[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Helena Nowy Sącz 32 68 21 5 6 93-35 14 1 1 58-13 7 4 5 35-22 2 6 2 0 0 5-1
2.  Kolejarz Stróże 32 68 21 5 6 85-40 12 2 2 55-20 9 3 4 30-20 2 0 0 0 2 1-5
3.  Jedność Nowy Sącz 32 57 18 3 11 73-46 10 2 4 36-17 8 1 7 37-29
4.  Dąbrovia Wielogłowy 32 55 16 7 9 72-58 11 1 4 45-26 5 6 5 27-32
5.  Zawisza Rożnów 32 54 15 9 8 55-35 10 3 3 28-14 5 6 5 27-21 4 7 2 1 1 8-4
6.  Victoria Witowice Dolne 32 54 17 3 12 80-47 10 1 5 42-22 7 2 7 38-25 4 5 1 2 1 3-5
7.  Budowlani Jazowsko 32 54 17 3 12 67-46 10 2 4 32-17 7 1 8 35-29 4 4 1 1 2 3-5
8.  Nawoj Nawojowa 32 53 16 5 11 78-54 8 5 3 37-23 8 0 8 41-31
9.  Zyndram Łącko 32 51 16 3 13 69-53 9 3 4 38-23 7 0 9 31-30
10.  Grybovia Grybów 32 47 14 5 13 61-65 7 4 5 36-31 7 1 8 25-34
11.  LKS Ubiad 32 42 12 6 14 71-66 7 3 6 40-34 5 3 8 31-32
12.  Amator Paszyn 32 41 12 5 15 70-71 8 1 7 35-25 4 4 8 35-46 2 4 1 1 0 7-6
13.  LKS Świniarsko 32 41 13 2 17 82-79 10 1 5 53-33 3 1 12 29-46 2 1 0 1 1 6-7
14.  Sokół Stary Sącz 32 40 12 4 16 81-81 6 2 8 36-45 6 2 8 45-36
15.  LKS Łęka 32 23 6 5 21 46-106 5 3 8 30-46 1 2 13 16-60
16.  Chruślice Nowy Sącz 32 6 2 0 30 23-192 2 0 14 16-79 0 0 16 7-113
17.  Przełęcz Tylicz 32 26 8 2 22 41-73 4 2 10 28-34 4 0 12 13-39
Przełęcz Tylicz wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Helena Nowy Sącz    4-1 0-2 6-1 0-0 1-0 3-1 6-1 3-2 2-0 2-0 3-2 5-1 4-1 5-1 11-0 3-0 
 2 Kolejarz Stróże0-1     4-2 2-0 3-1 2-1 2-2 4-2 4-2 0-1 2-1 6-1 2-2 3-1 3-1 15-2 3-0* 
 3 Jedność Nowy Sącz2-1 2-3     5-2 0-0 1-0 2-0 1-2 1-0 0-1 3-0 7-1 2-0 2-1 2-2 6-1 0-3 
 4 Dąbrovia Wielogłowy0-5 1-3 0-2     1-0 0-3 1-0 2-1 3-2 2-0 2-2 4-1 5-2 4-3 6-1 11-1 3-0* 
 5 Zawisza Rożnów1-1 2-1 1-0 2-2     1-1 2-0 2-1 1-0 0-1 1-3 0-2 2-1 2-1 4-0 4-0 3-0* 
 6 Victoria Witowice Dolne3-2 2-1 3-3 0-1 0-4     2-0 2-1 0-1 7-0 2-4 1-2 3-0 4-2 5-0 5-1 3-0* 
 7 Budowlani Jazowsko0-2 1-2 3-1 2-0 3-1 0-0     0-4 2-1 1-0 3-1 5-0 2-0 3-1 1-1 4-0 2-3 
 8 Nawoj Nawojowa3-3 0-0 3-2 2-2 3-0 2-3 1-2     2-1 1-1 2-2 2-1 3-0 3-2 5-1 5-1 0-2 
 9 Zyndram Łącko2-2 1-1 1-0 4-1 2-4 3-1 3-1 2-5     2-0 3-1 2-2 2-3 1-2 3-0 4-0 3-0* 
 10 Grybovia Grybów2-2 0-1 2-3 0-0 1-1 1-2 3-2 0-7 3-2     4-2 2-2 2-1 3-4 5-1 5-1 3-0* 
 11 LKS Ubiad0-2 2-2 3-4 1-1 1-1 0-4 4-3 3-0* 3-4 2-3     4-1 3-2 1-5 3-1 8-0 2-1 
 12 Amator Paszyn3-1 0-1 4-0 0-1 2-4 5-2 3-7 0-2 0-1 3-1 1-0     3-2 1-1 0-2 7-0 3-0* 
 13 LKS Świniarsko2-1 3-2 0-3* 2-3 2-1 4-2 1-5 6-2 3-4 5-0 4-2 4-4     1-4 6-0 7-0 3-0* 
 14 Sokół Stary Sącz0-5 0-4 0-2 3-3 2-2 5-2 0-2 3-1 3-1 2-5 2-3 1-7 3-1     7-3 3-0 2-4 
 15 LKS Łęka2-1 1-2 4-2 0-3 0-3 0-6 1-3 0-3 0-5 5-3 1-1 2-2 2-9 3-3     6-0 3-0* 
 16 Chruślice Nowy Sącz2-3 0-3 1-8 1-5 0-4 0-8 1-4 0-6 1-3 0-6 0-6 1-6 3-5 1-11 2-1     3-0* 
 17 Przełęcz Tylicz0-3* 1-3 0-3* 2-2 1-1 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 2-3 0-3* 2-1 4-0 0-3* 3-1 12-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Pauza: Chruślice Nowy Sącz.
 
Przełęcz Tylicz 3-1 LKS Łęka 15 sierpnia, 12:00
Kolejarz Stróże 4-2 Nawoj Nawojowa 15 sierpnia, 16:00
Sokół Stary Sącz 3-1 Zyndram Łącko 15 sierpnia, 11:00
Amator Paszyn 1-0 LKS Ubiad 15 sierpnia, 16:00
Budowlani Jazowsko 2-0 Dąbrovia Wielogłowy 15 sierpnia, 16:00
LKS Świniarsko 4-2 Victoria Witowice Dolne 15 sierpnia, 16:00
Jedność Nowy Sącz 0-1 Grybovia Grybów 15 sierpnia, 16:00
Zawisza Rożnów 1-1 Helena Nowy Sącz 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Pauza: LKS Łęka.
 
Grybovia Grybów 1-1 Zawisza Rożnów 17 sierpnia, 18:00
Victoria Witowice Dolne 3-3 Jedność Nowy Sącz 17 sierpnia, 18:00
Dąbrovia Wielogłowy 5-2 LKS Świniarsko 16 listopada, 11:00
LKS Ubiad 4-3 Budowlani Jazowsko 16 listopada, 11:00
Zyndram Łącko 2-2 Amator Paszyn 17 sierpnia, 18:00
Nawoj Nawojowa 3-2 Sokół Stary Sącz 17 sierpnia, 18:00
Przełęcz Tylicz 1-3 Kolejarz Stróże 17 sierpnia, 18:00
Chruślice Nowy Sącz 2-3 Helena Nowy Sącz 16 listopada, 11:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Pauza: Helena Nowy Sącz.
 
Kolejarz Stróże 3-1 LKS Łęka 24 sierpnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 2-4 Przełęcz Tylicz 24 sierpnia, 17:30
Amator Paszyn 0-2 Nawoj Nawojowa 24 sierpnia, 17:30
LKS Świniarsko 4-2 LKS Ubiad 24 sierpnia, 11:00
Jedność Nowy Sącz 5-2 Dąbrovia Wielogłowy 24 sierpnia, 16:30
Zawisza Rożnów 1-1 Victoria Witowice Dolne 16 listopada, 11:00
Zyndram Łącko 3-1 Budowlani Jazowsko 24 sierpnia, 17:00
Grybovia Grybów 5-1 Chruślice Nowy Sącz 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Pauza: Grybovia Grybów.
 
LKS Łęka 2-1 Helena Nowy Sącz 17 sierpnia, 18:00
LKS Ubiad 3-4 Jedność Nowy Sącz 28 sierpnia, 17:00
Zyndram Łącko 2-3 LKS Świniarsko 28 sierpnia, 17:00
Nawoj Nawojowa 1-2 Budowlani Jazowsko 28 sierpnia, 17:00
Przełęcz Tylicz 2-1 Amator Paszyn 28 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże 3-1 Sokół Stary Sącz 28 sierpnia, 17:00
Chruślice Nowy Sącz 0-8 Victoria Witowice Dolne 28 sierpnia, 17:30
Zawisza Rożnów 2-2 Dąbrovia Wielogłowy 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Pauza: Victoria Witowice Dolne.
 
Sokół Stary Sącz 7-3 LKS Łęka 31 sierpnia, 14:00
Amator Paszyn 0-1 Kolejarz Stróże 31 sierpnia, 17:00
Budowlani Jazowsko 2-3 Przełęcz Tylicz 31 sierpnia, 17:00
LKS Świniarsko 6-2 Nawoj Nawojowa 31 sierpnia, 17:00
Jedność Nowy Sącz 1-0 Zyndram Łącko 31 sierpnia, 17:00
Zawisza Rożnów 1-3 LKS Ubiad 31 sierpnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 2-0 Grybovia Grybów 31 sierpnia, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy 11-1 Chruślice Nowy Sącz 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 6 - 3 września

Pauza: Dąbrovia Wielogłowy.
 
LKS Łęka 5-3 Grybovia Grybów 3 września, 16:00
Victoria Witowice Dolne 3-2 Helena Nowy Sącz 24 sierpnia, 17:00
Zyndram Łącko 2-4 Zawisza Rożnów 3 września, 17:00
Nawoj Nawojowa 3-2 Jedność Nowy Sącz 3 września, 17:00
Przełęcz Tylicz 4-0 LKS Świniarsko 3 września, 17:00
Kolejarz Stróże 2-2 Budowlani Jazowsko 3 września, 17:00
Sokół Stary Sącz 1-7 Amator Paszyn 3 września, 17:00
Chruślice Nowy Sącz 0-6 LKS Ubiad 10 września, 17:00

Kolejka 7 - 6-7 września

Pauza: LKS Ubiad.
 
Amator Paszyn 0-2 LKS Łęka 7 września, 11:00
Budowlani Jazowsko 3-1 Sokół Stary Sącz 7 września, 16:00
LKS Świniarsko 3-2 Kolejarz Stróże 7 września, 11:00
Jedność Nowy Sącz 0-3 Przełęcz Tylicz 7 września, 16:00
Zawisza Rożnów 2-1 Nawoj Nawojowa 7 września, 11:00
Helena Nowy Sącz 6-1 Dąbrovia Wielogłowy 7 września, 11:00
Grybovia Grybów 1-2 Victoria Witowice Dolne 7 września, 17:00
Zyndram Łącko 4-0 Chruślice Nowy Sącz 7 września, 11:00

Kolejka 8 - 13-14 września

Pauza: Zyndram Łącko.
 
LKS Łęka 0-6 Victoria Witowice Dolne 14 września, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy 2-0 Grybovia Grybów 14 września, 17:00
LKS Ubiad 0-2 Helena Nowy Sącz 14 września, 14:00
Przełęcz Tylicz 1-1 Zawisza Rożnów 14 września, 15:00
Kolejarz Stróże 4-2 Jedność Nowy Sącz 14 września, 16:00
Sokół Stary Sącz 3-1 LKS Świniarsko 14 września, 16:00
Amator Paszyn 3-7 Budowlani Jazowsko 14 września, 17:00
Chruślice Nowy Sącz 0-6 Nawoj Nawojowa 14 września, 17:00

Kolejka 9 - 20-21 września

Pauza: Nawoj Nawojowa.
 
Budowlani Jazowsko 1-1 LKS Łęka 21 września, 11:00
LKS Świniarsko 4-4 Amator Paszyn 21 września, 11:00
Jedność Nowy Sącz 2-1 Sokół Stary Sącz 21 września, 16:00
Zawisza Rożnów 2-1 Kolejarz Stróże 21 września, 10:30
Helena Nowy Sącz 3-2 Zyndram Łącko 21 września, 11:00
Grybovia Grybów 4-2 LKS Ubiad 21 września, 11:00
Victoria Witowice Dolne 0-1 Dąbrovia Wielogłowy 21 września, 16:00
Przełęcz Tylicz 12-0 Chruślice Nowy Sącz 21 września, 11:00

Kolejka 10 - 27-28 września

Pauza: Przełęcz Tylicz.
 
LKS Łęka 0-3 Dąbrovia Wielogłowy 28 września, 11:00
LKS Ubiad 0-4 Victoria Witowice Dolne 28 września, 11:00
Zyndram Łącko 2-0 Grybovia Grybów 28 września, 11:00
Nawoj Nawojowa 3-3 Helena Nowy Sącz 28 września, 16:00
Sokół Stary Sącz 2-2 Zawisza Rożnów 28 września, 16:00
Amator Paszyn 4-0 Jedność Nowy Sącz 28 września, 16:00
Budowlani Jazowsko 2-0 LKS Świniarsko 17 sierpnia, 18:00
Chruślice Nowy Sącz 0-3 Kolejarz Stróże 28 września, 11:00

Kolejka 11 - 4-5 października

Pauza: Kolejarz Stróże.
 
LKS Świniarsko 6-0 LKS Łęka 5 października, 11:00
Jedność Nowy Sącz 2-0 Budowlani Jazowsko 5 października, 16:00
Zawisza Rożnów 0-2 Amator Paszyn 5 października, 16:00
Helena Nowy Sącz 3-0 Przełęcz Tylicz 5 października, 16:00
Grybovia Grybów 0-7 Nawoj Nawojowa 5 października, 13:00
Victoria Witowice Dolne 0-1 Zyndram Łącko 5 października, 16:00
Sokół Stary Sącz 3-0 Chruślice Nowy Sącz 5 października, 16:00
LKS Ubiad 1-1 Dąbrovia Wielogłowy 5 października, 11:00
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 11:00) odwołany / w drugim terminie w Wielogłowach; LKS gospodarzem

Kolejka 12 - 11-12 października

Pauza: Sokół Stary Sącz.
 
LKS Łęka 1-1 LKS Ubiad 12 października, 11:00
Zyndram Łącko 4-1 Dąbrovia Wielogłowy 12 października, 11:00
Nawoj Nawojowa 2-3 Victoria Witowice Dolne 12 października, 15:30
Przełęcz Tylicz 2-3 Grybovia Grybów 12 października, 15:30
Kolejarz Stróże 0-1 Helena Nowy Sącz 11 października, 15:30
Budowlani Jazowsko 3-1 Zawisza Rożnów 12 października, 15:30
LKS Świniarsko 0-3 Jedność Nowy Sącz 12 października, 11:00
(wo)
przerwany w 87. minucie przy stanie 3-4 z powodu wtargnięcia kibiców gospodarzy na boisko
Chruślice Nowy Sącz 1-6 Amator Paszyn 12 października, 11:00

Kolejka 13 - 18-19 października

Pauza: Amator Paszyn.
 
Jedność Nowy Sącz 2-2 LKS Łęka 19 października, 11:00
Zawisza Rożnów 2-1 LKS Świniarsko 19 października, 11:00
Helena Nowy Sącz 4-1 Sokół Stary Sącz 18 października, 15:00
Grybovia Grybów 0-1 Kolejarz Stróże 19 października, 11:00
Victoria Witowice Dolne 3-0 Przełęcz Tylicz
(wo)
w pierwotnym terminie (19 października, 15:00) odwołany, w drugim terminie (22 marca, 14:30) odwołany z powodu wycofania się drużyny gości z rozgrywek
Dąbrovia Wielogłowy 2-1 Nawoj Nawojowa 19 października, 15:00
LKS Ubiad 3-4 Zyndram Łącko 19 października, 15:00
Budowlani Jazowsko 4-0 Chruślice Nowy Sącz 19 października, 15:00

Kolejka 14 - 25-26 października

Pauza: Budowlani Jazowsko.
 
LKS Łęka 0-5 Zyndram Łącko 26 października, 11:00
Nawoj Nawojowa 2-2 LKS Ubiad 26 października, 13:30
Przełęcz Tylicz 2-2 Dąbrovia Wielogłowy 26 października, 13:30
Kolejarz Stróże 2-1 Victoria Witowice Dolne 26 października, 11:00
Sokół Stary Sącz 2-5 Grybovia Grybów 26 października, 11:00
Amator Paszyn 3-1 Helena Nowy Sącz 26 października, 13:30
LKS Świniarsko 7-0 Chruślice Nowy Sącz 26 października, 11:00
Jedność Nowy Sącz 0-0 Zawisza Rożnów 26 października, 13:30

Kolejka 15 - 2 listopada

Pauza: LKS Świniarsko.
 
Zawisza Rożnów 4-0 LKS Łęka 2 listopada, 11:00
Chruślice Nowy Sącz 1-8 Jedność Nowy Sącz 2 listopada, 11:00
Helena Nowy Sącz 3-1 Budowlani Jazowsko 2 listopada, 11:00
Grybovia Grybów 2-2 Amator Paszyn 2 listopada, 11:00
Victoria Witowice Dolne 4-2 Sokół Stary Sącz 2 listopada, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy 1-3 Kolejarz Stróże 2 listopada, 11:00
LKS Ubiad 2-1 Przełęcz Tylicz 2 listopada, 11:00
Zyndram Łącko 2-5 Nawoj Nawojowa 2 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Pauza: Jedność Nowy Sącz.
 
LKS Łęka 0-3 Nawoj Nawojowa 9 listopada, 11:00
Przełęcz Tylicz 1-2 Zyndram Łącko 9 listopada, 11:00
Kolejarz Stróże 2-1 LKS Ubiad 9 listopada, 12:30
Sokół Stary Sącz 3-3 Dąbrovia Wielogłowy 9 listopada, 11:00
Amator Paszyn 5-2 Victoria Witowice Dolne 9 listopada, 13:00
Budowlani Jazowsko 1-0 Grybovia Grybów 9 listopada, 11:00
LKS Świniarsko 2-1 Helena Nowy Sącz 9 listopada, 11:00
Zawisza Rożnów 4-0 Chruślice Nowy Sącz 9 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 11 listopada

Pauza: Zawisza Rożnów.
 
Chruślice Nowy Sącz 2-1 LKS Łęka 11 listopada, 13:00
Helena Nowy Sącz 0-2 Jedność Nowy Sącz 11 listopada, 11:00
Grybovia Grybów 2-1 LKS Świniarsko 11 listopada, 11:00
Victoria Witowice Dolne 2-0 Budowlani Jazowsko 11 listopada, 13:00
Dąbrovia Wielogłowy 4-1 Amator Paszyn 11 listopada, 11:00
LKS Ubiad 1-5 Sokół Stary Sącz 11 listopada, 11:00
Zyndram Łącko 1-1 Kolejarz Stróże 11 listopada, 11:00
Nawoj Nawojowa 0-2 Przełęcz Tylicz 11 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 29 marca

Pauza: Chruślice Nowy Sącz.
 
LKS Łęka 3-0 Przełęcz Tylicz
(wo)
Nawoj Nawojowa 0-0 Kolejarz Stróże 29 marca, 16:00
w Stróżach; Nawoj gospodarzem
Zyndram Łącko 1-2 Sokół Stary Sącz 29 marca, 11:00
LKS Ubiad 4-1 Amator Paszyn 29 marca, 16:00
Dąbrovia Wielogłowy 1-0 Budowlani Jazowsko 29 marca, 11:00
Victoria Witowice Dolne 3-0 LKS Świniarsko 29 marca, 16:00
Grybovia Grybów 2-3 Jedność Nowy Sącz 29 marca, 16:00
Helena Nowy Sącz 0-0 Zawisza Rożnów 29 marca, 11:00

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Pauza: LKS Łęka.
 
Helena Nowy Sącz 11-0 Chruślice Nowy Sącz 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zawisza Rożnów 0-1 Grybovia Grybów 4 kwietnia, 11:00
Jedność Nowy Sącz 1-0 Victoria Witowice Dolne 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Świniarsko 2-3 Dąbrovia Wielogłowy 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Budowlani Jazowsko 3-1 LKS Ubiad 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Amator Paszyn 0-1 Zyndram Łącko 10 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Stary Sącz 3-1 Nawoj Nawojowa 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kolejarz Stróże 3-0 Przełęcz Tylicz
(wo)

Kolejka 20 - 12 kwietnia

Pauza: Helena Nowy Sącz.
 
Budowlani Jazowsko 2-1 Zyndram Łącko 12 kwietnia, 16:00
Chruślice Nowy Sącz 0-6 Grybovia Grybów 12 kwietnia, 11:00
LKS Łęka 1-2 Kolejarz Stróże 12 kwietnia, 11:00
Przełęcz Tylicz 0-3 Sokół Stary Sącz
(wo)
Nawoj Nawojowa 2-1 Amator Paszyn 12 kwietnia, 11:00
w Nowym Sączu; na stadionie Zawady
LKS Ubiad 3-2 LKS Świniarsko 12 kwietnia, 16:00
Dąbrovia Wielogłowy 0-2 Jedność Nowy Sącz 12 kwietnia, 11:00
Victoria Witowice Dolne 0-4 Zawisza Rożnów 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Pauza: Grybovia Grybów.
 
Victoria Witowice Dolne 5-1 Chruślice Nowy Sącz 19 kwietnia, 17:00
Dąbrovia Wielogłowy 1-0 Zawisza Rożnów 19 kwietnia, 11:00
Helena Nowy Sącz 5-1 LKS Łęka 18 kwietnia, 17:00
Jedność Nowy Sącz 3-0 LKS Ubiad 19 kwietnia, 16:00
LKS Świniarsko 3-4 Zyndram Łącko 19 kwietnia, 11:00
Budowlani Jazowsko 0-4 Nawoj Nawojowa 19 kwietnia, 17:00
Amator Paszyn 3-0 Przełęcz Tylicz
(wo)
Sokół Stary Sącz 0-4 Kolejarz Stróże 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 26 kwietnia

Pauza: Victoria Witowice Dolne.
 
Chruślice Nowy Sącz 1-5 Dąbrovia Wielogłowy 26 kwietnia, 17:00
LKS Łęka 3-3 Sokół Stary Sącz 26 kwietnia, 11:00
Kolejarz Stróże 6-1 Amator Paszyn 26 kwietnia, 15:00
Przełęcz Tylicz 0-3 Budowlani Jazowsko
(wo)
Nawoj Nawojowa 3-0 LKS Świniarsko 26 kwietnia, 11:00
w Nowym Sączu; na stadionie Zawady
Zyndram Łącko 1-0 Jedność Nowy Sącz 26 kwietnia, 17:00
LKS Ubiad 1-1 Zawisza Rożnów 26 kwietnia, 11:00
Grybovia Grybów 2-2 Helena Nowy Sącz 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 1 maja

Pauza: Dąbrovia Wielogłowy.
 
LKS Ubiad 8-0 Chruślice Nowy Sącz 1 maja, 11:00
Grybovia Grybów 5-1 LKS Łęka 1 maja, 11:00
Helena Nowy Sącz 1-0 Victoria Witowice Dolne 1 maja, 16:00
Zawisza Rożnów 1-0 Zyndram Łącko 10 maja, 11:00
Jedność Nowy Sącz 1-2 Nawoj Nawojowa 1 maja, 15:00
LKS Świniarsko 3-0 Przełęcz Tylicz
(wo)
Budowlani Jazowsko 1-2 Kolejarz Stróże 1 maja, 15:00
Amator Paszyn 1-1 Sokół Stary Sącz 1 maja, 14:00

Kolejka 24 - 3 maja

Pauza: LKS Ubiad.
 
Chruślice Nowy Sącz 1-3 Zyndram Łącko 6 maja, 18:00
LKS Łęka 2-2 Amator Paszyn 3 maja, 17:00
Sokół Stary Sącz 0-2 Budowlani Jazowsko 3 maja, 17:00
Kolejarz Stróże 2-2 LKS Świniarsko 3 maja, 17:00
Przełęcz Tylicz 0-3 Jedność Nowy Sącz
(wo)
Nawoj Nawojowa 3-0 Zawisza Rożnów 3 maja, 11:00
w Nowym Sączu; na stadionie Zawady
Dąbrovia Wielogłowy 0-5 Helena Nowy Sącz 3 maja, 18:00
Victoria Witowice Dolne 7-0 Grybovia Grybów 3 maja, 16:00

Kolejka 25 - 9-10 maja

Pauza: Zyndram Łącko.
 
Nawoj Nawojowa 5-1 Chruślice Nowy Sącz 17 maja, 18:00
w Nowym Sączu; na stadionie Jedności
Victoria Witowice Dolne 5-0 LKS Łęka 10 maja, 17:00
Grybovia Grybów 0-0 Dąbrovia Wielogłowy 10 maja, 17:00
Helena Nowy Sącz 2-0 LKS Ubiad 9 maja, 18:00
Zawisza Rożnów 3-0 Przełęcz Tylicz
(wo)
Jedność Nowy Sącz 2-3 Kolejarz Stróże 10 maja, 17:00
LKS Świniarsko 1-4 Sokół Stary Sącz 10 maja, 11:00
Budowlani Jazowsko 5-0 Amator Paszyn 10 maja, 17:00

Kolejka 26 - 17 maja

Pauza: Nawoj Nawojowa.
 
Chruślice Nowy Sącz 3-0 Przełęcz Tylicz
(wo)
LKS Łęka 1-3 Budowlani Jazowsko 17 maja, 11:00
Amator Paszyn 3-2 LKS Świniarsko 17 maja, 17:30
Sokół Stary Sącz 0-2 Jedność Nowy Sącz 17 maja, 11:00
Kolejarz Stróże 3-1 Zawisza Rożnów 17 maja, 17:00
Zyndram Łącko 2-2 Helena Nowy Sącz 17 maja, 11:00
LKS Ubiad 2-3 Grybovia Grybów 17 maja, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy 0-3 Victoria Witowice Dolne 17 maja, 18:00

Kolejka 27 - 23-24 maja

Pauza: Przełęcz Tylicz.
 
Kolejarz Stróże 15-2 Chruślice Nowy Sącz 24 maja, 17:30
Dąbrovia Wielogłowy 6-1 LKS Łęka 23 maja, 18:00
Victoria Witowice Dolne 2-4 LKS Ubiad 23 maja, 18:00
Grybovia Grybów 3-2 Zyndram Łącko 24 maja, 11:00
Helena Nowy Sącz 6-1 Nawoj Nawojowa 23 maja, 16:30
Zawisza Rożnów 2-1 Sokół Stary Sącz 24 maja, 11:00
Jedność Nowy Sącz 7-1 Amator Paszyn 24 maja, 15:00
LKS Świniarsko 1-5 Budowlani Jazowsko 24 maja, 11:00

Kolejka 28 - 27 maja

Pauza: Kolejarz Stróże.
 
Chruślice Nowy Sącz 1-11 Sokół Stary Sącz 24 czerwca, 18:00
Dąbrovia Wielogłowy 2-2 LKS Ubiad 27 maja, 17:30
LKS Łęka 2-9 LKS Świniarsko 24 czerwca, 18:00
Budowlani Jazowsko 3-1 Jedność Nowy Sącz 27 maja, 18:00
Amator Paszyn 2-4 Zawisza Rożnów 24 czerwca, 18:00
Przełęcz Tylicz 0-3 Helena Nowy Sącz
(wo)
Nawoj Nawojowa 1-1 Grybovia Grybów 21 czerwca, 10:00
w Nowym Sączu; na stadionie Zawady
Zyndram Łącko 3-1 Victoria Witowice Dolne 24 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 30-31 maja

Pauza: Sokół Stary Sącz.
 
Amator Paszyn 7-0 Chruślice Nowy Sącz 31 maja, 17:00
LKS Ubiad 3-1 LKS Łęka 31 maja, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy 3-2 Zyndram Łącko 31 maja, 11:00
Victoria Witowice Dolne 2-1 Nawoj Nawojowa 31 maja, 18:00
Grybovia Grybów 3-0 Przełęcz Tylicz
(wo)
Helena Nowy Sącz 4-1 Kolejarz Stróże 30 maja, 18:00
Zawisza Rożnów 2-0 Budowlani Jazowsko 31 maja, 11:00
Jedność Nowy Sącz 2-0 LKS Świniarsko 31 maja, 18:00

Kolejka 30 - 3-4 czerwca

Pauza: Amator Paszyn.
 
Chruślice Nowy Sącz 1-4 Budowlani Jazowsko 4 czerwca, 16:00
LKS Łęka 4-2 Jedność Nowy Sącz 4 czerwca, 18:00
LKS Świniarsko 2-1 Zawisza Rożnów 4 czerwca, 18:00
Sokół Stary Sącz 0-5 Helena Nowy Sącz 12 kwietnia, 11:00
Kolejarz Stróże 0-1 Grybovia Grybów 4 czerwca, 18:00
Przełęcz Tylicz 0-3 Victoria Witowice Dolne
(wo)
Nawoj Nawojowa 2-2 Dąbrovia Wielogłowy 3 czerwca, 18:00
Zyndram Łącko 3-1 LKS Ubiad 3 czerwca, 18:00

Kolejka 31 - 6-7 czerwca

Pauza: Budowlani Jazowsko.
 
Zyndram Łącko 3-0 LKS Łęka 7 czerwca, 11:00
LKS Ubiad 3-0 Nawoj Nawojowa 7 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Dąbrovia Wielogłowy 3-0 Przełęcz Tylicz
(wo)
Victoria Witowice Dolne 2-1 Kolejarz Stróże 7 czerwca, 18:00
Grybovia Grybów 3-4 Sokół Stary Sącz 31 maja, 11:00
Helena Nowy Sącz 3-2 Amator Paszyn 6 czerwca, 18:00
Chruślice Nowy Sącz 3-5 LKS Świniarsko 7 czerwca, 18:00
Zawisza Rożnów 1-0 Jedność Nowy Sącz 7 czerwca, 15:00

Kolejka 32 - 14 czerwca

Pauza: LKS Świniarsko.
 
LKS Łęka 0-3 Zawisza Rożnów 14 czerwca, 11:00
Jedność Nowy Sącz 6-1 Chruślice Nowy Sącz 14 czerwca, 18:00
Budowlani Jazowsko 0-2 Helena Nowy Sącz 14 czerwca, 11:00
Amator Paszyn 3-1 Grybovia Grybów 19 kwietnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 5-2 Victoria Witowice Dolne 14 czerwca, 11:00
Kolejarz Stróże 2-0 Dąbrovia Wielogłowy 12 czerwca, 18:00
Przełęcz Tylicz 0-3 LKS Ubiad
(wo)
Nawoj Nawojowa 2-1 Zyndram Łącko 14 czerwca, 18:00

Kolejka 33 - 17 czerwca

Pauza: Jedność Nowy Sącz.
 
Nawoj Nawojowa 5-1 LKS Łęka 17 czerwca, 18:00
Zyndram Łącko 3-0 Przełęcz Tylicz
(wo)
LKS Ubiad 2-2 Kolejarz Stróże 17 czerwca, 18:00
Dąbrovia Wielogłowy 4-3 Sokół Stary Sącz 17 czerwca, 18:00
Victoria Witowice Dolne 1-2 Amator Paszyn 17 czerwca, 18:00
Grybovia Grybów 3-2 Budowlani Jazowsko 17 czerwca, 18:00
Helena Nowy Sącz 5-1 LKS Świniarsko 17 czerwca, 18:00
Chruślice Nowy Sącz 0-4 Zawisza Rożnów 17 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 21 czerwca

Pauza: Zawisza Rożnów.
 
LKS Łęka 6-0 Chruślice Nowy Sącz 21 czerwca, 11:00
Jedność Nowy Sącz 2-1 Helena Nowy Sącz 21 czerwca, 17:00
LKS Świniarsko 5-0 Grybovia Grybów 14 czerwca, 11:00
Budowlani Jazowsko 0-0 Victoria Witowice Dolne 26 kwietnia, 17:00
Amator Paszyn 0-1 Dąbrovia Wielogłowy 21 czerwca, 17:00
Sokół Stary Sącz 2-3 LKS Ubiad 21 czerwca, 17:00
Kolejarz Stróże 4-2 Zyndram Łącko 21 czerwca, 17:00
Przełęcz Tylicz 0-3 Nawoj Nawojowa
(wo)

Liga okręgowa 2014/2015 (Nowy Sącz)

Klasa A 2014/2015 (Limanowa)
Klasa A 2014/2015 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2014/2015 (Podhale)

Klasa B 2014/2015 (Nowy Sącz I)
Klasa B 2014/2015 (Nowy Sącz II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas