[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dunajec Nowy Sącz 10 28 9 1 0 35-12 5 1 0 23-8 4 0 0 12-4 1 3 1 0 0 3-1
2.  Łosoś Łososina Dolna 12 28 9 1 2 40-10 6 0 1 26-4 3 1 1 14-6 1 0 0 0 1 1-3
3.  Gród Podegrodzie 12 26 8 2 2 30-13 4 1 1 16-7 4 1 1 14-6
4.  LKS Zagórzany 11 25 8 1 2 23-9 4 0 0 12-4 4 1 2 11-5 1 3 1 0 0 3-0
5.  Kolejarz Stróże 12 25 8 1 3 46-23 3 1 1 19-11 5 0 2 27-12 1 0 0 0 1 0-3
6.  LKS Kobylanka 12 23 7 2 3 31-17 4 2 1 19-8 3 0 2 12-9
7.  Hart Tęgoborze 11 20 6 2 3 28-16 3 1 2 19-8 3 1 1 9-8
8.  LKS Łużna 12 13 3 4 5 18-29 2 1 3 9-17 1 3 2 9-12
9.  Zyndram Łącko 11 12 3 3 5 15-25 1 1 3 7-12 2 2 2 8-13
10.  Helena Nowy Sącz 12 12 4 0 8 20-36 4 0 3 12-14 0 0 5 8-22
11.  Sokół Stary Sącz 13 11 3 2 8 22-25 1 2 4 10-14 2 0 4 12-11
12.  KS Biecz 12 10 3 1 8 20-38 2 1 4 14-21 1 0 4 6-17
13.  Grybovia Grybów 12 10 3 1 8 19-43 2 0 3 6-16 1 1 5 13-27
14.  LKS Uście Gorlickie 11 9 2 3 6 15-29 1 1 2 5-5 1 2 4 10-24
15.  Zawisza Rożnów 11 7 2 1 8 9-31 1 1 4 4-15 1 0 4 5-16 1 3 1 0 0 2-1
16.  ULKS Korzenna 12 7 2 1 9 10-25 2 0 3 5-11 0 1 6 5-14 1 0 0 0 1 1-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Dunajec Nowy Sącz    3-1 2-2 4-1 6-1 7-3 1-0 
 2 Łosoś Łososina Dolna    1-0 1-2 2-0 7-0 3-2 8-0 4-0 
 3 Gród Podegrodzie1-1     2-0 4-0 2-3 2-1 5-2 
 4 LKS Zagórzany    4-3 3-1 3-0 2-0 
 5 Kolejarz Stróże0-3*     6-3 2-1 1-1 10-3 
 6 LKS Kobylanka2-3 6-3     1-1 1-1 2-0 4-0 3-0 
 7 Hart Tęgoborze1-2 1-3     2-2 2-0 9-1 4-0 
 8 LKS Łużna2-4 0-4 0-5     4-2 1-1 2-1 
 9 Zyndram Łącko1-1 1-4 1-2     1-3 3-2 
 10 Helena Nowy Sącz0-3 0-3 2-1 3-1     1-4 4-1 2-1 
 11 Sokół Stary Sącz0-2 1-2 2-3 4-1     0-3* 1-1 2-2 
 12 KS Biecz2-5 1-2 0-3 5-3 2-2 1-5     3-1 
 13 Grybovia Grybów0-6 2-1 1-4     1-4 2-1 
 14 LKS Uście Gorlickie0-1 1-3 1-1     3-0 
 15 Zawisza Rożnów1-3 0-1 0-7 0-0 1-3 2-1     
 16 ULKS Korzenna0-3 1-5 1-0 2-1 1-2     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pauza: Gród Podegrodzie, LKS Zagórzany.
 
Helena Nowy Sącz 3-1 LKS Łużna 8 sierpnia, 16:00
KS Biecz 3-1 Zawisza Rożnów 8 sierpnia, 17:30
Dunajec Nowy Sącz 7-3 Grybovia Grybów 8 sierpnia, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 7-0 Zyndram Łącko 9 sierpnia, 15:00
Hart Tęgoborze 4-0 LKS Uście Gorlickie 8 sierpnia, 17:00
LKS Kobylanka 6-3 Kolejarz Stróże 8 sierpnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 2-2 ULKS Korzenna 9 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pauza: LKS Zagórzany, ULKS Korzenna.
 
LKS Łużna 2-4 Gród Podegrodzie 15 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże 2-1 Sokół Stary Sącz 16 sierpnia, 17:00
LKS Uście Gorlickie 1-3 LKS Kobylanka 15 sierpnia, 17:30
Zyndram Łącko 1-2 Hart Tęgoborze 16 sierpnia, 17:00
Grybovia Grybów 0-6 Łosoś Łososina Dolna 16 sierpnia, 11:00
Zawisza Rożnów 1-3 Dunajec Nowy Sącz 16 sierpnia, 11:00
Helena Nowy Sącz 1-4 KS Biecz 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Pauza: ULKS Korzenna, Kolejarz Stróże.
 
KS Biecz 2-2 LKS Łużna 23 sierpnia, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 6-1 Helena Nowy Sącz 22 sierpnia, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 4-0 Zawisza Rożnów 23 sierpnia, 14:00
Hart Tęgoborze 9-1 Grybovia Grybów 22 sierpnia, 17:00
LKS Kobylanka 1-1 Zyndram Łącko 22 sierpnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 1-1 LKS Uście Gorlickie 23 sierpnia, 11:00
Gród Podegrodzie 2-0 LKS Zagórzany 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Pauza: Kolejarz Stróże, LKS Uście Gorlickie.
 
LKS Łużna 0-4 LKS Zagórzany 26 sierpnia, 17:00
w drużynie gospodarzy nie zagrała wymagana liczba młodzieżowców / uznano wynik z boiska
ULKS Korzenna 0-3 Gród Podegrodzie 26 sierpnia, 17:00
Zyndram Łącko 1-3 Sokół Stary Sącz 26 sierpnia, 17:30
Grybovia Grybów 1-4 LKS Kobylanka 26 sierpnia, 17:00
Zawisza Rożnów 0-0 Hart Tęgoborze 26 sierpnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 0-3 Łosoś Łososina Dolna 26 sierpnia, 17:00
KS Biecz 2-5 Dunajec Nowy Sącz 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Pauza: Zyndram Łącko, LKS Uście Gorlickie.
 
Dunajec Nowy Sącz - LKS Łużna
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Łosoś Łososina Dolna 8-0 KS Biecz 30 sierpnia, 17:00
Hart Tęgoborze 2-0 Helena Nowy Sącz 29 sierpnia, 17:30
LKS Kobylanka 3-0 Zawisza Rożnów 29 sierpnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 0-3 Grybovia Grybów 29 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-1
Gród Podegrodzie 4-0 Kolejarz Stróże 29 sierpnia, 17:00
LKS Zagórzany 2-0 ULKS Korzenna 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2 września

Pauza: Grybovia Grybów, Zyndram Łącko.
 
LKS Łużna 2-1 ULKS Korzenna 2 września, 17:00
Kolejarz Stróże 0-3 LKS Zagórzany 2 września, 17:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Uście Gorlickie 0-1 Gród Podegrodzie 2 września, 17:00
Zawisza Rożnów 2-1 Sokół Stary Sącz 2 września, 17:30
Helena Nowy Sącz 2-1 LKS Kobylanka 2 września, 17:00
KS Biecz 5-3 Hart Tęgoborze 2 września, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 3-1 Łosoś Łososina Dolna 2 września, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 września

Pauza: Grybovia Grybów, Zawisza Rożnów.
 
Łosoś Łososina Dolna 2-0 LKS Łużna 6 września, 15:00
Hart Tęgoborze 1-2 Dunajec Nowy Sącz 5 września, 17:00
LKS Kobylanka 4-0 KS Biecz 5 września, 16:30
Sokół Stary Sącz 4-1 Helena Nowy Sącz 6 września, 17:00
Gród Podegrodzie 2-3 Zyndram Łącko 5 września, 16:30
LKS Zagórzany 3-0 LKS Uście Gorlickie 5 września, 17:00
ULKS Korzenna 1-5 Kolejarz Stróże 6 września, 11:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Pauza: Helena Nowy Sącz, Zawisza Rożnów.
 
LKS Łużna 0-5 Kolejarz Stróże 13 września, 15:00
LKS Uście Gorlickie 3-0 ULKS Korzenna 12 września, 17:00
Zyndram Łącko 1-1 LKS Zagórzany 13 września, 17:00
Grybovia Grybów 2-1 Gród Podegrodzie 13 września, 11:00
KS Biecz 1-5 Sokół Stary Sącz 13 września, 16:00
Dunajec Nowy Sącz 4-1 LKS Kobylanka 12 września, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 1-2 Hart Tęgoborze 11 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Pauza: KS Biecz, Helena Nowy Sącz.
 
Hart Tęgoborze 2-2 LKS Łużna 20 września, 13:00
LKS Kobylanka 2-3 Łosoś Łososina Dolna 19 września, 16:30
Sokół Stary Sącz 0-2 Dunajec Nowy Sącz 19 września, 16:30
Gród Podegrodzie 5-2 Zawisza Rożnów 19 września, 16:30
LKS Zagórzany 3-1 Grybovia Grybów 20 września, 16:30
ULKS Korzenna 1-0 Zyndram Łącko 20 września, 11:00
Kolejarz Stróże 10-3 LKS Uście Gorlickie 20 września, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Pauza: KS Biecz, Dunajec Nowy Sącz.
 
LKS Łużna 1-1 LKS Uście Gorlickie 26 września, 16:00
Zyndram Łącko 1-4 Kolejarz Stróże 27 września, 16:00
Grybovia Grybów 2-1 ULKS Korzenna 27 września, 11:00
Zawisza Rożnów 0-1 LKS Zagórzany 27 września, 11:00
Helena Nowy Sącz 0-3 Gród Podegrodzie 26 września, 15:00
Łosoś Łososina Dolna 3-2 Sokół Stary Sącz 27 września, 15:00
Hart Tęgoborze 1-3 LKS Kobylanka 27 września, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Pauza: Dunajec Nowy Sącz, Łosoś Łososina Dolna.
 
LKS Kobylanka 1-1 LKS Łużna 3 października, 16:00
Sokół Stary Sącz 1-2 Hart Tęgoborze 4 października, 13:00
Gród Podegrodzie 2-1 KS Biecz 3 października, 16:00
LKS Zagórzany 4-3 Helena Nowy Sącz 4 października, 13:00
ULKS Korzenna 1-2 Zawisza Rożnów 4 października, 12:00
Kolejarz Stróże 1-1 Grybovia Grybów 4 października, 15:00
LKS Uście Gorlickie 1-1 Zyndram Łącko 3 października, 16:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Pauza: Hart Tęgoborze, Łosoś Łososina Dolna.
 
LKS Łużna - Zyndram Łącko 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 października 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Grybovia Grybów 1-4 LKS Uście Gorlickie 10 października, 16:00
Zawisza Rożnów 0-7 Kolejarz Stróże 11 października, 15:00
Helena Nowy Sącz 2-1 ULKS Korzenna 10 października, 15:00
KS Biecz 1-2 LKS Zagórzany 11 października, 15:00
Dunajec Nowy Sącz 2-2 Gród Podegrodzie 10 października, 16:00
LKS Kobylanka 2-0 Sokół Stary Sącz 24 października, 15:00
w pierwotnym terminie (10 października, 16:00) odwołany

Kolejka 13 - 17-18 października

Pauza: Hart Tęgoborze, LKS Kobylanka.
 
Sokół Stary Sącz 2-3 LKS Łużna 18 października, 11:00
Gród Podegrodzie 1-1 Łosoś Łososina Dolna 18 października, 15:30
LKS Zagórzany - Dunajec Nowy Sącz 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
ULKS Korzenna 2-1 KS Biecz 18 października, 11:00
Kolejarz Stróże 6-3 Helena Nowy Sącz 18 października, 15:00
LKS Uście Gorlickie - Zawisza Rożnów 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zyndram Łącko 3-2 Grybovia Grybów 18 października, 15:30

Kolejka 14 - 24-25 października

Pauza: LKS Kobylanka, Sokół Stary Sącz.
 
LKS Łużna 4-2 Grybovia Grybów 25 października, 12:00
Zawisza Rożnów 1-3 Zyndram Łącko 25 października, 14:30
Helena Nowy Sącz 4-1 LKS Uście Gorlickie 24 października, 14:00
KS Biecz 0-3 Kolejarz Stróże 24 października, 15:30
Dunajec Nowy Sącz 1-0 ULKS Korzenna 24 października, 15:00
Łosoś Łososina Dolna 1-0 LKS Zagórzany 25 października, 14:30
Hart Tęgoborze - Gród Podegrodzie 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (25 października, 14:00) odwołany

Kolejka 15 - 31 października

Pauza: Sokół Stary Sącz, LKS Łużna.
 
Gród Podegrodzie - LKS Kobylanka 31 października, 14:00
LKS Zagórzany - Hart Tęgoborze 31 października, 14:00
ULKS Korzenna - Łosoś Łososina Dolna 31 października, 14:00
Kolejarz Stróże - Dunajec Nowy Sącz 31 października, 14:00
LKS Uście Gorlickie - KS Biecz 31 października, 14:00
Zyndram Łącko - Helena Nowy Sącz 31 października, 14:00
Grybovia Grybów - Zawisza Rożnów 31 października, 14:30

Kolejka 16 - 7-8 listopada

LKS Łużna - Zawisza Rożnów
Helena Nowy Sącz - Grybovia Grybów
KS Biecz - Zyndram Łącko
Dunajec Nowy Sącz - LKS Uście Gorlickie
Łosoś Łososina Dolna - Kolejarz Stróże
Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna
LKS Kobylanka - LKS Zagórzany
Sokół Stary Sącz - Gród Podegrodzie

Kolejka 17 - 11 listopada

Pauza: LKS Łużna, Gród Podegrodzie.
 
LKS Zagórzany - Sokół Stary Sącz
ULKS Korzenna - LKS Kobylanka
Kolejarz Stróże - Hart Tęgoborze
LKS Uście Gorlickie - Łosoś Łososina Dolna
Zyndram Łącko - Dunajec Nowy Sącz
Grybovia Grybów - KS Biecz
Zawisza Rożnów - Helena Nowy Sącz

Kolejka 18

Pauza: Gród Podegrodzie, LKS Zagórzany.
 
LKS Łużna - Helena Nowy Sącz
Zawisza Rożnów - KS Biecz
Grybovia Grybów - Dunajec Nowy Sącz
Zyndram Łącko - Łosoś Łososina Dolna
LKS Uście Gorlickie - Hart Tęgoborze
Kolejarz Stróże - LKS Kobylanka
ULKS Korzenna - Sokół Stary Sącz

Kolejka 19

Pauza: LKS Zagórzany, ULKS Korzenna.
 
Gród Podegrodzie - LKS Łużna
Sokół Stary Sącz - Kolejarz Stróże
LKS Kobylanka - LKS Uście Gorlickie
Hart Tęgoborze - Zyndram Łącko
Łosoś Łososina Dolna - Grybovia Grybów
Dunajec Nowy Sącz - Zawisza Rożnów
KS Biecz - Helena Nowy Sącz

Kolejka 20

Pauza: Kolejarz Stróże, ULKS Korzenna.
 
LKS Łużna - KS Biecz
Helena Nowy Sącz - Dunajec Nowy Sącz
Zawisza Rożnów - Łosoś Łososina Dolna
Grybovia Grybów - Hart Tęgoborze
Zyndram Łącko - LKS Kobylanka
LKS Uście Gorlickie - Sokół Stary Sącz
LKS Zagórzany - Gród Podegrodzie

Kolejka 21

Pauza: LKS Uście Gorlickie, Kolejarz Stróże.
 
LKS Zagórzany - LKS Łużna
Gród Podegrodzie - ULKS Korzenna
Sokół Stary Sącz - Zyndram Łącko
LKS Kobylanka - Grybovia Grybów
Hart Tęgoborze - Zawisza Rożnów
Łosoś Łososina Dolna - Helena Nowy Sącz
Dunajec Nowy Sącz - KS Biecz

Kolejka 22

Pauza: LKS Uście Gorlickie, Zyndram Łącko.
 
LKS Łużna - Dunajec Nowy Sącz
KS Biecz - Łosoś Łososina Dolna
Helena Nowy Sącz - Hart Tęgoborze
Zawisza Rożnów - LKS Kobylanka
Grybovia Grybów - Sokół Stary Sącz
Kolejarz Stróże - Gród Podegrodzie
ULKS Korzenna - LKS Zagórzany

Kolejka 23

Pauza: Grybovia Grybów, Zyndram Łącko.
 
ULKS Korzenna - LKS Łużna
LKS Zagórzany - Kolejarz Stróże
Gród Podegrodzie - LKS Uście Gorlickie
Sokół Stary Sącz - Zawisza Rożnów
LKS Kobylanka - Helena Nowy Sącz
Hart Tęgoborze - KS Biecz
Łosoś Łososina Dolna - Dunajec Nowy Sącz

Kolejka 24

Pauza: Zawisza Rożnów, Grybovia Grybów.
 
LKS Łużna - Łosoś Łososina Dolna
Dunajec Nowy Sącz - Hart Tęgoborze
KS Biecz - LKS Kobylanka
Helena Nowy Sącz - Sokół Stary Sącz
Zyndram Łącko - Gród Podegrodzie
LKS Uście Gorlickie - LKS Zagórzany
Kolejarz Stróże - ULKS Korzenna

Kolejka 25

Pauza: Zawisza Rożnów, Helena Nowy Sącz.
 
Kolejarz Stróże - LKS Łużna
ULKS Korzenna - LKS Uście Gorlickie
LKS Zagórzany - Zyndram Łącko
Gród Podegrodzie - Grybovia Grybów
Sokół Stary Sącz - KS Biecz
LKS Kobylanka - Dunajec Nowy Sącz
Hart Tęgoborze - Łosoś Łososina Dolna

Kolejka 26

Pauza: KS Biecz, Helena Nowy Sącz.
 
LKS Łużna - Hart Tęgoborze
Łosoś Łososina Dolna - LKS Kobylanka
Dunajec Nowy Sącz - Sokół Stary Sącz
Zawisza Rożnów - Gród Podegrodzie
Grybovia Grybów - LKS Zagórzany
Zyndram Łącko - ULKS Korzenna
LKS Uście Gorlickie - Kolejarz Stróże

Kolejka 27

Pauza: KS Biecz, Dunajec Nowy Sącz.
 
LKS Uście Gorlickie - LKS Łużna
Kolejarz Stróże - Zyndram Łącko
ULKS Korzenna - Grybovia Grybów
LKS Zagórzany - Zawisza Rożnów
Gród Podegrodzie - Helena Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz - Łosoś Łososina Dolna
LKS Kobylanka - Hart Tęgoborze

Kolejka 28

Pauza: Łosoś Łososina Dolna, Dunajec Nowy Sącz.
 
LKS Łużna - LKS Kobylanka
Hart Tęgoborze - Sokół Stary Sącz
KS Biecz - Gród Podegrodzie
Helena Nowy Sącz - LKS Zagórzany
Zawisza Rożnów - ULKS Korzenna
Grybovia Grybów - Kolejarz Stróże
Zyndram Łącko - LKS Uście Gorlickie

Kolejka 29

Pauza: Łosoś Łososina Dolna, Hart Tęgoborze.
 
Zyndram Łącko - LKS Łużna
LKS Uście Gorlickie - Grybovia Grybów
Kolejarz Stróże - Zawisza Rożnów
ULKS Korzenna - Helena Nowy Sącz
LKS Zagórzany - KS Biecz
Gród Podegrodzie - Dunajec Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz - LKS Kobylanka

Kolejka 30

Pauza: LKS Kobylanka, Hart Tęgoborze.
 
LKS Łużna - Sokół Stary Sącz
Łosoś Łososina Dolna - Gród Podegrodzie
Dunajec Nowy Sącz - LKS Zagórzany
KS Biecz - ULKS Korzenna
Helena Nowy Sącz - Kolejarz Stróże
Zawisza Rożnów - LKS Uście Gorlickie
Grybovia Grybów - Zyndram Łącko

Kolejka 31

Pauza: Sokół Stary Sącz, LKS Kobylanka.
 
Grybovia Grybów - LKS Łużna
Zyndram Łącko - Zawisza Rożnów
LKS Uście Gorlickie - Helena Nowy Sącz
Kolejarz Stróże - KS Biecz
ULKS Korzenna - Dunajec Nowy Sącz
LKS Zagórzany - Łosoś Łososina Dolna
Gród Podegrodzie - Hart Tęgoborze

Kolejka 32

Pauza: LKS Łużna, Sokół Stary Sącz.
 
LKS Kobylanka - Gród Podegrodzie
Hart Tęgoborze - LKS Zagórzany
Łosoś Łososina Dolna - ULKS Korzenna
Dunajec Nowy Sącz - Kolejarz Stróże
KS Biecz - LKS Uście Gorlickie
Helena Nowy Sącz - Zyndram Łącko
Zawisza Rożnów - Grybovia Grybów

Kolejka 33

Zawisza Rożnów - LKS Łużna
Grybovia Grybów - Helena Nowy Sącz
Zyndram Łącko - KS Biecz
LKS Uście Gorlickie - Dunajec Nowy Sącz
Kolejarz Stróże - Łosoś Łososina Dolna
ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze
LKS Zagórzany - LKS Kobylanka
Gród Podegrodzie - Sokół Stary Sącz

Kolejka 34

Pauza: Gród Podegrodzie, LKS Łużna.
 
Sokół Stary Sącz - LKS Zagórzany
LKS Kobylanka - ULKS Korzenna
Hart Tęgoborze - Kolejarz Stróże
Łosoś Łososina Dolna - LKS Uście Gorlickie
Dunajec Nowy Sącz - Zyndram Łącko
KS Biecz - Grybovia Grybów
Helena Nowy Sącz - Zawisza Rożnów

IV liga 2020/2021 (małopolska (wschód))

Klasa okręgowa 2020/2021 (Nowy Sącz II (Limanowa-Podhale))
Klasa okręgowa 2020/2021 (Tarnów I)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Tarnów II)

Klasa A 2020/2021 (Nowy Sącz)
Klasa A 2020/2021 (Nowy Sącz-Gorlice)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas