[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Limanowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AKS Ujanowice 22 62 20 2 0 96-12 11 0 0 51-7 9 2 0 45-5
2.  Dobrzanka Dobra 22 41 13 2 7 67-36 8 1 2 41-15 5 1 5 26-21 2 3 1 0 1 6-6
3.  LKS Rupniów 22 41 13 2 7 57-39 7 2 2 33-14 6 0 5 24-25 2 3 1 0 1 6-6
4.  Witów Mszana Górna 22 40 13 1 8 65-50 7 1 3 36-20 6 0 5 29-30
5.  LKS Mordarka 22 35 10 5 7 41-35 6 1 4 20-18 4 4 3 21-17
6.  Laskovia Laskowa 22 32 10 2 10 51-44 6 1 4 30-22 4 1 6 21-22
7.  Gorce Kamienica 22 30 9 3 10 37-50 7 2 2 21-15 2 1 8 16-35
8.  Zalesianka Zalesie 22 28 8 4 10 58-61 4 2 5 31-30 4 2 5 27-31
9.  Stradomka Skrzydlna 22 27 8 3 11 37-48 5 1 5 26-24 3 2 6 11-24
10.  Zenit Kasinka Mała 22 22 7 1 14 42-80 4 1 6 25-36 3 0 8 17-44
11.  Krokus Przyszowa 22 18 5 3 14 29-70 1 2 8 10-31 4 1 6 19-39
12.  Jaworzanka Jaworzna 22 6 2 0 20 33-88 2 0 9 18-39 0 0 11 15-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 AKS Ujanowice    2-1 4-2 6-1 5-0 2-1 3-0* 7-0 7-0 4-2 8-0 3-0 
 2 Dobrzanka Dobra0-5     3-0 2-4 2-1 1-0 7-0 4-3 0-0 10-0 7-1 5-1 
 3 LKS Rupniów0-0 6-3     1-3 1-1 3-0 3-2 2-3 1-0 3-1 6-1 7-0 
 4 Witów Mszana Górna1-6 1-2 4-0     1-1 5-1 3-2 2-1 4-0 6-1 2-3 7-3 
 5 LKS Mordarka0-5 1-4 1-3 2-1     2-0 1-1 3-1 1-0 3-0 2-3 4-0 
 6 Laskovia Laskowa1-2 1-0 1-4 3-0* 0-4     6-0 3-3 0-2 5-1 3-2 7-4 
 7 Gorce Kamienica0-4 0-3 2-1 3-1 0-0 1-1     2-1 3-0 2-1 4-1 4-2 
 8 Zalesianka Zalesie1-4 3-3 5-1 2-3 2-2 1-3 2-6     4-2 7-1 0-2 4-3 
 9 Stradomka Skrzydlna1-1 2-4 1-2 4-1 3-2 1-5 3-2 2-5     1-2 4-0 4-0 
 10 Zenit Kasinka Mała1-7 2-1 2-4 3-5 1-4 5-3 3-0 1-4 2-4     3-3 2-1 
 11 Krokus Przyszowa0-4 0-4 1-3 2-5 2-4 1-3 0-1 0-0 2-2 0-4     2-1 
 12 Jaworzanka Jaworzna0-7 3-1 1-4 2-5 0-2 0-4 4-2 5-6 0-1 3-4 0-3     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Zalesianka Zalesie 3-3 Dobrzanka Dobra 17 sierpnia, 17:00
Stradomka Skrzydlna 4-0 Jaworzanka Jaworzna 17 sierpnia, 11:00
w Jodłowniku
LKS Rupniów 6-1 Krokus Przyszowa 17 sierpnia, 15:00
LKS Mordarka 2-0 Laskovia Laskowa 17 sierpnia, 11:00
AKS Ujanowice 4-2 Zenit Kasinka Mała 17 sierpnia, 17:00
Gorce Kamienica 3-1 Witów Mszana Górna 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24 sierpnia

AKS Ujanowice 2-1 Laskovia Laskowa 24 sierpnia, 17:00
Krokus Przyszowa 2-4 LKS Mordarka 24 sierpnia, 11:00
Jaworzanka Jaworzna 1-4 LKS Rupniów 24 sierpnia, 15:00
Gorce Kamienica 3-0 Stradomka Skrzydlna 24 sierpnia, 11:00
Dobrzanka Dobra 2-4 Witów Mszana Górna 24 sierpnia, 17:00
Zenit Kasinka Mała 1-4 Zalesianka Zalesie 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Zalesianka Zalesie 1-4 AKS Ujanowice 31 sierpnia, 17:00
Witów Mszana Górna 6-1 Zenit Kasinka Mała 31 sierpnia, 16:00
Stradomka Skrzydlna 2-4 Dobrzanka Dobra 31 sierpnia, 11:00
LKS Rupniów 3-2 Gorce Kamienica 31 sierpnia, 16:00
LKS Mordarka 4-0 Jaworzanka Jaworzna 31 sierpnia, 11:00
Laskovia Laskowa 3-2 Krokus Przyszowa 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 7 września

AKS Ujanowice 8-0 Krokus Przyszowa 7 września, 15:00
Jaworzanka Jaworzna 0-4 Laskovia Laskowa 7 września, 16:00
Gorce Kamienica 0-0 LKS Mordarka 7 września, 15:00
Dobrzanka Dobra 3-0 LKS Rupniów 7 września, 16:00
Zalesianka Zalesie 2-3 Witów Mszana Górna 7 września, 16:00
Stradomka Skrzydlna 1-2 Zenit Kasinka Mała 7 września, 11:00

Kolejka 5 - 14 września

Witów Mszana Górna 1-6 AKS Ujanowice 14 września, 16:00
Stradomka Skrzydlna 2-5 Zalesianka Zalesie 14 września, 11:00
w Jodłowniku
LKS Rupniów 3-1 Zenit Kasinka Mała 14 września, 15:00
LKS Mordarka 1-4 Dobrzanka Dobra 14 września, 16:00
Laskovia Laskowa 6-0 Gorce Kamienica 14 września, 16:00
Krokus Przyszowa 2-1 Jaworzanka Jaworzna 14 września, 11:00

Kolejka 6 - 21 września

AKS Ujanowice 3-0 Jaworzanka Jaworzna 21 września, 11:00
Gorce Kamienica 4-1 Krokus Przyszowa 21 września, 15:00
Dobrzanka Dobra 1-0 Laskovia Laskowa 21 września, 16:00
Zenit Kasinka Mała 1-4 LKS Mordarka 21 września, 15:00
Zalesianka Zalesie 5-1 LKS Rupniów 21 września, 15:00
Witów Mszana Górna 4-0 Stradomka Skrzydlna 21 września, 14:00

Kolejka 7 - 28 września

Stradomka Skrzydlna 1-1 AKS Ujanowice 28 września, 11:00
LKS Rupniów 1-3 Witów Mszana Górna 28 września, 15:00
LKS Mordarka 3-1 Zalesianka Zalesie 28 września, 15:00
Laskovia Laskowa 5-1 Zenit Kasinka Mała 28 września, 11:00
Krokus Przyszowa 0-4 Dobrzanka Dobra 28 września, 11:00
Jaworzanka Jaworzna 4-2 Gorce Kamienica 28 września, 14:00

Kolejka 8 - 5 października

AKS Ujanowice 3-0 Gorce Kamienica 5 października, 16:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Dobrzanka Dobra 5-1 Jaworzanka Jaworzna 9 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (5 października, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zenit Kasinka Mała 3-3 Krokus Przyszowa 5 października, 11:00
Zalesianka Zalesie 1-3 Laskovia Laskowa 5 października, 14:00
Witów Mszana Górna 1-1 LKS Mordarka 5 października, 14:00
Stradomka Skrzydlna 1-2 LKS Rupniów 5 października, 11:00

Kolejka 9 - 12 października

LKS Rupniów 0-0 AKS Ujanowice 12 października, 15:00
LKS Mordarka 1-0 Stradomka Skrzydlna 12 października, 11:00
Laskovia Laskowa 3-0 Witów Mszana Górna 12 października, 11:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Krokus Przyszowa 0-0 Zalesianka Zalesie 12 października, 14:00
Jaworzanka Jaworzna 3-4 Zenit Kasinka Mała 12 października, 11:00
Gorce Kamienica 0-3 Dobrzanka Dobra 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 19 października

AKS Ujanowice 2-1 Dobrzanka Dobra 19 października, 15:00
Zalesianka Zalesie 4-3 Jaworzanka Jaworzna 19 października, 14:00
Witów Mszana Górna 2-3 Krokus Przyszowa 19 października, 11:00
Stradomka Skrzydlna 1-5 Laskovia Laskowa 19 października, 11:00
LKS Rupniów 1-1 LKS Mordarka 19 października, 14:00
Gorce Kamienica 2-1 Zenit Kasinka Mała 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 26 października

LKS Mordarka 0-5 AKS Ujanowice 26 października, 14:00
Laskovia Laskowa 1-4 LKS Rupniów 26 października, 14:00
Krokus Przyszowa 2-2 Stradomka Skrzydlna 26 października, 11:00
Jaworzanka Jaworzna 2-5 Witów Mszana Górna 26 października, 13:00
Gorce Kamienica 2-1 Zalesianka Zalesie 26 października, 14:00
Dobrzanka Dobra 10-0 Zenit Kasinka Mała 26 października, 14:00

Kolejka 12 - 12 kwietnia

Zenit Kasinka Mała 1-7 AKS Ujanowice 4 czerwca, 17:30
Witów Mszana Górna 3-2 Gorce Kamienica 4 czerwca, 17:30
Dobrzanka Dobra 4-3 Zalesianka Zalesie 4 czerwca, 17:30
Jaworzanka Jaworzna 0-1 Stradomka Skrzydlna 4 czerwca, 14:00
Krokus Przyszowa 1-3 LKS Rupniów 12 kwietnia, 12:00
Laskovia Laskowa 0-4 LKS Mordarka 4 czerwca, 17:00

Kolejka 13 - 19 kwietnia

Laskovia Laskowa 1-2 AKS Ujanowice 19 kwietnia, 15:00
LKS Mordarka 2-3 Krokus Przyszowa 19 kwietnia, 15:00
LKS Rupniów 7-0 Jaworzanka Jaworzna 19 kwietnia, 13:30
Stradomka Skrzydlna 3-2 Gorce Kamienica 19 kwietnia, 11:00
w Kamienicy; Stradomka gospodarzem
Witów Mszana Górna 1-2 Dobrzanka Dobra 19 kwietnia, 15:00
Zalesianka Zalesie 7-1 Zenit Kasinka Mała 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 26 kwietnia

AKS Ujanowice 7-0 Zalesianka Zalesie 25 kwietnia, 17:00
Zenit Kasinka Mała 3-5 Witów Mszana Górna 26 kwietnia, 16:00
w Mszanie Górnej; Zenit gospodarzem
Dobrzanka Dobra 0-0 Stradomka Skrzydlna 26 kwietnia, 13:00
Gorce Kamienica 2-1 LKS Rupniów 26 kwietnia, 16:00
Jaworzanka Jaworzna 0-2 LKS Mordarka 26 kwietnia, 11:00
Krokus Przyszowa 1-3 Laskovia Laskowa 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 3 maja

Zenit Kasinka Mała 2-4 Stradomka Skrzydlna 3 maja, 11:00
Krokus Przyszowa 0-4 AKS Ujanowice 3 maja, 11:00
Laskovia Laskowa 7-4 Jaworzanka Jaworzna 3 maja, 11:00
LKS Mordarka 1-1 Gorce Kamienica 3 maja, 15:00
LKS Rupniów 6-3 Dobrzanka Dobra 3 maja, 16:00
Witów Mszana Górna 2-1 Zalesianka Zalesie 3 maja, 15:00

Kolejka 16 - 10 maja

AKS Ujanowice 6-1 Witów Mszana Górna 10 maja, 16:00
Zalesianka Zalesie 4-2 Stradomka Skrzydlna 10 maja, 15:00
Zenit Kasinka Mała 2-4 LKS Rupniów 10 maja, 16:00
Dobrzanka Dobra 2-1 LKS Mordarka 10 maja, 16:00
Gorce Kamienica 1-1 Laskovia Laskowa 10 maja, 11:00
Jaworzanka Jaworzna 0-3 Krokus Przyszowa 10 maja, 11:00

Kolejka 17 - 17 maja

Jaworzanka Jaworzna 0-7 AKS Ujanowice 17 maja, 11:00
mecz przerwany w 50. minucie przy stanie 0-7 - gospodarze zostali zdekompletowani / utrzymano wynik z boiska
Krokus Przyszowa 0-1 Gorce Kamienica 17 maja, 14:00
Laskovia Laskowa 1-0 Dobrzanka Dobra 17 maja, 16:00
LKS Mordarka 3-0 Zenit Kasinka Mała 17 maja, 16:00
LKS Rupniów 2-3 Zalesianka Zalesie 17 maja, 14:30
Stradomka Skrzydlna 4-1 Witów Mszana Górna 17 maja, 14:00

Kolejka 18 - 24 maja

AKS Ujanowice 7-0 Stradomka Skrzydlna 24 maja, 16:00
Witów Mszana Górna 4-0 LKS Rupniów 24 maja, 16:00
Zalesianka Zalesie 2-2 LKS Mordarka 24 maja, 15:00
Zenit Kasinka Mała 5-3 Laskovia Laskowa 24 maja, 17:00
Dobrzanka Dobra 7-1 Krokus Przyszowa 24 maja, 16:00
Gorce Kamienica 4-2 Jaworzanka Jaworzna 24 maja, 11:00

Kolejka 19 - 31 maja

Gorce Kamienica 0-4 AKS Ujanowice 31 maja, 16:00
Jaworzanka Jaworzna 3-1 Dobrzanka Dobra 31 maja, 11:00
Krokus Przyszowa 0-4 Zenit Kasinka Mała 31 maja, 16:00
Laskovia Laskowa 3-3 Zalesianka Zalesie 31 maja, 15:00
LKS Mordarka 2-1 Witów Mszana Górna 31 maja, 16:00
LKS Rupniów 1-0 Stradomka Skrzydlna 31 maja, 17:00

Kolejka 20 - 7 czerwca

AKS Ujanowice 4-2 LKS Rupniów 7 czerwca, 17:00
Stradomka Skrzydlna 3-2 LKS Mordarka 7 czerwca, 11:00
Witów Mszana Górna 5-1 Laskovia Laskowa 7 czerwca, 17:00
Zalesianka Zalesie 0-2 Krokus Przyszowa 7 czerwca, 16:00
Zenit Kasinka Mała 2-1 Jaworzanka Jaworzna 7 czerwca, 11:00
Dobrzanka Dobra 7-0 Gorce Kamienica 7 czerwca, 15:00

Kolejka 21 - 14 czerwca

Zenit Kasinka Mała 3-0 Gorce Kamienica 14 czerwca, 16:00
Dobrzanka Dobra 0-5 AKS Ujanowice 14 czerwca, 17:00
Jaworzanka Jaworzna 5-6 Zalesianka Zalesie 14 czerwca, 14:00
Krokus Przyszowa 2-5 Witów Mszana Górna 14 czerwca, 11:00
Laskovia Laskowa 0-2 Stradomka Skrzydlna 14 czerwca, 11:00
LKS Mordarka 1-3 LKS Rupniów 14 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 21 czerwca

AKS Ujanowice 5-0 LKS Mordarka 20 czerwca, 17:00
LKS Rupniów 3-0 Laskovia Laskowa 21 czerwca, 16:30
Stradomka Skrzydlna 4-0 Krokus Przyszowa 21 czerwca, 16:30
Witów Mszana Górna 7-3 Jaworzanka Jaworzna 21 czerwca, 16:30
jednocześnie mecz II rundy PP Limanowa
Zalesianka Zalesie 2-6 Gorce Kamienica 21 czerwca, 16:30
Zenit Kasinka Mała 2-1 Dobrzanka Dobra 21 czerwca, 16:30

Liga okręgowa 2014/2015 (Nowy Sącz)

Klasa A 2014/2015 (Nowy Sącz)
Klasa A 2014/2015 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2014/2015 (Podhale)

Klasa B 2014/2015 (Limanowa)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas