[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 30 lipca
LKS Świniarsko - wolny los.

LKS Łęka 3-1 Galicja Nowy Sącz
w Wojnarowej - równocześnie baraż o awans do klasy A Nowy Sącz-Gorlice
Przełęcz Tylicz 3-1 Zuber Krynica Zdrój
Królovia Królowa Górna 3-6 Orzeł Wojnarowa
Zabełcze Nowy Sącz 5-2 LKS Korzenna
Dąbrovia Wielogłowy 1-1 Librantovia Librantowa
pd. k. 5-4
po 90 minutach 1-1
LKS Ubiad 3-2 Jedność Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 1-4 Chruślice Nowy Sącz
Zawisza Rożnów 5-4 Start Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 4-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 sierpnia
pd.
po 90 minutach 2-2
Poprad Rytro 6-1 Zyndram Łącko
Jaworzynka Gołkowice 4-0 Piątkovia Łęg
w Starym Sączu

II runda - 6 sierpnia

LKS Łęka 3-3 Dąbrovia Wielogłowy
pd. k. 2-4
w Wojnarowej; po 90 minutach 2-2
Jaworzynka Gołkowice 1-3 Nawoj Nawojowa
w Starym Sączu
Zabełcze Nowy Sącz 2-0 Orzeł Wojnarowa
LKS Ubiad 4-1 Poprad Rytro
Chruślice Nowy Sącz 2-11 Przełęcz Tylicz
w Tyliczu
Zawisza Rożnów 3-0 LKS Świniarsko
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

III runda - 13 sierpnia
Do rozgrywek dołączyły drużyny z ligi okręgowej.

Dąbrovia Wielogłowy 1-5 Sokół Stary Sącz
Nawoj Nawojowa 0-0 Zawada Nowy Sącz 4 marca (50)
pd. k. 3-4
Zabełcze Nowy Sącz 2-5 Helena Nowy Sącz
LKS Ubiad 4-3 Hart Tęgoborze
pd.
po 90 minutach 2-2
Przełęcz Tylicz 0-2 Gród Podegrodzie 4 marca (50)
w Zawadzie
Zawisza Rożnów 1-0 Barciczanka Barcice

IV runda - 11 marca
Do rozgrywek dołączyły drużyny z V ligi.
Grybovia Grybów - wolny los.

Sokół Stary Sącz 1-0 Dunajec Nowy Sącz 11 marca, 14:00 (50)
Gródek 67
w Cyganowicach
Helena Nowy Sącz 0-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 14 marca, 15:00 (50)
Kuźma 55
LKS Ubiad 1-4 Łosoś Łososina Dolna 11 marca, 14:00 (150)
K.Nowak 23 - Bednarek 16, A.Orzeł 32, Krawczyk 41, Słomka 78
w Łososinie Dolnej
Zawisza Rożnów 0-1 Victoria Witowice Dolne 11 marca, 14:00 (200)
Szewczyk 45
Zawada Nowy Sącz 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 11 marca, 14:00 (150)
Saratowicz 30, S.Michalik 84
Gród Podegrodzie 1-1 Poprad Muszyna 11 marca, 11:00 (100)
pd. k. 4-1
Chronowski 56 (k) - Kosecki 22
w Brzeznej

V runda - 18 marca
Do rozgrywek dołączyli zdobywcy pucharów w podokregach: Limanowa (sezon 2005/2006) - AKS Ujanowice, Podhale (sezon 2005/2006) - Lubań Maniowy, Gorlice (sezon 2006/2007) - LKS Uście Gorlickie oraz Sandecja II Nowy Sącz.
Biegoniczanka Nowy Sącz - wolny los.

Gród Podegrodzie 1-7 Sandecja II Nowy Sącz 18 marca, 11:00 (100)
Wajda 86 - Mordarski 17, Leśniak 19, 42, Peciak 47, Nieć 70, 85, G.Nowak 90
AKS Ujanowice 1-2 Victoria Witowice Dolne 20 marca, 15:00
Tokarz ? - nieznany ?, ?
Sokół Stary Sącz 2-1 Lubań Maniowy 18 marca, 11:00 (50)
Bieryło 55, Zwoliński 68 - Ciesielka 65
LKS Uście Gorlickie 3-1 Grybovia Grybów 18 marca, 11:00 (100)
pd.
Kiełbasa 25 (s), S.Gruszczyński 95, 100 - D.Bernasiewicz 42
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 18 marca, 11:00 (150)
pd. k. 2-3
Słomka 70 (k) - S.Michalik 82 (k)

1/4 finału - 11 kwietnia
Do rozgrywek dołączyły: Sandecja Nowy Sącz i Kolejarz Stróże.

Sokół Stary Sącz 0-5 Sandecja Nowy Sącz 11 kwietnia, 16:00 (600)
Świerad 13, 24, 41, M.Gryźlak 58, Zachariasz 88
LKS Uście Gorlickie 1-4 Kolejarz Stróże 11 kwietnia, 16:00 (150)
J.Matuszyk 19 - Berliński 60, Kowalski 66, Znamirowski 69, Mielec 80
Victoria Witowice Dolne 1-3 Sandecja II Nowy Sącz 18 kwietnia, 16:30 (150)
Marcin Orzechowski 65 - Ł.Bartkowski 34, Rysiewicz 40, Peciak 80
Skalnik Kamionka Wielka 0-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 kwietnia, 16:00 (400)
Kuźma 64
równocześnie mecz w ramach 17. kolejki V ligi sądecko-tarnowskiej

1/2 finału

Sandecja II Nowy Sącz 1-0 Kolejarz Stróże 25 kwietnia, 17:00 (150)
pd.
Rysiewicz 104
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-2 Sandecja Nowy Sącz 16 maja, 18:00 (300)
Zachariasz 75, 89

Finał - 30 maja

Sandecja II Nowy Sącz 3-1 Sandecja Nowy Sącz 30 maja, 16:45 (150)
G.Nowak 60, Mordarski 63, Mateusz Orzechowski 81 - Zachariasz 49

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas