[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 31 lipca
Zamczysko Marcinkowice zastąpił Librantovię Librantowa, która wycofała się z rozgrywek

Zamczysko Marcinkowice 1-4 Łosoś Łososina Dolna
Łomniczanka Łomnica Zdrój 3-4 Zuber Krynica Zdrój
Zabełcze Nowy Sącz 1-2 Jedność Nowy Sącz
LKS Ubiad 1-3 LKS Korzenna
Górka Szczereż 1-2 Zyndram Łącko
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-4 Barciczanka Barcice
Królovia Królowa Górna 2-3 Galicja Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 1-1 Hart Tęgoborze
k. 4-3
Amator Paszyn 2-3 Start Nowy Sącz

II runda - 4 sierpnia
Do rozgrywek przystąpiły drużyny ligi okręgowej z grupy Nowy Sącz

Łosoś Łososina Dolna 4-1 Grybovia Grybów
LKS Korzenna 1-3 Orzeł Wojnarowa
Helena Nowy Sącz 6-0 Jedność Nowy Sącz
Zawada Nowy Sącz 9-2 Galicja Nowy Sącz
Zyndram Łącko 1-2 Skalnik Kamionka Wielka
Barciczanka Barcice 2-2 Gród Podegrodzie
k. 3-1
Nawoj Nawojowa 0-1 Kolejarz Stróże
Start Nowy Sącz 3-2 LKS Świniarsko
Zuber Krynica Zdrój 1-1 Poprad Rytro
k. 4-3

III runda - 2 października

Skalnik Kamionka Wielka 0-5 Łosoś Łososina Dolna 29 września
Start Nowy Sącz 7-2 Orzeł Wojnarowa
Helena Nowy Sącz 0-0 Zawada Nowy Sącz
k. 3-2
Barciczanka Barcice 0-3 Kolejarz Stróże
(wo)
gospodarze nie przystąpili do spotkania
Zuber Krynica Zdrój 0-2 Sandecja II Nowy Sącz

IV runda
Start Nowy Sącz - wolny los
do rozgrywek włączono drużyny z grupy wschodniej IV ligi - reprezentujace Podokręg Nowy Sącz oraz Laskovię Laskowa, Malinex Kobylanka i Huragan Waksmund - zwycięzców z Podokregów Limanowa, Gorlice i Podhale

Łosoś Łososina Dolna 3-0 Huragan Waksmund 9 marca
(wo)
goście nie przystąpili do spotkania
Laskovia Laskowa 1-13 Victoria Witowice Dolne 9 marca
mecz w Witowicach
LKS Kobylanka 0-1 Kolejarz Stróże 23 kwietnia
Sandecja II Nowy Sącz 0-1 Poprad Muszyna 23 kwietnia
Helena Nowy Sącz 2-7 Dunajec Nowy Sącz 26 marca
mecz na stadionie Zabełcza w Nowym Saczu

1/4 finału
Sandecja Nowy Sącz - wolny los

Łosoś Łososina Dolna 1-4 Poprad Muszyna 7 maja
A.Grabczyk 84 - Ulucki 20 (k), 73 (k), Łodej 25, Korcz 48
Start Nowy Sącz 0-1 Victoria Witowice Dolne 24 kwietnia
Gołąb 64
Kolejarz Stróże 2-0 Dunajec Nowy Sącz 7 maja
Orzeł 22, 34

1/2 finału - 21 maja

Victoria Witowice Dolne 0-0 Poprad Muszyna 18 maja
k. 5-3
mecz w ramach 24. kolejki IV ligi - Małopolska Wschód
Kolejarz Stróże 1-2 Sandecja Nowy Sącz 21 maja
P.Michalik 47 - Krupa 43, 53

Finał - 28 maja

Victoria Witowice Dolne 0-0 Sandecja Nowy Sącz (300)
k. 4-5
mecz w Witowicach Dolnych

Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2001/2002 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2001/2002 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas