[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Limanowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Niedźwiedź 14 35 11 2 1 52-19 6 1 0 26-10 5 1 1 26-9
2.  Uran Łukowica 14 30 9 3 2 33-16 5 1 1 20-6 4 2 1 13-10
3.  Słomka Siekierczyna 14 27 8 3 3 39-23 5 2 0 23-8 3 1 3 16-15
4.  Ostra Olszówka/Raba Niżna 14 25 8 1 5 49-30 5 0 2 25-11 3 1 3 24-19
5.  Wierchy Pasierbiec 14 19 6 1 7 30-31 4 0 3 16-14 2 1 4 14-17
6.  Starówka Stara Wieś 14 13 4 1 9 37-42 2 1 4 17-22 2 0 5 20-20
7.  Płomień II Limanowa 14 7 2 1 11 12-52 2 1 4 10-21 0 0 7 2-31
8.  KS II Tymbark 14 6 2 0 12 15-54 2 0 5 12-26 0 0 7 3-28
Rybie Nowe Rybie wycofało się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Orkan Niedźwiedź    2-1 1-1 5-3 4-3 4-2 3-0 7-0 
 2 Uran Łukowica4-1     0-4 1-1 3-0* 3-0* 6-0 3-0 
 3 Słomka Siekierczyna2-2 2-2     2-0 3-2 6-0 3-0 5-2 
 4 Ostra Olszówka/Raba Niżna0-2 1-2 7-4     2-1 4-2 2-0 9-0 
 5 Wierchy Pasierbiec0-5 2-3 1-2 4-3     3-1 5-0 1-0 
 6 Starówka Stara Wieś1-8 1-2 1-4 4-5 3-3     6-0 1-0 
 7 Płomień II Limanowa1-3 2-2 4-1 1-7 0-1 0-6     2-1 
 8 KS II Tymbark1-5 0-1 1-0 2-5 2-4 0-9 6-2     

Kolejka 1 - 24 sierpnia

Pauza: Wierchy Pasierbiec, Słomka Siekierczyna.
 
Uran Łukowica 4-1 Orkan Niedźwiedź 12 października, 14:00
KS II Tymbark 2-5 Ostra Olszówka/Raba Niżna 24 sierpnia, 17:00
Starówka Stara Wieś 6-0 Płomień II Limanowa 24 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia

Płomień II Limanowa 4-1 Słomka Siekierczyna 31 sierpnia, 16:00
Ostra Olszówka/Raba Niżna 4-2 Starówka Stara Wieś 31 sierpnia, 13:00
Wierchy Pasierbiec 2-3 Uran Łukowica 31 sierpnia, 16:00
w Świdniku
KS II Tymbark 1-5 Orkan Niedźwiedź 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 7 września

Pauza: Uran Łukowica, Płomień II Limanowa.
 
KS II Tymbark 2-4 Wierchy Pasierbiec 7 września, 11:00
Starówka Stara Wieś 1-8 Orkan Niedźwiedź 7 września, 14:00
Ostra Olszówka/Raba Niżna 7-4 Słomka Siekierczyna 7 września, 17:00

Kolejka 4 - 14 września

Pauza: Płomień II Limanowa, Ostra Olszówka/Raba Niżna.
 
Orkan Niedźwiedź 1-1 Słomka Siekierczyna 14 września, 12:00
w Mszanie Dolnej
Uran Łukowica 3-0 KS II Tymbark 14 września, 15:00
Starówka Stara Wieś 3-3 Wierchy Pasierbiec 14 września, 14:00

Kolejka 5 - 21 września

Pauza: Orkan Niedźwiedź, KS II Tymbark.
 
Starówka Stara Wieś 1-2 Uran Łukowica 21 września, 13:00
Słomka Siekierczyna 3-2 Wierchy Pasierbiec 21 września, 16:00
w Starej Wsi
Płomień II Limanowa 1-7 Ostra Olszówka/Raba Niżna 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 28 września

Pauza: Ostra Olszówka/Raba Niżna, Wierchy Pasierbiec.
 
Uran Łukowica 0-4 Słomka Siekierczyna 28 września, 15:00
Płomień II Limanowa 1-3 Orkan Niedźwiedź 28 września, 11:00
Starówka Stara Wieś 1-0 KS II Tymbark 26 października, 13:30
w pierwotnym terminie (28 września, 11:00) odwołany

Kolejka 7 - 5 października

Pauza: Starówka Stara Wieś, Uran Łukowica.
 
Płomień II Limanowa 0-1 Wierchy Pasierbiec 5 października, 16:00
Ostra Olszówka/Raba Niżna 0-2 Orkan Niedźwiedź 5 października, 16:00
KS II Tymbark 1-0 Słomka Siekierczyna 19 października, 13:30
w pierwotnym terminie (5 października, 11:00) odwołany

Kolejka 8 - 12 października

Pauza: KS II Tymbark, Orkan Niedźwiedź.
 
Starówka Stara Wieś 1-4 Słomka Siekierczyna 12 października, 13:00
Ostra Olszówka/Raba Niżna 2-1 Wierchy Pasierbiec 12 października, 16:00
Płomień II Limanowa 2-2 Uran Łukowica 7 września, 11:00

Kolejka 9 - 19 października

Pauza: Starówka Stara Wieś, Słomka Siekierczyna.
 
Płomień II Limanowa 2-1 KS II Tymbark 12 października, 13:30
Ostra Olszówka/Raba Niżna 1-2 Uran Łukowica 19 października, 11:00
Orkan Niedźwiedź 4-3 Wierchy Pasierbiec 19 października, 14:00

Kolejka 10 - 26 kwietnia

KS II Tymbark 0-9 Starówka Stara Wieś 26 kwietnia, 13:00
Ostra Olszówka/Raba Niżna 2-0 Płomień II Limanowa 26 kwietnia, 12:00
Słomka Siekierczyna 2-2 Uran Łukowica 4 czerwca, 15:00
Wierchy Pasierbiec 0-5 Orkan Niedźwiedź 4 czerwca, 17:00

Kolejka 11 - 3 maja

Orkan Niedźwiedź 7-0 KS II Tymbark 3 maja, 14:00
Słomka Siekierczyna 3-0 Płomień II Limanowa 1 maja, 17:00
Starówka Stara Wieś 4-5 Ostra Olszówka/Raba Niżna 3 maja, 14:00
Uran Łukowica 3-0 Wierchy Pasierbiec 3 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 12 - 10 maja

Płomień II Limanowa 0-6 Starówka Stara Wieś 10 maja, 14:00
KS II Tymbark 0-1 Uran Łukowica 10 maja, 14:00
Wierchy Pasierbiec 1-2 Słomka Siekierczyna 10 maja, 11:00
Orkan Niedźwiedź 5-3 Ostra Olszówka/Raba Niżna 10 maja, 11:00

Kolejka 13 - 17 maja

Orkan Niedźwiedź 3-0 Płomień II Limanowa 17 maja, 16:00
Wierchy Pasierbiec 1-0 KS II Tymbark 17 maja, 13:00
Słomka Siekierczyna 6-0 Starówka Stara Wieś 17 maja, 14:00
Uran Łukowica 1-1 Ostra Olszówka/Raba Niżna 17 maja, 11:00

Kolejka 14 - 24 maja

Słomka Siekierczyna 5-2 KS II Tymbark 24 maja, 17:00
Wierchy Pasierbiec 4-3 Ostra Olszówka/Raba Niżna 24 maja, 11:00
Uran Łukowica 6-0 Płomień II Limanowa 24 maja, 14:00
Orkan Niedźwiedź 4-2 Starówka Stara Wieś 24 maja, 14:00

Kolejka 15 - 31 maja

Ostra Olszówka/Raba Niżna 9-0 KS II Tymbark 31 maja, 16:00
Słomka Siekierczyna 2-2 Orkan Niedźwiedź 31 maja, 14:00
Uran Łukowica 3-0 Starówka Stara Wieś 31 maja, 13:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wierchy Pasierbiec 5-0 Płomień II Limanowa 31 maja, 16:00

Kolejka 16 - 7 czerwca

Słomka Siekierczyna 2-0 Ostra Olszówka/Raba Niżna 7 czerwca, 15:00
Wierchy Pasierbiec 3-1 Starówka Stara Wieś 7 czerwca, 15:00
Orkan Niedźwiedź 2-1 Uran Łukowica 7 czerwca, 15:00
KS II Tymbark 6-2 Płomień II Limanowa 7 czerwca, 15:00

Klasa A 2014/2015 (Limanowa)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas