[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Małopolski ZPN - Kraków

I runda - 5-6 sierpnia
Jastrzębiec Książ Wielki - wolny los.

Płaszowianka Kraków 3-3 Strzelcy/Korona Kraków
k. 4-3
Prądniczanka Kraków 5-0 Kosynierzy Łuczyce
Wisła II Rząska 3-0 Zieleńczanka Zielonki
Prokocim Kraków 0-2 Wawel Kraków
KS Borek (Kraków) 3-2 Garbarnia II Kraków
Dąbski KS Kraków 0-3 Clepardia Kraków
Orlęta Rudawa 4-4 JKS Zelków
k. 4-3
Bieżanowianka Kraków 0-5 Tramwaj Kraków
Dragon Szczyglice 1-3 Piast Wołowice
Gajowianka Gaj 2-2 Armatura Kraków
k. 4-5
Spartak Charsznica 1-5 Pogoń Miechów
Zwierzyniecki KS Kraków 7-1 PKS Albertus Kraków 23 sierpnia
Grom Kraków 0-8 Victoria Kraków
Liszczanka Liszki 0-3 Świt Krzeszowice
Pychowianka Kraków 1-1 Tramwaj II Kraków
k. 3-4
Czarni 03 Grzegorzowice 0-2 LKS Niedźwiedź
Agricola Klimontów 4-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Radziszowianka Radziszów 3-0 Pogoń Skotniki (Kraków)
Pozowianka Pozowice 0-5 Iskra Krzęcin
Gajowianka II Gaj 2-9 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Bronowicki KS Kraków 2-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Bronowianka Kraków 1-6 Nadwiślan Kraków
Milenium Radziemice 3-3 Szreniawa Koszyce
k. 3-5
Strażak Rączna 2-2 Lotnik Kryspinów
k. 3-4
Cedronka Wola Radziszowska 1-3 Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice 1-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
k. 4-3
Niegoszowianka Niegoszowice 4-2 Potok Więckowice
Pogoń Wronin 0-0 Partyzant Dojazdów
k. 5-6
Hutnik II Kraków 0-2 Wieczysta Kraków 9 sierpnia
Bibiczanka Bibice 2-2 Błękitni Modlnica 9 sierpnia
k. 3-5
Orzeł Bębło 0-8 Słomniczanka Słomniki 9 sierpnia
Michałowianka Michałowice 5-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 9 sierpnia
Bronowianka II Kraków 1-0 Wisła Rząska 9 sierpnia
Grębałowianka Kraków 3-0 Wiarusy Igołomia 23 sierpnia
(wo)

II runda - 13 września
Płaszowianka Kraków - wolny los.

Piast Wołowice 3-1 Iskra Krzęcin
Niegoszowianka Niegoszowice 4-4 Błękitni Modlnica
k. 4-5
Orlęta Rudawa 1-4 Clepardia Kraków
Radziszowianka Radziszów 1-9 Tramwaj Kraków
Tramwaj II Kraków 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
k. 5-4
Wisła II Rząska 0-6 Wawel Kraków
Bronowicki KS Kraków 1-6 Świt Krzeszowice
Partyzant Dojazdów 0-7 Słomniczanka Słomniki
Agricola Klimontów 3-8 Szreniawa Koszyce
LKS Niedźwiedź 1-3 Prądniczanka Kraków
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-2 Cracovia II
Armatura Kraków 2-3 Skawinka Skawina
Michałowianka Michałowice 3-1 Wieczysta Kraków
Bronowianka II Kraków 3-3 Lotnik Kryspinów
k. 4-5
Wiślanie Jaśkowice 1-5 KS Borek (Kraków)
Jastrzębiec Książ Wielki 0-1 Pogoń Miechów
Victoria Kraków 4-3 Zwierzyniecki KS Kraków
Nadwiślan Kraków 3-0 Grębałowianka Kraków

III runda - 4 października

KS Borek (Kraków) 0-0 Garbarnia Kraków
k. 4-5
Pogoń Miechów 0-0 Słomniczanka Słomniki
k. 2-3
Błękitni Modlnica 2-3 Clepardia Kraków
Świt Krzeszowice 3-1 Płomień Jerzmanowice
Piast Wołowice 3-0 Lotnik Kryspinów
(wo)
Płaszowianka Kraków 1-2 Wawel Kraków
Victoria Kraków 0-4 Skawinka Skawina
Nadwiślan Kraków 0-3 Tramwaj Kraków
(wo)
Tramwaj II Kraków 0-3 Cracovia II

IV runda - 25 października

Piast Wołowice 2-1 Świt Krzeszowice
Szreniawa Koszyce 3-3 Hutnik Kraków 11 listopada
k. 4-2
Skawinka Skawina 1-1 Wisła II Kraków
k. 5-6
Tramwaj Kraków 0-4 Górnik Wieliczka
Wawel Kraków 0-3 Cracovia II
Michałowianka Michałowice 2-2 Clepardia Kraków
k. 3-2
Słomniczanka Słomniki 0-1 Garbarnia Kraków 24 października

1/8 finału
Szreniawa Koszyce - wolny los.

Michałowianka Michałowice 2-9 Wisła II Kraków 12 listopada (350)
Boczkowski 11, 45 - Dawidowski 23, Burliga 54, 60, 70, 76, 80, Kubowicz 63, 79, Pindiur 73
Cracovia II 0-1 Garbarnia Kraków 4 kwietnia, 16:00 (150)
Jamróz 35
pierwotnie (21 marca 2007, 15:00) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Wołowice 2-11 Górnik Wieliczka 19 listopada, 13:00 (200)
P.Zelek 10, Budziaszek 27 - Lipecki 34, Onyekachi 38, Musiał 46, 86, Gruszka 49, Pawłowicz 56, Zegarek 59, Warmuz 65, Piszczek 81, 90, 90

1/4 finału

Szreniawa Koszyce 1-4 Górnik Wieliczka 18 marca, 12:00 (100)
Sidełko 70 - Nowak 30, 35, Wojcieszyński 42, Lipecki 90
Garbarnia Kraków 4-3 Wisła II Kraków 24 kwietnia, 16:30 (70)
Gnyla 21, Matyja 39, Szymczyk 66, 90 - Szabat 74, 84, Smółka 81

1/2 finału
Do gry przystępują zwycięzcy PP Myślenice (Dalin Myślenice) i PP Wieliczka (Puszcza Niepołomice).

Dalin Myślenice 1-1 Górnik Wieliczka 17 kwietnia, 16:45 (100)
k. 3-2
Kałat 21 - Woniakowski 42
Garbarnia Kraków 1-1 Puszcza Niepołomice 9 maja, 17:00 (50)
k. 3-5
Przeniosło 70 - Dutka 50

Finał - 23 maja

Dalin Myślenice 2-2 Puszcza Niepołomice 23 maja, 17:00
pd. k. 1-4
Rapacz 32, Stelmach 71 - Fudali 16 (k), Jaworski 34

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Kraków - Myślenice)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Kraków - Wieliczka)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas