 4-0 LKS Szaflary 7 kwietnia, 16:00
Sokół Słopnice 4-2 GLKS Gromnik 6 kwietnia, 14:00
Tarnovia Tarnów 3-1 Zalesianka Zalesie 6 kwietnia, 16:00
Orkan Szczyrzyc 1-2 Dunajec Zakliczyn 6 kwietnia, 15:00
GKS Drwinia 4-1 Metal Tarnów 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

GKS Drwinia 2-0 Dunajec Nowy Sącz 13 kwietnia, 16:00
Metal Tarnów 5-1 Orkan Szczyrzyc 13 kwietnia, 16:00
Dunajec Zakliczyn 3-1 Tarnovia Tarnów 14 kwietnia, 16:00
Zalesianka Zalesie 1-3 Sokół Słopnice 13 kwietnia, 17:00
GLKS Gromnik 1-0 Okocimski KS Brzesko 13 kwietnia, 17:00
LKS Szaflary 2-0 Kolejarz Stróże 13 kwietnia, 15:00
KS Biecz 4-0 Unia II Tarnów 14 kwietnia, 14:00
Orzeł Dębno 1-3 Sandecja II Nowy Sącz 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Orzeł Dębno 1-1 Dunajec Nowy Sącz 21 kwietnia, 17:00
Dunajec Zakliczyn 1-0 Sokół Słopnice 21 kwietnia, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 5-3 KS Biecz 21 kwietnia, 11:00
Unia II Tarnów 2-3 LKS Szaflary 20 kwietnia, 11:00
Kolejarz Stróże 3-1 GLKS Gromnik 21 kwietnia, 14:00
Okocimski KS Brzesko 1-0 Zalesianka Zalesie 21 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnów 2-5 Metal Tarnów 20 kwietnia, 16:00
Orkan Szczyrzyc 1-3 GKS Drwinia 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Orkan Szczyrzyc 0-4 Dunajec Nowy Sącz 27 kwietnia, 16:00
GKS Drwinia 2-1 Tarnovia Tarnów 28 kwietnia, 14:00
Metal Tarnów 0-2 Sokół Słopnice 27 kwietnia, 16:00
Dunajec Zakliczyn 1-3 Okocimski KS Brzesko 28 kwietnia, 17:00
Zalesianka Zalesie 0-2 Kolejarz Stróże 27 kwietnia, 11:00
GLKS Gromnik 0-3 Unia II Tarnów 28 kwietnia, 11:00
LKS Szaflary 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 27 kwietnia, 15:00
KS Biecz 1-1 Orzeł Dębno 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Dunajec Nowy Sącz 1-0 KS Biecz 30 kwietnia, 17:00
Orzeł Dębno 0-3 LKS Szaflary 1 maja, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 GLKS Gromnik 1 maja, 11:00
Unia II Tarnów 5-0 Zalesianka Zalesie 1 maja, 17:00
Kolejarz Stróże 4-2 Dunajec Zakliczyn 1 maja, 16:00
Okocimski KS Brzesko 0-2 Metal Tarnów 1 maja, 16:00
Sokół Słopnice 1-0 GKS Drwinia 1 maja, 11:00
Tarnovia Tarnów 1-1 Orkan Szczyrzyc 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Tarnovia Tarnów 3-2 Dunajec Nowy Sącz 4 maja, 17:00
Orkan Szczyrzyc 0-5 Sokół Słopnice 4 maja, 15:00
GKS Drwinia 1-2 Okocimski KS Brzesko 5 maja, 16:00
Metal Tarnów 2-2 Kolejarz Stróże 4 maja, 17:00
Dunajec Zakliczyn 2-2 Unia II Tarnów 5 maja, 17:00
Zalesianka Zalesie 2-3 Sandecja II Nowy Sącz 4 maja, 17:00
GLKS Gromnik 1-1 Orzeł Dębno 4 maja, 17:00
LKS Szaflary 2-2 KS Biecz 4 maja, 16:30

Kolejka 24 - 11-12 maja

Dunajec Nowy Sącz 4-1 LKS Szaflary 11 maja, 16:00
KS Biecz 6-0 GLKS Gromnik 11 maja, 17:00
Orzeł Dębno 2-3 Zalesianka Zalesie 11 maja, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 5-3 Dunajec Zakliczyn 12 maja, 17:00
Unia II Tarnów 9-1 Metal Tarnów 12 maja, 11:00
Kolejarz Stróże 3-1 GKS Drwinia 12 maja, 16:00
Okocimski KS Brzesko 8-1 Orkan Szczyrzyc 12 maja, 17:00
Sokół Słopnice 5-1 Tarnovia Tarnów 11 maja, 17:30

Kolejka 25 - 18-19 maja

LKS Szaflary 3-0 GLKS Gromnik 18 maja, 17:00
Sokół Słopnice 8-1 Dunajec Nowy Sącz 18 maja, 11:30
Tarnovia Tarnów 0-3 Okocimski KS Brzesko 18 maja, 17:00
Orkan Szczyrzyc 1-2 Kolejarz Stróże 18 maja, 11:00
GKS Drwinia 3-0 Unia II Tarnów 19 maja, 11:00
Metal Tarnów 3-1 Sandecja II Nowy Sącz 18 maja, 17:00
Dunajec Zakliczyn 4-1 Orzeł Dębno 19 maja, 17:00
Zalesianka Zalesie 0-1 KS Biecz 18 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Dunajec Nowy Sącz 3-0 GLKS Gromnik 25 maja, 16:00
LKS Szaflary 3-0 Zalesianka Zalesie 26 maja, 17:00
KS Biecz 4-0 Dunajec Zakliczyn 26 maja, 16:30
Orzeł Dębno 0-0 Metal Tarnów 26 maja, 13:00
Sandecja II Nowy Sącz 4-0 GKS Drwinia 26 maja, 11:00
Unia II Tarnów 3-0 Orkan Szczyrzyc 26 maja, 16:00
(wo)
nie odbył się
Kolejarz Stróże 7-2 Tarnovia Tarnów 26 maja, 16:00
Okocimski KS Brzesko 4-0 Sokół Słopnice 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Okocimski KS Brzesko 0-1 Dunajec Nowy Sącz 1 czerwca, 18:00
Sokół Słopnice 2-0 Kolejarz Stróże 1 czerwca, 17:30
Tarnovia Tarnów 0-1 Unia II Tarnów 1 czerwca, 17:00
Orkan Szczyrzyc 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 1 czerwca, 16:00
GKS Drwinia 1-0 Orzeł Dębno 1 czerwca, 11:00
Metal Tarnów 1-1 KS Biecz 1 czerwca, 17:00
Dunajec Zakliczyn 3-2 LKS Szaflary 2 czerwca, 17:00
Zalesianka Zalesie 5-1 GLKS Gromnik 1 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Dunajec Nowy Sącz 2-0 Zalesianka Zalesie 8 czerwca, 16:00
GLKS Gromnik 1-0 Dunajec Zakliczyn 9 czerwca, 11:00
LKS Szaflary 3-2 Metal Tarnów 8 czerwca, 17:00
KS Biecz 3-1 GKS Drwinia 8 czerwca, 16:00
Orzeł Dębno 2-0 Orkan Szczyrzyc 8 czerwca, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 6-0 Tarnovia Tarnów 9 czerwca, 11:00
Unia II Tarnów 0-3 Sokół Słopnice 8 czerwca, 11:00
Kolejarz Stróże 0-7 Okocimski KS Brzesko 9 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Kolejarz Stróże 3-1 Dunajec Nowy Sącz 15 czerwca, 17:00
Okocimski KS Brzesko 2-3 Unia II Tarnów 15 czerwca, 11:00
Sokół Słopnice 4-3 Sandecja II Nowy Sącz 15 czerwca, 17:30
Tarnovia Tarnów 4-2 Orzeł Dębno 15 czerwca, 10:30
Orkan Szczyrzyc 0-5 KS Biecz 15 czerwca, 17:00
GKS Drwinia 1-2 LKS Szaflary 16 czerwca, 11:00
Metal Tarnów 0-3 GLKS Gromnik 15 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 7-0
Dunajec Zakliczyn 3-3 Zalesianka Zalesie 15 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Dunajec Nowy Sącz 2-3 Dunajec Zakliczyn 22 czerwca, 16:00
Zalesianka Zalesie 4-0 Metal Tarnów 22 czerwca, 17:00
GLKS Gromnik 2-1 GKS Drwinia 22 czerwca, 17:00
LKS Szaflary 3-0 Orkan Szczyrzyc 22 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-0
KS Biecz 7-0 Tarnovia Tarnów 22 czerwca, 17:00
Orzeł Dębno 0-0 Sokół Słopnice 22 czerwca, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 5-1 Okocimski KS Brzesko 22 czerwca, 17:00
Unia II Tarnów 1-0 Kolejarz Stróże 22 czerwca, 11:00

Baraże o udział w V lidze (małopolska)

IV liga Jako 2023/2024 (małopolska)

V liga 2023/2024 (małopolska (zachód))

Klasa okręgowa 2023/2024 (Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice))
Klasa okręgowa 2023/2024 (Nowy Sącz II (Limanowa-Podhale))
Klasa okręgowa 2023/2024 (Tarnów I)
Klasa okręgowa 2023/2024 (Tarnów II)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas