[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Poprad Rytro 15 39 12 3 0 46-16 6 2 0 27-9 6 1 0 19-7
2.  Wierchy Rabka Zdrój 15 36 12 0 3 53-12 8 0 0 41-2 4 0 3 12-10
3.  Sokół Słopnice 15 34 11 1 3 54-21 7 0 0 34-6 4 1 3 20-15
4.  Jarmuta Szczawnica 15 32 10 2 3 37-14 8 0 1 27-6 2 2 2 10-8
5.  Gród Podegrodzie 15 30 9 3 3 33-23 3 1 2 13-5 6 2 1 20-18
6.  Huragan Waksmund 15 27 9 0 6 26-26 5 0 3 14-9 4 0 3 12-17
7.  Skalnik Kamionka Wielka 15 23 7 2 6 28-22 3 1 1 13-6 4 1 5 15-16
8.  Zalesianka Zalesie 15 21 6 3 6 28-28 4 2 2 17-16 2 1 4 11-12
9.  LKS Łużna 15 17 5 2 8 21-31 3 1 4 9-12 2 1 4 12-19
10.  LKS Rupniów 15 16 5 1 9 19-31 3 1 3 12-11 2 0 6 7-20
11.  Laskovia Laskowa 15 15 3 6 6 34-40 2 4 2 17-19 1 2 4 17-21
12.  Orzeł Wojnarowa 15 14 4 2 9 26-44 3 2 2 17-12 1 0 7 9-32 1 3 1 0 0 2-1
13.  Sokół Stary Sącz 15 14 4 2 9 24-34 4 0 6 16-20 0 2 3 8-14 1 0 0 0 1 1-2
14.  Ogniwo Piwniczna Zdrój 15 12 3 3 9 15-32 2 1 4 8-17 1 2 5 7-15 1 3 1 0 0 2-0
15.  Kolejarz Stróże 15 12 3 3 9 29-44 2 1 4 16-20 1 2 5 13-24 1 0 0 0 1 0-2
16.  KS Tymbark 15 1 0 1 14 10-65 0 1 6 7-25 0 0 8 3-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Poprad Rytro    2-1 7-3 1-1 3-3 4-0 3-0 4-1 3-0 
 2 Wierchy Rabka Zdrój    1-0 6-0 6-0 7-1 4-0 4-1 6-0 7-0 
 3 Sokół Słopnice    6-0 3-2 1-0 9-1 3-2 4-1 8-0 
 4 Jarmuta Szczawnica2-1 1-3     3-0 3-1 3-0 4-0 3-1 3-0* 5-0 
 5 Gród Podegrodzie2-0 0-2     0-0 1-2 5-1 5-0 
 6 Huragan Waksmund2-3 2-0 0-1     1-2 1-0 3-1 3-2 2-0 
 7 Skalnik Kamionka Wielka0-2     3-0 3-2 2-2 5-0 
 8 Zalesianka Zalesie2-4 1-6 1-1     2-0 3-0* 3-3 1-0 4-2 
 9 LKS Łużna0-1 0-2 1-4 0-1 2-1 2-0     3-3 1-0 
 10 LKS Rupniów0-3 1-1 2-3 1-0 0-1     4-2 4-1 
 11 Laskovia Laskowa1-1 3-3 3-1 2-3 1-5 2-2     4-3 1-1 
 12 Orzeł Wojnarowa1-3 0-1 3-2 4-1 2-2     3-3 4-0 
 13 Sokół Stary Sącz1-2 0-3 1-4 3-4 1-2 2-0 3-1 1-2     2-1 2-1 
 14 Ogniwo Piwniczna Zdrój1-2 2-1 2-3 0-2 0-7 3-2 0-0     
 15 Kolejarz Stróże2-4 3-4 3-0 4-4 0-3* 4-3 0-2     
 16 KS Tymbark1-4 0-4 1-4 0-1 1-5 1-1 3-6     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Poprad Rytro 7-3 Sokół Słopnice 12 sierpnia, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-1 Orzeł Wojnarowa 12 sierpnia, 18:00
Laskovia Laskowa 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 12 sierpnia, 11:00
Sokół Stary Sącz 2-1 KS Tymbark 12 sierpnia, 11:00
LKS Łużna 0-1 Gród Podegrodzie 10 sierpnia, 18:00
Jarmuta Szczawnica 3-0 Kolejarz Stróże 11 sierpnia, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Huragan Waksmund 1-2 Skalnik Kamionka Wielka 12 sierpnia, 17:30
Zalesianka Zalesie 2-0 LKS Rupniów 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Sokół Słopnice 1-0 LKS Rupniów 15 sierpnia, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Zalesianka Zalesie 15 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże 3-0 Huragan Waksmund 18 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (19 września, 16:00) odwołany
Gród Podegrodzie 0-2 Jarmuta Szczawnica 15 sierpnia, 17:00
KS Tymbark 1-4 LKS Łużna 15 sierpnia, 18:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-0 Sokół Stary Sącz 15 sierpnia, 18:00
Orzeł Wojnarowa 2-2 Laskovia Laskowa 15 sierpnia, 18:00
Poprad Rytro 2-1 Wierchy Rabka Zdrój 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Wierchy Rabka Zdrój 1-0 Sokół Słopnice 19 sierpnia, 17:00
Laskovia Laskowa 1-1 Poprad Rytro 19 sierpnia, 16:00
Sokół Stary Sącz 1-2 Orzeł Wojnarowa 18 sierpnia, 18:00
LKS Łużna 1-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 19 sierpnia, 14:00
Jarmuta Szczawnica 5-0 KS Tymbark 18 sierpnia, 18:00
Huragan Waksmund 0-1 Gród Podegrodzie 19 sierpnia, 17:00
Zalesianka Zalesie 1-0 Kolejarz Stróże 18 sierpnia, 17:00
LKS Rupniów 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Sokół Słopnice 3-2 Skalnik Kamionka Wielka 25 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże 0-3 LKS Rupniów 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-3
Gród Podegrodzie 1-2 Zalesianka Zalesie 25 sierpnia, 17:00
KS Tymbark 0-4 Huragan Waksmund 26 sierpnia, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 Jarmuta Szczawnica 24 sierpnia, 17:30
Orzeł Wojnarowa 3-2 LKS Łużna 25 sierpnia, 17:00
Poprad Rytro 4-1 Sokół Stary Sącz 26 sierpnia, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-0 Laskovia Laskowa 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Laskovia Laskowa 3-3 Sokół Słopnice 2 września, 16:00
Sokół Stary Sącz 1-2 Wierchy Rabka Zdrój 1 września, 17:00
LKS Łużna 0-1 Poprad Rytro 2 września, 17:00
Jarmuta Szczawnica 4-0 Orzeł Wojnarowa 1 września, 17:00
Huragan Waksmund 2-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 września, 16:30
Zalesianka Zalesie 4-2 KS Tymbark 1 września, 17:00
LKS Rupniów 1-1 Gród Podegrodzie 2 września, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 2-2 Kolejarz Stróże 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Sokół Słopnice 4-1 Kolejarz Stróże 8 września, 17:00
Gród Podegrodzie 0-0 Skalnik Kamionka Wielka 8 września, 17:00
KS Tymbark 0-1 LKS Rupniów 8 września, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-7 Zalesianka Zalesie 8 września, 17:00
Orzeł Wojnarowa 0-1 Huragan Waksmund 8 września, 17:00
Poprad Rytro 1-1 Jarmuta Szczawnica 9 września, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 6-0 LKS Łużna 9 września, 17:00
Laskovia Laskowa 4-3 Sokół Stary Sącz 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Sokół Stary Sącz 0-3 Sokół Słopnice 16 września, 16:00
LKS Łużna 3-3 Laskovia Laskowa 15 września, 17:00
Jarmuta Szczawnica 2-1 Wierchy Rabka Zdrój 15 września, 17:00
Huragan Waksmund 2-3 Poprad Rytro 16 września, 16:00
Zalesianka Zalesie 3-0 Orzeł Wojnarowa 15 września, 15:00
(wo)
na boisku 2-5
LKS Rupniów 4-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 16 września, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 5-0 KS Tymbark 15 września, 16:00
Kolejarz Stróże 3-4 Gród Podegrodzie 15 września, 15:30

Kolejka 8 - 22-23 września

Sokół Słopnice 6-0 Gród Podegrodzie 22 września, 16:00
KS Tymbark 3-6 Kolejarz Stróże 22 września, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 21 września, 16:30
Orzeł Wojnarowa 4-1 LKS Rupniów 22 września, 16:00
Poprad Rytro 3-0 Zalesianka Zalesie 23 września, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 6-0 Huragan Waksmund 23 września, 16:00
Laskovia Laskowa 3-1 Jarmuta Szczawnica 23 września, 16:00
Sokół Stary Sącz 2-0 LKS Łużna 22 września, 16:30

Kolejka 9 - 29-30 września

LKS Łużna 0-2 Sokół Słopnice 29 września, 16:00
Jarmuta Szczawnica 3-1 Sokół Stary Sącz 29 września, 16:30
Huragan Waksmund 3-2 Laskovia Laskowa 29 września, 16:00
Zalesianka Zalesie 2-4 Wierchy Rabka Zdrój 29 września, 16:00
LKS Rupniów 0-3 Poprad Rytro 30 września, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-2 Orzeł Wojnarowa 30 września, 16:00
Kolejarz Stróże 0-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 29 września, 15:00
Gród Podegrodzie 5-0 KS Tymbark 29 września, 16:30

Kolejka 10 - 6-7 października

Sokół Słopnice 8-0 KS Tymbark 6 października, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-3 Gród Podegrodzie 7 października, 11:00
Orzeł Wojnarowa 3-3 Kolejarz Stróże 6 października, 15:00
Poprad Rytro 4-0 Skalnik Kamionka Wielka 7 października, 15:00
Wierchy Rabka Zdrój 7-1 LKS Rupniów 7 października, 16:00
Laskovia Laskowa 2-2 Zalesianka Zalesie 7 października, 15:00
Sokół Stary Sącz 3-4 Huragan Waksmund 6 października, 16:00
LKS Łużna 1-4 Jarmuta Szczawnica 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Jarmuta Szczawnica 1-3 Sokół Słopnice 13 października, 15:00
Huragan Waksmund 3-1 LKS Łużna 14 października, 15:00
Zalesianka Zalesie 3-3 Sokół Stary Sącz 14 października, 14:30
LKS Rupniów 4-2 Laskovia Laskowa 14 października, 13:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-2 Wierchy Rabka Zdrój 14 października, 15:00
Kolejarz Stróże 2-4 Poprad Rytro 13 października, 14:30
Gród Podegrodzie 5-1 Orzeł Wojnarowa 13 października, 15:00
KS Tymbark 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Sokół Słopnice 3-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 20 października, 15:00
Orzeł Wojnarowa 4-0 KS Tymbark 20 października, 15:00
Poprad Rytro 3-3 Gród Podegrodzie 21 października, 15:00
Wierchy Rabka Zdrój 6-0 Kolejarz Stróże 20 października, 15:30
Laskovia Laskowa 1-5 Skalnik Kamionka Wielka 20 października, 15:00
Sokół Stary Sącz 3-1 LKS Rupniów 20 października, 15:00
LKS Łużna 2-0 Zalesianka Zalesie 20 października, 15:00
Jarmuta Szczawnica 3-0 Huragan Waksmund 20 października, 14:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Huragan Waksmund 2-0 Sokół Słopnice 28 października, 14:00
Zalesianka Zalesie 1-1 Jarmuta Szczawnica 28 października, 14:00
LKS Rupniów 0-1 LKS Łużna 28 października, 15:00
Kolejarz Stróże 4-3 Laskovia Laskowa 27 października, 14:30
Gród Podegrodzie 2-0 Wierchy Rabka Zdrój 27 października, 14:30
KS Tymbark 1-4 Poprad Rytro 27 października, 15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-2 Orzeł Wojnarowa 28 października, 14:00
Sokół Stary Sącz 1-2 Skalnik Kamionka Wielka 27 października, 15:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Sokół Słopnice 9-1 Orzeł Wojnarowa 3 listopada, 14:00
Poprad Rytro 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 listopada, 14:00
Wierchy Rabka Zdrój 7-0 KS Tymbark 4 listopada, 14:00
Laskovia Laskowa 2-3 Gród Podegrodzie 3 listopada, 14:00
Sokół Stary Sącz 2-1 Kolejarz Stróże 4 listopada, 11:00
LKS Łużna 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 4 listopada, 14:00
Jarmuta Szczawnica 3-0 LKS Rupniów 4 listopada, 14:00
Huragan Waksmund 1-0 Zalesianka Zalesie 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Zalesianka Zalesie 1-6 Sokół Słopnice 11 listopada, 13:30
LKS Rupniów 2-3 Huragan Waksmund 11 listopada, 13:30
Kolejarz Stróże 4-4 LKS Łużna 10 listopada, 11:30
KS Tymbark 1-5 Laskovia Laskowa 11 listopada, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-2 Wierchy Rabka Zdrój 11 listopada, 13:00
Orzeł Wojnarowa 1-3 Poprad Rytro 10 listopada, 13:30
Jarmuta Szczawnica 3-1 Skalnik Kamionka Wielka 10 listopada, 13:30
Sokół Stary Sącz 1-4 Gród Podegrodzie 11 listopada, 11:00

Kolejka 16

Sokół Słopnice - Poprad Rytro
Orzeł Wojnarowa - Wierchy Rabka Zdrój
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Laskovia Laskowa
KS Tymbark - Sokół Stary Sącz
Gród Podegrodzie - LKS Łużna
Kolejarz Stróże - Jarmuta Szczawnica
Skalnik Kamionka Wielka - Huragan Waksmund
LKS Rupniów - Zalesianka Zalesie

Kolejka 17

LKS Rupniów - Sokół Słopnice
Zalesianka Zalesie - Skalnik Kamionka Wielka
Huragan Waksmund - Kolejarz Stróże
Jarmuta Szczawnica - Gród Podegrodzie
LKS Łużna - KS Tymbark
Sokół Stary Sącz - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Laskovia Laskowa - Orzeł Wojnarowa
Wierchy Rabka Zdrój - Poprad Rytro

Kolejka 18

Sokół Słopnice - Wierchy Rabka Zdrój
Poprad Rytro - Laskovia Laskowa
Orzeł Wojnarowa - Sokół Stary Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój - LKS Łużna
KS Tymbark - Jarmuta Szczawnica
Gród Podegrodzie - Huragan Waksmund
Kolejarz Stróże - Zalesianka Zalesie
Skalnik Kamionka Wielka - LKS Rupniów

Kolejka 19

Skalnik Kamionka Wielka - Sokół Słopnice
LKS Rupniów - Kolejarz Stróże
Zalesianka Zalesie - Gród Podegrodzie
Huragan Waksmund - KS Tymbark
Jarmuta Szczawnica - Ogniwo Piwniczna Zdrój
LKS Łużna - Orzeł Wojnarowa
Sokół Stary Sącz - Poprad Rytro
Laskovia Laskowa - Wierchy Rabka Zdrój

Kolejka 20

Sokół Słopnice - Laskovia Laskowa
Wierchy Rabka Zdrój - Sokół Stary Sącz
Poprad Rytro - LKS Łużna
Orzeł Wojnarowa - Jarmuta Szczawnica
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Huragan Waksmund
KS Tymbark - Zalesianka Zalesie
Gród Podegrodzie - LKS Rupniów
Kolejarz Stróże - Skalnik Kamionka Wielka

Kolejka 21

Kolejarz Stróże - Sokół Słopnice
Skalnik Kamionka Wielka - Gród Podegrodzie
LKS Rupniów - KS Tymbark
Zalesianka Zalesie - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Huragan Waksmund - Orzeł Wojnarowa
Jarmuta Szczawnica - Poprad Rytro
LKS Łużna - Wierchy Rabka Zdrój
Sokół Stary Sącz - Laskovia Laskowa

Kolejka 22

Sokół Słopnice - Sokół Stary Sącz
Laskovia Laskowa - LKS Łużna
Wierchy Rabka Zdrój - Jarmuta Szczawnica
Poprad Rytro - Huragan Waksmund
Orzeł Wojnarowa - Zalesianka Zalesie
Ogniwo Piwniczna Zdrój - LKS Rupniów
KS Tymbark - Skalnik Kamionka Wielka
Gród Podegrodzie - Kolejarz Stróże

Kolejka 23

Gród Podegrodzie - Sokół Słopnice
Kolejarz Stróże - KS Tymbark
Skalnik Kamionka Wielka - Ogniwo Piwniczna Zdrój
LKS Rupniów - Orzeł Wojnarowa
Zalesianka Zalesie - Poprad Rytro
Huragan Waksmund - Wierchy Rabka Zdrój
Jarmuta Szczawnica - Laskovia Laskowa
LKS Łużna - Sokół Stary Sącz

Kolejka 24

Sokół Słopnice - LKS Łużna
Sokół Stary Sącz - Jarmuta Szczawnica
Laskovia Laskowa - Huragan Waksmund
Wierchy Rabka Zdrój - Zalesianka Zalesie
Poprad Rytro - LKS Rupniów
Orzeł Wojnarowa - Skalnik Kamionka Wielka
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Kolejarz Stróże
KS Tymbark - Gród Podegrodzie

Kolejka 25

KS Tymbark - Sokół Słopnice
Gród Podegrodzie - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Kolejarz Stróże - Orzeł Wojnarowa
Skalnik Kamionka Wielka - Poprad Rytro
LKS Rupniów - Wierchy Rabka Zdrój
Zalesianka Zalesie - Laskovia Laskowa
Huragan Waksmund - Sokół Stary Sącz
Jarmuta Szczawnica - LKS Łużna

Kolejka 26

Sokół Słopnice - Jarmuta Szczawnica
LKS Łużna - Huragan Waksmund
Sokół Stary Sącz - Zalesianka Zalesie
Laskovia Laskowa - LKS Rupniów
Wierchy Rabka Zdrój - Skalnik Kamionka Wielka
Poprad Rytro - Kolejarz Stróże
Orzeł Wojnarowa - Gród Podegrodzie
Ogniwo Piwniczna Zdrój - KS Tymbark

Kolejka 27

Ogniwo Piwniczna Zdrój - Sokół Słopnice
KS Tymbark - Orzeł Wojnarowa
Gród Podegrodzie - Poprad Rytro
Kolejarz Stróże - Wierchy Rabka Zdrój
Skalnik Kamionka Wielka - Laskovia Laskowa
LKS Rupniów - Sokół Stary Sącz
Zalesianka Zalesie - LKS Łużna
Huragan Waksmund - Jarmuta Szczawnica

Kolejka 28

Skalnik Kamionka Wielka - Sokół Stary Sącz
Sokół Słopnice - Huragan Waksmund
Jarmuta Szczawnica - Zalesianka Zalesie
LKS Łużna - LKS Rupniów
Laskovia Laskowa - Kolejarz Stróże
Wierchy Rabka Zdrój - Gród Podegrodzie
Poprad Rytro - KS Tymbark
Orzeł Wojnarowa - Ogniwo Piwniczna Zdrój

Kolejka 29

Orzeł Wojnarowa - Sokół Słopnice
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Poprad Rytro
KS Tymbark - Wierchy Rabka Zdrój
Gród Podegrodzie - Laskovia Laskowa
Kolejarz Stróże - Sokół Stary Sącz
Skalnik Kamionka Wielka - LKS Łużna
LKS Rupniów - Jarmuta Szczawnica
Zalesianka Zalesie - Huragan Waksmund

Kolejka 30

Skalnik Kamionka Wielka - Jarmuta Szczawnica
Gród Podegrodzie - Sokół Stary Sącz
Sokół Słopnice - Zalesianka Zalesie
Huragan Waksmund - LKS Rupniów
LKS Łużna - Kolejarz Stróże
Laskovia Laskowa - KS Tymbark
Wierchy Rabka Zdrój - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Poprad Rytro - Orzeł Wojnarowa

IV liga 2018/2019 (małopolska (wschód))

Liga okręgowa 2018/2019 (Tarnów I)
Liga okręgowa 2018/2019 (Tarnów II)

Klasa A 2018/2019 (Limanowa)
Klasa A 2018/2019 (Nowy Sącz)
Klasa A 2018/2019 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2018/2019 (Podhale)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas