[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów

I runda - 30 lipca-1 sierpnia

Świebodzinianka Świebodzin 1-1 LKS Szynwałd
k. 5-4
w Tarnowcu
Olszynka Ołpiny 2-3 Dunajec Zakliczyn
LKS Olszyny (k. Ołpin) 0-1 Ciężkowianka Ciężkowice
LUKS Skrzyszów 3-0 GLKS Gromnik
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Iskra Dąbrówki Breńskie 4-0 LZS Olesno
LZS Wójcina 2-4 Powiśle Bolesław 1 sierpnia
LZS Mędrzechów 2-11 Wisła Szczucin 1 sierpnia
Nadwiślanka Wola Rogowska 3-0 Polonia Kłyż
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Błękitni Siedliszowice 1-4 LKS Wietrzychowice
LKS Ilkowice 3-4 Radłovia Radłów
Spartakus Radgoszcz 1-2 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 5-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Pogórze Pleśna 2-4 Gosłavia Gosławice
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-6 Tarnovia Tarnów
Olimpia Kąty 7-0 LKS Gnojnik 1 sierpnia
Wisła Grobla 3-0 Strażak Mokrzyska
(wo)
goście nie przystąpili do meczuu
Novi/Rzezawianka Rzezawa 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz
k. 5-6
LKS II Nieciecza 2-2 Olimpia Wojnicz
k. 4-2
LZS Luszowice 4-2 Orzeł Lisia Góra 1 sierpnia
Zorza Zaczarnie 2-3 Metal Tarnów 1 sierpnia
LKS Nowa Jastrząbka 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 1 sierpnia
LKS Szarwark 1-4 Łukovia Łukowa 1 sierpnia
MLKS II Żabno 3-1 Ikar Odporyszów 1 sierpnia
Unia Niedomice 1-3 LKS Nieciecza 1 sierpnia
Olimpia Zabawa 1-0 Rylovia Rylowa 1 sierpnia

II runda - 6-8 sierpnia
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska - wolny los.

Iskra Dąbrówki Breńskie 3-1 Gosłavia Gosławice 5 sierpnia
MLKS II Żabno 4-2 Olimpia Zabawa
równocześnie mecz 1. kolejki klasy A Tarnów III (Żabno)
Świebodzinianka Świebodzin 1-1 Ciężkowianka Ciężkowice
k. 2-4
w Tarnowcu
LZS Luszowice 1-3 Łukovia Łukowa
Dunajec Zakliczyn 2-2 Olimpia Kąty
k. 4-5
Tarnovia Tarnów 3-2 Metal Tarnów
Wisła Grobla 3-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz
k. 6-5
LUKS Skrzyszów 2-0 Wolania Wola Rzędzińska
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-13 LKS Nieciecza 8 sierpnia
Nadwiślanka Wola Rogowska 2-5 LKS Wietrzychowice 8 sierpnia
Powiśle Bolesław 1-3 Wisła Szczucin 8 sierpnia
LKS II Nieciecza 1-1 Radłovia Radłów 8 sierpnia
k. 4-2

III runda - 13 września
Do gry dołączyła Tarnovia Tarnów oraz drużyny wyłonione w podokręgu Bochnia (Górnik Siedlec, LKS Trzciana 2000, Victoria Słomka, Orzeł Cikowice, Piast Łapanów).

Iskra Dąbrówki Breńskie 2-6 Łukovia Łukowa
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2-0 Tarnovia Tarnów
LKS Trzciana 2000 0-2 Victoria Słomka
Orzeł Cikowice 1-7 Piast Łapanów
Górnik Siedlec 0-0 Olimpia Kąty
k. 2-3
MLKS II Żabno 2-4 Wisła Grobla 20 września
LKS II Nieciecza 2-2 LKS Wietrzychowice
k. 3-1
LUKS Skrzyszów 0-2 Wisła Szczucin
Ciężkowianka Ciężkowice 0-5 LKS Nieciecza

IV runda - 11 listopada
Do rozgrywek przystąpiły drużyny czwartoligowe.
Okocimski KS Brzesko - wolny los.

Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 1-0 MLKS Żabno 11 listopada, 13:00 (100)
J.Jarosz 64
LKS II Nieciecza 1-1 Wisła Szczucin 11 listopada, 11:00 (50)
k. 2-4
J.Nowak 43 - M.Strycharz 41
Victoria Słomka 2-8 Unia Tarnów 11 listopada, 11:00 (100)
Rydz 75, Kobyłecki 77 - Bibro 4, K.Palej 15, Fryś 19, Radliński 42, Maciosek 44, 45, Żaba 65, Chrobak 79
Piast Łapanów 1-13 Bocheński KS 11 listopada, 11:00 (20)
R.Kasprzyk 12 - T.Stokłosa 8, P.Kasprzyk 20, Rynduch 28, 83, Skirło 40, 67, Bienias 41 (k), 60 (k), 85 (k), Faryński 62, Kupiec 80, 86, A.Woźniak 82 (s)
Olimpia Kąty 0-3 Orzeł Dębno 11 listopada, 11:00 (100)
J.Ogar 55, Ulas 60, Asseh 73
Wisła Grobla 1-1 LKS Nieciecza 11 listopada, 13:00 (200)
k. 4-2
Siodlarz 66 - Wałaszek 74
Tuchovia Tuchów 5-3 Łukovia Łukowa 11 listopada, 11:00 (100)
Zych 4 (s), Salwa 15, S.Stec 25, Dobrowolski 58, J.Ropski 84 - Czosnyka 66, Tadel 76, Rzeszutko 88 (k)
zmiana pierwotnego gospodarza

1/4 finału - 19 listopada

Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 0-2 Tuchovia Tuchów 19 listopada, 11:00 (100)
Różycki 19 (k), Gierałt 76
Wisła Szczucin 2-2 Unia Tarnów 19 listopada, 11:00 (350)
k. 2-4
Zieliński 30, Jarosław Będkowski 36 - Wstępnik 47, K.Palej 66
Orzeł Dębno 1-5 Okocimski KS Brzesko 19 listopada, 11:00 (400)
D.Kuboń 90 - Kozieł 30, 55, Karwat 58, J.Palej 77 (k), Jagła 89
Wisła Grobla 0-0 Bocheński KS 19 listopada, 13:00 (800)
k. 5-4

1/2 finału - 26 listopada

Tuchovia Tuchów 1-4 Okocimski KS Brzesko 26 listopada, 11:00 (250)
Różycki 87 (k) - Kozieł 16, R.Policht 38, Karwat 76, Mateusz Wawryka 84
Wisła Grobla 0-6 Unia Tarnów 26 listopada, 13:00 (500)
D.Bartkowski 7, Radliński 11, 88, Wstępnik 47, 59, Witek 84

Finał - 9 maja

Unia Tarnów 0-3 Okocimski KS Brzesko 9 maja, 17:00 (500)
Imiołek 64, 82, Stanula 84
w Wojniczu

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia)

W rozgrywkach uczestniczyły także drużyny z Podokręgów Piłki Nożnej w Brzesku i Żabnie.

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas