[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 21 sierpnia
Jarmuta Szczawnica - wolny los.

Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-7 Grel Trute
Gronik Gronków 2-3 Bystry Nowe Bystre
Spływ Sromowce Wyżne 3-2 Biali Biały Dunajec
Lepietnica Klikuszowa 1-3 Janosik Sieniawa
Gorc Ochotnica 5-3 Korona Piekielnik
Spisz Krempachy 4-1 Zapora Kluszkowce
Delta Pieniążkowice 4-6 Napravia Naprawa
Błyskawica Kacwin 2-4 Wicher Dursztyn
Bór Dębno 4-1 Huragan Waksmund
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-3 Wierchy Lasek
Łęgi Nowa Biała 3-3 Wiatr II Ludźmierz
k. 5-4
Zbójnik Podsarnie 2-10 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Grom Morawczyna 2-2 Skawianin Skawa
k. 4-5
OSP Chabówka 1-1 Babia Góra Lipnica Wielka
k. 2-3

II runda
Wierchy Lasek - wolny los.

Grel Trute 1-4 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 30 października
Spływ Sromowce Wyżne 2-0 Spisz Krempachy 30 października
Jarmuta Szczawnica 2-2 Napravia Naprawa 11 listopada
k. 6-5
Babia Góra Lipnica Wielka 4-0 Bór Dębno 6 listopada
Łęgi Nowa Biała 1-3 Bystry Nowe Bystre 6 listopada
Wicher Dursztyn 1-3 Janosik Sieniawa 13 listopada
Gorc Ochotnica 3-2 Skawianin Skawa 13 listopada

III runda
Do rozgrywek przystąpiły drużyny z klasy A - Podhale.

Spływ Sromowce Wyżne 0-1 Czarni Czarny Dunajec 6 listopada
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-1 Wiatr Ludźmierz 6 listopada
Babia Góra Lipnica Wielka 1-1 Dunajec Ostrowsko 13 listopada
k. 4-2
w Ostrowsku
Jarmuta Szczawnica 3-2 Trzy Korony Sromowce Niżne 13 listopada
ZOR Frydman 2-4 Poroniec Poronin 6 listopada
LKS Szaflary 2-0 ZKP Zakopane 6 listopada
Wierchy Lasek 1-2 Orawa Jabłonka 13 listopada
Przełęcz Łopuszna 2-3 Szarotka Nowy Targ 13 listopada
Lubań Tylmanowa 3-1 Jordan Jordanów 13 listopada
Gorc Ochotnica 4-4 Bystry Nowe Bystre 9 kwietnia
k. 6-7
Janosik Sieniawa 0-3 Wierchy Rabka Zdrój 9 kwietnia

1/8 finału
Do rozgrywek przystąpiły drużyny piątoligowe i Lubań Maniowy.

Poroniec Poronin 3-4 Watra Białka Tatrzańska 26 marca
w Ostrowsku
Lubań Tylmanowa 4-1 Jutrzenka Zakopane 2 kwietnia
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-4 Czarni Czarny Dunajec 9 kwietnia
Babia Góra Lipnica Wielka 2-0 Bystry Nowe Bystre 23 kwietnia
Szarotka Nowy Targ 3-2 Orkan Raba Wyżna 26 kwietnia
Wierchy Rabka Zdrój 1-6 Lubań Maniowy 26 kwietnia
Orawa Jabłonka 3-4 LKS Szaflary 27 kwietnia
Jarmuta Szczawnica 4-0 Turbacz Mszana Dolna 24 maja

1/4 finału

Babia Góra Lipnica Wielka 2-4 Watra Białka Tatrzańska 24 maja
Czarni Czarny Dunajec 0-1 Szarotka Nowy Targ 8 czerwca
Jarmuta Szczawnica 2-2 LKS Szaflary 7 czerwca
k. 6-7
Lubań Tylmanowa 1-5 Lubań Maniowy 21 czerwca

1/2 finału

LKS Szaflary 1-3 Watra Białka Tatrzańska 21 czerwca
Szarotka Nowy Targ 3-3 Lubań Maniowy 28 czerwca
pd. k. 3-4
po 90 minutach 3-3

Finał - 2 lipca

Watra Białka Tatrzańska 1-3 Lubań Maniowy 2 lipca, 18:00 (600)
A.Rabiański 23 - Kurnyta 47 (k), 87, Kęska 90
w Waksmundzie

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas