[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa

I runda - 23 października
Zenit Kasinka Mała - wolny los

Sokół II Słopnice 1-3 Krokus Przyszowa
LKS II Jodłownik 1-2 Śnieżnica Kasina Wielka
Orkan II Szczyrzyc 0-3 Płomień Limanowa
Wierchy Pasierbiec 2-3 LKS Mordarka
Słomka Siekierczyna 0-3 Błyskawica Rupniów
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Uran Łukowica 3-0 Orkan Niedźwiedź
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Limanovia II Limanowa 3-0 Olimpia Pisarzowa
(wo)
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 2-0 po zejściu z boiska piłkarzy gości
Starówka Stara Wieś 0-2 Stradomka Skrzydlna
w Limanowej (boisko "pod szpitalem") - mecz w ramach 6. kolejki klasy B Limanowa I

II runda - 30 października
Zenit Kasinka Mała - wolny los

Płomień Limanowa 1-5 Limanovia II Limanowa
Błyskawica Rupniów 4-4 Śnieżnica Kasina Wielka
pd. k. 3-2
po 90 minutach 4-4
Uran Łukowica 2-4 LKS Mordarka
Stradomka Skrzydlna 3-3 Krokus Przyszowa
pd. k. 0-3
w Mszanie Górnej; po 90 minutach 2-2

III runda - 6 listopada
Do rozgrywek przystąpiły drużyny z klasy A - Nowy Sącz II.
Zalesianka Zalesie - wolny los.

LKS Mordarka 3-5 AKS Ujanowice
Jaworzanka Jaworzna 1-2 Laskovia Laskowa
Zenit Kasinka Mała 2-2 Dobrzanka Dobra
pd. k. 6-5
po 90 minutach 1-1
Limanovia II Limanowa 2-1 Błyskawica Rupniów
Krokus Przyszowa 3-0 KS Tymbark
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Witów Mszana Górna 1-2 Sokół Słopnice 13 listopada

IV runda - 30 lipca
Do rozgrywek przystąpiły drużyny z ligi okręgowej - Nowy Sącz.
Zenit Kasinka Mała - wolny los.

AKS Ujanowice 5-1 Sokół Słopnice
Zalesianka Zalesie 0-3 Krokus Przyszowa
Limanovia II Limanowa 4-0 Limanovia Limanowa
Gorce Kamienica 3-0 LKS Jodłownik
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Laskovia Laskowa 3-0 Orkan Szczyrzyc
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

1/4 finału - 6 sierpnia

Limanovia II Limanowa 2-1 Gorce Kamienica
AKS Ujanowice 6-2 Krokus Przyszowa
Zenit Kasinka Mała 3-2 Laskovia Laskowa

1/2 finału - 11 marca
AKS Ujanowice - wolny los

Zenit Kasinka Mała 0-1 Limanovia II Limanowa

Finał - 18 marca

AKS Ujanowice 4-3 Limanovia II Limanowa 18 marca, 14:00 (100)
w Ujanowicach

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas