[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów

I runda - 4 sierpnia

LKS Zgłobice 2-2 Dunajec Mikołajowice 31 lipca
k. 6-7
Zryw Wielka Wieś 0-6 Dunajec Zakliczyn 31 lipca
Rylovia Rylowa 1-3 Okocimski KS Brzesko 2 sierpnia
Orzeł Lisia Góra 1-4 Wisła Szczucin
Skrzyszovia Skrzyszów 0-2 Jadowniczanka Jadowniki
mecz w Tarnowie-Rzędzinie
LKS Nowa Jastrząbka 1-3 Wolania Wola Rzędzińska
GLKS Gromnik 7-0 Świebodzinianka Świebodzin
Olszynka Ołpiny 0-7 Ciężkowianka Ciężkowice
KS Radlna 0-4 Tuchovia Tuchów
Huragan Buchcice 2-2 Metal Tarnów
k. 5-4
mecz w Łowczowie
Sokół Wałki 0-0 LKS Odporyszów
k. 5-3
Strażak Mokrzyska 2-4 Bocheński KS
Alfa Siedliska 0-1 Błękitni Tarnów
KS Burzyn 3-1 Dunajec Zbylitowska Góra
Iskra Tarnów 2-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
k. 4-3
LKKS Karwodrza 1-3 Pogórze Pleśna
Łukovia Łukowa 2-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
Orzeł Cikowice 0-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Orzeł Dębno 3-0 Tarnovia Tarnów
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 1:5
KS Tarnowiec 1-2 LZS Gosławice
Zorza Zaczarnie 1-1 MLKS Żabno
k. 2-1
Wolania II Wola Rzędzińska 4-2 LKS Szynwałd

II runda - 4 września

Wolania II Wola Rzędzińska 0-2 Dunajec Mikołajowice 29 sierpnia
KS Burzyn 1-9 Tuchovia Tuchów
GLKS Gromnik 0-2 Ciężkowianka Ciężkowice
Dunajec Zakliczyn 1-1 Bocheński KS
k. 4-5
Huragan Buchcice 0-2 Pogórze Pleśna
Iskra Tarnów 1-1 LZS Gosławice
k. 2-4
Jadowniczanka Jadowniki 2-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz
k. 4-5
Łukovia Łukowa 0-6 Wisła Szczucin
Orzeł Dębno 1-1 Okocimski KS Brzesko
k. 1-0
Sokół Wałki 1-4 Błękitni Tarnów
Zorza Zaczarnie 2-3 Wolania Wola Rzędzińska

III runda

Dunajec Mikołajowice 2-3 Wolania Wola Rzędzińska 18 września
Ciężkowianka Ciężkowice 0-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 19 września

1/8 finału - 9-10 listopada
Unia Tarnów - wolny los
do rozgrywek włączono drużyny: Jasień Brzeski, Poręba Spytkowska (finalistów z Podokręgu Brzesko), Radłovia Radłów, Olesno (finalistów z Podokręgu Żabno), Błękitni Krzeczów (zwycięzcę z Podokręgu Bochnia)

LZS Gosławice 1-3 Bocheński KS
Radłovia Radłów 3-0 Błękitni Tarnów
Błękitni Krzeczów 2-0 Orzeł Dębno
LKS Jasień Brzeski 1-6 Tuchovia Tuchów
Pogórze Pleśna 0-2 Wolania Wola Rzędzińska
LKS Poręba Spytkowska 1-5 Szreniawa Nowy Wiśnicz
LZS Olesno 0-7 Wisła Szczucin

1/4 finału - 16 listopada

Wisła Szczucin 1-0 Unia Tarnów
J.Będkowski 83
Radłovia Radłów 1-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz
P.Kijak 78
Tuchovia Tuchów 2-2 Wolania Wola Rzędzińska
k. 3-4
Łazarek 42, Ustjanowski 48 - Kazik 17, 58
Błękitni Krzeczów 1-2 Bocheński KS
T.Gałka 64 - Imiołek 34, T.Nizioł 82

1/2 finału

Wisła Szczucin 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 16 kwietnia
k. 5-4
J.Smaś 26 - D.Kaim 58
Radłovia Radłów 1-4 Bocheński KS 15 kwietnia
Malik 75 - Turkiewicz 28, Imiołek 58, P.Dudek 66, 83

Finał - 7 maja

Wisła Szczucin 3-3 Bocheński KS (400)
pd. k. 1-3
Koza 38, Żaba 63, M.Gądek 105 - Popiela 59, Policht 85, 100
mecz w Mikołajowicach

Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia)
Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN - Tarnów - Brzesko)
Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN - Tarnów - Żabno)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas